KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Vicky & Louis Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Vicky & Louis Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Vicky & Louis Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Vicky & Louis Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Vicky & Louis Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Vicky & Louis Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Vicky & Louis Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Vicky & Louis Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Vicky & Louis Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Vicky & Louis Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Vicky & Louis Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Vicky & Louis Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Vicky & Louis Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Vicky & Louis Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Vicky & Louis Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Vicky & Louis Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Vicky & Louis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Vicky & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Vicky & Louis   Vicky & Louis EmptySzomb. Júl. 09, 2016 12:39 pm

Vicky

Teljes szívvel és lélekkel hiszem, hogy a húszas éveink eleje a bulizás és lazítás és nemaggódás tökéletes ideje. Nem akarok folyton figyelni, hogy éppen kibe botolhatok, mikor akarják látni az alkarom vagy kérnek titkos jelszót. Egyszerűen csak nem érdekel. Nem azért élek, hogy ebbe belehaljak. Az viszont biztos, hogy azért dolgozok (már amikor), hogy a hétvégén legyen miből kiereszteni a gőzt.
Többnyire egyedül indulok neki az estének, bár ahogy telnek a hónapok, úgy érzem egyre kétségbeejtőbbnek ezt a helyzetet. Hát azért vannak az embernek barátai, hogy magányos legyen? Kegyetlen ez a világ.
Még szerencse, hogy gyorsan ismerkedem, így többnyire találok magamnak ideiglenes társaságot.
Ma sincs ez másképp. Bátorítóval kezdek, amire igazából nem is lenne szükségem, de miért ne? A pulthoz ülök, onnan mérem fel a társaságot. A munkaszünetre való tekintettel elég szép számmal vannak, de engem nem érdekelnek sem a túlmagányos szívek, akik csak visszaigazolást vagy felejtést keresnek ma este, sem a párocskák, sem a zárt csoportok. Sokkal jobban szeretem, az olyan csapatokat, mint az ott.
Nincsenek túl sokan, de ahhoz éppen elegen, hogy ne tudjon mindenki mindenkire figyelni folyamatosan - na és persze nem is akarnak. Szeretnék én is ilyen gondtalan lenni. Lényegében ezért járok ide.
Csak üres poharat hagyok magam után a pulton, felesleges cuccom nincs. A pálcám a nadrágomba tűzve hordom, ez a legbiztonságosabb, ha muglik közé is vetődök. Csak a pólóm fehér, mostanában jobban pártolom a feketét. Nem válik hátrányomra.
Ugyanolyan unott mozdulatokkal kerülök hozzájuk közelebb, ahogy szoktam, viszont amikor ismerős kobakot pillantok meg, máris érdekeltebb leszek az estében.
Egy szó nélkül csapódom a lányhoz - bár biztosan nem én vagyok az egyetlen, de az biztos, hogy hajlandó vagyok megküzdeni a figyelméért, hiszen jó balhéban is régen volt már részem -, nem félek hozzáérni sem. Nem szívbajos. Ha pedig felismer, még annyira sem lesz az.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Vendég
Vendég
♦ Everybody has secrets. ♦




Vicky & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Louis   Vicky & Louis EmptyVas. Júl. 10, 2016 9:01 am


vicky& louis



- Ne haragudj, de a csajommal jöttem - dobom át a karomat a barátnőm dereka körül jelentőségteljesen, mire a srác csalódottan oldalog el. Fogalmam sincs, hanyadjára játsszuk ezt el az este folyamán, eddig viszont csak egy srácnak jutott eszébe megkérni minket, hogy akkor boruljunk össze. Szerencsétlent a biztonsági őrök vitték ki, mikor hárman kezdtük el kiabálni, hogy perverz. Komoly is tudok lenni Képes vagyok komolyságot tettetni, ha érdekemben áll.
Tim, aktuális társaságunk egyetlen fiú tagja óráról órára egyre megviseltebbnek tűnik, miközben a hülyeségeinket hallgatja, ám miután mindannyian végigölelgetjük és megcsipkedjük az arcát, láthatóan sokkal jobban érzi magát. Főleg, ha egy felest is hozunk mellé. Akárhányszor kiszúrunk egy normálisnak tűnő lányt, megpróbáljuk odalökdösni, ő viszont mindenáron velünk szeretne maradni, nehogy valami bajunk essen, vagy megszegjük a Nem Foglalkozunk Egy Pasival Sem-ígéretünket. Na igen, utóbbi egy elég hosszú történetet von maga után, szóval inkább nem kezdem el magyarázni.
Így történik, hogy mikor valaki hozzám csapódik, a két barátnőm egyszerre ragadja meg a kezemet és húz el, majd a sráccal szembefordulva kezdik a szokásos dumát...
- Louis, drága, hát te még élsz? - kiabálom túl a zenét döbbenten, széles vigyorral az arcomon, és olyan lendülettel ugrok a nyakába, hogy kis híján felborulunk. Mindenki más sokkhatás alatt állva pillant egyikőnkről a másikunkra. - Nem is láttalak már ezer éve!

words: 215 music: - note:

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Vicky & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Louis   Vicky & Louis EmptyVas. Júl. 10, 2016 10:57 am

Vicky

Sok érdekes esettel volt már dolgom. Komolyan, ebben a teremben biztosan van pár ember, aki szívesen rámmozdulna és nem értené meg, hogy én nem akarom. Olyan is van, akinél józanul belátom, nekem nem lenne esélyem - persze, ez a próbálkozástól nem venné el a kedvem, de arra nem számítok, hogy pont a biztosan jól sikerülő tippemet kirángatják a karjaim közül.
Kissé értetlenül pislogok a lányokra, majd Vickre is, aki nekik szánt magyarázkodás nélkül ugrik a nyakamba. Na, ez már sokkal jobb fogadtatás. Nevetve lépek hátra a lendülettől, de szerencsére nem ölök meg vele senkit és mi is talpon maradok, ahogy felemelem a csajt. Aztán le is teszem, nehogy attól féljenek, hogy elrabolom.
- Remélem, nem zavarok - súgom-kiabálom a fülébe, mielőtt elengedném.
- Időközben csapatot váltottál? - Elvigyorodok és végigmérem a barátnőit is. - Egy pillanatig sem bánom, sőt, talán mintha álmodtam volna már ilyet... - Nem mondhatom, hogy teljesen valótlant állítok, de nem is gondolom teljesen komolyan.
- Azért, elrabolhatom egy pillanatra? - Nézek kiskutyaszemekkel a társaságára, aztán megragadom az én lánykám kezét, és a pulthoz húzom a táncparkettről. - Annyira jó téged látni, hogy meghívlak valamire. - Ha kitalálja, kettőt kérek belőle (már ha nem a legnőiesebb dolgot választja mind közül), és nem szégyenkezem közelebb húzódni hozzá, hogy beszélgessünk.
- London? Megint valami üzleti ügy? - Fogalmam sincs, az apja pontosan mivel foglalkozik, de azt tudom, hogy ismerte anyámat, és vele is alkudozott egyszer. Persze, engem főleg csak a lánya érdekelt. Haha. Miből nem lesz jó barátság, ha? Nem mintha sokáig tartott volna, aki folyton úton van, azzal nehéz számolni. De összefutni mindig jó.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Vendég
Vendég
♦ Everybody has secrets. ♦




Vicky & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Louis   Vicky & Louis EmptyVas. Júl. 10, 2016 10:20 pm


vicky& louis



Kifejezetten szerencsésnek érzem magam, amiért nem kezdtek rá az eddig jól működő dumánkra, és a fogadalmunkat sem emlegetik idő előtt. Ha valaki, Louis biztosan megbotránkozna, ha tudná, mit művelek. Azaz, nem... Inkább örülne, hogy ennnnyire szabad a pálya.
- Ami azt illeti, épp egy csajos bulit szakítottál félbe - válaszolom megrovóan, ajkamat lebiggyesztve, mire fiú tagunk nem tetszését kifejezve felhorkan. Muszáj kijavítanom: - Ő itt egy Öt Éve Vagyok A Barátnőmmel Tim, nem pedig egy Louis, és ahelyett hogy kihasználná a helyzetét, épp őriz minket. Nem az a tesztoszteron típus - legyintek lemondóan. - Ami persze nem is gond.
Főleg, mert helyes srác, és általában mindenki ossza a nézetet, hogy spannal nem kavarunk. Más kérdés, mennyien szegik meg, de hát a lényeg, hogy miatta ugyan nem kell aggódnunk. Inkább Deveroux az, aki veszélyt jelent a csapatunk jellegére. Félig-meddig számítok is rá, hogy lelép valamelyik barátnőmmel, mielőtt bejelenti az elrablásomat. Értetlenül sandítok felé, miközben a pulthoz hopponálunk. De most komolyan, hopponáltunk, vagy sok volt a tequila?
- Ha csak üzleti út lenne - sóhajtok fel gondterhelten, majd mielőtt tovább kérdezhetne, leszólítom a pultos srácot. - Két vodkanarancs lesz, édes. - Diadalittasan élvezem a látványt, ahogy hátat fordít nekem, és a lehető legjobb rálátás... Na jó, nem elég jó. Hogy kamatoztassam a legilimentikus mágiában lévő gyakorlatomat, a puszta gondolatommal találomra leverek valamit a pultról, hogy le kelljen hajolnia. Igen, mindjárt más. - Egyébként köszi a kört, a következőre én hívlak meg  - kacsintok immár Louisra.

words: 243 music: kittkatt, klippel óvatosan note:

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Vicky & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Louis   Vicky & Louis EmptyHétf. Júl. 11, 2016 1:21 pm

Vicky

Amikor a zavarást említem, nem gondolom, hogy válaszolni fog rá, csak udvarias akartam lenni. Persze, bólogatok, lánybuli és Tim - akinek vigyorogva intek, hiszen nem jelentek veszélyt -, majd biccentve konstatálom, hogy ő az őrző. Hát remek. Még csak nehéz dolgom sincs.
Hamar lenyúlom a csajt, nem kell nekik, jól buliznak, ügyesek, pápá.
Tisztában vagyok vele, hogy nem csak a saját nemem szokta megfigyelni a másikat, de hirtelen szóhoz sem jutok a csajszi mesterkedése láttán. Sőt, a könyököm a pultra támasztom, a tenyerembe fektetem az arcom és ámulva nézek rá.
- Ilyen trükköket taníts nekem, kérlek. - Bár a pultos hapink segge az én érdeklődésem nem keltette fel.
Csak biccentek, hogy a következő kört ő akarja állni, sokkal jobban érdekel, amibe az előbb belekapott.
- Szóval? Ideköltöztetek? - Haversrác közben remélhetően intézkedik is, nem csak riszál, és hamarosan az ujjaim közé kaparinthatom a vodkát. Kis narancslével.
- A kis csapatod bánná, ha ma estére bővülnétek egy fővel? - Felvonom a szemöldököm, de egyelőre nem pofátlankodok be a szingliség kérdésével. Talán nem venné jó néven.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Vendég
Vendég
♦ Everybody has secrets. ♦




Vicky & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Louis   Vicky & Louis EmptyHétf. Júl. 11, 2016 5:07 pm


vicky& louis



Tetszik, hogy lenyűgözi a trükköm, és nem áll szándékomban elfojtani a kikívánkozó, győztes mosolyt.
- Azt hittem az ilyen apróságok a kisujjadban vannak, ahány nőnél bepróbálkoztál már az ismeretségünk alatt - válaszolom kihívóan, felvont szemöldökkel pillantva rá. Persze csak azután, hogy már nem részesülhetek a kiérdemelt látványban.
- Nem mondanám. Mindig is Londonban volt a házunk - valójában kastélyunk, de az ittasság csak azután segít meg a helyes szóval, miután befejezem majd a mondatot -, szóval tulajdonképpen csak hazacuccoltunk, hogy könnyebben besuvaszthasson a Roxfortba. Tervei vannak velem - teszem hozzá gúnyolódva. Nem is választhattunk volna jobb témát az iváshoz: olyan könnyedén gördül le a vodka, hogy már kérem is a következőt, ezúttal tisztán. Véletlenül megint leesik valami...
- Jaj, édes, nem értetted amit az előbb magyaráztam? - Jobbra döntöm a fejemet, és sajnálkozva nézek fel rá a vodkám mögül. - A ma este célja, hogy egyetlen fiú se jöjjön a közelünkbe, és nem lenne okos döntés, ha éppen téged, magát a Kísértést szolgálnám fel tálcán a lányoknak. Én elbírok veled, de ők... Kétlem, és benned ebből a szempontból nem bízok túlzottan. Ne vedd a szívedre.
Ha megelégedsz velem, visszamehetünk a tánctérre ketten, vagy kivonulhatunk a teraszra.


words: 196 music: kittkatt, klippel óvatosan note:

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Vicky & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Louis   Vicky & Louis EmptyHétf. Júl. 11, 2016 5:56 pm

Vicky

let's dance


- Áhh - legyintek. - Többnyire mugli módszerekkel dolgozom. Sokkal édesebb lesz tőle a jutalom - kacsintok rá. Nem szeretek csalni. Mármint, ebben. Minden másban simán csalok, legyen az szerencsejáték vagy hógolyócsata. Néha jólesik a kihívás.
- Ááááá, a Roxfort. Jó tanulást, kicsi lány. - Nevetgélek egy kicsit, aztán iszok, utána fejezem be a gondolatmenetet. - Tegyél büszkévé, és mondd, hogy nem griffendéles lettél. - Vágok egy fintort, egy kivételével minden griffendéles csak zabszem lehet az ember szebbik felében. Kicsit ironikus, hogy az az egy lepipálta az összes mardekárost, mi? Jaj, Mark, ha halott lennél, a szellemed legalább hallaná, mikor ilyen szépeket gondolok rólad.
Beajánlnom magam bébicsősznek, bár ő nyilván nem érti a lényeget, mert engem néz hülyének. Habár nagyon hízelgő, amit mond, így nem is bánom annyira, hogy elmondja. Megrázom a fejem, ez csak dagasztja a szívem, nem sérti.
A megelégedős résznél egy kicsit hátrébb lépek, nekiütközök valakinek, de nem nagyon foglalkozom vele, úgy mérem végig. Nem mintha nem tudnám. Azért ahhoz éppen elégszer láttam, hogy meg tudjam jegyezni, mije van. Bizony. Tudok mindent. De azért megnézem csak újra, ha már szerinte elbír velem. Csak viccből harapom meg az alsó ajkam és bólintok egyet. Elbír velem. Olyan jó a humora!
- És azt gondolod, hogy a barátnőid átengednek neked? - Húzom fel a szemöldököm. - Vagy meg sem kérdezed őket, miii, te sunyi! Na nem baj, megértem, ha csak magadnak akarsz - megvonom a vállam, mintegy belenyugodva a sorsomba.
Gondolom még megkérdezni, hogy nem rágna-e be, hogy így elszakítom őt tőlük, de gondolatban újra csak vállatvonok. Nyilván nem kínálná magát, ha nem vihetném. Szóval viszem is.
Ledöntöm a második kör vodkát, a zsebemből gyűrött papírpénzt teszek a pultra, aztán már húzom is magammal a lányt.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Vicky & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vicky & Louis   Vicky & Louis Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vicky & Louis
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Amy & Louis
» Louis&Thea
» Amy & Louis - Roux's pub
» Mark & Louis
» Thea & Louis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: