KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Amy & Louis - r u free 4 me? Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Amy & Louis - r u free 4 me? Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Amy & Louis - r u free 4 me?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyVas. Okt. 23, 2016 12:51 pm

Amy

it's a yes or a no - not a maybe

Október közepe van. Én pedig nagyjából olyan lelkes vagyok, mint egy kiskutya, akinek hazaért a gazdája. Már nem is tudom, hanyadik szálnál tartok (sosem javulok meg), mire a ház elé érek, azonban ezt illedelmesen elnyomom a sarki kukán. Habár az elmúlt hónapok egészen rendben teltek, sőt, már egy kicsit biztosabb is vagyok a helyzettel kapcsolatban, most ez mégis más, mintha csak úgy beugranék. Persze, ez is Mark hibája. Persze értem én, miért van úgy oda az egész hercehurcáért (ingyen kaja-pia minden mennyiségben), de nem tudom, minek kellett célozgatnia. Vagy hogy miért fogadtam meg a hülye tanácsát. Mintha valaha is szükségem lett volna rá, hogy megmondja, hogyan intézzem az ügyeimet, mikor épp ennek vagyok a mestere...
Ez mégis más. És pontosan azért kell ilyen korán jönnöm, mert különben félő, hogy elkésnék. Megint. Mintha a nevem része lenne, hogy képtelen vagyok időben érkezni, márpedig ma, ma aztán esély sincs arra, hogy bárki előttem érkezett volna.
Remélhetőleg nincs igazi tolongás és csak egy embert kell megelőznöm, de az a személy éppen hogy előjogokkal rendelkezik. Mennyire utálom ezt!
Felszökdécselek a lépcsőn és bekopogok. Az ősz miatt már muszáj volt egy dzsekit is magamra kapnom, de nem vittem túlzásba a dolgot, szóval most alig várom, hogy legyen valaki olyan kedves, hogy beenged és hozzásimulhassak a radiátorhoz.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyVas. Okt. 23, 2016 1:59 pm

Amelia & Louis

Hangtalanul közelítek a bejárathoz a pihe-puha zokniba burkolózott lábaimmal, és már a kilincsen van a kezem, mikor rájövök, talán túlságosan elhamarkodott lépés lenne azonnal kitárnom az ajtót. Ki tudja, milyen látvány fogad.
- Ki az? - kiabálom fesztelenül, mire Jonathan kis híján kiejti a (mi mást?) western könyvét a kezéből.
- Amy, nem tudnál kicsit csendesebben...
Ám mire befejezné a mondatot, nagy valószínűséggel kintről érkezik a válasz, ugyancsak kiabálás formájában. Egyéb helyzetben egész biztos, hogy nem hallanánk, túl jó ahhoz a szigetelés.
Miután megbizonyosodtam róla a kukucskálón, hogy valóban Louissal van dolgom, kivételesen habozás és további ajtócsukás nélkül engedem be, majd intek a szobám felé. Jonathan csak biccent a vendégünknek, ahogy mindig, ezúttal is túlzottan elfoglalt egy normális köszönéshez. Edgar pedig... Nem is emlékszem, mikor találkoztam vele utoljára. Legtöbbször a saját bejáratú auror kanapéján alszik a munkahelyén, bár az is felmerült már bennem, hogy más is van a háttérben.
- Nos, beváltak a főzetek? - kérdezem őszinte érdeklődéssel, amint behajtom magam mögött a szobám ajtaját. - Jobban van a pasid?
Lehuppanok az ágyamra és törökülésbe húzom a lábaimat, a tekintetemet azonban le se veszem róla.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyVas. Okt. 23, 2016 2:19 pm

Amy

IT'S A YES OR A NO - NOT A MAYBE

Amíg sétálgattam és eltereltem a figyelmem az időjárásról, egészen jól éreztem magam, most viszont így megtorpanva már nem tetszik a helyzet. A nikotinfüggő ujjaim szerintem összefagytak és soha el nem mozdulnak a megrögzött helyzetükből. Kicsit álmélkodok ezen, amíg az ajtónyitásra várok... és várok, de csak kiabálás érkezik. Hát ezt érdemlem?
- A fagyott baltásgyilkos! - kiabálok vissza. Ha nem Amyről lenne szó, úgy értem, ha a világ legrendesebb bátyja üvöltözne velem, valószínűleg normális választ adnék, de így képtelen vagyok kontrollálni magam. Túl jó a kapcsolatunk, ez van.
Az ajtó nyílik is, én pedig slisszanok. Lerúgom a cipőm, integetek a bátyusnak és pattogok felfelé a lépcsőn. A szobájában teljesen értelmetlenül, de ledobom a kabátom, aztán pedig az ágyába vetem magam, lehetőség szerint valami meleg takaró alá bújva. Egyelőre nem foglalkozom a kérdésével, az újramelegítésem előbbre való.
- Cseszett hideg van kint - magyarázom, ha esetleg nem értené. Milyen szép kis zokni! Biztosan nem fáznak az ujjacskái. - Amúgy persze, már a maratont is le tudná futni. - Legyintek, majd visszahúzom a kezem a melegbe. - Pont azért jöttem, mert szeretne személyesen is hálát adni neked. - Mivan? - És érdekelné, hogy tudtok-e találkozni. Nagyon megszokta már, hogy én vagyok a hírvivő, azért nem jött személyesen. - Dunsztom sincs, miről beszélek. Biztosan átfagyott az agyam - nem hiába mondta mindig anyám, hogy hordjak sapkát, igaz? Ejnyemár.
- A tied? - viszonzom a kedves érdeklődő gesztust, ahogy végre igazán kényelembe helyezem magam. Hmm.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyVas. Okt. 23, 2016 2:59 pm

Amelia & Louis

Nevetnem kell a bemutatkozásán, bár nem tudnám pontosan meghatározni, miért: ennyire megkönnyebbültem, amiért ő ácsorog a küszöböm előtt, vagy ennyire örülök, hogy itt van? Alighanem mindkettő.
Széles mosollyal nyitok ajtót, bár az arckifejezésem talán borongósabb, mint szokott lenni.
- Ez esetben bejöhetsz, kedves baltás gyilkos - pillantok rá őszinte jókedvvel. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar viszontláthatom majd, főképp, mivel biztosan el sem mozdult Mark mellől az utóbbi hetekben.
- Louis - pirítok rá, mikor ruhástól bújik be az ágyamba, de ahhoz már nincs szívem, hogy kirángassam onnan. - Miért nem hopponáltál?
Hogy ne legyünk olyan távol egymástól, mellé kuporodok és úgy nézek le rá, miközben hallgatom.
- Valóban? - vonom fel a szemöldökömet, majd csintalan mosollyal kérdezek rá: - Biztos, hogy ő akar velem találkozni?
Biztos vagyok benne, hogy Mark hálás a segítségemért - már ha Louis beavatta a részletekbe -, viszont azt hiszem, kisebb gondja is nagyobb annál, minthogy ilyen apróságokkal törődjön most, hogy visszakapta az életét.
- Hogy-hogy az enyém? - pislogok értetlenséget tettetve. - Fogalmam sincs, kire célzol. - Hogy még bizonyosabbá tegyem ezt, rándítok egyet a vállamon és megkérdőjelezhetetlen komolysággal pislogok rá.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyVas. Okt. 23, 2016 3:47 pm

Amy

IT'S A YES OR A NO - NOT A MAYBE

- Felelőtlen a kisasszony - megcsóválom a fejem, hát mindenféle gyilkosokat beenged? Még mielőtt rámcsaphatná az ajtót (megint), bejutok, így már csak vigyorogva kell követnem a területére. Hm, bárcsak becserkészve érezhetném magam.
Látom, hogy haragos egy kicsit, amiért koszosan jöttem (ami egyébként nem igaz, minden ruhám... legalább félig tiszta még), de azt is látom, ahogy megenyhül, nem bírom figyelmen kívül hagyni. Jól esik, hogy közel ül le hozzám, egészen otthonosan érzem magam. Bár lehetne még közelebb. El tudnám képzelni, de igyekszem nem beleélni magam, meg egyébként is, miért kell folyton elégedetlennek lennem?
- Ágyból ágyba? - villan fel a mosolyom. - Jó ötlet, de Mark a lelkemre kötötte, hogy vigyázok. - Megvonom a vállam, tudja a fene, mi köze a halálfalóknak a hopponáláshoz. - Egyébként is szeretek sétálni. - Ugye, egy pillanat alatt nem tud az ember rágyújtani sem. Bezzeg London utcái elég kacskaringósak ahhoz, hogy bőven legyen rá idő. Velejemig romlott vagyok, hogy folyton ezen jár az eszem.
Meg rajta. A fene egye meg.
- Miért mondanám, ha nem így lenne? - Gyermeki makacssággal próbálom megvédeni a hazugságom, aminek bár valóban nem sok értelme volt, de már kimondtam. Louis Deveroux meg mikor ismeri be, ha hazudott? Maximum a halálos ágyán. Akkor már úgyis mindegy. Ha pedig utóbb csak kibököm, hogy igazából miért jöttem, a körítés már igazán másodlagos. Úgyis fog találkozni Markkal. És akkor majd jól megmondom neki, hogy én megmondtam. Persze, csak ha eljön. Velem. Máskülönben nélkülem fognak találkozni.
Még csak az kéne! Mark bosszúhadjárata, amiért barátok lettünk Theával! Épp mikor összeszedném magam...
De egyelőre csak csevegek. Bár nem értem, mit nem ért. Az én pasim jól van, hát az övé? Vagy most milyen játékba akar bevonni? Nem hiszek már ilyen könnyen neked, Bones.
- Hát életed tökéletes partnere. - Felpillantok rá, amolyan "ez nem vicces" üzenettel, aztán megadom magam a kísértésnek és megfogdosom a puha zoknis lábát. Játékból. Figyelemelterelésből. Igazából nem is érdekel, hogy van a hapsija, éppen hogy le szeretném rázni, nem feléleszteni közöttük a tüzet. - Biztosan tökéleteskedik valahol, igaz? - Kissé gúnyos mosoly fut át az arcomon, de még mindig nem pillantok fel. Kényelmes ez az ágyikó. Én is szeretnék ilyen puha zoknit.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyVas. Okt. 23, 2016 6:04 pm

Amelia & Louis

- Felelőtlen, vagy inkább merész? - kérdezek vissza vigyorogva. - Kettőnk közül egyébként is én jelentem a nagyobb veszélyt, már megbocsáss.
Például elég szörnyű lett volna, ha kizárom őt, vagy ilyesmi, ugye-ugye. Ehelyett beinvitálom a csodás kis lakásunkba, szinte el sem hiszem, hogy komolyan a berendezés részévé válik. Egy hónapon belül kétszer... Nem tudom, előfordult-e valaha ilyesmi.
De azt nem bánnám, ha nem akarna ennyire az ágyam részévé válni. Khm. Mármint úgy értve, hogy...
- Ágyból ágyba? - szalad fel a szemöldököm, már nem tudom, hanyadjára a társaságában. Ez kissé másképp hangzik, ami azt illeti, kissé sértő is számomra némely értelmezési lehetőség.
- A hopponálással? - Csak legyintek. - Edgar is állandóan pampog, de nem hinném, hogy lenne bármi valóságalapja. Ráadásul, ami téged illet... Miért jelentene veszélyt rád nézve?
Végül is sosem foglalt állást egyik oldal mellett sem, leszámítva persze, hogy Marknak segített. Dehát ugyanúgy megteszi a többi barátjával is, gondolom. Márpedig ők nem olyan kis ártatlanok, mint Cavelier.
- Sétálni, vagy füstölögni?
Tele vagyok bölcsebbnél bölcsebb kérdésekkel, nincs mit tenni.
- Elég sok mindent hallottam már tőled, ami nem volt úgy - nézek rá jelentőségteljesen.
Jó, legyen. Megadóan sóhajtok fel, hozzá hasonlóan mindenhová nézek, csak épp felé nem.
- Ne is említsd - válaszolom szemforgatva. - Tegnap óta máshol tökéleteskedik.
Vagyis majdnem. El kellett már küldenem egyszer-kétszer a nap folyamán.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyVas. Okt. 23, 2016 6:28 pm

Amy

IT'S A YES OR A NO - NOT A MAYBE

- Hah! - kapok a mellkasomhoz a jól megszokott művészi mozdulattal, hiszen ez igazán rosszul érint. Még hogy ő jelenti a nagyobb veszélyt! - Besétáltam volna az oroszlán barlangjába? - Engem ugyan nem hívhat ki. Chöh. Nők.
Az ő ágya valahogy mégis kényelmesebb, mint az enyém, az a rumlis, az az unalmas ágy, így elnézek neki mindent. Még ezt az újabb csúnya pillantást is. Tudom én, mire gondol!
- Hát ja. A reggelt otthon kezdtem, aztán Marknál voltam, most meg itt. Sokkal egyszerűbb lett volna pizsomában végigjárni, ebben igazad van. - Így már remélem érthető, hogy a napomat éppen naplopással töltöttem, nem pedig... hempergéssel. Bár jobb szeretném, ha erre ennél jobban nem térnénk ki, mert még a végén kiderül, miért nem és... Mark már kiröhögött ma egyszer, annyi elég volt.
- Hogy miért? - Most én vonom fel a szemöldököm. - Mert le akarnak vadászni. Karóra tűzni a fejem. - Még bólogatok is hozzá, mintha valóban erről van szó. - Aggódik a srác, ennyi. Én meg tényleg nem szeretnék lenyomozható lenni. Jobban illik hozzám a titokzatosság. Na meg ki tudja, az ellenségeim miben mesterkélnek. - Lehet, hogy nem foglaltam állást ebben az őrült háborúban, de magam mellett igen, így aztán vannak ám bőven, akik nem kedvelnek. Meg akik igen. Így éldegélek én. Köszönöm, egész jó, csak visszanézek a sarkon.
A következő kérdésére mindentudó mosoly a válasz - ha ő is ilyen okoska, talán nem is kell mindent szóvá tennünk.
- Rágalom - vágom rá az egyik kedvenc szavam, mégis az ellenkezőjéről árulkodik a mosolyom. Valamilyen beteg módon tetszik, hogy átlát rajtam. Hosszútávon biztosan a falnak mennék tőle. Vagy még jobban imádnám. Fene tudja, sosem próbáltam.
Mivel a kérdésem inkább udvarias + szörnyen önző, inkább nem nézek a szemébe, miközben kérdezek. Mintha nem akarná érteni, amit meg én nem értek. Aztán lassan minden képet ölt...
Mosolyra rándul az ajkam, de gyorsan moderálom magam és megpróbálok... közömbösen nézni, már hát a sajnálkozás, az most igazán messze áll tőlem.
- Most is ugratsz? - kérdezem óvatosan, mert ez tényleg fontos, nekem fontos, kiugrok a bőrömből, ha igaz. - Ezért örültél annyira a gyilkosnak... - szűröm le a megfelelő következtetést. - - Megviselt a dolog? - kérdezem továbbra is tapogatózva, miközben lassan ülő helyzetbe tornázom magam és a pillantását kutatom. - Tökéletesen elbaa...ltázta a dolgokat? - folytatom, mert igen, tudni akarom, mit szúrt el, tudni akarom, megbántotta-e Amyt, mert azon felül, hogy örülök, hogy lekerült a lapról, még több mint szívesen beverem a száját, ha...
De talán először meg kéne hallgatnom a sztorit.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyVas. Okt. 23, 2016 6:54 pm

Amelia & Louis

- Borzbarlang, Louis - javítom ki úgy, mintha én Amelia asszonyság, ő pedig kicsi Louie lenne. - A borzok veszélyesebbek mindennél.
Mégsem hazudtolhatom meg a hugrabugos mivoltomat. Még, hogy oroszlán! Caccogva rázom a fejemet, nem is értem, hogy merülhetett fel benne hasonló.
Nem tudom, hogy ezúttal miért nem színezi ki a történteket ahelyett, hogy elmondja a cseppet sem olyan... számára érdekes valóságot, miszerint eddig egy srác ágyában heverészett. Vagy most már... Oh. Oh.
- Szóval ezentúl fiúkkal is...?
Nem csodálom, ahány strigulát húzhatott már a lányokat illetően. Valahol mindent el kell kezdeni.
Na jó, tudom (remélem), hogy erről szó sincs, de egy kicsit magamnak is be kell meséljem ahhoz, hogy ne törjek ki röhögőgörcsben a feltételezéstől.
- Ó, értem, Mr. Titokzatos - vigyorodom el.
Na igen, sejtettem, hogy valójában ő húzódik a háttérben és nem Mark, főleg, mert már találkoztam vele egyszer, szóval nem kell minket bemutatnia egymásnak... Dehát olyan részeg volt szegénykém - mármint Louis -, hogy biztosan el is felejtette. Ilyen ismeretekkel tényleg nehéz lehet füllenteni.
Nevetnem kell rajta, milyen elszántan próbálja palástolni az örömét.
- Ilyen jó hírt közöltem volna? - kérdezem mosolyogva. - Vagy ez amolyan "én megmondtam" mosoly volt?
Az ő kérdéseire már nem válaszolok olyan készségesen, ehelyett ugyanúgy lesütöm a tekintetemet, ajkaimat egyetlen vonallá préselve.
- Nem, nem tett semmit. Meguntam - vonok vállat. Persze, ennél sokkal többről van szó, én viszont nem vagyok hajlandó beismerni. Neki nem.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyVas. Okt. 23, 2016 9:04 pm

Amy

it's yes or no - not maybe

Komolyan bólogatok az oktatásra, tudja fene, miért érez folyton késztetést erre, de ér annyit a dolog, hogy meghallgassam. Ha esetleg meg is jegyzem, az plusz pontot jelent?
Nem mintha annyira számítana… Csak a versenyeket szeretem.
Azt hittem, díjazni fogja az őszinteséget, erre nem rosszakat feltételez rólam? Felháborodottan horkantok fel, mégis miféle elképzelés ez? Még szerencse, hogy Mark nem hallotta, kitérne a hitéből!
- Nagyon sok mindenben vagyok megkérdőjelezhető, na de ez… Ez már túl megy minden határon, Amelia. - A fejemet ingatom, mint egy igazi szigorú valaki. - Szeretnéd, hogy biztosítsalak a tévedésedről? - Felcsillan a szemem, és ehhez még meg sem kell erőltetnem magam. Nagyon szívesen megmutatnék bármit, bizony, de sajnos már hallom az elutasítást. Előre fáj, de hát ez úgyis csak játék, szóval felnevetek, mielőtt válaszolhatna.
Nem értem, most miért rosszindulatúskodik, úgyhogy csak rányújtom a nyelvem. Igenis titokzatos vagyok és megtisztelve érezhetné magát. Meg Mark is, ha már itt tartunk. Aztán Theával ki is merült a szűk baráti köröm listája. Nem mintha elégedetlen lennék ezzel.
- Egy kicsit mindkettő - csúszik ki a számon az igazság. Valóban megmondtam és tényleg örülök. - Szerintem jobb lesz így. - Bár nem hiszem, hogy ezt ismételgetnem kellene, már legutóbb is teljes… vagy legalábbis majdnem teljes képet kapott a véleményemről.
Amikor azonban meghallom, hogy ő tette ki a szűrét, újra felszalad a szemöldököm. - Egy kicsit most büszke vagyok rád. - Mosolyodom el, ez azért mégsem lehet kis dolog. Mármint, neki. Én kb minden héten előadtam egy szomorú szakítós szöveget. - De ha te akartad, mi a baj? - értetlenül nézek a lányra, sőt, egészen kifacsarom magam, hogy alulról kereshessem a pillantását. Valami csak nincs rendben.


A hozzászólást Louis A. Deveroux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 24, 2016 4:09 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyVas. Okt. 23, 2016 10:15 pm

Amelia & Louis

Képtelen vagyok elfojtani egy nevetést a felháborodásán, hisz miért is tenném, ha pontosan ez volt a célom?
- Csak rajta - teszem csípőre a kezeimet, mintegy megkérdőjelezve a bátorságát. Ha tudnám, honnan ered a sajátom, miközben a szívem a torkomban dobog...
Talán túlságosan szeretném, ha komolyan bebizonyítaná. Itt. Most. Velem.
Teljesen meghibbantam.
Próbálom ugyanolyan természetesen kiejteni a szavakat, ahogyan a kihívást is intéztem felé, de elég nehezen megy. Hisz ez az egész kizárólag miatta van. Hogyan mondhatnék többet erről? Hogyan nézhetnék a szemébe, miután bevallottam magamnak, hogy ő az, aki miatt egyik napról a másikra véget vetettem a hosszú idő óta kapcsolatomnak, amiről annyit áradoztam? Még ha egy egyszerű fellángolás lenne - de sajnos nem az. Hisz mindig is jelen volt közöttünk, jelen volt, és most újra eszembe juttatta, milyen, mikor a legapróbb mosolyától görcsbe rándul a gyomrom. Ha már attól is elakad a lélegzetem, hogy ennyire közel van hozzám.
Utálom, de képtelen vagyok levetkőzni, vagy irányítani ezt az érzést.
- Csak egy kicsit? - kérdezek vissza halvány mosollyal az arcomon. - Nincs semmi baj. - De én is hallom a hangomon, hogy minden mást sugall, épp csak ezt nem erősíti meg. - Hisz mondtam, hogy nem jelentett semmit.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyHétf. Okt. 24, 2016 4:04 pm

Amy

it's yes or no - not maybe


Egy pillanatra kikerekednek a szemeim, majd elröhögöm magam. Képtelenség, hogy egy picit is komolyan gondolja, egyszerűen képtelenség, hogy Amy akarna tőlem valamit. Nem, nem, túl romlott vagyok én ahhoz.
Vagy hát... Éppen elég romlott, hogyha ez életem egyetlen lehetősége, éljek vele.
Nem húzom tovább az időt, még mielőtt kihátrálhatna az ajánlatból, elkapom a tarkójánál és finoman, de határozottan (nem vagyok én erőszaktevő, ha hülyeséget mondott, még akár ki is hátrálhatna belőle) húzom magamhoz. Nem szeretnék finomkodni, mégsem bebizonyítósra sikerül a csók, ami így még egy kicsit engem is zavarba hoz. Francba. Évekig tudnám ezt csinálni.
De nem lehet, hiszen ez nem komoly. Megintcsakfrancba.
- Na? - elhúzódva vigyorgok rá, bár a kezem talán a szükségesnél egy pillanattal tovább időzik az arcán. Ezen úgysem lát át.
Mi úgyis mindig csak játszunk és nincs az a pénz, amiért lenne szívem ezt elvenni magunktól. Akkor már inkább szenvedek magamban. Főleg úgy, hogy majdnem házas. Legalábbis sokáig hiszem ezt, aztán végül valami egészen mást mond.
Úgy látszik, nem bírom leplezni az örömöm, sőt, nem is titkolom, mikor szóba kerül. A visszakérdezése viszont megint furcsa érzést kelt bennem. - Szeretnéd, hogy jobban örüljek? - Nem értem. Egyszer próbálok tapintatos lenni, akkor sem jó. Vagy ez is csak egy beugratás? - Igazából tudod, hogy nagyon büszke vagyok rád, mert szerintem jól tetted. De ezt mégsem mondhatom így ki... vagy igen? Legutóbb még elég harciasan védelmezted, azt hittem, most sem mondhatok még rosszat. - Persze, legutóbb is mondtam, és mára is beterveztem pár csípős megjegyzést, de hát... azok csak csípős megjegyzések. Barátiak. Ha most elmondanám neki, mennyire jó, hogy eldobta azt a... kapcsolatot, nem lenne már több, mint baráti?
- Ne próbálj meg átverni. - Igyekszem szigort csempészni a hangomba, ha már a szemembe nem hajlandó belenézni. Talán túl bátor voltam azzal a csókkal, és most már elszúrtam az egészet. - Figyelj, ha most azért viselkedsz így... mármint a korábbi miatt, akkor bocsánat. - Zavartan játszadozom újra a zoknis ujjacskáival, nem haragudhat rám igazán, nem? Vagy igen? Vagy mi? Még ha szerintem egyedül az a baj a csókkal, hogy azóta csak beszélgetünk, nem pedig ismételjük, már igazán mindegy. De mégis hogyan fogom randira hívni, ha be van rám rágva? - Esküszöm, megjegyzések nélkül meghallgatok bármit. Szóval rajta.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyHétf. Okt. 24, 2016 6:22 pm

Amelia & Louis

Egy egészen rövid, ám annál több szörnyűséget ígérő másodpercig elhiszem, hogy tényleg nem elég merész ahhoz, hogy kihasználja a lehetőséget és bebizonyítsa, mennyire is...
Majd mintha csupán egy csettintés műve lenne, minden kétségem elszáll, és basszus, ebben a pillanatban én is úgy érzem, mintha képes lennék rá, hogy szárnyakat növesszek. Úgy kapok utána, ahogy a fuldokló nyúl a mentőövéért; apró ujjaim szinte eltűnnek a sűrű tincsei között.
Aztán ugyanolyan hirtelen, ahogyan megtörtént, vége szakad. Amint megérzem, hogy eltávolodik tőlem, én is visszavonulót fújok, már-már kétségbeesetten próbálkozva a szívverésem csillapításával, de csak arra vagyok képes, hogy legalább a vonásaimat rendezzem - és mindezt irgalmatlan nehézségek árán.
- Igen, öööhhhmmmm, azt hiszem, meggyőző volt. Khm. - Nyilatkozat vége.
Biztos vagyok benne, hogy az arcom nem lehetne vörösebb.
Fogalmam sincs, mi volt ez. Mi volt ez?
Mi-volt-ez?

- Nem kimondottan neki szólt a védelem. Tudod, hogy egyébként sem szeretem, ha olyan embert szidsz előttem, aki nem érdemelte ki, sőt, akit valójában nem is ismersz.
Ez már csak amolyan hugrás empátia, vagy inkább Meliás?
- És még jó, hogy védtem a folyamatban lévő kapcsolatomat. Azért nem volt az olyan rossz - nézek rá nagy szemekkel, mintha csak újból tudatosulna bennem, hogy ezzel vádolt.
Azzal, hogy az imént történteket emlegeti, nem ér el mást, minthogy újból zavarba jöjjek. Úgy érzem ha szóra nyitnám a szám, egy hang sem jönne ki a torkomon. Megbűvölve figyelem az ujjacskáit, amint az én lábujjacskáimmal szórakozik, és igyekszem erőt gyűjteni, de talán túl sok időbe telik, a helyzet kellemetlenségi foka pedig csak nő, nő...
- Semmi baj nincs, jó volt - hadarom kétségbeesetten, majd mikor leesik, mit is mondtam tulajdonképp, tágra nyílt tekintettel folytatom. - Nincs semmi meghallgatni való, egyszerűen csak ide állt az ablakom alá részegen, mert tényleg féltékeny volt rád, és elkezdett nekem siránkozni, hogy igenis szeret, és... nem bírtam. Úgyhogy repült.
Azt már nem említem, honnan eredt az aggodalma.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyHétf. Okt. 24, 2016 9:46 pm

Amy

it's yes or no - not maybe

Isteni. Mondom ezt én, aki igazi ateista vagyok. Mégis magam ellen kell merényletet elkövetnem és elszakadnom tőle, újra és újra emlékeztetve magam, hogy nem élhetem bele magam. Pedig imádtam a kezeit magamon! Még szerencse, hogy az idióta vigyor könnyen elfed minden nemkívánatos vágyakozást.
Persze, azt sem tagadom, hogy a reakciója duzzasztja a májam (hogy másról ne beszéljek) és folytatást követel.
Én vagyok a legerősebb férfi a Földön.
Jobb hát úgy csinálni, mintha semmi sem történt volna, beugrani az ágyába, mintha ez természetes lenne, bár már nem fázom, sőt… De ezen még gondolkodnom sem lenne szabad. Ilyen megfontolt vagyok ám.
- Igen… Te vagy mindenki védőszentje. Akkor én a szidószentjük. - Hamar elvesztem a türelmem, na.
A nem volt olyan rossz részre csak felvonom a szemöldököm és megrántom a vállam. Előbb-utóbb úgyis kiderítem, miért dobta ki. Biztosan elég szörnyű volt. Talán elképzelnem sem kéne. Brrr.
Hülyén érzem magam, amiért most ilyen döcögve beszélgetünk. Nyilvánvalóan nem akar beavatni, én viszont erőszakosan kíváncsi vagyok, mint mindig… De mi van, ha túlságosan? Nagyon óvatosnak kell lennie, aki Bones-szal akar játszani, mert nagyon szemfüles a lány, rám pedig mindig is fogékony volt. Valamiért. Persze, nem úgy, ahogy én. Ő szerette a biztonságos kapcsolatát… Nem értem, mi változott.
A beszélgetés nehézségét a csókkal magyarázom, de erre ő hevesen tiltakozik… Annyira hevesen, hogy mosolyt csak vele az arcomra és merek egy víg pillantást vetni felfelé is.
- Bármikor… - kezdem a Louis-féle tahó&kedves megszólalásomat, de nincs időm befejezni.
Egy kicsit elcsodálkozom azon, amit mond, sosem néztem volna ki a srácból, hogy mégis féltékenységi rohamot kapna. Meg egyébként is, ki az, aki részegen akarja bebiztosítani magát a barátnőjénél?
- De ez nem jó? Én biztosan a mennyekben érezném magam, ha két lány értem harcolna - pislogok a gyönyörű álomképemre. Aztán kapcsolok. - Nem mintha itt ez lenne a helyzet. - Ugyan, én? Chö.
- Amúgy, minden féltékeny pasiból exet csinálsz? - Sosincs elég korán feltérképezni az "utálom" pontjait. Hátha jól jön, ugye. Egyszer. Talán.


A hozzászólást Louis A. Deveroux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 29, 2016 8:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptySzer. Okt. 26, 2016 9:18 pm

Amelia & Louis

A hajamat pakolgatva próbálom rendezni magamat, ahogy mindig próbálok rendezni minden mást is, a fejemben és máshol, de ugyanúgy szét vagyok szóródva, esve, hullva, ahogy körülöttem általánosan minden más is. Mint egy banános gyümölcs torta szelet, ami folyamatosan ide-oda rugózik, sosem szilárdulva meg, ezáltal pedig sosem törve darabokra. Mindennek van jó oldala, nem igaz?
Sosem volt még ilyen alkalom, hogy összepréselt ajkakkal és feszülő mellkassal viseljem a vigyorát. Mindenre vágyok csak erre az örökös és álságos önelégültségre nem. Tudom, hogy ő is élvezte annyira, mint én, tulajdonképpen le sem tagadhatná. Nekem viszont nem erre van szükségem. Azt akarom, hogy számítson.
- Ch, mardekáros - forgatom a szemeimet mosolyogva.
Borzalmasan frusztrált vagyok, életemben talán először, mert hát rajta kívül mégis ki lenne képes ezt csinálni velem? Nincs élő ember a földön, aki ennyire felforgatná az én kis nyugis világomat, mint Louis. Akinél egyszerre vagyok végtelenül biztos abban, hogyan gondolkozik és utasítom el a feltételezést is.
Több volt, mint gondolom?
Kevesebb, mint hiszem?
Persze, hogy már azt sem tudom, én mit gondolok. Vagy hogy mit akarok gondolni erről az egészről. Totálisan összezavarodtam.
- Gondoltam, hogy te el tudnál viselni egy szőke, szolival és push-up fürdőruha felsővel megspékelt iszapbirkózást - sóhajtok fel fáradtan, igyekezve figyelmen kívül hagyva az elszólását.
Nem, ez nem lehetett elszólás. Amelia! Szedd össze magad!
- Nincs semmi bajom a féltékenységgel - szögezem le lassan, ezúttal megfontolva minden egyes kimondott szavamat. - Az a bajom, hogy nem szeretem. Nem akarom, hogy olyasvalaki szeressen, akitől már... - Egy érintést sem viselnék el.
Mert nem te vagy.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyCsüt. Okt. 27, 2016 3:26 pm

Amy

it's yer or no - not maybe

Elvigyorodok, ahogy tovább fokozza a személyes véleményemet, olyan ez, mintha a személyiségem várát építgetné, amibe most visszamenekülhetek. Hát persze, hogy erre vágyom! Mi lenne jobb mint a szőke, szolis lányok?
- Csak ízlésesen. Megaláztatások nélkül. A végén természetesen mindketten kaphatnának belőlem egy kicsit. - Még kacsintom is hozzá. Atom hülyén érzem magam.
- Ez… érthető. Ha így jobban érzed magad, akkor nem csak miattam volt jó döntés.
Miattam… Hiszen nekem nem tetszett a srác. Nem úgy tűnt, mintha a bátyja különösképpen izgatta volna magát miatta, szóval tényleg úgy érzem, hogy csak én voltam ellene. Elmondtam neki, erre szakított? Ez olyan furcsa, rám nem sokszor hallgatnak az emberek.
- Mi változott meg? Elültettem a bogarat a füledben? - Egy kicsit elmosolyodom, igazából örülnék, ha rám hallgatott volna. - Ennél aljasabb módon szerettelek volna lebeszélni róla. Így elég könnyű volt.
Aljasabb… Igen, el akartam nyerni tőle. Ráébreszteni, hogy én jobban… mi jobban passzolnánk, ha nem lennék egy barom, szóval simán találhat valakit, aki annál jobb.
Nagyobb fészkelődésbe kezdek, kibújok és átbújok, amíg a combjára nem sikerül tennem a fejem, a legjobb hely a világon - így pedig már nyugodtan nézhet lefelé, de akkor sem kerüli el a pillantásom.
Valami nincs rendben a szakírós témával, én viszont a vidám Amyt szeretném. Váltás jön.
- Így legalább minden lelkifurka nélkül kérhetlek ki. - Nem mintha ismerném a lelkifurdalás bugyrait. - Tudod, hogy a pasik mennyire nem tudják tartani a szájukat… Mark pedig elpletykálta az MM bulit. Szóvaaaal… Nekem nincs jogosultságom elhívni téged, de tálcán felkínálom magam neked, hogy ne kelljen egyedül végigszenvedned a szörnyű hivatali partyt. - Elvigyorodok, mintha ez lenne az évszázad ajánlata. - Mielőtt nemet mondanál, szeretnélek biztosítani, hogy nem azért akarok menni, mert Mark is megy, továbbá ígérem, hogy rendesen viselkedem majd. - Persze, amilyen rendes viselkedést az ingyen kaja-pia megengedhet. De az angyali pillantásaim ennek ellenére is meg kell, győzzék.


A hozzászólást Louis A. Deveroux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 29, 2016 8:13 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyCsüt. Okt. 27, 2016 6:46 pm

Amelia & Louis

Csak forgatom a szemeimet az általam vetített lehetőség fokozásán, és fogalmam sincs, eközben miért hasít belém... féltékenység? Ha figyelmen kívül hagyjuk a tényt, hogy elméleti síkon mozgunk, akkor is furcsa ez az egész. Nem mintha először fordulna elő vele kapcsolatban...
- Miattad? - kérdezek vissza úgy, mintha még csak szóba sem kerülhetne ez az opció.
Miatta? Miért szakítanék miatta bárkivel is? Pff. Mázlim van, hogy képes vagyok póker arccal hazudni, ha vészhelyzet áll fent - ahogy most is.
- Hogyan? - Homlokom gyanakvó ráncba szalad, bizony, ilyet is kifejlesztettem már. - És miért akartál ennyire lebeszélni róla?
Ha foglalkoztatja annyira valami, hogy terveket szövögessen, az tényleg elég komoly problémát jelent. Ennyire azért nem volt gáz a srác, sőt... Ha el tudnám felejteni a rinyálását, vagy félre tudnám tenni azt az érzést, amit kiváltott belőlem, mikor hozzám ért, egészen biztosan megbocsátanék neki. Egy kockahasnak általában elég nehéz nemet mondani, ha még csini pofi is jár mellé. Csakhogy azután, hogy találkoztam Louissal...
Ez biztosan hülyén jön ki, pedig szó sincs arról, hogy ilyen könnyen eldobnék bárkit is egy új személy miatt. Azonban ő nem az, ó, cseppet sem. Mindig is ismertem és rajongtam minden porcikájáért, megszólalásáért; azért, aki. És kimondottan igazságtalan, hogy pont most tűnt fel, hogy eszembe juttassa mindezt, mikor ennyire jól klappoltunk a "vőlegényemmel".
Beszívom a levegőt, mikor a combomra teszi a fejét és a szemembe néz. Legszívesebben most azonnal...
- Szóval rám hárítod a felelősségedet a belógásod miatt - foglalom össze tárgyilagosan, majd elvigyorodok. - Legyen. "Bulizzunk" együtt.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyPént. Okt. 28, 2016 2:57 pm

Amy


Egy kicsit fáj. Egy egészen kicsit megráz, hogy ilyen lehetetlennek tartja, hogy miattam szakítson.
- Ja, mert a lelkedre beszéltem és átmostam az agyad. - Mégis mi másra gondoltam volna? Felesleges olyasvalamiért megsértődnöm, ami nem is létezik.
Nem értem, mit furcsáll, nem én vagyok, aki mindent csak úgy csinál? Néha tönkre akarom tenni mások kapcsolatát merő féltékenységből, másszor viszont megkedvelem a szerelmes párokat és én szervezkedek az összetartásukban. Csak úgy.
- Mert nem volt szimpatikus, és az lehetetlen, hogy neked olyan pasid legyen, akit nem kedvelek. - Mintha ez tényleg ilyen egyszerű lenne.
Szeretném, ha végre jókedvvel figyelne rám, így muszáj felhívnom magamra a figyelmét. Örülök a mosolyának, amíg előadom a tervem, bár nem érez rá annyira a dologra, mint szokott. Nem tudom, ez bajnak számít e.
- Nemcsak. Ez lesz a köszönjüköm is a segítségedért. Szóval ne gondold, hogy már az este elején megszabadulsz tőlem, mert nem fogsz!
Igazából csak vele szeretnék lenni. De Louis ilyet sosem mondana.
Inkább a hajamba húzom a kezét, nagyon tetszett az előbb, mikor ott járt.

Tökéletesen időben vagyok, a fekete farmerhez zakót vettem, alatta fehér ing, bár a nyakkendővel bajban voltam, így azt csak a zsebembe tuszkodtam. Amy segít. Amint meghallja a kopogást és ha már készen van. Persze, én is szívesen segítek neki, ha ruhát kell választani…
Csak tudnám, mire fel ez a nagy izgatottság. Mark egész este rajtam fog röhögni, én mégis alig várom, hogy az én oldalamon sétáljon be a legtökéletesebb… és biztosan leggyönyörűbb… Alig várom.


A hozzászólást Louis A. Deveroux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 29, 2016 8:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyPént. Okt. 28, 2016 4:34 pm

Amelia & Louis

- Kinyitnátok végre az ajtót? - kiabálok ki jó szokásomhoz híven, mert én ugyan el nem mozdulok a tükör elől. Ennyi zúzódást! Pedig meg mernék esküdni rá, hogy alig talált el átok.
Szinte észre sem veszem, hogy már nem vagyok egyedül. Túlságosan leköt a kék-zöld foltok tanulmányozása; ha ezt tudom, egészen biztos összedobok egy gyors gyógyító bájitalt, vagy elrágcsálok valamit a nappaliból.
- Louis - fordulok végül hozzá. Nem mondhatnám, hogy túl sok ruha van rajtam, de ez már úgysem számít, mióta múltkor előtte kezdtem el öltözködni. Most lényegében csak azt folytatom, amit elkezdtem. Próbálok kevésbé boldogan mosolyogni, próbálok lassabban és kevésbé árulkodóan lélegezni. Nem megy. Itt van.
- Azt hittem, végül is bent találkozunk majd - jegyzem meg mellékesen. Pedig élveztem volna a rejtőzködést és a meglepetést. Nem mintha az álarc annyit segítene, hogy ne ismerjen fel, de egy akkora tömegben mégiscsak eltartana egy ideig.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyPént. Okt. 28, 2016 6:05 pm

Amy

i can't resist if you look like this, can I?

- A szobájában van - motyogja készségesen a srác, miután ajtót nyit. Nem vagyok itt túl gyakori vendég, de még így is egyértelmű neki, hogy nem hozzá jöttem! Máris elértem valamit az életben.
Felrobog a lépcsőn, otthonosan, mintha tényleg mindennap megtenném ezt az utat. Vagy csak mert ma különösen nem bírok magammal.
Az ajtón kopogás nélkül merészkedem be, biztosan tudja mindenki, hogy betegesen szeretek tilosban járni… Főleg, ha közben lányokat leshetek meg. Haha. Most pedig nem is akármilyen lányról van szó.
Hamarabb kapom el a pillantását a tükörben, minthogy meghallana, mégsincs rosszallás a hangjában, sőt! szeretném, ha mindenki így mondaná a nevemet.
- Azt hittem, kiöltözős partyba megyünk, nem levetkőzősbe. - Köszönés gyanánt csak mosolygok, sokkal fontosabb, hogy megjegyzést tegyek a csupaszságára. Muszáj egyáltalán bárhová is mennünk? Biztosan nagyon jól mulatnánk itthon is.
Közelebb lépek hozzá, nincsenek kínos, feszélyező határok, és óvatosan végigsimítok egy zöldes folton a felkarján. Lehet, hogy hős volt, de ezzel előre biztosan nem számolt. - Fájnak is? - Még most is aggódással pillantok a sérüléseire, habár ennél nagyobb biztonságban már nem is lehetne. Nagyot sóhajtok.
- Még elmehetek - teszek egy tétova mozdulatot az ajtó felé, de sértettnek is mutatom magam, amennyiben ki akarna dobni. Persze, tudom, hogy nem akar. Imád. Én meg kihasználom és nem tágítok.
- Ráéreztem, hogy a segítségemre van szükséged. - Elvigyorodok és egy ruhásszekrény után kutatok. - Készségesen megnézem, milyen  csini cuccaid vannak, ha még nem választottál. - Rá is kacsintok, bizony ám, hogy komolyan gondolom.


A hozzászólást Louis A. Deveroux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 29, 2016 8:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyPént. Okt. 28, 2016 6:51 pm

Amelia & Louis

- Ne éld bele magad - nevetek fel.
Tekintetemmel követem az érintése nyomát, és érzem, hogy a karom máris libabőrös lesz. A felismerésre a különböző színű foltok mellé egy vörös pír is megjelenik az arcomon.
- Dehogy - mosolyodom el az aggodalmán.
Persze, ha így lenne sem vallanám be. Amelia Bones sebezhetetlen.
A megjátszott sértettségén csak a fejemet rázom, nem értem, miért nem megy el végre színésznek.
- Örülök, hogy itt vagy. - Bár ne lennék ennyire őszinte! Akkor nem árulnám el magamat minden egyes percben. Vagy csak nekem tűnik úgy, hogy ennyire nyilvánvalóak az érzéseim? Hisz más esetben is ezt mondanám... Igaz, egyszer sem fordult még elő tulajdonképpen, hogy más volt köztünk a felállás...
- Túl nagyszabású esemény ez ahhoz, hogy a meglévő ruhatáramból kutakodjak - legyintek. - Vagy hogy megengedhessem magamnak azt a luxust, hogy a bál napján válasszam ki a tökéletes darabot. Erről már lekéstél.
Hogy biztosítsam is efelől, a szekrényhez lépek, majd kitárva azt kiemelem a gondosan becsomagolt ruhát. Az abroncs már rajtam van, de a direkt öltözködésben még hasznát fogom venni Louisnak, nagyon is.
- Készen állsz a látványra?
Nem várom meg a választ, mielőtt széthúznám a cipzárt. Még az én lélegzetem is újra elakad a ruha láttán. Egyszerűen szerelmes vagyok belé. Felemelve a karomat hagyom, hogy a félbe hajtott rész is leomoljon, így pedig teljes hosszában nézhessük végig szemem fényét.
- Nos, itt az ideje, hogy segíts nekem.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyPént. Okt. 28, 2016 9:20 pm

Amy

i can't resist if you look like this, can i?

Mindentudóan mosolygok, amikor tagadja a fájdalmát, de a libabőr sokkal jobban leköt. Szeretném folytatni, mindenhol ezt váltani ki belőle…
Ne éljem bele magam.
- Én is - őszintézek mégis. Elveszi az eszem. De igazán nem is bánom, még ha nem is kérdezett, van itt valami… Vagy tévedek. Lehet, hogy van érzékem a nőkhöz, de Amy mindig is más volt. Jóféle más.
Muszáj mégis viccesre vennem a figurát, mielőtt túl komolyra fordulna a helyzet vagy csak a gondolataim. Azok a legveszélyesebbek.
Védekezőn emelem fel a kezeim, ahogy női okosságokat oszt meg velem - dunsztom sincs, mi mekkora esemény és ez mit jelent. Sőt, igazából nem is gondoltam még arra, hogy ez egy igazán nagy esemény lesz. De talán annál jobb. Remélem, Mr Tökéletes is ott lesz, hogy lássa, mit vesztett.
Engedelmesen várok, aztán leejtem az állam, mikor végre bemutatja a ruhát.
- Azért rajtad jobban szeretném látni - lépek közelebb és rábólintok a segítségre. - Gyorsan, hadd lássam. Mondd, mit tegyek - vigyorgok, nem próbálom meg eljátszani, hogy értek hozzá. Ha cipzározni, húzni-vonni, gombolni kellene, képes vagyok rá. Louis, a hős, bizony. És eközben természetesen véletlenül előfordulhat, hogy itt-ott a selymes bőrén is végigfuttatom az ujjaimat.
- Ezután nekem is szükségem lesz rád - jelentem be előre, készüljön fel.
- Lesz bálkirály és királynő választás is? - kérdezem szórakozottan, amíg ámulok.


A hozzászólást Louis A. Deveroux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 29, 2016 8:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyPént. Okt. 28, 2016 9:59 pm

Amelia & Louis

Alighanem a szívem is megáll egy pillanatra, mikor a tekintetünk összefonódik. Létezik, hogy valakinek a puszta közelsége is ilyen mértékű zavart váltson ki belőlem? Nem. Létezik, hogy Louis közelsége teszi ezt? Határozottan igen.
Anélkül lépek még közelebb hozzá, hogy tudatosulna bennem, mit csinálok. Tényleg, tulajdonképpen mit is?
- Valójában miért szerettél volna velem lenni?
Őszinteségi rohamom támadt, és úgy tűnik, őt is megfertőzte, szóval ostobaság lenne a következő ilyen alkalomra várni. Inkább megkérdezem most, amire kíváncsi vagyok, mint élesben, a tömeget túlkiabálva. Hátha a jelenlegi "öltözetem" blokkolja a kreativitását, ha homályos, félig igaz indokok kereséséről van szó.
Értheti a bálra, de az elmúlt hetekre is, hisz bármely napomra emlékezzek is vissza, szinte kivétel nélkül a részese volt.
- Nos, először is... - A lehető legóvatosabban engedem le a ruhát, hogy beleléphessek, majd a kellő magasságba húzom. - Szükségem lesz egy cipzározásra, és... Van az a sok, logó micsoda. Elég ha cipőfűzőre asszociálsz. Be kéne fűznöd és megkötni úgy, hogy megmaradjon ezen a szinten és lehetőleg ne csússzon le rólam.
Tudom, hogy számára az utóbbi kitétel is elég necces, de remélem, ettől függetlenül rábízhatom.
Kellemes borzongás jár át az érintésére, miközben a ruhámmal munkálkodik. Tudom, hogy direkt csinálja.
- Aztán jól húzd meg, ne finomkodj itt nekem - próbálom viccelődéssel elütni a zavaromat, bár ami azt illeti, ez tényleg egy fontos instrukció. A végén még úgy nézek majd ki, mint egy deszka.
- Kitalálom: nyakkendőkötés.
Legalábbis eddig nem mertem mással azonosítani azt a bizonyos dudort a gatyájánál.
- Miután megtudták, hogy megyünk, biztosan lefújják. Túl egyértelmű lenne - legyintek széles mosollyal az arcomon, majd megfordulok. Úgy tűnik, Louis tökéletes munkát végzett a fűzővel, bár fogalmam sincs,hogy lehetséges ez. Ámulva pillantok végig a tükörképemen, mielőtt visszafordulnék hozzá.
- Nos?

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptyPént. Okt. 28, 2016 11:42 pm

Amy

i Can't resis if you looks like this, can I?

Fogalmam sincs, mi történik, de a késztetés visszatér, mintha soha el sem tűnt volna teljesen. Magamnak akarom, magamhoz, azonnal, és egyre biztosabb vagyok benne, hogy ez tesz majd tönkre.
- Valójában? - Nem tudom mire vélni a kérdést. Vagyis… Talán csak nem akarom. De mi van, ha ez egy igazi esély? Véletlenül csak nem kérdezne ilyesmiket, ha nem vár rá valamilyen választ. - Miattad. - És ami a legviccesebb, hogy közben meg sem kell erőltetnem magam, hogy ne kalandozzon el a pillantásom. Sosem voltam érzelgős típus, most mégis könnyen jönnek az őszinte szavak. Olyan könnyen, hogy még sebezhetőnek is érzem magam miattuk - márpedig egy kezem is sok ahhoz, hogy megszámoljam, hány emberrel fordult ez eddig valaha elő. - Nincs ööö… ennél konkrétabb válaszom. - Nem fogom megmondani neki, hogy nagybetűkkel szerepel az Akarom listán már ötödik óta. Nem, nem.
Szeretném másfelé terelni a szót, el magamról, el a komolyságról, a ma estének jól kell telnie, és ha elrontok valamit, oda az egész. Ugyanolyan lelkesen segítek neki, mint eddig bármikor, még ha a késztetés is most a legerősebb.
Francokat, én vagyok itt a legerősebb.
Akkor is, ha ruhákról van szó, amikhez cseppet sem értek. Habár lefelé biztos ügyesebben tudnám húzni, most is beleadok majd mindent - nem szeretném, ha bárki az én ügyetlenségem miatt gondolna rosszakat. Hát még ha villantana a buli közepén! Biztosan sokan örülnének, de túl sok elmét kellene üresre mosnom.
- Ne nézz madárnak, biztosan meg tudom csinálni. - Nagyon fogok igyekezni, hogy tökéletes legyen, még ha először nem is teljesen világos, hogyan működik ez a dolog. Miért lenne cipőfűző a ruha hátulján? - Mintha a cipőmet folyton kötögetném… - motyogom magamnak, ahogy végigfűzöm a zsinórt, remélhetőleg a jó úton.
Sosem gondoltam volna, hogy egyszer tényleg, igazából flörtölni fogok Amelia Bones-szal, most mégis lecsapok minden egyes lehetőségre. Mindegyikre, amikor csak hozzá érhetek. Nagyszerű ötlet volt ez az inasság.
- Nem óhajtalak ezzel a kínzóeszközzel megölni - vágok egy fintort a háta mögött, nem értem, minek kell szorosra húzni. - Anélkül is bármikor a karjaimba omolhatsz, hogy elájulnál a légszomjtól. - Mégis, a filmekben látott mozdulattal támasztom meg a térdemmel a derekát, miközben a tüdeje térfogatát felére csökkentem. Nem vagyok hajlandó örökké ezt csinálni, de egyszer tényleg buli.
- Neeeem ér rajtam gondolatolvasni! Tudom, hogy boszorkányzseni vagy, de ezek mocskos módszerek. - Csúnya, rossz gondolatolvasás, amikor viccelődök vele, akkor ijeszt meg a legjobban. Vajon mit látna a fejemben?
- De ugye számíthatok rád? - Jelen pillanatban mégiscsak nekem kell elég csinosnak lennem hozzá, különben még valami nyálgéppel választják párba, és bunyóba fojtom az M&M partit. Biztosan nem mehetnék többször be, talán csak a tárgyalásomra.
Komolyan bólogatok a magyarázaton és egy kicsit meg is könnyebbülök. Nincs választás, nincs veszély, hogy elveszik a párom.
Közben végzek a nagy melóval és a csupasz vállán futtatom végig az ujjaim, hogy tudja, már szabadok a kezeim… ergo kész vagyok. Nem kezdek semmi mást a kezeimmel.
Már akkor leesik az állam, mikor a tükörhöz fordul, a ruha tökéletes rá, ő tökéletes a ruhába, én pedig a legbüszkébb pasas vagyok a világon, amiért egész este irigykedő pillantásokat kapok majd. Ez még a cicaharcnál is jobb programnak ígérkezik.
- Eszméletlen - válaszolok fáziskéséssel, ahogy lassan végignézek rajta teljes egészében. Az meg csak véletlen, hogy néhány sarkalatos pontra többször is visszavándorol a pillantásom. Csak káprázott a szemed, Amy, igazából jólnevelt ficsúr vagyok.
- Mindenki engem fog irigyelni ma este - osztom meg vele egy korábbi gondolatom is. - De azért én is szeretnék egy kicsit jól kinézni, mielőtt azt hinnék, hogy valami csavargóval jöttél. - A zsebembe túrok és a kezébe adom a valahol már megcsomózott nyakkendőt. Próbálkoztam. Menthetetlen vagyok. - Ennél többet viszont nem tehetsz.


A hozzászólást Louis A. Deveroux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 29, 2016 8:03 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptySzomb. Okt. 29, 2016 12:40 pm

Amelia & Louis

Elmosolyodom a válaszát hallva, és közelebb lépve apró csókot lehelek az arcára. Értékelem, hogy őszinte hozzám, és... nos, azt is, amit mondott. Annak ellenére, hogy minden percben figyelmeztetnem kell magamat, hogy ne gondoljak többet bele annál, mint ami. Tisztában vagyok vele, nem lenne egészen alaptalan a részemről, egyenlőre viszont okosabb lesz a felszín és a tények biztonsága mellett maradnom.
- Édesem, még a fűző igazi korszakában sem tudták megcsinálni a férfiak.
Bár azért felmerül bennem, hogy egy futó, titkos együttlét után nem volt ott egy cseléd sem, aki segíthetett volna. Szóval, talán a Louishoz hasonló férfiaknak mégis sikerült annak idején.
Nevetni kezdek a viccelődésén, majd ugyanolyan hirtelen el is hallgatok, mikor elkezdi szorosra húzni a fűzőt. Hűűűhhaaa, mondanám, ha egy szót is ki tudnék préselni a számon, de sajnos már a tüdőmnél megreked a folyamat.
- Ezt vegyem ajánlatnak? - kérdezek vissza, amint újból levegőhöz jutok. Vagy a levegő jut el hozzám.
- Szó sincs erről. - Hogy még inkább érzékeltessem vele az ártatlanságomat, felemelem a karjaimat is. - A dudort vettem észre a nadrágodnál.
Szerencse, hogy háttal áll nekem, így nem láthatja, mennyire elvörösödöm a saját, félreérthető mondatom hallatán. Halkan, feszesen nevetek fel, lévén nem is tudnék másképp. Azt hiszem, beletelik egy kis időbe, mire hozzászokok a ruhámhoz.
- Persze, segítek.
Amint elkészül a fűzővel, a tükörhöz lépek, hogy végignézhessek magamon, de legfőképp rajta. Látnom kell az arcát, mikor először pillant meg.
És nem is csalódom.
Sugárzó mosollyal pördülök meg, így szembekerülve Louissal.
- Ne butáskodj - rázom a fejemet zavarba jőve. Biztos vagyok benne, hogy lesznek nálam ezerszer szebb nők is, ezerszer szebb öltözékekben.
Szótlanul sétálok hozzá és fogom a kezembe a nyakkendőjét. Mielőtt elkezdenék vele munkálkodni, emlékeztetem magamat, hogy ne felejtsem el egy varázslattal kisimítani a ruhadarabot, mielőtt elindulnánk. A közelségétől, ahogyan mindig, ezúttal is elfelejtek levegőt venni. Szerencse, hogy ráfoghatom a fűzőre. Mégis azon igyekszem, hogy ennél is kevesebb távolság legyen közöttünk. Érzem magamon a leheletét, a karom újra és újra a felsőtestét súrolja, ahogy a nyakkendővel szórakozok.
De, mint ahogyan a nyakkendőkötések általában, ez a pillanat is hamar elszáll, én pedig erősen dobogó szívvel lépek hátra.
- Inkább én leszek az, akire irigykedni fognak.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? EmptySzomb. Okt. 29, 2016 5:36 pm

Amy

i can't resist if you look like this, can i?


Meglep a puszi, meglep, hogy ennyi a válasz a válaszomra, semmi élcelődés, hogy érzelmes vagyok vagy egyéb megjegyzés. Csak egy puszi. Egyszerre szuper és szörnyű, amiért csak ennyi.
Kihívásnak veszem a fűzőt és legalább a gondolataimat is elterelem Amelia érzelmi életéről a fizikálisra. Véleményem szerint ez a cucc teljesen felesleges, ezt el is mondom neki, de azt, hogy nekem múltkor itthonkásan és kócosan is ugyanennyire tetszett, már megtartom magamnak. Csak a kezedre figyelj, Deveroux és mutasd meg neki, hogy a kisujjadban van… minden. Született tehetség.
Egy kicsit mégis megszeppenek, amikor sípol egyet a levegő után, de ha szorosra akarja… rajtam ne múljon, ugyebár.
- Természetesen. Minden szavamat komolyan gondolom. - Még a hangom is ezt tükrözi, úgyhogy nincs oka kételkedni benne. - Egy percre sem hagylak majd magadra, nehogy valaki más mentsen meg. - Mit is mondtam az előbb a minisztériumi balhékról? Az még nekem is túl nagy falat lenne.
Felszalad a szemöldököm, majd egyből nevetésben is török ki, ahogy meggondolatlanul tesz megjegyzéseket a dudoraimra. Haha.
- Az nem feltétlenül nyakkendő-problémát jelent - tisztázom a dolgot. - De azért örülök, hogy volt alkalmad csekkolni - nevetgélek, miközben fűzgélek, és ez talán nem csak a ruhára vonatkozik. A lány is kell. Olyan nehéz ez. Merjem kockáztatni a barátságunkat? A gondolataim nálam sokkal vakmerőbbek.
A szemem, a szemem sajnos falja a látványt, amikor végül készen látom. Be kell ismernem, ez más, mint az itthonkás Amy, de választani még mindig képtelen vagyok. Inkább csak nézek. Egész este bámulni fogom és lemaradok az irigyeimről. Ennél nagyobb áldozatot is megérne.
- Komolyan - ellenkezem. - Nem butaság tisztában lenni a tényekkel. Csodásan festesz. - De talán lassan befoghatnám, még mielőtt azt hinné, teljesen beleestem. Chö…
Türelmesen tűröm, amíg rámteszi ezt a nyakörvet, bár a közelségért cserébe megérte ezt bevállalni. Na meg, hogy tényleg ne tűnjek olyan szakadtnak. Közben az oldalán futtatom az ujjaim, nagyon fogja a cucc, mégis érzem, ahogy szaporán szedi a levegőt. Csak úgy hullámzik a mellkasa.
- Biztosan kibírsz így egy estét? - Kételkedem benne, hogy ez jó ötlet, de mindenképpen rajta tartom majd a szemem.
- Úgy gondolod? Pedig akartam kérni tőled valami csini fülbevalót, hogy egy kicsit én is kitűnjek. - Mosolygósan pillantok rá, ahogy megrángatom a fülem. - Köszönöm. A segítséget és a bókot is. - Nem tetszik ez a hátrálás, úgyhogy utána lépek. Háláscsókot! Elkapom a kis kezét és puszit nyomok a tenyerébe.
- Kész vagyunk?
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Amy & Louis - r u free 4 me? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amy & Louis - r u free 4 me?   Amy & Louis - r u free 4 me? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Amy & Louis - r u free 4 me?
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Amy & Louis
» Louis&Thea
» Amy & Louis - Roux's pub
» Mark & Louis
» Vicky & Louis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: