KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Snape & Potter Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Snape & Potter Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Snape & Potter Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Snape & Potter Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Snape & Potter Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Snape & Potter Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Snape & Potter Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Snape & Potter Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Snape & Potter Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Snape & Potter Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Snape & Potter Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Snape & Potter Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Snape & Potter Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Snape & Potter Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Snape & Potter Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Snape & Potter Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Snape & Potter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
James Potter
I have the dark mark. I'm a death eater.
James Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 129


Snape & Potter Empty
TémanyitásTárgy: Snape & Potter   Snape & Potter EmptyHétf. Jún. 27, 2016 11:52 pm



Snape & Potter


A düh erősebb, mint a félelem, erősebb, mint a bánat.




Én alapvetően nem vagyok egy türelmes ember, sőt kifejezetten türelmetlennek mondható vagyok, aki aztán pillanatok alatt bármin felkapja a vizet. Ezt elfogadom. Azonban a változás halovány szikrája már felsejlett előttem és engedékenyebb vagyok, amikor Lily leveteti velem a cipőt a bejáratnál és már engedtem magam elé öreg nénit is a boltban, de hát ez mindennek a teteje. Ez az a szituáció,a mely miatt a végtelenül türelmes James Potter -már ha létezik valahol egy másik univerzumban - is tombolna dühében.
Ez a szituáció pedig az, amikoris Severus Snape, - egyik legádázabb ellenségem a Roxfortban, nem mellesleg egy sunyi halálfaló - levelet küld gyermekkori barátjának, aki azóta már nem a barátja - legalábbis szeretném ezt hinni. És míg ez így nem is tűnhetne túl aggasztónak, az a tény, hogy ez a gyermekkori barát az én feleségem, az már kiveri a biztosítékot. A nyavalyás azért sem kapta meg a magáét,amiért megjelent az esküvőmön. Hogy kapott-e meghívót vagy sem, azt nem tudom, de az édes mindegy. Elvből messziről el kellett volna kerülnie a lakodalmat. Ha lett volna egy kis esze, akkor ezek után nem küldött volna még levelet is.
Így hát biztosan számít erre a látogatásra. Tény, hogy nem olyan hülye nem hiába vették be maguk közé a halálfalók, de sunyi és nem akarom Lily-t közel engedni hozzá. Ez már nem az a sulis féltékenység, amely a Roxfort falai között zajlott. Ez már sokkal komolyabb. Bár most megint az iskolában vagyok, most már nem gyerekes féltékenység miatt vagyok itt, hanem Lily biztonsága miatt.
Kopogás nélkül nyitottam be az alagsori bájitaltanterembe, ahol Severust reméltem találni. Ott is volt, az asztalánál ücsörgött, sehol nem volt egy diák sem, az óráknak már rég végük volt, ekkor kezdődhettek a büntetőmunkák. Azért jegyeztem meg ilyen jól, mert olt benne párszor részem. Bár úgy őszintébben fogalmaznék, ha így javítanám ki: Nekem volt legtöbbször részem a büntetőmunkákban a Roxfort történelmében, talán Siriussal karöltve. Most senki nem volt itt, csak Snape, aki rögtön elnézett az ajtó felé,  amikor kopogás nélkül beléptem. - Mi az, Snape, nem rám számítottál mi? - vigyorodtam el örömtelenül, kárörvendően.

 



Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Severus Snape
I have got magic power. I'm a wizard.
Severus Snape
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 107


Snape & Potter Empty
TémanyitásTárgy: Re: Snape & Potter   Snape & Potter EmptySzer. Júl. 06, 2016 5:28 pm

Severus & Potter

Azóta, hogy elkezdtem tanítani és csatlakoztam a halálfalók közé, sosem volt még ilyesmire példa. Mindig is megvolt a mércém ahhoz, amivel éppen foglalkoztam, ez pedig az életem biztos vágányra helyezésével állandóvá vált. Ezt a bizonyos mércét többnyire a kisujjam megmozdításával is elértem; sosem kellett kuncsorognom egy kis elismerésért, azért, hogy a feletteseim elégedettek legyenek azzal, amit csinálok, és mindez ne csupán a látszatnak legyen köszönhető. Még arra is volt energiám, hogy mind a varázslatok, mind a bájitalok terén sikeres újításokat végezzek.
Ennek ellenére az utóbbi napokban, hetekben a megszokott teljesítményem kétszeresét kellett nyújtanom azért, hogy az eredmény a normálissal egyezzen meg. Lily Potter felbukkanása olyannyira felbolygatta a rutinomat, hogy sokszor arról is megfeledkeztem, merre tartok éppen, vagy hogy a kávémat a mosdó ablakának a párkányán felejtettem - mintha én magam is el lennék varázsolva, nem feltétlenül a jó értelemben.
Minden egyes megbeszélésen önkénytelenül véstem az eszembe az információkat, kerestem az összefüggéseket. Nem állt szándékomban segíteni Lilyt és a barátait, a gondolat, a lehetőség viszont olyan erővel kísértett azután, hogy mondhatni felajánlottam számára, ... képtelen voltam figyelmen kívül hagyni. Végül pedig, alig másfél héttel azután, hogy felkeresett, levelet küldtem neki. Kész voltam rá, hogy olyasmiket áruljak el, ami akár az életembe is kerülhet. Persze, számíthattam volna rá, hogy nem lesz ennyire egyszerű. Ha nem felejtkeztem volna meg minden másról is, talán az is eszembe jutott volna, hogy Potter még Lily előtt megláthatja az üzenetemet. Már, ha nem ő maga mutatja meg neki.
Így viszont egy pillanatra teljesen ledöbbenek, mikor a jó öreg Potter köszön rám.
- Tulajdonképpen számíthattam volna rád, tekintve, hogy épp büntetőmunka lenne - válaszolom könnyedén, látványosan a karórámra pillantva. - A mai kölyköket viszont elküldtem wc-t sikálni, úgyhogy talán indulhatnál is. Arrafelé mindig akad valami munka.
Vissza az elejére Go down
 
Snape & Potter
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mrs. Potter keresettjei
» Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov
» Evans & Potter - 1976 Roxmorts // She hated him....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: