KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Nigel & Emmeline - Nászút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptySzomb. Május 13, 2017 7:14 pm


Emmeline && Nigel


Akárhányszor Nigelre pillantok, a saját feszültségem tükörképét látom viszont. Rengeteg elmulasztott kérdésem lenne hozzá, mind a mai nappal kapcsolatban, mind általánosságban, mégsem érzem helyénvalónak, hogy ilyen borús gondolatokkal árnyékoljam be a délelőttünket. Takarítással, főzéssel és pakolással ütöm el az időt, azt a benyomást keltve, mintha nem csak a várakozásról szólna a nap, és ahogy telnek az órák, egyre többször veszem észre magamon, hogy már valóban nem is az apámmal való ebéden, mint inkább az emlékeimen pörög az agyam. Csakhogy ezúttal hiába próbálkozok, halvány benyomásokat leszámítva semmi új nem fogad. Akkor sem járnék kevesebb sikerrel, ha a védővarázson próbálnék átfutni.
Időnként meg-megtorpanok Nigel előtt, hogy apró csókot leheljek az arcára, vagy hogy megkérdezzem, hozhatok-e neki egy pohár vizet. Még az álmomat is megemlítem, csak úgy futólag - azt, hogy szerelmemnek szólított -, hátha mindketten jobb kedvre derülünk, esetleg elfelejtjük egy percre, mennyire törékenyek az ehhez hasonló, meghitt pillanataink. De biztosan így lehetne jellemezni a jelenlegi állapotunkat is?
Nem tudok szabadulni az érzéstől, hogy valami nincs rendjén, és attól tartok, ennek semmi köze a nap hátralevő részéhez, vagy a mellkasomban tátongó mérhetetlen űrhöz, amit a távozásával hagy maga után.
Bárhogy is, nem szándékozom lemondani a meglepetésről, amit korábban elterveztem számára. Akkor sem, ha csak remélni tudom, hogy elég pontosan emlékszem a francia receptre, amit még a városi kiruccanásunk során szemeltem ki számára (és ami nagy valószínűséggel azóta is ott hever az út szélén a szatyorban, amit elejtettem), vagy hogy egyáltalán lesz, aki megegye. Az elkészítéssel még csak-csak megbirkózom valahogy. Ráadásul, ha a vacsora nem is sikerülne jól, itt a kviddics felszerelése, amit hosszas ügyetlenkedés után végül sikerül kipofoznom.
Épphogy végzek mindennel és elrejtem a tevékenykedésem nyomait, mikor a hopponálással járó pukkanó hang üti meg a fülemet. Nagy lendülettel fordulok hátra, kis híján egyenesen Nigelnek ütközve.





Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptySzomb. Május 13, 2017 9:11 pm

Nigel & Emmeline
Ide jöhet egy idézet...


Sötétség. Metsző hideg.
A semmiben lebegek.  
Sípoló hang. Keserű, fémes íz.
Nincs már semmi.

A tudatom lassan tisztul. Először csak egy hangot hallok.
Valaki sír.
Aztán fényt látok, majd színeket.
Vöröset. Rengeteg vöröset.

Egy hideg, kő kamrában állok. A falakon láncok, a láncok végén egy nő. Ő sír. Vigasztalhatatlanul és hosszan. Ekkor tudatosul bennem, hogy valószínűleg az ő vérét láthatom. De valami nem stimmel. Vannak rajta sebek. Ütések nyomai az arcán, a szája felrepedve. Zúzódás a félig letépett felső alól kilátszódó vállán, és a lábán. De sehol egy vágás, vagy bármi amiből ennyi vér kifolyhatna.

Ennek a kamrának a falát viszont biztos, hogy az festette ilyen vörösre.

Most először nézek le magamra. A kezemben lévő szöges korbácsra, aminek fogai belemélyednek húsomba. Az oldalamból kiáll valaminek a nyele. A lábamon lévő vágásokból ömlik a vér.

Tévedtem. Ez nem az ő, hanem az én vérem.

Nem érzek fájdalmat.
Nem érzek semmit.
Megölhetett volna, de nem tette.  
Helyette életre ítélt.
Letépte a szemellenzőket és a titkok hálóit.
A valóságra kárhoztatott.
 
Becsukom a szemem és próbálok visszaemlékezni a nevemre, de csak egyetlen szó jut eszembe.

- Emmeline.

 
▲ ▲ Into Darkness
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptySzomb. Május 13, 2017 10:36 pm


Emmeline && Nigel


Alighogy megfordulok, ökle az arcomnak csapódik. Ajkaimat fájdalmas nyögés hagyja el és ösztönösen emelném a karjaimat, hogy kivédjem az újabb ütéseket - túl későn.
- Nigel! - kiáltom a kíntól elvékonyodott hangon, miközben a hajamba markolva ránt előre. Tudom, hogy hiába. Tudom, hogy nincs magánál, és ezekben a percekben, a folyosón dulakodva, az öklének nyomával az arcomon hatalmába kerít a félelem: talán soha többé nem is lesz. És ha mégis, vajon ez a szörny életben hagy addig, míg Nigel újra tudatában lesz a cselekedeteinek?
Nem áll szándékomban kipróbálni.
Miután bebizonyosodik, hogy néhány hozzá nem értő ütéssel és legfeljebb kellemetlen karmolással-harapással semmire sem megyek, az alagsor pedig sokat sejtető közelségbe kerül, taktikát váltok. Mindenbe belekapaszkodok, ami csak a kezem ügyébe kerül, legyen az nehezen, vagy könnyen mozdítható; egy vázát egyenesen a feje felé hajítok, és csupán utólag, ahogy félig-meddig kitér a dobásom elől tudatosul bennem, mit okozhatott volna, ha célba talál. Nem-nem-nem! Óvatosabbnak kell lennem, nem bánthatom őt és nem is fogom, kell, hogy legyen rá mód, hogy magához térítsem!
- Ne! Hagyd abba, kérlek! - Nem tudom, melyikünkért könyörgök, de jelenleg a legkevésbé sem számít, hisz az egyik keze már az alagsor kilincsét markolja. - Térj magadhoz!
Körmeim végigszántják az ajtófélfát és vért fakasztanak, de hiába küzdök és hiába szólongatom, csak a saját kétségbeesésem nő, az esélyeim semmiképp. Mikor a zongorának lök, szörnyű fájdalom hasít a gerincembe és egy pillanatra elsötétül körülöttem a világ, ez a rövid idő pedig épp elég ahhoz, hogy elkezdjen kikötözni.
- Hagyd abba! Hagyd őt békén, tűnj el!
Elkerekedett szemekkel, borzadva és rettegve figyelem, amint Nigel máskor gyönyörű ajkai torz, széles vigyorra húzódnak.
- NE! - sikoltom, amilyen hangosan csak a számon kifér, de nem tehetek semmit... Nem védhetem meg őt attól, ami ezután következik. Szinte észre sem veszem, máris ráz a zokogás.
- Könyörgöm, ne bántsd őt, bánts inkább engem! HAGYD ABBA!
Képtelen vagyok végignézni. Összeszorított szemekkel könyörgök érte, minden egyes korbácsütéstől megrándulva, mintha engem értek volna - pedig annál ezerszer rosszabb.
És akkor... Akkor, egy örökkévalósággal később meghallom a hangját.
Biztos vagyok benne, hogy álmodom, vagy ha nem, eddig álmodtam. Nem lehet valóságos, biztosan nem az...
Mégis ki kell nyitnom a szemeimet, hogy meggyőződjek róla.
- Nigel - suttogom vékony, rekedt hangon. Próbálom kizárni a vér látványát, próbálok kizárólag a szemébe nézni... nem megy.
- Te vagy...?





Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptySzomb. Május 13, 2017 11:14 pm

Nigel & Emmeline
Ide jöhet egy idézet...


Emmeline.
Igen, ő az. Ott ül a falnál és él. Él és csak ez számít. Megpróbálok tenni egy lépést felé, de irgalmatlan fájdalom hasít a gyomromba, aztán a lábaimba és a hátamba.
Mit tettem magammal?
Nem, ez ő volt. Az a dolog, ami végül úgy döntött, hogy a hirtelen halál túl kegyes lenne. Ezért nem vágta le a fejem a karddal, helyette a hasamba szúrta és visszavonult, hogy páholyból élvezze a vergődésem.
Levegőt venni is nehéz, de még mindig állok. Nem eshetek össze. Oda kell mennem Emmelinehez, hogy kiszabadítsam a láncok fogságából. Megint megpróbálok előre lépni, de csak pár milliméterre futja, mielőtt újra olyan erővel tör rám a fájdalom, hogy érzem csak másodpercek választanak el az ájulástól.
Egyet tehetek.
Előrántom zsebemből a pálcát, és miközben előre esek, Emmeline felé dobom. Csak remélni merem, hogy volt elég erő a karomban, hogy elég messze dobjam, mert látni már nem fogom.
Testem tehetetlenül zuhan és végül épp a kard nyelére érkezve felnyársalom magam a hideg kőpadlón. Már csak másodpercek kérdése, hogy elérjen a halál. Hiába dolgozik már a jó öreg orosz varázslat, az mit sem ér egy olyan seb ellen, amiben még ott van a seb okozója. Ez a vég.
De tudom, hogy nem baj ha elmegyek, mert minden rendben lesz. Emmelinenek még van esélye. Talán eszébe jutott már olyan varázslat, amivel kiszabadulhat és biztos, hogy idővel a házból is kijut majd a pálcámmal. Okos és talpraesett lány, bármit képes túlélni.  
Jobb is így. Én úgysem érdemeltem meg az életet.

 
▲ ▲ Black Blade
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptyVas. Május 14, 2017 12:11 am


Emmeline && Nigel


Levegőt is elfelejtek venni, amint újabb és újabb, ám egyre bizonytalanabb lépéseket tesz felém.
- Ne, ne gyere közelebb! - figyelmeztetem kétségbeesetten, holott nyilvánvalóan akkor sem lenne nagyobb biztonságban, ha megpróbálna egy helyben maradni. Semmi sem segíthet rajta... Semmi, kivéve egyetlenegy dolgot. Sűrű pislogások közepette nyitom szóra a számat, de nincs rá se idő, se szükség, hogy kimondjam a gondolataimat, máris beteljesíti őket és felém hajítja a varázspálcáját. Minden lélekjelenlétemre szükségem van ahhoz, hogy a lehető leggyorsabban hívjam magamhoz a pálcát és tüntessem el a már mélyre fúródott kardot Nigel testéből. Valahol mérhetetlen megkönnyebbülést okoz, hogy varázsolhatok, mintha máris minden rendbe jöhetne, és az ő regenerálódási képességét ismerve talán valóban van is rá lehetőség, a remegésem azonban egy pillanatra sem hagy alább, miközben újabb varázslatra emelem a pálcát, amivel bekötözhetem és gyógyítani kezdhetem a sebet.
- Tarts ki - suttogom az alagsor síri csöndjébe.
Hosszú percek telnek el, mire ráveszem magam, hogy megszüntessem a béklyóimat és elinduljak vele felfelé. Egészen az ágyig lebegtetem, olyan óvatossággal, mintha porcelánból lenne, majd miután megbizonyosodtam afelől, hogy lehetőségekhez mérten stabil az állapota, elkezdem átkutatni a cuccait valamiféle gyógyító bájital után. Emlékeznem kell. Muszáj, hogy emlékezzek.
Kis híján összecsuklanak alattam a lábaim, mire visszasietek hozzá. Egy rövid pillanatra az ágy támlájába kapaszkodom, mielőtt óvatosan megemelném a fejét, hogy megitathassam vele a bájitalt. Nem hagyhat itt. Nem veszíthetem el csak így, egyik pillanatról a másikra...





Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptyVas. Május 14, 2017 2:26 pm

Nigel & Emmeline
Ide jöhet egy idézet...


Amikor kinyitom a szemem nem füsttől és kéntől bűzös sötét fellegeket látok, vagy láva folyamtól vörösre festett eget, ezért arra kell következtetnem, hogy nem haltam meg. Vagy ha mégis, a pokol kegyetlenebb hely, mint gondoltam, ha elhiteti velem, hogy még a kis házban vagyok, az ágyamban.
Kába vagyok, de a fájdalom, amit a sebek gyógyulása miatt érzek, eszembe idézi a történteket. Mindent, onnantól kezdve, hogy ott hagytam az étteremben Cornelius fájdalomtól remegő testét. Emlékszem rá, pedig tudom, hogy nem láttam. Engem sötétség vett körbe és hideg. Ezek a furcsa emlékek és gondolatok nem az enyémek, mégis valamiképp átjutottak hozzám. Talán épp akkor, amikor visszanyertem az irányítást a testem felett. Bizonyára a lény tervezte így. Megajándékozott azokkal az emlékekkel a halálom előtt, hogy még több nyomorúságot okozzon az utolsó perceimre. De vajon miért nem sikerült a lény terve? Hogy élhettem ezt túl?
Hacsak nem...
- Emmeline? - hangom kicsi rekedt, de a meglepetés és a düh erőt ad neki.
Amikor meglátom az ágy mellett úgy, ahogy utoljára láttam, elönt a méreg.
- A picsába Elin! Miért nem hagytál ott? És miért nem gyógyítottad már meg magad? - kinyújtom kezem és egyenesen kezéből hívom el tőle pálcámat, hogy azon nyomban eltüntessem róla ezeket a sebeket. Egy pillanattal sem akarom tovább látni őket.

 
▲ ▲ Limitless
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptyVas. Május 14, 2017 3:16 pm


Emmeline && Nigel


Miután sikeresen megitattam vele a főzetet, fel-alá kezdek járkálni a helyiségben. Hol felé tornyosulok és a pulzusát szorongatom, hol az ablak előtt, egyik lábamról a másikra nehézkedve pillantok ki a téli vihartól maszatos üvegen - ezt is le kéne takarítani -, anélkül, hogy bármit is látnék a kinti tájból. Annyira távolinak tűnik, ahogy minden más is, ami az elmúlt fél órán kívül esik.
Remeg a kezem, ahogy behúzom a függönyöket és remegnek a lábaim is, ahogy ismét felé fordulok és előrelépek.
Képtelen vagyok kiűzni a fejemből az arckifejezését, azt a rengeteg vért... és a gondolatot, hogy mi lett volna, ha... Olyan ez az egész, mint egy rémálom.
Épp elindulnék kifelé, hogy ételt és vizet hozzak számára, mikor meghallom a hangját. Pedig reméltem, hogy ezúttal nem éberen kell majd végigszenvednie a gyógyulás folyamatát.
Nem válaszolok azonnal: attól tartok, az elmeállapota lenne az első, ami iránt érdeklődnék, márpedig ez jelen körülmények között enyhén szólva is ironikus.
- Felteszem, fordított esetben te is fütyörészve gyógyítgatnád a zúzódásaidat, miután kis híján elvéreztem - válaszolom kissé indulatosan, majd egy óvatos mozdulattal letelepedek az ágy szélére.
- Emlékszel rá, mi történt?





Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptyVas. Május 14, 2017 3:34 pm

Nigel & Emmeline
Ide jöhet egy idézet...


Ahogy leül az ágyra, én úgy ülök fel, hogy minél messzebb kerüljek tőle. Természetesen a sebeim felszakadnak, én pedig liter számra köhögöm fel a gyomromba kerülő vért. Ez határozottan rossz ötlet volt, de nem érdekel. A számat törölgetve nézek fel rá, szándékosan mellőzve kérdését.
- Azt kérdeztem, miért nem hagytál meghalni?
Ostoba lány. Bántottam, és itt marad. Bántottam és megment. Egyáltalán nem érdemlem meg ezt. Persze, mivel kitörölte a saját emlékeit, nem tudhatja, hogy ki vagyok igazából és ki ő igazából. Nem értheti mennyire nincs helyünk egymás közelében.
Nekünk csak a csatatéren kellett volna találkoznunk, hogy megöljük egymást és ennyi. Miért kellett ennek így alakulnia?
Mi hamarabb el kell válnunk egymástól, hogy minél messzebb kerülhessek tőle.
- Te tényleg ilyen ostoba vagy? Látod, hogy nem tudtam megfékezni a lényt. Látod, hogy mit tettem veled. Ez nem történhet meg újra. El kell tűnnöd a közelemből!  - hangom rekedtsége a múlté. Meggyőződésem olyan erőt kölcsönöz, ami még a fájdalmamon is túl tesz.  

 
▲ ▲ Illusions
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptyVas. Május 14, 2017 4:15 pm


Emmeline && Nigel


- A francba, Nigel! - Nemes egyszerűséggel kikapom a kezéből a pálcáját, hogy újra begyógyíthassam a felszakadt sebeket, mindeközben gondosan kikerülve a vérét, ugyanis a puszta látványától is liftezni kezd a gyomrom.
Hogy miért nem hagytam meghalni? Nem ez a valódi kérdés. Mikor vált fontosabbá számomra az ő élete, mint a sajátom - olyannyira, hogy vele együtt azt a borzalmas szörnyet is megmentettem? Hívhatjuk ostobaságnak. Még inkább őrültségnek. De ha képes lennék rá, hogy egy pillanatig is megbánjam a döntésemet, nem ülnék itt az ágya szélén és nem hallgatnám végig jóformán szemrebbenés nélkül, amint elküld maga mellől.
- Épségben vagyok. Kettőnk közül te vagy az, aki megsérült, és egy tapodtat sem mozdulok innen addig, amíg meg nem győződtem róla a saját szememmel, hogy minden egyes sebed begyógyult. Ajánlom, hogy te se tégy így.
Legelőször is azért, mert ezentúl nem vagyok hajlandó visszaszolgáltatni neki a pálcáját, anélkül pedig nem menne sokra.





Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptyKedd Május 16, 2017 11:04 pm

Nigel & Emmeline
Ide jöhet egy idézet...


Újra magamhoz hívom a pálcám, de az most kivételesen nem mozdul. Talán a vérveszteség, talán Emmeline akaratereje, de tény, hogy most kevés ide a nyers erő. Bár talán jobb is így. Így legalább Elin megvédheti magát tőlem.
- Ostoba, konok leány! - morgom orrom alatt, miközben neki állok elemezni ezt a lehetetlen helyzetet.
Mert tény, hogy ez az abszurd felállás nem hétköznapi. Úgy tűnik, hogy a feleségem, aki a másik oldalon harcol, így gyakorlatilag az ellenségem, annyira féltette magát és a tudást ami benne lakozott (hozzáteszem teljesen jogosan), hogy összeszedve minden bátorságát vállalta a kockázatot és kitörölte a saját emlékezetét. Alapos a gyanúm, hogy én beleszerettem ebbe az őrülten elszánt nőszemélybe, aki látszólag nem a legjobb haverja a bennem lakozó, már-már megtestesülő sötétségnek és így nem csak én, de Elin is veszélybe került.
Nos, ha mindezt számításba veszem, akkor egyértelmű, hogy nem maradhatunk együtt. Az elejétől kezdve rossz ötlet volt az egész. Már ott véget kellett volna vetnem ennek a dolognak, amikor másként kezdtem rá nézni, de nem. Én hallgattam az ostoba szívemre, aminek hála, most ekkora bajba sodródtunk.
Belenézek a gyönyörű szempárba, és miközben szívem gyorsabb ütemre vált, sóhajtok egy nagyot.
- Teát kérek - hangom fáradt, de a kérés még így is szinte parancsként hangzik. - Már ha nem túl nagy kérés - próbálom oldani az előző hangnemet, de a szavak gúnyolódásként törnek elő belőlem.
Úgy látszik nem tudom titkolni a haragomat.

 
▲ ▲ Burn The Stars
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptyCsüt. Május 18, 2017 10:59 am


Emmeline && Nigel


Mély levegőt véve emlékeztetem magamat arra - mintha egy percre is elfelejthetném -, hogy nem segít az állapotán, ha leállok vele civakodni... bármilyen tapló legyen is. Tudom, hogy csak azért dühös, mert félt engem és tehetetlen. Én sem érzek másképp. Lehet, hogy képes vagyok elősegíteni a gyógyulását, de ez még nem minden, hisz bármikor megismétlődhetnek a történtek, bármikor kárt tehet magában (vagy bennem).
Pedig kell, hogy legyen valami megoldás... Ha elpusztítani nem is lennénk képesek, talán visszaszoríthatnánk valahogyan ezt a lényt vagy létformát, legalább csak annyira, hogy Nigel viszonylag gyorsan felülkerekedhessen rajta.
Kár, hogy az én hiányos, gyermekkori tudásommal nem megyünk sokra. Csoda, hogy egyáltalán emlékszem néhány igére. Persze, most, hogy szinte könyörög, hogy tűnjek el a közeléből, lehetőségem nyílna utána járni a dolognak...
Elszántságtól csillogó szemekkel sietek ki a konyhába, hogy aztán egy bögre forró teával és a meglepetés vacsorával térjek vissza. A legutóbbi gyógyulási folyamatának tanulságán legalább három adagot pakoltam a tányérjára.
- Cordon bleu. Remélem, szereted - vetem oda, miközben lepakolok az éjjeliszekrényre és közelebb lépek hozzá. Hozzáérni nem merek, még csak az hiányzik, hogy ismét ülő helyzetbe ugorjon nekem - a párnáját igazítom meg, hogy kényelmesebb legyen, ha képes lesz óvatosan felegyenesedni.
- Hajlandó vagy elmondani, mi történt? - kérdezem türelmesen, majd a teáért nyúlok, hogy odaadjam és segítsek neki inni, ha szüksége van rá.





Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptyCsüt. Május 18, 2017 9:02 pm

Nigel & Emmeline
Ide jöhet egy idézet...


- Lemerném fogadni, hogy anatómiából nem volt jó jegyed a suliban - forgatom szemem egy horkantás után, amikor leteszi a tálcát. - Ez itt - mutatok a még igen friss sebemre. - a gyomrom. Nem tudom feltűnik-e ez a lyuk itt a közepén. Vagy kell hozzá egy szemüveg?
Persze a teát sem épp ivásra hozattam, sokkal inkább a tömény vérszag ellen. Meglehetősen kellemetlen lenne épp most hányni. Ráadásul minél több időt tölt a szobán kívül, annál nyugodtabb vagyok.
Kérdésére el kezd fájni a fejem. Vagy eddig is fájt, csak nem vettem észre?
- Nekem úgy tűnt te is ott voltál, mit kell még ezen ragozni? - sóhajtom behunyt szemmel.
Persze tudom, hogy a bekattanás okát akarja megtudni és azt, hogy mit mondott az apja, de valamiért ez a bennem tomboló frusztrált düh - amiért még mindig itt van és tenni sem tehetek ellene, mert nála a pálcám -, egyszerűen nem hagyja, hogy normálisan viselkedjek. Bár belátom nem is igazán igyekszem. Nem tudom mi lehet az oka. Talán a fejfájás, talán a hihetetlenül erős, égető érzés, ami az őrült gyors gyógyulással jár, vagy csak szimplán így akarom elüldözni őt, de mindenesetre paraszt Nigel köszöni szépen jól van és itt is marad.  

 
▲ ▲ Fireflies
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptyPént. Május 19, 2017 12:44 pm


Emmeline && Nigel


- Sajnálatos módon a te regenerálódási képességeid nem szerepelnek egy tananyagban sem - válaszolom enyhe éllel a hangomban (nem mintha egyébként emlékeznék rá). Legszívesebben a képébe önteném a forró teát. Hogy lehet valaki ennyire kiállhatatlan? Arról nem is beszélve, hogy mióta ismételten elláttam a sebeit, igyekeztem egy pillantást sem vetni feléjük, de ez nyilván elkerülte Nigel figyelmét.
Kibuktatom az ablakot, majd annak hátat fordítva támaszkodom meg a párkányon és szegezem az én bájos férjecskémre a pálcáját.
- Tergeo. - A vér nagy része eltűnik - bár a gondolataimról is elmondhatnám ugyanezt.
- Ha arra számítanál, hogy hamarabb magadra hagylak, ha ekkora bunkó módjára viselkedsz, ki kell, hogy ábrándítsalak. Egyikünk helyzetét sem könnyíted meg - fonom össze a karjaimat a mellkasom előtt. - Ellenben ha túlestünk ezen a beszélgetésen, hajlandó vagyok békén hagyni téged a nap hátralevő részében.
Ellököm magam a párkánytól és teszek felé pár lépést.
- Újra felteszem a kérdést: mi történt az ebéden?





Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptyHétf. Május 22, 2017 11:16 pm

Nigel & Emmeline
Ide jöhet egy idézet...


- Akkor tennéd fel újra ezt a kérdést, ha eleve ezt kérdezted volna. Csakhogy te szándékosan pongyolán szereted megfogalmazni a kérdéseidet. Szóval ne engem hibáztass, ha elsőre nem értem - folytatom a kötözködést. Így sem könnyebb elviselni a fájdalmat, de legalább megbűnhődik a makacsságáért. Bár be kell vallanom, ez az egész vita nekem is fárasztó. Behunyom szemem és veszek egy mély levegőt. Fájdalom nyilall a bordáimba, de a tüdőm probléma nélkül kitágul és kilégzésnél a fájdalom tompa bizsergéssé szelídül. Szörnyű éjszakám lesz.
- Azt mondod tudni akarod mit mondott az apád, de mit gondolsz, mi fog megváltozni, ha válaszolok? Azt hiszed akkor talán nem leszek a férjed? Nem leszel ide bezárva? Nem lesz amnéziád? Mire számítasz az apádtól? - teszem fel a kérdéseket egymás után. Bárcsak én is feltettem volna ezeket a kérdéseket magamnak, mielőtt találkoztam az öreggel. Ha nem féltem volna annyira az igazságtól, talán nem kellett volna mindennek így végződnie. Talán még egy kicsit szerethettem volna Emmelinet. Talán egy kicsit tovább lehettem volna boldog. Tovább élhettem volna az áldott tudatlanságban, ahol még fogalmam sem volt a lény rám gyakorolt hatásáról, vagy Emmeline akciójáról. Ha csak egy nappal tovább...

 
▲ ▲ La da De Du
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 EmptySzomb. Május 27, 2017 9:49 pm


Emmeline && Nigel


Fáradt sóhaj hagyja el az ajkaimat. Tényleg mindenáron vitatkozni kíván?
- Ezért nem is hibáztatnálak. Sokkal inkább azért, mert szándékosan nem akarod megérteni a kérdésemet.
Hisz épp az imént jegyezte meg, mennyire ésszerűtlen lett volna az elmúlt fél(?) óra felől érdeklődni. Persze, annál logikusabb kötözködnie ahelyett, hogy egyszerűen túlesnénk a beszélgetésen és magára hagynám. Hát nem ezt akarta, mióta csak magához tért?
Elgondolkozva nézek vissza a szemébe, igyekezve háttérbe szorítani a mellkasomban felgyűlő frusztrációt. Muszáj türelmesnek maradnom, másképp sosem jutok eredményre.
- Már nem vagyok bezárva. - Nincs okom kételkedni benne, hogy ha visszaadnám neki a pálcáját, habozás nélkül engedne el, hogy megóvjon magától - ahogyan azt már nyilvánvalóvá is tette. - Talán nem érdemlem meg, hogy tudjam az igazságot? Nem rám tartozik, miért és hogyan alakult úgy az életem, ahogy? Mert ennél többet nem várok el tőle, azaz tulajdonképpen tőled.





Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nigel & Emmeline - Nászút
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Similar topics
-
» Nigel & Emmeline
» Nigel & Cornelius #2
» Nigel & Cornelius
» Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat
» Nigel & Voldemort - Vedelős szerda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Szerte a világban-
Ugrás: