KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Kate körözöttjei  Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Kate körözöttjei  Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Kate körözöttjei  Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Kate körözöttjei  Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Kate körözöttjei  Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Kate körözöttjei  Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Kate körözöttjei  Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Kate körözöttjei  Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Kate körözöttjei  Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Kate körözöttjei  Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Kate körözöttjei  Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Kate körözöttjei  Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Kate körözöttjei  Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Kate körözöttjei  Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Kate körözöttjei  Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Kate körözöttjei  Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Kate körözöttjei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Kate körözöttjei  Empty
TémanyitásTárgy: Kate körözöttjei    Kate körözöttjei  EmptyHétf. Ápr. 18, 2016 10:57 pm


Daniel Burke





Ahogy látják: Tipikus olyan ember aki élvezi az életet. A családjuk igen gazdag, így tudja is miből élvezni azt. Szereti a hölgyek társaságát, és szórakozni. Kifinomult az ízlése, szereti a drága dolgokat, és a régiségekért oda van, ért is hozzájuk. Átvette bátyával a családi vállalkozást, és ketten vezetik a Burgin&Burke nevű régiség boltot, ami a Zsebpiszok közben van. Nincs jó híre, de pont ez a lényeg. Igen kemény neveltetésben volt részük a testvérével, beléjük lett nevelve, hogy Voldemort az aki jót hoz a varázsvilágba, így más szempontot nem is ismernek. Nem igazán izgatja a háború, ahogy kikerült a Dumstrangból megkapta a sötét jegyet. A feladata halálfalóként egyenlőre annyi, hogy Voldemort utasítására fel kell keresnie bizonyos varázstárgyakat, és ha bármilyen eszközzel meg kell szereznie azt. A gyilkolástól se riad vissza, nem fél bepiszkolni a kezét. " Inkább ők, mint én". Bátyjával nagyon hasonlítanak, és eléggé az árnyékában nőtt fel, ami cseppet kihatott rá. Ebből következik, hogy eléggé indulatos, hamar elveszti az önuralmát, akkor pedig nehéz vissza fogni. A viszonyuk jó, bár mostanában ez is változik, mint más is miután megismerkedik Kate-el.
Amilyen valójában: Nem olyan lezser legbelül, mint amilyennek mutatja magát a külvilágnak. Halálfaló lett, mert ezt várják el tőle, és sok választása amúgy se volt. Viszont auror akart lenni titokban, még mikor a Dumstrangba járt. Más munkát nem igen tudott volna elképzelni magának, hisz sötét varázslatok kivédésébe, átkokba, bájitalokba kivételes tehetsége volt. De persze ezt az álma hamar tova szállt. Egy nő se igen tudta soha fel kelteni az érdeklődését komolyabban, nem hiszi, hogy létezik szerelem.
Kapcsolatunk: A kapcsolatunk. Hát sosem hittem a "szerelembe esni első látásra" dologban, bár fogalmam sincs mikor volt az a pont, mikor beléd szerettem. Viszont az tény, mikor először megláttalak történt valami. Sokáig féltem tőled, hisz halálfaló vagy és kényszerítenek, hogy veled dolgozzak Voldemortnak. Viszont, ahogy telt az idő és mind a ketten megnyíltunk egymásnak a zárkózott természetünk ellenére, megleptél.  Te is így viszonyulsz hozzám, az elején még óva intettél, jobb ha távol maradok tőled. Féltettél engem, és saját magadat az érzéseidtől. Viszont rájöttünk nem tudunk menekülni ez elől. A sötét jegy nem hagy, és a bátyád se, kénytelenek vagyunk menekülni...
Ui.: Bővebben kettőnk kapcsolatáról az ET-mbe lehet olvasni. Ha tetszett a karakter regisztrálj, és megbeszéljük. Természetesen ez csak egy elképzelésem, eléggé nyitott vagyok a jó ötletekre. Durvább, morbidabb 18-as játékoktól se riadok vissza Smile

Illetve: A játékot, hogy honnan kezdjük történetileg nekem teljesen mind1. Ez közös megbeszélés alapján van.




Halálfaló ♦️ maga se tudja ♦️ Liam Hemsworth ♦️ 28 ♦️ Burgin&Burke ♦️ Durmstrang ♦️ Arany ♦️ patrónust rádbízom






A hozzászólást Kate Denver összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 11, 2016 8:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Kate körözöttjei  Empty
TémanyitásTárgy: David Burke   Kate körözöttjei  EmptyHétf. Ápr. 18, 2016 10:57 pm

David Burke





Róla: Nos, neki is mint az öccsének igen kemény neveltetésben volt része, amiért örök életében hálás lesz. Imádja a családját, az életét. Megtiszteltetésben volt része, mikor megkaphatta a sötét jegyet, és teljes szolgálatba állhat a Sötét Nagyúrnak. Nem riad vissza a kínvallatástól, se az öldökléstől. A nők csak használati tárgyak, ezt próbálja az öccsébe is beleverni. Tulajdonképpen bármily nemű érzelmet gyengeségnek tart. Kegyetlennek kell lenni, és többet erővel, mint ésszel. Talpig úriember tud lenni, és borzasztóan kedves, ha akar valamit, de miután megkaptam nincs kegyelem. Ami kell neki, azt megszerzi. Mindig azt hallják az öccsével, mennyire egyformák, pedig csak külsőleg van a hasonlóság.
Kapcsolatunk: Nem indult valami fényesen. Ami azt illeti azonnal kikezdtél velem, én pedig durvábban, mint szerettem volna visszautasítottalak. Addig ostromoltál ameddig nem adtam meg némileg magam, annyira hogy ne hozzam ki belőled azt az énedet, amitől jobb félni. Amíg akarsz valamit kedves vagy, és úgy véltem van benned némi jó is, de amint nem tetszett valami azonnal agresszívba fordulsz át. Egy közös vonásotok az öcséddel, de vele ellentétben, te még engem is képes vagy bántani. Titkolom előled, hogy igazából az öcséddel vagyunk szerelmes, mert félek tőled. Egyre jobban menekülök előled. Ez nem igen volt ínyedre, viszont szüksége van rám a nagyúrnak, így kárt nem tehettél bennem. Viszont én is az a tárgy vagyok, amit te eldöntöttél, hogy megszerzel. Mikor az öcséddel komolyra fordultak a dolgok, te leálltál, de mindig félig rajtam, rajtunk tartod a szemed. Őszintén szólva, félek tőled még jobban...  
Ui.:  Ha megjöttél, és szimpatikus a karakter írj rám pm-et. A karakterről ezek az elképzeléseim, mindent a megalkotóra bíznék ezeken kívül. Illetve a pb is megbeszélhető, de abba kicsit szigorú vagyok Razz  

Illetve: A játékot, hogy honnan kezdjük történetileg nekem teljesen mind1. Ez közös megbeszélés alapján van.




Halálfaló ♦️ Voldemort ♦️ Chris Hemsworth ♦️ 30 ♦️ Burgin&Burke ♦️ Durmstrang ♦️ Arany ♦️ patrónust rádbízom






A hozzászólást Kate Denver összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 11, 2016 8:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Kate körözöttjei  Empty
TémanyitásTárgy: Martin Denver   Kate körözöttjei  EmptyHétf. Ápr. 18, 2016 10:58 pm

Martin Denver





Az öcsém vagy, és érted minden megtennék a világon. Normális életünk volt, amíg nem kaptam meg a roxforti levelemet 11 évesen, aki te még kicsi voltál. Apánktól akkor tudtuk meg a titkát, hogy ő valójában varázsló, és minket védve nem árulta el a varázslatos titkát. Pedig mindennél jobban örülök ennek az életnek, és te is imádod. Kicsit furának látnak, vissza húzódó vagy, magadnak való, de az eszed az remek. Nem is értem miért nem a hollóhátba kerültél... Az apánk érdekesen kezdett el pár éve viselkedni, a minisztériumba dolgozik, és tagja a wizengamotnak. Mára már biztosan tudom, hogy a fura viselkedése mögött a halálfalók állnak, és irányítják. Ha haza megy zombi, és te azt hiszed hogy elhidegült tőlünk. Én már nem lakok veletek, mivel kényszer hatására a halálfalók szolgálatába kellett állnom, hogy titeket védjelek. Erről te mit sem tudsz, azt hiszed nem érdekeltek engem, pedig nincs így. Mikor tudok neked küldök levelet a Roxfortba, de még attól is félek hogy elcsípik.

Ezen kívüli dolgokat, a sulis dolgait, stb a megalkotóra bízom, csak írj rám ha megérkezel *.*




Varázsló ♦ Dumbledore ♦ Logan Lerman ♦ 20 ♦ Minisztérium ♦ Hugrabug ♦ Félvér ♦ patrónust rádbízom






A hozzászólást Kate Denver összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 05, 2016 3:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Kate körözöttjei  Empty
TémanyitásTárgy: Dean   Kate körözöttjei  EmptyHétf. Ápr. 18, 2016 11:00 pm

Dean Geller





Mivel nem igazán voltak tartós barátaim a Roxfortba, vissza gondolva, te voltál a legjobb barátom. Sosem mondtam neked, sosem volt ez a tény beszéd téma, vagy nyilvánvaló. Igazi bohóc személyiség vagy, aki egy pillanat alatt feltudja dobni az embert. Imádtalak, és annyi időt töltöttünk együtt amennyit tudtunk. Volt mikor elhanyagoltalak, hisz mindig önmagamat kerestem és más barátok után kerestem, akik mindig csalódást okoztak. De te mindig mellettem voltál. Erős kötődésemet irántad összekeverem tiniként a szerelemmel, így elkezdtünk járni, ami évekig tartott. Viszont rájöttünk, hogy mint kapcsolat nem férünk meg egymás mellett, így szakítottunk. Én mentem a magam útján, te pedig aurori hivatásba kezdtél. Azóta nem találkoztunk, pedig mint barát, mindennél jobban szükségem lenne rád...  vajon exek lehetnek még barátok? 

Családi hátteret, és az egyéb dolgokat teljesen a megalkotóra bízom, csak ha megérkezel dobj egy pm-et *.*




Varázsló ♦ Dumbeldore ♦ Jensen Ackless ♦ 26 ♦ Auror ♦ Griffendél ♦ Arany ♦ patrónust rádbízom




Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Kate körözöttjei  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate körözöttjei    Kate körözöttjei  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kate körözöttjei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jonah körözöttjei
» Kate & Gwenog
» Kate && Bella
» Are you in trouble? - Kate & Cale
» Narcissa & Kate - 1980 / Burgin & Burke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Kezdetek :: Karakterek :: Keresett karakterek-
Ugrás: