KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov   Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov EmptyPént. Ápr. 22, 2016 7:28 pm


lily vs. levin


Az Abszulút. csupa kellemes emlék fűz hozzá most még is gyomorgörccsel sétálok egykor szeretet utcákon. Az üzletek fele bezárt, a másik fel pedig rettegve nyit ki minden egyes nap. Mivel az iskolának mennie kell, és persze az emberek is akarnak valahol vásárolni kénytelen nyitva tartani a boltokat. Van olyan boszorkány, azt hiszem a gyógybájital árus hölgy, aki szigorúan otthon dolgozik, és bagolyportával viteti ki a rendelt terméket. Épp a régi boltja előtt haladok el, aminek az ajtaján egy plakát van. A felszólításon a Minisztérium legújabb szabályzata díszeleg. Gúnyos mosollyal olvasom a sorokat, hisz nevetséges, hogy mennyire homokba dugva a fejüket élnek. Nem is igaz, inkább szánalmasan irányítás alatt állnak. Figyelmeztetés, és tanácsok szerepelnek ezeket a plakáton, hogy mit tegyünk annak érdekébe, hogy halálfalók ne jussanak be otthonainkban. Majd egy újabb plakáton szerepelnek kőrözöttek nevei, akikről mi már tudjuk, hogy semmi más nem tettek, minthogy mugli születésűek. Olyan, mintha a minisztérium ketté lenne osztva, egy halálfaló részlegre, és egy gyáva részlegre, akik csak elbújnak előlük, és meghunyászkodnak. Semmit nem tudunk ellenük tenni, főleg mert a többség magas beosztású emberek, vagy nemesek, akiket nem vihetünk csak úgy be az Azkabanba. Eléggé megvan kötve a kezünk, és nagyon nyomós bizonyítékot kell szereznünk ahhoz, hogy egy magasabb rendű varázslót letartóztassunk, azért mert Halálfaló. Borzasztó ami a világunkban folyik, és a legrosszabb dolog az a tehetetlenség. Dumbeldore az egyetlen ember, aki próbál valamit tenni Voldemort ellen, és csak egy maréknyi ember, az aki áldozatot is hajlandó hozni az ügy érdekében. Én is egy lennék a maréknyi ember közül, és James is. James, akit küldetésre küldtek, akiért egész nap szétaggódom magam. Semmit nem hallottam róla két napja, és nem tudok mit kezdeni magammal. Nem tudok otthon ülni, mert csak depresszióba esek, így amíg a férjem nem tér haza, én minden szerencsétlen bevállalok. Épp Aurori hivatásomnak teszek eleget, és az utcákat járom járőrözésre. Egyedül, hát persze hogy a mugli születésű Lily Pottert egyedül küldenek ki.  Ez se árul el semmit, a rendszerünkről. Miközben elsétálok Olivander's mellett meglátok egy alakot elsuhanni a zsebpiszokköz felé. Nem tudom miért pont rajta akad meg a tekintetem, csak az zavart be hirtelen, hogy eléggé elegánsan van kiöltözve, és a sötét "Piacra" veszi az irányt. Ez felkelti az érdeklődésemet, és elkezdek utána járni a dolognak. Egy ideig követem, majd mikor megáll, és elkezd valakihez beszélni... úgy fordul, hogy a fény megvilágítsa az arcát, rájövök miért olyan ismerős. Dolohov. Ez az az ember aki megtámadott engem és James Roxmortba 17 évesen. Ez volt aki megkínozott minket, és igen csak szerepel a Rend listáján. Észre se veszem, de már a kezem markolja a pálcát, és akaratlanul is megindulok felé.
- Mr. Dolohov. - szólítom meg, még mindig nem tudom megszokni, hogy ekkora hatalmam lenne.  - Azt hiszem mi már ismerjük egymást. - egy gúnyos mosolyt megejtek, majd kihúzom magam, próbálok mind a 165 centiméteremmel ijesztően hatni.



Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Levin Dolohov
I have the dark mark. I'm a death eater.
Levin Dolohov
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 13


Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov   Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov EmptyPént. Ápr. 22, 2016 8:33 pm


Mrs. Potter & Mr. Dolohov

A Nagyúr megbízott egy rutinfeladattal, csupán csak ellenőriznem kellett egy folyamatban lévő tervünk mostani állását. A Borgin & Burkesben beszéltem meg találkozót az egyik érintettel, aki hetente beszámolt nekem arról, hogyan haladnak a társaival. Némi gúnyos elégtétellel töltött el minden alkalom, akárhányszor csak megláttam a tisztelettel vegyes félelmet a tekintetében, mikor felnézett rám és makogva válaszolt a kérdéseimre. Szánalmas kis senki volt, már az is hatalmas kegynek számított a Sötét Nagyúrtól, hogy ilyen munkát bízott rá - és természetesen az is, hogy hajlandó voltam rá pazarolni az időmet.
Végeztem a Minisztériumban, kivételesen nem maradtam ott eddig. Ennek a feladatnak a teljes tudatában már előre befejeztem mindent, nem szerettem tologatni a kötelességeimet. Amit aznap kellett befejezni, azt legkésőbb aznap be is fejeztem. Nem adtam magamnak halasztási időt, ahogy másoknak sem. És épp ezért tartott mindenki megbízhatónak.
Bekanyarodtam a kopott táblával jelzett utcába, önkéntelenül is elfintorodtam a falakra tapadt és a földet beborító kosztól. Gyűlöltem ezt a helyet, csak akkor jártam ide, ha muszáj volt. Többnyire kerültem minden gyanús szituációt, így például a kétes hírű Zsebpiszok közben sem igazán fordultam meg. Így úszhattam meg, hogy annak idején hivatalosan is körözést adjanak ki ellenem. De nem véletlenül tartottam ott, ahol, nem úgy, mint például Greyback barátunk. Elsők között volt a Látta ezt a varázslót? feliratú plakátok egyikén. Igaz, ez nem azt jelentette, hogy nem tudta rólam senki sem, melyik oldalhoz húzok. Egyszerűen nem tudták rám bizonyítani, ahogy a tömérdek gyilkosságot sem, amit elkövettem - mi több, meg sem próbáltak meggyanúsítani. Az én pozíciómban senkinek sem lett volna ehhez mersze.
Épp csak pár saroknyira voltam a Burke fivérek üzletétől, amikor egy szakadt külsejű férfi megállított és megpróbálta rám tukmálni a zsebéből előrántott nem túl bizalomgerjesztő külsejű bájitalt. Fáradhatatlanul bizonygatta, hogy ez "nagyon jó cucc" és "jutányos áron nekem adja", akkor sem igazán tudott meggyőzni. Először is nem éltem ilyen szerekkel. Másodszor pedig, ha a legerősebb függőségben szenvedtem volna, tőle még akkor sem vettem volna semmit. Már éppen rá akartam dörrenni, hogy kotródjon el innen, amikor valaki megszólított a hátam mögül. A férfi azzal a lendülettel eliszkolt, feltételezem, az aurori jelvény látványa rémisztette így meg.
Lily Potter, született Evans. James Potter szemrevaló kis felesége, aki bizony elég sok fejtörést okozott már nekünk a barátaival karöltve. Előkelő helyen szerepelt a halálfalók "lassan ideje lenne eltenni láb alól" nevezetű íratlan listáján. Útban volt. Öntudatos kis sárvérű, a legrosszabb fajta.
- Mrs. Potter - varázsoltam szívélyes mosolyt az arcomra. Politikusként nem okozott problémát ártatlanságot és kedvességet színlelni, ezt a mosolyt már tökéletesre fejlesztettem a címlapfotók kedvéért. - Micsoda véletlen újratalálkozás... De pont jókor érkezett, az előbbi úr már határozottan kezdett idegesíteni. Azt hiszem, illene megköszönnöm, hogy közbeavatkozott.
Megigazítottam a nyakkendőmet, de a másik kezemmel alig láthatóan kitapintottam a varázspálcámat az öltönyzakóm zsebében. Fő az elővigyázatosság...

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov   Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov EmptySzomb. Ápr. 23, 2016 4:53 pm


lily vs. levin


Azonnal felmegy bennem az adrenalin, amint meglátom kivel állok szembe. Tudom, hogy ezt a munkát nem végezhetem úgy, ha közbe személyes ügyet is beleviszek. De a dühömet annál inkább felnöveli, és élteti. Harciasan, egyben komolyan állom a tekintetét. Tulajdonképpen nem tudom mit lenne helyes tennem, és mit nem. Én tudom, hogy ő Halálfaló, és nem a kedvesebb fajtából. Két diákot pár éve csak úgy megkínzott, ki tudja még mit követett el és kik ellen, hány ártatlan ember vére száradhat a kezén. A gondolatra is olyan dühös leszek, hogy hirtelen össze rezzenek mikor a felettem lévő lámpa szinte szétrobban. A pálcámat azonnal felemelem, és felé tartom miközben közeledek hozzá.
- Azt hiszem, be kell vinnem, tárgyalás vár önre. - jelentem be határozottan, érzem, hogy ez miatt határozottan megütöm majd a bokám, de állok elébe. Nem fogok szemet hunyni, mikor egy gyilkos van előttem. Nem ezért lettem auror, hogy futni hagyjam. Tudom, hogy eléggé vakmerő húzás tőlem, de még ha nem is sikerül az Azkabanba juttatnom, legalább bennem lesz, hogy megpróbáltam, és nem hagytam futni.
- Jogait úgy gondolom felesleges felsorolni, a bűneivel meg igencsak tisztában van. - lassan és megfontoltan lépkedek felé, minden mozdulatát figyelem, nem akarok meglepetés áldozatává válni. Dolohov kegyetlen ezzel tisztában vagyok, és azzal is hogy nem fogja könnyen adni magát. Páran elmenekültek körülöttünk, főleg az törte majd a nyakát, akivel épp tárgyalt. Lehet azzal is egy bűnözőt hagytam elfutni, de most az előttem álló ember fontos. Kicsit ideges vagyok, ez tény, hisz még nem voltam egyedül éles bevetésen. Járőrözésre szoktak küldeni, bár a társam is itt van valahol, akit kirendeltek mellém, de az abszolút másik felén járőrözik valószínűleg nem is látta, hogy erre jöttem. Azaz teljesen egyedül maradtam, ez az első alkalom amit egyedül kell megoldanom, és akit egyedül kell elkapni.
- Könnyítse meg a dolgom, és ne álljon ellen. - a hangom magabiztos, de én nem érzem magam annak. Minden erőmet össze kell szednem.



Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov   Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mrs. Potter Vs. Mr. Dolohov
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mrs. Potter keresettjei
» Snape & Potter
» Evans & Potter - 1976 Roxmorts // She hated him....

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: