KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptySzer. Jún. 15, 2016 2:10 pm


Cissy & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Remélem tetszik • 330 • I Believe I Can Fly






Csodának tartom, hogy még nem örültem bele ebbe az egészbe. Nem tudok senkivel egy jót beszélgetni Danielen kívül, Ő pedig elég sokszor házon kívül tartózkodik. Nehéz, de tartom magam. Még tartom magam. Mikor elmegy úgy érzem magam, mintha egy szikla szélén állnék egy vihar kellős közepette, és mindenki aki ott van csak áll, és néz, és vár, hogy mikor zuhanok már a mélybe. Aztán az eső elmúlik, és Daniel karomnál fogva vissza ránt a fekete mélység felől.
Félek idebent a boltban egyedül maradni, és szerintem minden józan eszű ember így tenne. Nem biztonságos annyi szent. Mikor hallom az ajtó csengettyűjét minden egyes alkalommal félelem jár át, és megremegek. Mint most is. Mélyet levegőt veszek, majd előre vánszorgok. Narcissa Malfoy lép be, és azonnal lenyelem a gombócot ami a torkomon ragadt.
- Jó Napot Mrs. Malfoy. - üdvözlöm óvatosan, mert soha nem tudom ki jön még be azon az ajtón. Mikor megkönnyebbülten veszem észre, hogy nem jön be senki utána eltudok valamelyest lazulni. - Látom egyedül, mi szél hozott erre? - tulajdonképpen Narcissa kicsit más mint a többiek, így jóba lettünk az évek folyamán. Kifinomult az ízlése, és vele is lehet műkincsekről, és női dolgokról beszélgetni. Az hogy barátnők lettünk erős kifejezés, de a mi világunkba mondhatni úgy is. A férjével Luciussal már kevésbé vagyok ilyen jóban. Egyszer hívtam kereszt nevén a feleségét, azonnal rendre lettem utasítva. Így érthető, hogy miért vagyok óvatos. Semmiféleképpen nem akarom még jobban kihúzni egy halálfalóknál sem a gyufát, van elég bajom így is. Hátra megyünk az üzlet helyiségében található kis szobába, és lelünk a dohos, poros bútorok egyikére. Hiába próbálok itt kitakarítani, olyan ez a hely mintha mágnesként vonzaná a koszt.
- Rég jártál erre, esetleg valami történt? - nézek rá aggódva, az egyetlen embernek tartom aki még ér valamit, és kicsit sajnálom, hogy egy halálfaló felesége lett, bár ő annyira már kevésbe. Nem is értem mit keres ebben a közegben. Én ha tehetném fejvesztve rohannék el. De nem tehetem, be kell hódolnom,a családom érdekében.







Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Narcissa Malfoy
I have got magic power. I'm a witch.
Narcissa Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 39


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptyKedd Jún. 21, 2016 7:29 am


Nem nevezném szökési kísérletnek azt, hogy szó nélkül, és ami talán még felháborítóbb: kíséret nélkül sétálok a magam visszafogott pompájában a Zsebpiszok közben, halvány mosollyal konstatálom, hogy sosem vagyok egyedül, érzem a hátamra tapadó kérdő tekinteteket, és az egymás fülébe suttogott fejtegetéseket, de nem törődöm velük. Lucius fülébe mindenképpen eltérő történet fog eljutni, mint az eredeti szándékom, amihez még neki sincsen köze. Szarvasbőr kesztyűbe bujtatott ujjaim a kilincs felé nyúlnak, de nem érintik meg, halk csilingelés jelzi csupán, hogy valaki betért az üzletbe, a pálcám bizsereg az oldalamra erősített pántban; ez a hely pontosan olyan, ahol egy nő úgy érzi, mindenképpen meg kell védenie magát.
A megszólításomra csupán alig észrevehetően rezzenek össze, nyelvem fogsoromon fut végig, mintha csak azt mérlegelném, harapjak-e érte, vagy sem; emlékszem még, mit kapott azért, mert Narcissának merészelt szólítani, holott az én véleményem szerint a Narcissa milliószor inkább a saját nevem, mint a Mrs. Malfoy. Van, amit el kell tűrni, és inkább ezt, mint egy sötét kamrában, láncra verve, kínok között vergődni.
Villan a tekintetem, egyszerre próbálom felmérni a boltot, és a lányt is, mert nőnek még nem nevezném; halvány-rózsaszín bőrtáskám pántját a csuklómra szorítom, ujjaim a hajamba túrnak, hogy megigazítsák a tincseket, amit a kint fújó szélnek esetleg sikerült összekócolnia. Nem mosolygok, de a hangom melegebb, mint általában. - Vásárolnék. - felelem, habár semmi szándékoltságot nem mutatok ilyen téren, ami azt illeti, nem kívánok hozzáérni semmihez, de ügyelnem kell, és nem árt az óvatosság; ha kihallgatnak minket, akkor igenis, higgyék azt, hogy Narcissa Malfoy valamiféle csecsebecsére vágyik, nem pedig barátokra. Kate nem mutatkozik aggódónak, talán nekem sem kellene paranoiásnak lennem. De a kettőnk helyzete korántsem hasonló.
A helyiségben alig pislákol némi fény, mintha az egész környék sötét lenne, kiokádva magából az összes világosságot, kiráz a hideg, összébb fogom magamon a kabátomat. Követem őt a hátsó szobába, ami talán raktárként szolgál, talán éppen arra, hogy valakit innen vigyenek el, és soha többé ne kerüljön elő,de ha valakitől igazán tartanom kell, az inkább az itt kiállított tárgyak baljós tömege, mintsem Kate Denver. Keresek valamiféle ülőalkalmatosságot, habár annyi sznobságot megengedek magamnak, hogy mielőtt helyet foglalnék, elfintorodom, és csak azért nem kiáltom el magam egy tisztító bűbájt megidézve, mert ezzel talán megsérteném. - Beszéljünk inkább rólad.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptySzer. Jún. 22, 2016 11:11 am


Cissy & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Remélem tetszik • 266 • I Believe I Can Fly






Narcissa Malfoy-al igen érdekes a kapcsolatunk, az egyetlen női egyed erre felé, a sivár lehangolt helyen, akivel még lehet egy-két értelmes szót váltani. És persze ha nem ért egyet velem nem kapok rögtön egy borzasztó átkot. Meg kell válogatni az ember lányának, hogy erre felé mit is mond ki hangosan. Sőt már úgy gondolom valaki netán a gondolataimban is tud olvasni. A paranoia lassan a csillagokat veri, de úgy vélem ez teljesen érthető. Az udvarias köszöntésemmel rögtön gondoltam, hogy Narcissa határjait súrolom, de a férje parancsolta rám, ezt a megszólítást. Én pedig senkinek nem fogom ilyen mit kihúzni a robbanós cukorkát, nem éri meg. A lényeg hogy miután megbizonyosodtunk róla, hogy senki nem követi, és nincs konkrétan a nyomába hátra megyünk egy dohos, poros , undorító kis szobába. Na igen itt még takarítani se lehet, olyan mintha a tisztítószereket is taszítaná magáról a hely.
- Rólam? - kérdezek vissza, majd felragasztom a mű mosolyomat. - Tudod, hogy minden csupa móka és kacagás. - vakarom meg a fejem tövét, majd elbambulok egy pontra. - Daniel azt mondta  a Nagyúr megvan elégedve a munkámmal. Nem tudom, hogy ez tulajdonképpen jó dolog, vagy sem.   - majd ránézek és azonnal összefut a szemöldököm.  - Úgy vélem te többet tudsz erről. Ne kertelj , csak mond el.   - közbe észre se vettem de az ölembe kezdtem el tördelni a kezemet. Manapság igen rossz szokásként törik elő belőlem a feszültség levezetése képen. De addig jó, míg ennyit csinálok. Narcissat amúgy se lehet sűrűn látni mosolyogni, de a komoly tekintetei között is vannak különbséget, és azt hiszem most nagyobb gond van, mint általában.







Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Narcissa Malfoy
I have got magic power. I'm a witch.
Narcissa Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 39


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptyKedd Aug. 23, 2016 11:05 am


Tudom, hogy nem kellene itt lennem. Tudom, hogy mennyire fel fogom dühíteni vele Luciust. Aztán Bellát, aztán a többieket... megint én leszek a kistestvér, akire nem figyeltek eléggé, ezért rögtön tüzet gyújt, ahelyett, hogy szólna.
Talán miatta csinálom ezt az egészet. Azt akarom, hogy lássa, képes vagyok ilyesmire. Azt akarom, hogy tudja, ha jobban figyelt volna rám, ha nem választ köztem és a sötét oldal között, meg azzal, amivel jár, - és nem ellenem dönt- akkor nem tettem volna ezt. Nem tartom magamat különösebben jó embernek, de Kate… Kate egyedül van.
Éppen úgy, mint én.
Undorító az egész hely, képtelen vagyok elnyomni egy fintort, kedvem lenne befogni az orromat, amíg itt nyomorgunk, mint két vadnyugati hős, akik bankot raboltak. A számon át lélegzem. El kell majd égetnem a ruháimat, és legalább egy óráig áztatnom magamat valamilyen a rózsaolajos vízben, hogy eltüntessem magamról ezt a bűzt. - És te meg vagy elégedve a munkáddal?- gyűlöltem kimondani már a „Nagyurat” is. Nagyuram így, Nagyuram úgy, ha engem kérdezne bárki, hát csak… de a gondolatokkal is vigyázni kell, ügyesnek, okosnak, óvatosnak kell lenni. Én már csak tudhatnám.
- Reszketsz. - és nem a hidegtől, ami már az én csontjaimat is átjárja. Nem vagyok hozzászokva ehhez a kényelmetlenséghez, de nem is vagyok annyira sznob, hogy ne tegyek úgy, mintha legalábbis semmiféle kellemetlenséget nem okozna. Kate szörnyen néz ki, a félelem karikákat csalt a szeme alá, és foltokat az arcára, a kéztördelés pedig éppoly árulkodó, mint a megjátszott nyugalma a szavaiban. Színésznőnek talán jobb, mint halálfalónak.- Bujkálsz. Ez nem élet. El kell… ki kell innen jutnod. - aprót sikkantottam, amikor átugrott a cipőmön egy patkány. Bénító átkot mormoltam. - Az ellenségemnek sem kívánnám ezt, Kate. - felpattantam. Fel-alá kezdtem el járkálni, cipőm sarka visszhangot vert a falak között. Úgy tűnt a szívem egy ritmust ver a járásommal. Ideges voltam. - Nincs eleged ebből?- fordultam felé, szükségtelenül körbemutatva a lelakott és szegényes helyiségen.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptySzer. Aug. 24, 2016 2:41 pm


Cissy & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Remélem tetszik • 260 • I Believe I Can Fly






Narcissa jelenléte kissé feldobja a napomat. Már rég nem tudtam kivel beszélgetni, Daniel megint " üzleti " úton van. Kicsit félek megint milyen küldetést kapott. Ilyenkor mindig egyedül vagyok  hagyva az üzletben, mert kedves David nem óhajt megjelenni. Szegény Daniel vállán nyugszik minden. Egyre jobban sajnálom, én próbálok neki segíteni amiben csak tudok, de nem könnyű. Utálok itt lenni, utálom az embereket akik ide betévednek. Nem kedvesek, maradjunk annyiban. Mikor hátra megyünk, hogy nyugodtan tudjunk beszélgetni, látom a gondterhelt arckifejezést barátnőm arcán. Csak felsóhajtok.
 - Elégedve? Ezt komolyan kérdezed?   - természetesen érzem az erős szarkazmust. Magatehetetlenül huppanok le az egyik poros székre.  - Tudod, hogy nincs más választásom. Megölnek ha eltűnök. Ki kell bírnom a háború végét, mást nem tudok tenni.   - a reszketésben is igaza van, borzalmasan nyirkos a hely, és amúgy is mindig borzasztó ideges vagyok ha itt vagyok. Soha nem tudhatom hogy ki toppan be, és egyedül is vagyok. A nőkkel pedig borzasztó nagy szájuk tud lenni a kedves vendégeknek.
- Nem bujkál tudod jól, hogy dolgozom. Még is ha elmennék és valóban bujkálnék, mégis meddig tartanék ki? Őszintén szólva, az a legrémisztőbb az egészbe, hogy még így vagyok biztonságban.  - sóhajtok, majd mély levegőt veszek. Hallottunk pletykákat, hogy a nagyúr megvan elégedve a munkámmal, és rám akarja tenni a sötét jegyet.
- Egyedül akkor próbálnám meg a szökést, ha valóban rám akarják erőszakolni a jegyet. Arra nem vagyok hajlandó, azt te is tudod.   - majd összehúzott szemekkel nézek rá és vizslatom.
- Minden rendben? Nem szoktál így aggódni. Megtudtál valamit?    - és most kezdek el félni.







Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Narcissa Malfoy
I have got magic power. I'm a witch.
Narcissa Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 39


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptyCsüt. Szept. 01, 2016 9:22 am


Dühösen konstatálom, hogy Daniel nincs itt. Megint. Gondolom, jobb, ha külön-külön mozognak, és azt hiszem, Daniel az, aki ügyesebben elbánik egy csapatnyi halálfalóval, ha összetűzésre kerülne sor, mint a riadt őzikének tűnő Kate. Tudom, milyen rossz, amikor magányra van ítélve az ember, és ez ijesztő, keserű egyedüllét, szinte már a kárhozattal egyenlő, nekem legalább nem kell félnem. Szeretném megnyugtatni, de üres kliséken kívül mással nem szolgálhatok, és már így is mennem kellene, minden itt eltöltött perccel növelem annak a kockázatát, hogy lebukjak, és bajba sodorjam őt, és magamat is. Minden apró zajra összerezzenek.
- Nem.- mondom, bár fogalmam sincs, mire. Nem, nem gondoltam komolyan, vagy nem, nem mehet ez így tovább, és nem, nem várhatjuk meg a háború végét. A szavába vágok. Csak magamat tudom ismételni. - Bujkálsz. Nem tudod, mit mondanak rólad. Rólatok. Ha patkányként...- rögtön a számhoz emelem a kezemet, kicsúszott, de remélem, megérti, ezek nem a saját szavaim. -… mindenképpen meg fogja torolni, ha hátat fordítotok. El kell tűnnötök. El innen, az országból...- megköszörülöm a torkomat, érzem, ahogy a nyirkos hideg a csontjaimba fúródik, és azt is, hogy már a forró fürdő sem lesz elég, hogy lemossa rólam ezt az érzést. Felhorkantok. Kicsit talán csalódottan, kétségbeesetten.- Mégis milyen munkát végzel? Hagyod, hogy mocskos üzleteket kössenek, hogy szemet hunysz az egyezségeik felett, hogy eladsz, vagy megveszel tőlük mindenféle elátkozott varázstárgyat… hogy...- felidegesítem saját magamat. Nem prédikálhatok neki, és nem is ezt szeretném, de… másképp úgy tűnik, nem tudom a fejébe verni. - Ez csak a látszat, Kate, és ezt ő is tudja. Szeretnéd magadra a Sötét Jegyet? Egy örök billogot? Azt akarod, hogy mindenki tudja, hogy mit tettél, vagy mit nem?- ezeket a kérdéseket magamnak is feltehettem volna. Mély levegőt veszek. Rettenetesen büdös van itt. Ez romlottság és a gonoszság szaga. Nem nézek rá. - Ez alól senki nem bújhat ki, Kate. És ti lesztek a következők. - tudom, hogy megijesztem, de már nem áltathatom tovább.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptyVas. Szept. 04, 2016 11:15 am


Cissy & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Remélem tetszik • 321 • I Believe I Can Fly






Nagyon is értékelem, hogy Narcissa így aggódik értem. Csak csendben hallgatom végig. De olyan nehéz megérteni, hogy még így vagyok a legnagyobb biztonságban? Ha menekülök el fognak kapni.
- Cissy nekem gondolnom kell a családomra is. Szerinted mégis miért csinálom ezt az egészet? Van egy öcsém is.   - mély levegőt veszek, nem akarok goromba lenni vele, mert nem érdemli meg. Csak aggódik értem, és ezért máris kiváltságosnak érzem magam, ugyanis Narcissa Malfoy ezt nem mindenkiért teszi meg.
- Nem érdekel, hogy mit mondanak és gondolnak rólam. Egyébként rám egy rossz szavuk nem lehet, ugyanis én nyalom ki idebent a seggüket, és szerzek be mindent amire szükségük van.   - valóban nem értem, szerintem inkább Daniel-ről pletykálnak és ezzel már összevonnak vele. Nem rég óta vagyunk hivatalosan is együtt, és nevetséges,hogy a párokat már egy embernek tekintik. Daniel azért patkány számukra, mert sosincs itt mikor valakinek szüksége van rá, ugyanis NAGYÚRNAK tesz szolgálatot, és járkál ez bizonyos dolgokért a földön. Ezt persze holmi halálfaló nem tudhatja, és már előítéletesek. De akit még jobban rühellniük kellene az David, de ő viszont kegyetlenségével kiérdemelte a tiszteletüket. Nevetséges ez az egész ami itt megy. Ha kegyetlen vagy és undorító annál nagyobb tiszteletet kapsz. Ez lett a világom, és ez Cissy világa. Jó emberek itt nem férnek meg.
- Pontosan Cissy, ahogy mondod. Meg fogja torolni ha hátat fordítunk, szerinted ha elmenekülünk akkor nem fog kerestetni, és megölni? Vagy ha még rosszabb , kínozni ... irányítani? Arról nem is beszélve, hogy azonnal rászállnának a családomra, és ezt nem hagyhatom.   - csak széttárom a karomat magatehetetlenül. - Akkor csak kivárjuk ameddig lehet. Mást nem tehetek jelenleg. És köszönöm, hogy így aggódsz, mindennél jobban értékelem. El se hinnéd.  - elmosolyodom, majd azzal a lendülettel hátra dőlök. A por mérges méhrajként tör fel az öreg bútor darabról, én pedig majd megfulladok tőle.
- És mi újság veled otthon? Urad ?   - annyi gyűlöletet teszek ebbe az aprócska szóba amennyi belefér.








Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Narcissa Malfoy
I have got magic power. I'm a witch.
Narcissa Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 39


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptySzer. Szept. 07, 2016 7:20 am


Bosszúsan nézek rá. Mintha nem ugyanazt a nyelvet beszélnénk… legszívesebben most itt hagynám: feladom,végeztem, mindenki csináljon, amit akar. Megadóan sóhajtok. Fél, és a félelem a legrosszabb tanácsadó. - Nekem is van családom. - és hiába küzdöttem értük, a végén mindenkit elvesztettem. Nem állhatok szóba a nővéremmel, a másikkal csak a kislánya tart össze, a férjemet elvakította a becsvágya, én pedig itt állok egyedül; annyira szeretnék segíteni és mégis képtelen vagyok rá. Szeretném azt mondani, hogy én nem vagyok olyan, mint ők, de mi van, ha mégis? Hiszen annyi mindent köszönhetek a halálfalóknak, a Nagyúrnak… védelmet és hatalmat. De az ár, amit megfizetek érte… egyszerűen csak nem éri meg. - Jól van, Kate. Csillapodj. - csitítom, és tudom, hogy át kellene ölelnem, hagynom, hogy a vállamra hajtsa a fejét, hogy megnyugodjon, de nem vagyok jó ezekben, a gondoskodásban, úgyhogy maradok olyan távol tőle, amennyire csak lehet, anélkül, hogy megsérteném a ridegségemmel. - Talán igazad van… azt hittem, hogy neked még van esélyed. Nektek. Hogy elmehettek innen… ez nem gyávaság lenne, tudod, hanem a helyes döntés. Ha bujkálni akarsz, ha az ő parancsát akarod teljesíteni, csupán azért, mert félsz, és a végén úgyis megtör… akkor legyen. Én kiutat ajánlottam, Kate, de ez nem visszatérő alkalom. - nem haragszom rá, felnőtt nő, és megértem a kételyeit. A helyében talán én sem cselekednék másképpen, és megint rá kell jönnöm, nekem milyen kiváltságos helyzetem van. Talán nagyképűnek tűnök, sznobnak, hogy segítő kezet nyújtok felé, mintha máris tudnám, neki mi a jobb.
- Ugyanezeket meg fogja tenni innen is. - szükségtelen kimondanom, de azt akarom, hogy tudja, ebből nincs menekvés. Csak a halál. És ha szerencséd van, akkor te végzel önmagaddal, nem pedig Ő. Mindketten sokat kockáztatunk. Megtettem, amit lehet, és ha továbbra is látogatom, csak azért, hogy meggyőződjek róla, életben van-e, és megvan-e mindene, amire szüksége van, akkor megteszem. Nem kicsinyes bosszú ez tőlem. Ilyen vagyok. - Jaj, Kate...- fuldokolni kezdek, intek a pálcámmal, hogy felszívódjon ez a sok por. - Hihetetlen, hogy képes vagy ilyesmivel foglalkozni!- rovom meg, de enyhítően rámosolygok. Most ez kell neki, hogy valaki elterelje a figyelmét. - Ó, nos, tudod, a szokásos. - vonom meg a vállamat. Nem fogok panaszkodni, de igencsak nehezen állom meg, hogy ne temessem csüggedten a tenyerembe az arcomat.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptyCsüt. Szept. 08, 2016 12:48 pm


Cissy & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Remélem tetszik • 205 • I Believe I Can Fly






Úgy érzem Cissy tud valamit, és nem akar beavatni. Lehet óvni akar. Sokszor van mikor csak úgy bejön hozzám beszélgetni, mikor ideje és az ura engedi. Akkor lazítás képen arról tudunk egymással beszélgetni ami jól esik. Viszont most nagyon komolyra fogta a témát, és nagyon rá akar arra beszélni, hogy meneküljünk , nem mintha bármilyen esélyünk is lehetne. Összehúzott szemekkel nézek rá.
- Van amit nem mondasz el? Kiderült valami?   -  ha van valami ő is tudja jól hogy el kell mondania. Amúgy se szeretem ha titkolnak előlem valamit. Pláne ha rólam van és az életem forog kockán.  - El kell mondanod, amúgy nem tudok tenni ellene semmit.   - eléggé szűkszavú, és csak arról beszél hogy tűnjünk el, még is mi másra kéne gondolnom. Főleg, hogy mikor rá kérdezek nála mi újság, mi történik otthon, azt nem akarja elmondani. Vagyis... van valami, és egyáltalán nem kis dolog.
- Ugye nem vagy te is bajban ???   - dőlök előre ijedten. A végén tényleg csoportosan kell elmenekülnünk. Viszont abban biztos vagyok, hogy Lucius nem olyan, hogy csak úgy hagyná elmenni. Üldözött vadak lennénk, és ezzel Cissy is tisztában van, ezért is gondolom, hogy fél.. azért beszél így. Ajkamba harapok, mert cseppet sem hangzik jól. Előre félek a válaszától...








Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Narcissa Malfoy
I have got magic power. I'm a witch.
Narcissa Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 39


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptyKedd Szept. 20, 2016 8:54 am



Nem akarok jónak látszani. Nem akarok úgy tenni, mintha nem közülük való lennék, aranyvérű családban nevelkedtem, Black vagyok és Malfoy, ha jó lennék – mesébe illő jó, aki elnyeri a jutalmát- akkor sem hinne nekem senki sem. Meg vagyok bélyegezve. Épp úgy, ahogy Kate is. Legyintek. Mintha az élete csak egy félredobható, jelentéktelen holmi volna. Persze, én csak hallok dolgokat, amikbe aztán beleképzelem a következményeket, Lucius nem osztja meg a hitvesi ágyban az aggodalmait, a terveit és a parancsokat sem, amiket kapott, de van, amit egy nő megérez; ha nyugtalan, vagy túl nyugodt az mindig is feltűnő. - Nem, én… sajnálom, ha felzaklattalak. Nem kellett volna, csak… hát, aggódom érted. Tudod, már annyiszor mondtam, hogy ez nem neked való hely, de megértelek, csak… nehéz téged így látnom. - rettenetes barátnő vagyok. De mit tehetnék? Ha már nem vagyok biztos a magam dolgában, akkor legalább azt a szívességet megtehettem volna neki, hogy befogom a számat.
Mérgesen sóhajtok, még a szememet is megforgatom. - Nem! Jobb lenne, ha nem beszélnénk Lucius-ról, rendben?- még a nevét is nehezemre esik kiejtenem, hiszen ebben a felállásban ellene vagyok. És még most is lelkiismeret-furdalásom van emiatt az egész miatt. Ez a jutalmam: állandó őrlődés a bűntudatban. - Nincs szükséged valamire? Semmit nem hoztam magammal… annyira sajnálom. - össze vagyok zavarodva és azt hiszem, kezdek kikészülni a sok teher alatt, amit magamra vállaltam.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptySzomb. Szept. 24, 2016 10:27 am


Cissy & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Remélem tetszik • 350 • I Believe I Can Fly






Értékelem, hogy Cissy ennyire aggódik értem, viszont ugyan ennyire furcsállom is. Biztos a tudomására jutott valami, amit nem akar elmondani, ezzel is gondolom engem akar védeni. De engem nem olyan fából faragtak hogy ezt ne vegyem figyelembe. A válaszára csak oda hajolok és köszönetképpen megfogom a kezét. Egyikünk sem az az érzelgős fajta, előbb robbannánk fel minthogy barátian átöleljük egymást vagy ehhez hasonló gesztusokat tegyünk. Ez a kézfogás is hatalmas nagy lépés a barátságunkban.
- Tudod, hogy vagy itt vagyok vagy a családomra rászállnak. Sok választásom nincs. Bár még mindig azt nem értem miét pont én. Van aki sokkal jobban ért a régiségekhez, és a legendákhoz mint én. Mióta itt vagyok ezt akarom kideríteni, de még Daniel se tudta megválaszolni. Még... David-nél is puhatolóztam... sőt.   - itt mély levegőt veszek, nem vagyok rá büszke, hogy még flörtöltem is vele, és ezzel bátorítottam... de gondoltam ő többet tud mint az öccse, de nem... vagy még így se volt hajlandó elárulni semmit. Nehéz helyzetben vagyok ez tény. Az az egy nyugtat, mivel Voldemort alatt dolgozom úgymond, nem bánthatnak sem ölhetnek meg. Valamiféle védelmem van. De még mindig tudni akarom még is miért.
Arra, hogy ne beszéljünk Luciusról csak összehúzom a szemöldököm. Tudtam..
- Ha bánt téged nyugodtan megvédheted magad, remélem ezzel tisztában vagy. Azért mert rajta van az a francos jegy, erre akkor sem hatalmazza fel. Magasabb rangú vagy, neked kéne őt sakkban tartani.  - fújtatok a varázslóvilágba ezt nem szeretem, a rangokat, és azt hogy a férfiaknak az aranyvérűeknél valamiért még mindig nagyobb hatalmuk van... ilyen téren nagyon maradiak.
Csal elmosolyodom a felajánlásán.
- Köszönöm nagyon kedves tőled. De tudod, hogy nem börtönben vagyok oda megyek ahova akarok ha lejárt a munka időm... csak na nem mehetek haza. Haza haza...  - azt is csak miattam,mert nem akarom hogy megtalálják a mugli anyámat, és a szintén félvér öcsémet. Nem akarom hogy bármi nyomuk legyen a családom felé, így minden szálat elszakítottam. Mert valakinek a szeme mindig rajtam van. Nem vagyok halálfaló és még is rengetek mindent tudok róluk, így érthető, hogy nem hagyhatnak figyelmen kívül. Már csak az hiányzik, hogy kísérettel mehessen ide-oda.







Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Narcissa Malfoy
I have got magic power. I'm a witch.
Narcissa Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 39


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptyPént. Okt. 14, 2016 9:53 am

Hálásan szorítom meg az ujjait. Olyan hidegek… féltem őt. És persze magamat is, talán önzőség, de mindennek van ára, és úgyis meg fogom fizetni. Csak azt szeretném, ha meg tudnám őt menteni. Nem sikerült Bellát, nem sikerült Meda-t sem, és Lucius… félek, hogy őt is örökre elveszítem. Gyűlölöm, hogy mindegyiket a Sötét Nagyúr oltárán kellett feláldoznom. Gyerekkoromban ittam anyám és apám szavait, és hiszek az aranyvér fontosságában, de ez már… nem, ennyi gyilkosság, ennyi fájdalom ellenében ez nem éri meg. Vajon akkor fognak csak észhez térni, ha meghalok? Vagy ha ők maguk lesznek az áldozatok? Amikor majd háborúba kell menni, és vállalni kell a tetteik következményét? A nővérem buzgó, szinte már agymosott, lelketlen vad, de a férjem, rá még talán tudok hatni. Inkább őt akarom visszakapni.
- Tudom, csak… nem értem. A félvérséged sem éppen mutat valami jól. Persze, félre ne érts! Csak… talán ez a büntetésed. Hogy sosem tudhatod, megkegyelmez-e, megkímél-e, vagy meggyötör és aztán a kutyái elé vet. Felhasznál, aztán...- meglehet, hogy ezzel Lucius-t is becsmérlem. De tudom, ő sem kímélné meg Kate-t, ha a Nagyúr személyesen őt kérné meg, hogy végezzen vele. Ezért kell itt lennem. - Nem bánt. Engem sosem.- fizikailag. De azt hiszem, mi egymásnak többet árthatunk lelkileg, mint testileg. És ennek mindketten mesterei vagyunk. - Jól vagyok.- felelem, egyszerűen, szűkszavúan csak ennyi, tényleg jól vagyok. Néha, amikor kettesben vagyok Lucius-al, úgy érzem, hogy megint diákok vagyunk és ez az egész nem is létezik, hogy aztán a valóság teljes súlyával és ridegségével rám omoljon. Aprókat bólintok. Nem akarja belátni, hogy nincs más megoldás, csak, ha elmegy innen. Nem értem őt. Egyszer védekezik, másszor pedig támad. Örömtelen mosolyra húzom a számat.
- Nem maradhatok már tovább, Kate. Sajnálom. Jó volt látni, és ha bármire szükséged van, ha csak beszélgetni szeretnél… - felállok. Sietnem kell, mindig figyelmesnek, óvatosnak lenni. Idegőrlő a kapkodás. - Nagyon vigyázz magadra!- felelem még búcsúzóul, és elnyomom magamban az érzést, hogy talán most látom utoljára.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke EmptyCsüt. Okt. 20, 2016 10:37 am


Cissy & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Remélem tetszik • 243 • I Believe I Can Fly






Csak hálásan elmosolyodom ahogy hallgatom Cissy-t. Nagyon fura, hogy pont benne találtam meg a barátnőt. Az az érzésem mind a ketten összetört lelkek vagyunk, akik saját kalitkájukba ragadtak bele, és képtelenek vagyunk kiszabadulni belőle, pedig csak mi tudjuk kinyitni. Furcsa érzés és azt hiszem erre mondtuk , hogy patt helyzet.
De összehúzott szemekkel nézek rá.
- Te most Danielről beszélsz? Nem ismered, nem tenne olyat... annyi mindent tett értem, és kiállt értem. Nem hinném hogy csak alkalmi partner lennék a számára. Túl sokat kockáztat értem. - húzom el a számat. Nem szeretem mikor bogarat ültetnek a fülembe. Konkrétan Daniel az egyetlen itt akiért, aki miatt nem kell aggódnom. Soha nem voltam biztos a kapcsolataimban, még a baráti kapcsolatokban sem, csak Danielbe, de lehet csak elvakít a szerelem, ahogy mondani szokták. Bár tartom magam annyira realistának hogy észre vegyem azt ami az orrom előtt van.
Mikor megerősíti , hogy Lucius nem bántja, csak megkönnyebbülten felsóhajtok.
- Remélem ez így is marad. - elmosolyodom kedvesen, rühellem, gyűlölöm azt az embert. Egy gyáva féreg, aki simán kihasználja azt hogy a nagyúr egyik kegyeltje. Nem is titkolja soha nem is fogja, és még is úgy csinál mindenki mikor elmegy mellette, hogy homokba dugja a fejét. Borzasztó. Mikor elköszön én is felpattanok.
- Köszönöm hogy eljöttél. Jól esett. Köszönöm így lesz, de ez fordítva is igaz. - megragadom együttérzésemként a vállát. Nem vagyunk azok a nagy érzelgős barátnők, de azért ennyivel szerintem ki lehet fejezni a támogatásunkat.









köszönöm a játékot ! Smile
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty
TémanyitásTárgy: Re: Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke   Narcissa & Kate  -  1980 / Burgin & Burke Empty

Vissza az elejére Go down
 
Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kate körözöttjei
» Narcissa & Lily - Összefogás ?
» Narcissa & Regulus - Valahol az Abszol út labirintusában
» Kate && Bella
» Are you in trouble? - Kate & Cale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: