KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Reg & Jess Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Reg & Jess Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Reg & Jess Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Reg & Jess Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Reg & Jess Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Reg & Jess Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Reg & Jess Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Reg & Jess Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Reg & Jess Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Reg & Jess Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Reg & Jess Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Reg & Jess Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Reg & Jess Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Reg & Jess Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Reg & Jess Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Reg & Jess Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Reg & Jess

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Regulus A. Black
I have the dark mark. I'm a death eater.
Regulus A. Black
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 18


Reg & Jess Empty
TémanyitásTárgy: Reg & Jess   Reg & Jess EmptyKedd Május 09, 2017 11:03 am



Reg & Jess
A háborúban mindig talál magának kifogást az ember.






Nem tudom meddig kell még használnom bármiféle lefedő bűbájt, százfűlé főzetet ahhoz, hogy nyugodtan lépkedhessek London utcáit attól megkímélve magam, hogy olyan alakokba botlanék, akik egy pillanat alatt felborítanák a terveimet. Hisz nem kizárt, kegyvesztett lettem már abban a pillanatban, hogy visszamentem a barlangba. Vajon Voldemort rájött arra, hogy tudom a kis titkát? Sajnos nem elég sokan rajtam kívül és ez aggaszt engem. Ha talán a rendtagokkal tudnék beszélni, ha a bátyám elérném... De nem tudom mi a helyes.
Szívem szerint hagynám az álcát, nyíltan is felvállalom mennyire gyűlölöm azt a világhatalomra törő eszmét, amit senki nem tud, vagy talán csak nagyon kevesen. Senki nem érdemli a halhatatlanságot, senki.
Az emberek gyülekeznek egy pub előtt, én magam is oda tartok. Mágusok mind, hisz ahová ők is igyekeznek, rejtve van a mugli tekintetek elől. Épp egy hármasfogat indul meg a lépcsőn lefelé társuk érkeztével, hogy a megfelelő belépővel beengedjék őket. Könnyűszerrel megfigyelem, én mivel fogok bejutni. Épp világosbarna hajamba simítok, megigazítom a ruhát magamon és várok, hogy bebocsátást nyerjek. Az ajtó nyílik, kellemes visszafogott de mégis elegáns környezet fogad, az asztalok már nagyrészt foglaltak, alkalmazottak szaladgálnak fel-alá. Amennyi népség csak létezik, mind közül látok itt képviselőt. De nem okolom őket, én is biztosan szeretném, ha ilyen helyekre járhatnék.
Kikérem az italt, hisz tudom, egy ilyen helyen kinéznének, ha nem kérek semmit. Jobb, ha csak egyszerűen beleolvadok az átlag fáradt ember mindennapjaiba, akik ide lazítani, szórakozni jönnek. Hisz az énekesek mindig remek hangulatot tudnak teremteni. Számomra egy valaki különösen. A falhoz sétálok, kár leülnöm, hisz nem maradok sokáig. Csupán egy produkciót jöttem megnézni, amiért haragszom is magamra. Talán nem kellett volna eljönnöm, hisz ő sem tudja, hogy itt vagyok. De már nem bírtam tovább várni. Látni akartam.


note | music

Vissza az elejére Go down
 
Reg & Jess
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: London és környéke-
Ugrás: