KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Nigel & Emmeline - Nászút

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptySzomb. Feb. 11, 2017 10:00 pm

Még, hogy nem menekülök! A fedezékem mögül kinyúlva indítok ellentámadást, először a talpát támadva, majd a dereka környékét, és végül mindent-mindent, amíg nem találok rá a gyenge pontjára. Nagy kár, hogy közben stratégiát vált, így egyszerre kell kitérnem előle és figyelnem rá, hogy ő is kitérjen előlem annyira, hogy ne okozzak neki maradandó sérüléseket a nagy rúgkapálás közepette.
- Csikizés csak saját felelősségre! - figyelmeztetem két kacaj között.
Mikor végül lehúzza rólam a takarót és puszilgatni kezd, komolyan elhiszem, hogy megkönyörül rajtam; egy pillanatra még a nyakát is átkulcsolom, hogy magamhoz húzzam egy csókra... és folytatja!
- Te megá... Te megátalkodott! - török ki felháborodottan, de nem hagyom csak úgy, helyette teljes gőzerővel fogok hozzá a csikizéséhez. Ezért megérte rágyúrni azokra az ujjakra. El tudnék olvadni a nevetése hallatán... már persze, ha nem lenne sürgős bosszú hadjáratom, ilyen körülmények között mégsem állhatok le gyönyörködni a férjemben. Legfeljebb csak és kizárólag egy gonosz kacaj erejéig - pedig azt hittem, csak a fejemben hangzik fel.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptySzomb. Feb. 11, 2017 10:27 pm

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...


Egyáltalán nem ér, hogy én is csikis vagyok. Egyrészt, mert erről soha nem tudtam, másrészt, mert így egyenlőek a küzdelem feltételei. Ami hát lássuk be, komoly probléma.
- Ez nem fer! - nyüszítek két nevető roham között. - Arról nem volt szó, hogy visszatámadhatsz!
Amikor megelégelem az igazságtalanságot, felé gördülök és egy kezemmel lefogom az ő két virgonc kis karocskáját.
- Háhh! - kiáltok fel diadal ittasan. - Na, most mit fogsz csinálni, édes, drága kis feleségem? - kérdezem, élvezve a kialakult helyzetet.
És bár elképesztően jól néz ki így alattam, kifeszítve, tehetetlenül, felém meredező mellbimbókkal, próbálom csökkenteni a rám kifejtett hatását.
Nyugi Nigel, gondolj másra! Gondolj valami egyáltalán nem szexi dologra. Például a takaróra. Igen, arra a takaróra, ami nem rég hullott le erről a tökéletes és hajlékony testről. Nem, ez nem jó gondolat.
Akkor gondolj a villanykörtére. Igen, abban nincs semmi szexi, talán csak az alakja, ami hogyha egy bizonyos szögből nézzük... Nem!
Most, a csikipárbajok nevetve elhullott, bátor vitézeinek könnyén taposva, koncentrálnom kell. A férfiak oly sokszor legyőzött, ámde büszke nemzete áll a hátam mögött. Nem hozhatok rájuk szégyent! Össze kell szednem magam!
Habár ha én Emmeline mögé állhatnék...
Hát, ez gyalázat.


 
▲ ▲ Cross My Mind
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptySzomb. Feb. 11, 2017 10:54 pm

- Arról sem, hogy te megtámadsz - válaszolom elégedett vigyorral az arcomon, miközben tovább csikizem, egy pillanatnyi megnyugvástól is megfosztva drága, egyetlen, ártatlan, jámbor férjecskémet. Aki nem restelli újból megszegni a játékunk szabályait.
De, ami azt illeti, nagyon is sok mindent tudok csinálni ebben a pozícióban, és azt hiszem, erre rövidesen ő is rájön majd. Feltéve, hogy nem tette meg eddig.
Kezdve azzal, hogy a fejemet megemelve rabolom el az ajkait egy újabb csókra, folytatva a további apró, mégis kissé harapósabb csókokkal, melyekkel egyaránt jelzem a lefelé vezető utat a nyakától, egészen a kulcscsontjáig, tovább ugyanis nem érek el. Csak rajta áll, folytatódik ez a szép kezdet, bár azt nem ígérhetem meg, hogy nem csikizés lesz a vége.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptySzomb. Feb. 11, 2017 11:13 pm

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...


Megcsókol és elvesztem az eszem. Fenébe a férfi társadalommal, ők is biztosan megértenék. A meztelen feleségem csókjairól van szó. Melyik igazi férfi tudna ennek ellenállni?
Behunyom a szemem és úgy próbálok ellenállni, de felesleges.  
- A fenébe Elin, ez már tényleg... nem... ér... - sóhajtom szaggatottan és elengedem a kezeit.
Lehet, hogy nagy hiba volt?


 
▲ ▲ Cross My Mind
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptySzomb. Feb. 11, 2017 11:29 pm

+16

Mosolyogva veszem tudomásul, hogy elengedi a kezeimet, de nem okozok csalódást... máris. Ujjaim az ajkaimmal párhuzamosan haladnak egyre lejjebb és lejjebb, egészen a hasáig, éés a Csiki végleg elszabadul!
- Könyörögj! - mondom, vagy inkább nevetem a füléhez hajolva. Természetesen azt már nem bírom megállni, hogy ne kezdjem el harapdálni a nyakát - túlságosan kívánatos, nem kéne csak így mutogatnia -, így a támadás végül is elbukik, de nagyon is fel vagyok készülve Nigel visszavágására. Csak most egy kicsit... Még egy kicsit...
- Tűzszünet? - kérdezem, beletörődve a sorsunkba. Hogy biztosítva legyen a válasz, az ujjaim önálló döntéstől vezérelve vándorolnak még lejjebb.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptySzomb. Feb. 11, 2017 11:59 pm

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...


Hogy vehettem el ilyen szexi, ördögi nőt? Egyszerre csikiz és izgat! Ilyen agyafúrt kínzást sem kellett még kiállnom. Bármit bevallanék, csak fejezze be valamelyiket a két tevékenység közül. Bár igazából csak az egyiket szeretném ha abbahagyná.   
- Csak fejezd be - nyögöm.
Még hogy tűzszünet! Már rég legyőzött. Lefekszem mellé az ágyba és míg keze lent barangol, én ajkaiba feledkezem. És minél jobban elmerülök a csók és keze által okozott gyönyörbe, annál nagyobb meglepetés, amikor felül és lábát átlendítve csípőm felett, lovagló pózt vesz fel.
Ha eddig nem mondtam volna: szerelmes vagyok.


 
▲ ▲ Cross My Mind
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyVas. Feb. 12, 2017 12:35 am

+18

- Amit csak szeretnél - búgom a fülébe, mielőtt egy utolsó, rövid csikizés után valóban felmenteném a kínzás alól. Sokkal jobb ötletem van ennél, ami a csókjainkkal kezdődik és egészen mással, máshol ér véget. Mert mégsem kényeztethetem örökké és kizárólagosan csak a kezemmel, nem igaz? Bár így is mosolyt csal az arcomra az elégedettsége, ez még közel sem minden.
Egyik kezemmel megtámasztom magam, a másikkal pedig a hajamat dobom hátra, mialatt megtalálom a tökéletes helyet. Nem könnyű elválni az ajkaitól, de egy kis időre talán megbocsájthatjuk nekem a győzelmi felvonulásért cserébe. Lássuk be, kevés ennél nemesebb cél létezik a világon, ahogy arról hamarosan Nigel is biztosít, és... lássuk be, nekem is elmegy a kedvem a viccelődéstől, amint megszűnik közöttünk a legkisebb távolság is. Ajkaimat először csak halk sóhaj hagyja el, majd ahogy egyre bátrabbá és bátrabbá válnak a mozdulataim, úgy felejtem el visszafogni magamat.
Mikor Nigel is ülő helyzetbe tornázza magát, a nyakát átkarolva húzom még közelebb, hogy a felsőtestünk is egymáshoz simulhasson. Mégis már a hátán járnak az ujjaim, vagy inkább a körmeim, mikor eljutunk a gyönyörig.
A levegőmet kifújva túrok bele a hajába és lehelek egy utolsó, belenyugvó csókot az ajkaira, mielőtt kimásznék az öléből, hogy elnyújtózhassunk.
Huh.
- Nem vicceltél azzal az edzéssel - vigyorodom el.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyHétf. Feb. 13, 2017 1:37 pm

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...


+16


A házasságot mindig is egy felesleges dolognak gondoltam. Nem értettem mi értelme két ember életét összekötni akár jogi, akár vallási okokból. Miért nem elégednek meg azzal, amit egymás iránt éreznek? Így is, úgyis megromolhat a viszonyuk és akkor ott ragadnak egy kötelékben, aminek az eltávolítása nem csak nehéz, de hosszú idő is.
Anyám is elvált apánktól, amikor az elhagyott minket. Valahogy mindig azt gondoltam, hogy a házasságuk miatt történt. Ha nem lett volna köztük ez a kényszer kötelék, talán apám sem érezte volna úgy, hogy egészen Oroszországig kell menekülnie előlünk. Ha legalább barátok maradtak volna, nekem és Wendelinnek nem kellett volna apa nélkül felnőnünk.
De most, hogy itt fekszem a világ legelképesztőbb nőjével az oldalamon, gyűlölném ha nem lennénk házasok. Ha nem tudathatnám a világgal, hogy ő csakis az enyém és senki másé. Most már tudom, hogy a házasság biztonságot ad és egy stabil pontot. Hisz ha már minden tönkre ment a világban és a káosz elszabadult, akkor is eljöhet egy ilyen pillanat Emmelinenel, a feleségemmel, amikor nem létezik az idő. Csak ez a szoba, csak ez az ágy és csak mi ketten.
Emmelineben minden lenyűgöz engem. Elképeszt a szépsége, a találékonysága, az ártatlansága és a bujasága. Szeretem.
Felkönyökölve fordulok felé, hogy egy heves csókkal köszönjem meg azt, hogy itt van, hogy velem van és hogy ennyi mindent megad nekem. És ezt most nem csak az előbbi hihetetlen ágytornára értem. Habár az tény, hogy emiatt is imába foglalnám a nevét.
- És ez lesz minden nap. Mit gondolsz bírni fogod? - kérdezem tőle halkan, majd beleharapok a nyakába. Isteni, szex íze van.  
Csókok és simogatások közt pihenjük ki magunkat, de aztán tekintetem megtalálja az órát és felnevetek.
- Tíz perc múlva négy. Már több mint öt órája vagyunk ágyban - mosolygok az elképedt Emmelinere.
Így nem meglepő, hogy éhes vagyok.
- Mit szólnál hozzá ha felkelnénk és kicsit tényleg edzenénk ahogy ígértem?


 
▲ ▲ Cross My Mind
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyHétf. Feb. 13, 2017 7:41 pm

- Kizárólag egy esetben - válaszolom elkomolyodva, ujjaim azonban zavartalanul cirógatják tovább a mellkasát. - Ha az éjszakákat is velem töltöd.
Eddig is bántott a különköltözése, bár hogy miért, azt nem tudnám pontosan megmondani: mégsem várhattam el tőle, hogy továbbra is a kanapén aludjon, vagy... azt, hogy mellettem legyen a történtek után. Így is épp elég gondot okoztam neki az elmúlt napokban.
Apró sóhajjal fúrom a mellkasába a fejemet. Mostantól minden más lesz. De vajon mennyire? Meddig tarthat egy ilyen gyönyörű álom?
- Viccelsz? - pillantok rá megütközve. Nem, nem viccel. Mégis hogy telhetett el ilyen gyorsan az idő?
Kérdésére csupán egy morranással felelek, mielőtt tüntetőleg magunkra húznám a takarót.
- Szerintem elnézted az órát, túl késő van. - Nem kell tettetnem az ásítást, magától jön.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyHétf. Feb. 13, 2017 8:40 pm

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...




- Ó, miért ez kérdés volt? Pedig már a ruháim is itt vannak - biccentek a ruhásszekrény felé, aminek ajtajai most kinyílnak, hogy tanúsítsák igazat mondok. Mosolyogva figyelem Emmeline reakcióját. - Tudom, hogy önző kívánság, de minden reggel melletted akarok ébredni - suttogom, mielőtt megcsókolom homlokát.

A durcás morgásra nevetnem kell, főleg amikor a fejünkre húzza a takarót. Emmeline cinkos mosolyt villant rám a félhomályban, amit szívem szerint öleléssel viszonoznék és addig maradnék vele a takaró alatt, amíg éhen nem halunk, de valakinek hallgatnia kell az eszére is. 
- Nézzenek oda, de lusta itt valaki - kuncogok, majd egy puszit adok az orrára, az arcára, a szemhéjára, a homlokára, és amikor már nevet azon, hogy ennyi puszilgatom, kibújok a takaró alól. - De akkor is fel kell kelni - mondom miközben megpróbálom róla is lehúzni a takarót, de mint az előbb, most is belekapaszkodik. Ezért hát taktikát váltok. Hátam az ágy háttámlájának vetem, kezem a fejem alá rakom és úgy kezdem mondani. - Már fel is adod? Mondjuk sejtettem én, hogy megfutamodsz. Piskóta vagy te ehhez. Természetes, hogy beijedtél.
Ha erre sem reagál, jöhetnek a "csak egy nő" típusú beszólásaim. Wendelinnek hála ezekből a beszólásokból egy teljes készletem van.  


 
▲ ▲ Cross My Mind
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyHétf. Feb. 13, 2017 9:58 pm

Elképedve nézek a szekrényről Nigelre, Nigelről a szekrényre. Ezt nevezem összeesküvésnek!
- Dehát mikor... - De nem fejezem be a kérdést, ehelyett minden átmenet nélkül vigyorodom el és ölelem át. - Imádlak. - Amilyen természetesen lopakodott az ajkaimra a kijelentés, olyannyira zavarba is hoz. Egy dolog érezni és éreztetni, és egészen más kimondani. Pedig lássuk be, általában ami a szívemen, az a számon... Vagy inkább minden, aminek a szívemhez semmi köze. Ha így folytatom, a végén még sajnálni kezdem Nigelt, csupán mert ki van téve a jelenségemnek.

- Lusta? Öt órája komoly testmozgásokat végzünk. Sőt, annál is több ideje - utalok a kisebb túrázásra, amit beiktattunk. Fel nem foghatom, hogyan vetemedhet ilyen komoly rágalmazásra. Na, ennyi puszi közben nehéz lenne ténylegesen felháborodottnak lenni, de azért mégis megér egy próbát.
Főként, ha így itt hagy. Szépen vagyunk, mondhatom. Még ellenem is fordul - nem értem, miből gondolja, hogy elveheti tőlem az én egyetlen takarómat. Kétségkívül ez lesz a következő harcunk tárgya, szóval a helyében inkább az immunrendszeremet erősíteném a takaró hiányában bekövetkezhető megfázás ellen. Mondjuk úgy, hogy kihasználom, amíg a feleségem hajlandó osztozkodni.
Buta-buta Nigel.
- Feladni? Bele sem kezdtünk - dünnyögöm a fedezékemből. - Ilyen sablon dumákkal egyebként sem győzöl meg.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyHétf. Feb. 13, 2017 10:17 pm

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...




Imád. Ezt túl jó hallani. Pedig nem ártana levakarni ezt a hülye vigyort a képemről, mielőtt teljesen lejáratom magam újdonsült imádóm előtt. Milyen szerencse, hogy van mivel lefoglalnom a számat. Így "csak" megcsókolom. Jobban mondva kicsókolom belőle a szuszt is. Lesz vajon olyan, hogy nem fog ennyire hihetetlenül ízleni minden csókja?  

Szóval nem sikerült. Rendben, akkor először is nagyon sajnálom Wendelin, amiért most előveszem azokat a régi témákat, holott már egyszer meggyőztél, hogy nem igazak. És, amint egyszer a fejemen ülve kizsaroltad, most is bocsánatot kérek a női nemtől, amiért ilyet fogok mondani.  
- Sablon duma? Lehet, de tudod a nők úgy alapból sem valók ilyen feladatokra. Nem vagyunk ugyanolyanok. A férfiak születtek fizikai munkára és harcra. A nőknek pedig ott a gyerek nevelés. Ez a természet rendje - mondom komoly hangon, de közben képzeletben már hallom Wendelin felháborodott sipítását. Vajon Emmeline reakciója milyen lesz? - Ti mosogattok, takarítotok, mi pedig megkeressük a pénzt a sok kenceficétekre. Ezért nem is baj, ha most inkább az ágyban maradnál. Maradj csak - sóhajtom, miközben már lent is a lábam a padlón, hogy felálljak.
Ha erre nem reagál, akkor semmire.  


 
▲ ▲ Cross My Mind
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyHétf. Feb. 13, 2017 10:48 pm

Csak azért mondja, hogy manipuláljon, semmi másért. Ha hagyom magamat becsapni, én maradok alul, ráadásul takaró nélkül, ami, lássuk be, elég komoly nélkülözést jelentene.
Kis híján sikerül is meggyőznöm magamat, mikor beveti a kenyérkeresős dumát. El sem tudja képzelni, milyen érzékeny pontra tapint ezzel, sőt, egészen eddig bennem sem tudatosult... Na de nem ez a megfelelő pillanat arra, hogy elmerüljünk rács mögött töltött szabadidőm árnyoldalában.
A takaró mögül figyelem őt. Amint álló helyzetbe egyenesedne - tehát a legkétségesebb egyensúly helyzetben -, villám sebességgel bontakozok ki a rejtekemből, hogy ráugorhassak és hátulról átkulcsoljam a nyakát, mint valami menő küzdősportban. A lendületemben, a szerencsémben és a súlyomban bízok, de hogy elég lesz-e mindez ahhoz, hogy visszadöntsem az ágyra?
- Szívd vissza!
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyHétf. Feb. 13, 2017 11:03 pm

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...




A meglepetés támadása remekül sikerül. Épp abban a pillanatban kap el, amikor a legkevesebb súlytól is hátra esik az ember és bár viccelődtem az ő kis termetén, azért mégiscsak megérzem, ha valaki hátulról jól megránt. Döbbenten esek vissza az ágyra és Emmeline már rajtam is van, hogy arra késztessen, vonjam vissza a szavaimat.
Talán meg is tenném ha más lenne a szituáció. Bizonyára, ha nem lenne ez az ádáznak szánt, halálosan aranyos kifejezés az arcán és ráadásban nem lenne teljesen pucér, nem nevetnék annyira, hogy megszólalni se bírjak.
Ahelyett tehát, hogy visszavonulót fújok, inkább felnyúlok, és a vállainál fogva magamhoz húzom, miközben gurulva megfordulok. Az eredmény egy igen hamar ágyra terített finomság lesz, A'la Emmeline.
- Nem győztél meg - vigyorgok az arcába.  


 
▲ ▲ Cross My Mind
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyKedd Feb. 14, 2017 3:13 pm

Dühödten fújom ki a levegőt, magasba repítve ezzel néhány hajszálat, ami a támadás és a térfélcsere következtében az arcomba szökött.
- Szerencse, hogy akadnak még ötleteim - vonom fel a fél szemöldökömet, és alighogy befejezem a mondatot, már csikizni is kezdem Nigelt.
És ez csak az A terv...
- Vond vissza és megkegyelmezek. - Talán. Esetleg.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyKedd Feb. 14, 2017 3:32 pm

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...



Túl gyorsan megtanulta hol vagyok a legcsiklandósabb.
- Emme...liiine - nyüszítek nevetve, de nem adom fel.
Felállok az ágyról, őt felkapom az ölembe és miután egy gyors puszit adtam a meglepődött arcra, vissza is dobom az ágyra, de már a hasára fordítva és kezeit hátrafogva. Megnyalom a szám szélét a pózt látva. Beindítja a fantáziám és a soha nem nyugvó libidóm. Mit mondjak? Nagy étvágyú férfi vagyok. És mivel úgy tűnik ma már nem szabadulunk az ágy egy méteres körzetéből, talán nem is baj ha nem fogom vissza az étvágyam.
- Na édesem - hajolok füléhez és miután finoman beleharapok fülcimpájába, beszélni kezdek. - Ez egy lefegyverző fogás. Nagyon hasznos, mert addig tartod a földön, vagy jelen esetben ágyon az ellenfelet, amíg csak akarod. De ebből sem lehetetlen kiszabadulni. Megpróbálkozol vele, vagy hagyod, hogy kiélvezzelek?


 
▲ ▲ Cross My Mind
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyKedd Feb. 14, 2017 5:17 pm

Épp, hogy elejtek egy győzelemittas kacajt, mikor a pillanatnyi előnyöm semmivé foszlik és ott találom magam Nigel alatt, a lehető legkiszolgáltatottabb pozícióban, hogy mást ne említsek. Bármennyire is dühítsen a helyzet - vagy talán épp emiatt - alapos fejmosást kell, hogy végrehajtsak magamon, mielőtt válaszolnék. Hogy addig is eltöltsük valahogy a rendelkezésünkre álló időt, elfordítom a fejemet és az ajkaiba harapok, mielőtt valóban elrabolnám őket.
- Talán, ha lazítanál egy kicsit ezen a csúnya szorításon - duruzsolom, amint újból levegőhöz jutunk -, hamarabb átgondolhatnám ezt a kérdést.
A B terv első része. Szerencse, hogy az egész abc a rendelkezésemre áll, és ennél igazán akadnak jobb ötleteim is.
Mondanom sem kell, hogy a legutolsóban sem szerepel a küzdelem feladása.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyKedd Feb. 14, 2017 7:00 pm

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...


+16

- Biztos azt akartad kérni, hogy lazítsak? Én szívem szerint inkább bekeményítenék - búgom ajkai közé és hogy bizonyítsam szavaim, pajkosan rá ütök a fenekére.
Aztán elhajolok tőle és míg ebben a pozícióban tartom, végig kóstolom a nyakát, a vállát majd a gerince mentén végig csókolva, beleharapok az egyik tökéletesen gömbölyödő farpofába.  
- Azt hiszem étel helyett téged foglak felfalni, Elin. Sokkal finomabb vagy bárminél - és bár nem látja mosolyom, a következő harapást is biztos érzi.
Aztán, hogy ne tartson olyan kegyetlennek - és nem utolsó sorban, mert kíváncsi vagyok -, engedek a kezén és ráhagyom mit kezd szabadságával.


 
▲ ▲ Cross My Mind
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyKedd Feb. 14, 2017 8:10 pm

Agyam legesleghátsó zugaiban ismét felharsan a kiáltás: csináld! Az elől ácsorgók pedig minden bizonnyal a fejüket fogják, mert Emmeline esze, bármilyen reménytelinek is tűnt, mára már nincs többé.
A csókok és harapások közötti röpke szabad és, mondjuk úgy, józan pillanataimban próbálok némi észt verni magamba, de lássuk be, ez túl rövid idő, szemben a kellemes kínzással, aminek kitesz. Mikor lettem ennyire telhetetlen?
- Francba, Nigel - morgom az orrom alatt, és amint elenged, már meg is fordulok, hogy leránthassam magamhoz egy mindent felperzselő csókra.
Francba-francba-francba...
- Márpedig nincs se bekeményítés, se felfalás, amíg vissza nem vonod, amit a nőkről mondtál - hadarom el végül a feltételeimet magabiztosnak szánt hangon.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyKedd Feb. 14, 2017 8:59 pm

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...


+16


Ebben a csókban benne van minden vágya és az ég rá a tanúm, hogy az én összes vágyam is, mégis, amikor még mindig köti az ebet a karóhoz, muszáj vagyok lassítani és még jobban kiélvezni a helyzetet.
- Emmeline, édesem - suttogok fülébe, mielőtt megnyalintom a füle mögötti érzékeny részt. - Nézd, hogy remegsz a vágytól - simítok végig oldalán, amibe valóban beleremeg. - Érzem a vágyad illatát - körözök kalandos kedvű ujjaimmal alhasánál, néha véletlenül lentebb kalandozva, de épp csak egy apró, leheletfinom érintést engedélyezve magamnak ott, ahol legszívesebben nyelvemet járatnám már. - Én pedig égek a vágytól, hogy mindent megadjak neked, amit csak akarsz - hajolok hozzá egy csókra, de még mielőtt ajkaink összeérnének, elhúzom a fejem. Még engem is kikészít ez az édes kínzás, de annyira jó. - Elin - csókok nélkül, csak a leheletemmel simogatva a finom bőrt araszolok egyre lentebb testén, míg a legszentebb háromszöghöz nem érek. - Mond, mit tegyek és megteszem.


 
▲ ▲ Cross My Mind
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyKedd Feb. 14, 2017 9:40 pm

16+

Ennél ellentétesebb érzelmek aligha rohanhatnának le egy perc leforgása alatt, én viszont makacsul sínylődök közöttük, még ha Nigel meg is őrjít minden egyes érintésével. Legszívesebben hasznosítanám az ötletét és fejbe találnám egy párnával, vagy, ami még jobb, egyetlen megjegyzéssel szakítanám félbe az átszellemült pillanatainkat, csak hogy megmeneküljek a kísértés elől. Ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy azé a győzelem, aki több ideig kitart a jelen körülmények között. Márpedig egy negyedik menet egyáltalán nem ér annyit, mint a női társadalom dicső felülemelkedése. Ugye?
Ugye?
- Gyere, édesem! - búgom hívogatóan. Kénytelen lesz belátni, hogy nincs más választása. Mégsem maradhat egyoldalú a kínzás...
Ujjaim végigsiklanak az oldalán, majd a hátán, amint velem egy vonalba kerül... hogy aztán onnan kezdjenek zuhanórepülésbe, miközben ajkaim rátalálnak a nyakára. Először csak apró, puhatolózó csókokkal borítom el, a kezem is épp csak hogy kalandozik egy kicsit, nekem azonban nem áll szándékomban elkerülni a tűzvonalat, ahogyan ő teszi. Ugyanazt a taktikát vetem be, amit a szavak terén is előszeretettel használok: egyből rátapintok a lényegre.
- Szóval teljesíted a vágyamat? - suttogom egy tettelegesebb utalás közepette. - Vond vissza, amit mondtál.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyKedd Feb. 14, 2017 10:20 pm

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...


+18


Bármilyen édesen is hív vissza, legszívesebben felnyüszítenék, mint egy kivert kutya, amiért nem kóstolhatok bele az édes nektárba. Ez ám a kegyetlen kínzás. Szerencsére hamar meggondolom magam, amikor Emmeline a lényegre tér és a játékot komolyra fordítja.
Aztán arra utasít, hogy adjam fel. A meztelen feleségem alattam, engem kényeztetve, arra kér, hogy vonjam vissza azt, amit egyébként egy percre sem gondoltam komolyan. Őszintén szólva meg sem fordul a fejemben, hogy ne engedelmeskedjek.
- Vissza vonok mindent - suttogom, mielőtt egy kínzóan édes csókot váltunk.
Aztán elmélyítem a csókot és mindkettőnkből kiszabadul a visszafojtott vágy. Szenvedélyes csatát vívunk az irányításért, amit végül én nyerek meg. Visszakapom a helyem lábai közt és végre újra megízlelhetem Elint, hogy aztán, amikor közel jár, visszarántson magára és együtt keresve meg a ritmust átadjuk magunkat az ösztöneinknek. Amikor közel érünk lelassítok, hogy tovább nyújtsam az élvezetet, de harmadszorra már Emmeline sürget. Lábát birtoklón összekulcsolja derekam körül és tudom, hogy a következő pillanatban elveszek. Ráhajolok az egyik árván hagyott, égbe meredő mellbimbóra és azt megszívva, harapdálva érzem, hogy Emmeline eléri a csúcsot. A következő pillanatban én is követem.

Fáradtan ölelem magamhoz, miután eldőlök mellette az ágyon.
- Hihetetlen ez a mai nap - suttogom percek múlva, amikor szívverésem csillapodni látszik. - Sejtetted, hogy itt fogunk kikötni? - kérdezem, miközben ujjam köré csavarom az egyik tincsét. Oda vagyok a hajáért.


 
▲ ▲ Cross My Mind
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptyKedd Feb. 14, 2017 11:31 pm

Csak képzelődöm, vagy máris érezni vélem a holnapi izomlázamat?
Kimerült sóhajjal döntöm a vállára a fejemet, de csak egy egészen rövid pillanatra hunyom le a szemeimet. Még mindig nem tudok és nem is merek betelni a látványával: mintha bármelyik pillanatban eltűnhetne, ha nem kísérném figyelemmel minden egyes mozzanatát.
Miután némileg csillapodik a szívverésem és a levegővétel is könnyebbnek tűnik, újra simogatni kezdem az arcát, a nyakának finom ívét.
- Nem - mosolyodom el a kérdésén. - Dehát a mi házasságunkban egy nászdélután már egészen átlagosnak hangzik, nem?
Bár ha így folytatjuk, a végén még valóban nászéjszaka lesz belőle.
- Tényleg úgy gondolod, hogy minden napunk lehetne ilyen? - kérdezem a szemébe nézve.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptySzer. Feb. 15, 2017 12:10 am

Nigel & Emmeline

Ide jöhet egy idézet...




- Pontosan ilyen nem hiszem - mosolygok rá, de aztán komolyan folytatom. - De szeretném megpróbálni. Mert bár nem kezdődött fényesen... - és ekkor eszembe jut.
Felidéződik bennem az emlék Emmelineről és rólam. Az első találkozásunkról. Behunyom a szemem és azzal a kezemmel amelyikkel nem épp Elint ölelem, homlokomat kezdem masszírozni.
Azt mondják a múltat el kell felejteni, de ha ez az emlék Emmeline eszébe jut, sosem fog nekem megbocsájtani. El fog hagyni és igaza lesz. Hogy voltam képes arra? Hogy bánthattam akkor, ha most ilyen kedves nekem? Miért nem láttam, milyen kincset találtam?
Érzem, hogy elönt valami hideg és sötét érzés. Emmeline pedig olyan messze van, nem érem el.
Hisz nekem nem ez a sorsom. Nekem nem lehet boldog életem.


 
▲ ▲ Red
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 EmptySzer. Feb. 15, 2017 8:05 am

Látom rajta, hogy elkalandozott, és eszemben sincs hagyni, hogy visszamerüljön a borús gondolatai közé. Kezem a tarkójára csúsztatva húzom közelebb magamhoz egy rövid, ám annál gyengédebb csókra, majd épp csak annyira csúszok hátra, hogy a szemébe nézhessek.
- Nem az számít, hogyan kezdődött - mosolygok rá halványan, tovább cirógatva az arcát. - Csak az, ami most van.
És addig fogom puszilgatni, amíg be nem látja.
Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Emmeline - Nászút   Nigel & Emmeline - Nászút - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Nigel & Emmeline - Nászút
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Nigel & Emmeline
» Nigel & Cornelius
» Nigel & Cornelius #2
» Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat
» Nigel & Voldemort - Vedelős szerda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Szerte a világban-
Ugrás: