KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Are you in trouble? - Kate & Cale Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Are you in trouble? - Kate & Cale Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Are you in trouble? - Kate & Cale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Cale Quigley

Cale Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 12:02 am

To: Kate
Ma nagy a nyüzsgés, ami a mostani sötét időkben, eléggé meglepő. Nem számítottam ma ennyi vendégre, de egy pillanatig sem bánom, hogy így alakult a napom. Legalább leköti a munka a gondolataimat. Most még a kislányom is Finbar felügyelete alatt maradt, de nem is baj, mert tényleg egész nap a vendégekkel vagyok elfoglalva. Délután fele kezd csak eltűnni a nagy forgalom, egyre kevesebb boszorkány és varázsló lép be az ajtón és foglal helyet valamelyik asztalnál, az itt megszállók nagy része is vagy máshol tartózkodik éppen, vagy bevették magukat a szobájukba, és egészen vacsoráig nem is igen fognak megjelenni. Így van egy kis időm arra, hogy visszatérjek a pult mögé. Előveszem a pálcámat és a felhalmozódott koszos poharak felé intek vele, mire azok azonnal elkezdik megtisztítani magukat. Ezért szeretek varázsló lenni, ráadásul közben remek alkalmam adódik arra, hogy kicsit hallgassam a vendégek beszélgetését is, akik jelenleg itt tartózkodnak. Mivel már ugye kevesebben vannak, így többet is ki tudok venni a beszélgetéseikből.

Gyakran szoktam ezt tenni, észrevétlenül kihallgatni az erre tévedőket, mert habár semleges maradtam a háborúban, ami jelenleg dúl, de sajnos így sem tudtam teljes egészében kimaradni az egészből, mint ahogyan terveztem. A feleségem halála óta pedig még inkább figyelem a híreket, nem akarom, hogy még egy hozzám közel álló személyt elveszítsek emiatt. Itt, rengeteg mindent lehet megtudni. Az emberek nagy része gyanútlan, és valamiért különösen szeretnek a szörnyűségekről társalogni, amik történtek a közelükben. A nagy részükről én is értesülök az újságokban, de így sokkal részletesebb információkhoz is hozzá juthatok. Sokszor gyanúsabb alakok is megfordulnak itt, na ők óvatosabbak a beszélgetéseikkel, de még így is sikerül néha-néha elcsípni egy-egy szót, ami igenis hasznomra válhat a jövőben. Eszemben sincs semmibe sem belekeveredni, a háttérben kívánok maradni, csak arra koncentrálva, hogy mi lehet a legjobb a családomnak.

Az egyik nem messze lévő asztaltól hamarosan távoznak az ott ülők, így az üresen maradt poharaikat egy másik pálcaintéssel magamhoz hívom, majd csatlakoztatom azokat a többi koszos pohárhoz, bár tény, hogy most már lassan sokkal több tiszta pohár sorakozik a polcokon. Szeretem, ha rend van. Lassan azon is el kellene gondolkoznom, hogy fel kéne vennem még embereket, de szeretem a saját kezemben tartani a dolgokat, és kevésbé bízok egy alkalmazottban. Ezért, amíg csak tudom, magam végzek el mindent, bár tudom, hogy az én kapacitásom is véges. Újra nyílik az ajtó, és most olyan varázslók jönnek be, akiken egyértelműen látszik, hogy rosszban sántikálnak. Leülnek az egyik legtávolabbi asztalhoz, és miután kiszolgáltam őket és elmentem onnan, nagyban tárgyalni kezdenek valamiről, közben pedig mindig egy bizonyos másik asztal felé vándorol a pillantásuk, ahol egy fiatal nő ül, egyedül. Valahogy nincs jó érzésem ezzel az egésszel kapcsolatban. Fél szemmel folyamatosan nyomon követem az eseményeket. Egyelőre még nem teszek semmit, de ez nem jelenti azt, hogy nem is fogok.  


A hozzászólást Cale Quigley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 11, 2016 1:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptyCsüt. Jún. 23, 2016 11:01 am


Cale & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Remélem tetszik • 266 • I Believe I Can Fly






Ahogy betérek az ivóba rögtön betámadom az első sötét sarokban lévő boxot, amit megtalálok. Kapkodva a levegőt nézek körbe, elég sokan vannak, talán sikerül teljesen beolvadnom. Pihentetve a karomba dőlök és továbbra is szaporán veszem a levegőt. Semmi gond, amint eltelik egy kis idő megkeresem Cale-t Ő Daniel szerint biztos segíteni fog. Régen találkoztam vele, de nagyon megismerkedni nem volt időnk. Még szerencse, hogy Danielnek ilyen ismeretségei vannak. Az oldalam szúr, szabálytalanul vettem a levegőt futás közben. Az oldalamat fogom ezúttal és hátra dőlök. Olyan hirtelen, és olyan gyorsan történt minden, hogy hirtelen felfogni se volt időm a dolgokat. Ismételten a nyomunka bukkantak. Csupán enni szerettünk volna Daniellel, mikor észre vettük, hogy valakik követnek. Nem éppen leplezetlenül, csupán azt várták, hogy ne legyünk a muglik szemei előtt, bár nem értem ez mióta zavarja őket. A lényeg, hogy amin lehetőségünk akadt Daniellel ketté váltunk, én rohantam ahogy csak tudtam, és úgy tűnt le is ráztam őket. Megbeszéltük ha ilyen történne, jöjjek erre a helyre, és keressem Cale Quigley-t és nála fogunk találkozni, amit lecsendesedett minden. Ahogy lehetőségem akadt egy közeli sikátor víztócsájába azonnal megváltoztattam a külsőmet. Hosszú barna hajamat rövidebb szőkére varázsoltam, és több sminket varázsoltam arcomra, amit amúgy is leizzadtam.  Dzsekimet kidobtam a kukába, és egy száll pulcsiba folytattam utamat, bár amennyire az adrenalin szintem az egekig szökött nem éreztem a hűvös levegőt, mint mások akik kabátba mászkáltak. Szóval így kerültem ide, és most várom, hogy kicsit lenyugodjak, és kevesebben legyenek, hogy meg tudjam keresni Cale-t és ne legyek túl feltűnő. Addigra talán a gyomor idegem is elmúlik. Kicsit hezitálok, mikor megkérdezik mit kérek. Nagyon erős piára van szükségem, de félek hogy ha kicsit is becsípek nem leszek elég józan a menekülésre. De úgy vélem egy pohár nem árthat meg, és nem is fognak innen kirúgni, mert nem rendelek semmit. Így sunyiba lángnyelvet kérek duplát... automatikusan azt kértem. Mély levegőt veszek. Közbe a mosolyomat felragasztottam, nem akarom hogy lássák valami bajom van, vagy aggódjak. Színészkednem kell, hogy minden rendben van, és ennél jobban nem esik most semmi nehezemre. Miközben eliszogatom, lassan és óvatosan mogyorót rágcsálva az italomat a szemem folyamatosan ide-oda járják. Pásztázom a környéket, és közben rá is jöttem melyik úriember lehet Cale. Ahogy telik múlik az idő egyszerre könnyebbülök meg, és leszek ideges. Hisz fogynak az emberek, és senki nem is sejti ki lehetek egyenlőre. De Daniel sehol, és miatta viszont igencsak kezd felszökni ismételten a pulzusom. Majd észre veszem egy kisebb csoport ül az egyik asztalnál, akik igencsak felém pillantanak néha néha. Csak mosolyogva úgy téve, hogy sokat ittam felállok, és oda csámpázom a férfihoz, akit úgy vélek azaz akit keresek.
- Ugye Cale-hez van szerencsém ?   - a mosolyom kedves miközben leülök a pulthoz. Majd óvatosan oda csúsztatom Daniel névjegyét, hogy Cale lássa miért is jöttem, majd vissza veszem, mielőtt észre veszi valaki. - Remek ez a hely, tényleg. Hangulatos.   - csevegek közbe tovább, komolyan ijesztő milyen jól tudom megjátszani magamat. Közben igyekszem nem a férfiak közé nézni. Még nem tudhatom miért érdemeltem ki a figyelmüket.







Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cale Quigley

Cale Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptyVas. Júl. 03, 2016 5:14 pm

To: Kate
Egyelőre minden a legnagyobb rendben van. Legalábbis látszólag. A cseppet sem bizalomgerjesztő alakok ugyan még mindig ugyanúgy bámulják a nőt, de még nem határozták el magukat, hogy bármit is cselekedjenek. Ez jelen pillanatban csak előny lehet, mert mire bármit is tennének, az számomra ismeretlennek látszó lány felkel, és mintha részeg lenne, felém indul. Bár engem nem nagyon tud átverni ezzel, mert túl sok igazán részeg embert láttam már, és mindig is nagyon jó megfigyelő voltam. Kíváncsian nézek rá, mikor végül ideér, fürkészően nézem az arcát. Olyan érzésem van, mintha láttam volna már valahol, de most nem igazán akar beugrani, hogy mikor is.
- Igen, én vagyok. – Bólintok rá a kérdésére, és jobbnak látom, ha én inkább nem kérdezek rá a nevére. Úgysem tudna őszintén válaszolni, főleg akkor, ha az a gyanúm beigazolódik, hogy azok az alakok pont őt keresik, és nem éppen barátságos szándékkal. Lepillantok a névjegykártyára, ami úgy ér engem, mint egy kijózanító bűbáj: most már pontosan tudom, hogy miért volt annyira ismerős. Most már sokkal, nyugodtabb szívvel megyek bele a megtévesztő csevegésbe.
- Örülök, hogy tetszik. Meg kellene néznie a többi részt is, hátha egyszer úgy alakulna, hogy meg kell szállnia valahol. – Közben továbbra is szemmel tartom a nem túl bizalomgerjesztő alakokat, akik mintha most kezdenék elszánni magukat valamiféle cselekvésre.

- Ha gondolja, megmutatom. – A hangom nem árulkodik feszültségről, olyan, mintha egyszerűen csak egy újabb állandó vendéget szeretnék szerezni az üzlet szempontjából. De a kezemet a pálcám közelében tartom a pult alatt, főleg, amikor látom, hogy az ismeretlen férfiak felkelnek az asztaltól és megindulnak felénk.
- Mit tehetek önökért, uraim? – Kérdezem a lehető legudvariasabban, amikor végül ideérnek. Az ujjaim rászorulnak a pálcámra, de az arcomon továbbra sem engedem meg, hogy bármilyen feszültség is meg jelenjen.
- Adhatok önöknek még egy kör italt? – Az egyikük bólint, míg a másik próbál minél inkább közelebb kerülni Katehez, hogy jobban megszemlélhesse az arcát.  Nem lenne jó, ha ő is felismerné, mint ahogy én. Gyors mozdulattal megtöltöm a poharakat.
- További jó szórakozást. – A szavaim már kicsit nyomatékosabbak, amivel jelzem, hogy most már visszamehetnek a helyükre. Közben egy pillanatra Katere pillantok, hogy álljon készen, ha beütne a baj. A feszültség egyre növekedik, már csak az a kérdés, hogy kirobban-e valami…   
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptySzer. Júl. 06, 2016 10:19 pm


Cale & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Remélem tetszik • 300 • I Believe I Can Fly






Látom Cale arcán a felismerés, mikor meglátja Daniel nevét azon a bizonyos névjegykártyán. Én mindig spiccesen vigyorgok rá. Nem akarok lebukni, pihenni akarok, bár addig nem fogok tudni, ameddig Daniel sem jelenik meg azon az ajtón. A felajánlásra csak kicsit felkuncogok, komolyan engem is megtud ijeszteni a színészi képességem.
- Remeeeek - szólalok meg, miközben pördülök egyet a széken majd felpattanok. - Ha megtetszik, lehet itt is éjszakázom, de lehet nem. - kacsintok rá. Majd várom, hogy mutassa az utat, hogy tudjam követni. Épp indulnánk, mikor a figyelőim egyszer csak megindulnak felénk. Én csak mosolyogva nézek rájuk, kissé összekócoltam szőke jelenleg rövidecske hajamat, hogy a fél arcomat eltakarják. És mint egy eszelős folyamatosan vigyorgom rájuk.
- Nekem úgy tűnik szomjasak, túl biztos lábon állnak. - csinálok úgy mintha Cale-nek súgnám, bár természetesen a kelleténél még hangosabb is vagyok. Ahogy Cale hangja is megemelkedett a maradék vendég is figyelmeztetően körbe veszi a balhézni tűnő személyeket. A fura vendégek már meg is feledkeznek rólam, az egyik oda megy egy marék galleonnal és levágja a pultra. Ezzel is azt jelezvén, hogy elvileg csak fizetni akartak. Majd kicammognak a kocsmából. Én feszülten fújom ki a hajamat az arcomból, és bambulom az ajtót, félve hogy vissza jönnek. Miután megbizonyosodtam róla, hogy elmentek csak kétségbe esetten nézek Cale-re.
- Köszönöm!! - nem győznék hálálkodni, de csak toporogva nézem a bejárati ajtót, ugyanis Daniel még sehol nincs. - Hol marad már? Lehet elkapták? Utána kéne mennem.... - mit tegyek ? Fogalmam sincs. Legszívesebben kirohannék, és keresném, viszont nem véletlenül küldött ide, meg volt rá az oka. Különben is ahogy tud ide jön.. nem igaz? Ránézek Cale-re kétségbe esetten. Nem tudok most dönteni, szükségem van segítségre. Egy valamit megtanultam, hogy egyedül nem lehet boldogulni. Utálok másokra támaszkodni, de egyszerűen nincs más megoldás.
- Mit csináljunk? Várunk ölbe tett kézzel?  






Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cale Quigley

Cale Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptyHétf. Júl. 11, 2016 1:43 pm

To: Kate
Fent kell tartanunk ezt a bizonyos szerepet, addig, amíg csak lehet. Igaz, nem tartozom egyik oldalhoz sem, de a saját érdekeimet mindig szem előtt tartom, és van, amikor az azt kívánja, hogy segítsek másoknak, főleg ha egy régi és kedves ismerősömről van szó. Ilyenkor hajlandó vagyok némi kockázatot vállalni, de be kell vallanom, hogy nem sok embernek teszem meg ezt a szívességet. A saját és a családom élete sokkal fontosabb manapság, mint máskor, mikor ennyire bizonytalan a helyzet az egész varázsvilágban, ráadásul a feleségem halála után, pláne nem indokolt, hogy minden jöttmentnek segítsek. Önző vagyok, ez van. Ez csak egy kivételes alkalom.
- Remélem, elnyeri majd a tetszését. – Eresztek meg egy jól begyakorolt mosolyt, és már épp indulnék mutatva neki az utat, hogy legalább ne legyen a figyelői középpontjában, de úgy látszik, kicsit elkéstem ezzel. A férfiak hamar túl közel kerülnek hozzánk, de szerencsére Kate továbbra is jól játssza a szerepét, és a többi vendég sem hagy cserben, akik már egy ideje törzsvendégnek is számítanak itt. Úgy látszik, az alakok beijednek, és miután levágnak, némi pénzt a pultra távoznak is, ami lássuk be, megkönnyebbüléssel tölt el. Nem szívesen harcoltam volna velük nyíltan, az eléggé levinné a hírnevét az üzletemnek.

A pillantásom újra Katere vándorol, aki aggodalmasnak tűnik. Nem tudom, hogy pontosan mik lehetnek az előzmények, de ha itt van, akkor bajban van és nem csak ő, hanem Daniel is.
- Szívesen. – Biccentek neki.
- Semmiképpen se menj utána. Ha el is kapták, azt biztos nem szeretné, hogy te is arra a sorsra juss. Akármennyire is nehéz, most itt kell maradnod és várnod. Lehet még nagyobb bajba sodornád, ha te is megjelennél. – Tudom, hogy ez tényleg nem egyszerű, ha valakit nagyon szeret az ember, de ez az egyetlen ésszerű megoldás.
- Tehát várunk. Itt egyelőre biztonságban vagy, ha ugyan nem jönnek vissza azok az alakok. – Újra az ajtó felé pillantok, de egyelőre nem látom jelét annak, hogy visszajönnének, de ez még nem zárja ki a lehetőséget. Sőt.
- Attól tartok, hogy ha nem is egyből, de visszajönnek, és hozhatnak akár erősítést is, ha valamelyikük felismert téged, a remek álca ellenére. Azt javaslom, menjünk inkább olyan helyre, ahol nem lesz olyan könnyű kiszúrni téged. – Javaslom, és ha beleegyezik, akkor egy gyors pillantással ellenőrzöm, hogy minden rendben van-e a többi vendéggel, de mivel úgy látom, hogy igen, ezért már indulok is meg az egyik hátsó helyszín felé.

- Csak utánad. – Mondom, miután kinyitottam előtte az egyik zárt ajtót. Ha belép, akkor egy kisebb, barátságosan berendezett szobába léphet be, ami leginkább úgy néz ki, mint a roxforti klubhelyiségek, csak semleges színekkel és jóval kisebb változatban.
- Látod azt a képet? – Mutatok egy öreg varázsló fényképére, aki éppen nagyban szunyókál.
- Mögötte van egy titkos folyosó. Ha Daniel megérkezik, azon keresztül el tudtok innen menni észrevétlenül, egy biztonságosabb helyre. Ha szükség van rá, akkor csak fel kell ébresztenetek a festményt, azzal, hogy megcsiklandozzátok az orrát ezzel. – Előveszek egy fekete tollat és odaadom neki. Más toll hatására nem ébred fel.
-Utána el kell neki mondanotok, hogy kik vagytok, utána már át fog titeket engedni. – Mondok el neki mindent, amit szükséges tudnia, ha beütne a krach.
- Addig azt tanácsolom, ülj le, érezd magad otthon, már amennyire ez lehetséges. Kérsz valamit inni? Gondolom az evésre most gondolni sem tudsz.   
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptyKedd Júl. 12, 2016 10:48 am


Cale & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Remélem tetszik • 469 • I Believe I Can Fly






Egy kisebb súly leesik a szívemről, mikor az illetők eltávoznak a kocsmából. Reméltem benne, hogy csak a paranoia mondatja velünk azt, hogy felismertek , és ebből még nagyobb gond is lesz. De ahogy kilépnek eszembe is jut Daniel. Még sehol nincs, és egyre idegesebb vagyok miatta. Nem veszíthetem el, akkor már semmi értelme nem lesz a menekülésemnek. Ami azt illeti még a családom is jobban járna ha elkapnának és esetleg megölnek. Akkor a veszélyforrás teljesen elmúlna, ők pedig nyugodtan élhetnek. Ez a lehetőség is ezerszer megfordult a fejembe. Halálfalónak csapni való lennék, és úgy is megölnének. Semmi értelme nem lenne megkapnom a jegyet. Viszont ez a nagyúrnál úgy gondolom elvi kérdés. Ő azt akarja, hogy megkapjam, én elutasítottam, így üldözött vadak lettünk. Daniel-nek nem kéne és még is osztozik a sorsomba. Abban a pillanatban tudtam meg, hogy valóban szeret. Csak nem ilyen módon akartam megtudni, ennyi az egész. Miközben Cale kis rejtekhelyéhez vezet folyamatosan ezeken jár a fejem, majd a hangja kitép belőle, azt hiszem ilyen téren hálával tartozom neki, bár a szavai cseppet sem nyugtatnak meg.
Nem igazán vagyok manapság a szavak embere így csak a mondandóján bólintok, hisz igaza van, nem nagyon tudok mit mondani. Félek hogy valóban felismertek, és vissza fognak jönni, majd hogy az én hibámból valakinek baja fog esni, csak azért mert ide jöttem.
- Sajnálom, hogy gondot okozok. Csak nem tudtunk hova menni, tudtam... aj Merlinre remélem hamarosan megérkezik ő is. - kezdek már szánalmas látványt nyújtani, de ez az élet teljesen megkeseríti az embert. Sajnos kezdem elveszíteni az irányítást, mikor Daniel nincs itt. Akkor bepánikolok, és nem tudok magammal tulajdonképpen mit kezdeni. Mintha már mindenhol árnyaka látnék, amik beakarnak falni. Nem a legkellemesebb. Majd elkezdi nekem magyarázni Cale mit kell csinálni a festménnyel, és kapok egy kis tollpihét is. Amire akaratlanul is elmosolyodom.
- Értem, és köszönöm, tényleg. - a mosolyom már természetesebb, de mindig szinte remegek. Fogalmam sincs mit fogok csinálni ha Daniel nem tér vissza. - Bár jobban esne valami, erősebb ... de egy pohár vizet elfogadnék, köszönöm. - amíg a vizet várom, csak a tekintetem jár jobbra-balra, fel-le. Közbe fülelek, hogy fent mi is történhet. Félek, hogy visszatérnek, és félek hogy csata lesz, miattam. Nem akarom, nem, nem... elakarok tűnni, semmivé válni. A fejemet fogom, hogy a hangok tűnjenek már el, nem lesz baj, mindjárt Daniel is megjelenik, és kijutunk innen, senkinek nem lesz baja... Majd Cale visszaránt mikor a vizem is megérkezik.
- Ohh ne haragudj, ez előszokott fordulni. A stressz - vigyorodom el, majd egy hajtásra meghúzom a pohár tartalmát.
- És most mi lesz meddig várjunk? - kérdezem, bár nem tudom milyen választ várok szegénytől. Aztán csak a robajra leszünk figyelmesek, amik a kocsmából jönnek. - Oh ne, remélem nem... - nézek Cale-re aggódva, és szinte egy helyben toporzékolok. Most mit csináljak? Nem ülhetek itt ölbe tett kézzel!






Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cale Quigley

Cale Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptySzomb. Júl. 30, 2016 2:13 pm

To: Kate
Úgy tűnik, hogy egyelőre nem lesz probléma, de van egy olyan előérzetem, hogy ez nem fog annyira könnyen menni, mint amennyire tűnik. Még szerencse, hogy most a lányom nem tartózkodik velem – ugyanis általában be szoktam hozni, amikor dolgozom, hogy addig is szemmel tartsam -, hanem otthon maradt ma Finbarral. Soha nem bocsátanám meg magamnak, ha bármilyen bajba is belekeverném, ráadásul valószínűleg akkor én sem tudnék normális módon harcolni, mert folyton arra gondolnék, mikor eshet baja. Őt nem akarom elveszíteni. De szerencsére, most ez a probléma nem áll fenn, és így annyira nem is tartok attól, hogy visszajönnek. A fogadót bármikor helyre lehet pofozni, az embereket el lehet menekíteni, és ha még felnőtt, képzett varázslók, akkor a harcba is be tudnak szállni, de egy védtelen kisgyerek nem tudja megvédeni magát.
- Nem okozol gondot. – Nem, magamnak hazudni, de neki igen, valójában gondot okoz, de hát nincs mit tenni, ha ilyen helyzet állt elő, akkor ilyen helyzet állt elő.
- Meg fog érkezni. – Mondom kicsit bíztatóan, hátha ezzel valamennyire meg tudom nyugtatni, bár magamban már számolok azzal a lehetőséggel is, hogy mi lesz, ha mégsem jelenik meg Daniel rövid időn belül. Nekem az az elsődleges dolgom, mint ahogy ő is megmondta, hogy ha törik, ha szakad, Kate biztonságban legyen. Én pedig be fogom tartani a szavam, akkor is, ha Kate tiltakozni fog ellene, mert olyan típusnak nézem, aki nagyon is fog, ha erre kerülne a sor.

- Szívesen. – Biccentek arra, amikor megköszöni, hogy elmondom a titkos menekülőút használatát. Akkor alakítottam ki, mikor a háború szele már egyre közelebb ért, és legfőképpen azért készült, hogy a családomat és magamat be tudjam biztosítani, ha minden rosszra fordul, és esetleg menekülni kell. Ez az eshetőség még mindig fenn áll, még olyan terveim is vannak, hogy ha úgy gondolom, hogy akkora veszélybe keverednénk, akkor valahova külföldre megyünk el. Vannak kapcsolataim bőven a világ számos pontjáról, így ez nem is lenne lehetetlen küldetés. Szerencsére viszont eddig olyan jól mozgattam a szálakat, hogy ezt a lépést még nem kell meglépni.
- Rendben, akkor máris hozom. Addig legalább megnézem, hogy mi a helyzet fent. – Bevallom kicsit túl gyorsan is távozok a szobából, valahogy sosem voltam az a hű de vigasztalgatós típus, még ha próbálkoztam is vele néha. Gyorsan felmérem a terepet, miközben töltök egy pohárba vizet: szerencsére minden békésnek tűnik most, az alakok nem tértek vissza, a vendégek visszatértek a szokásos tevékenységükhöz. Kicsit megnyugodva, de még továbbra is éberen térek vissza a lányhoz és nyújtom át neki a poharat.
- Tessék. Úgy látszik egyelőre minden rendben van. – De ennek ellenére képtelen vagyok nyugton maradni, csak fel-alá kezdek járkálni a szobában.
- Amíg nem lesz probléma, addig várhatsz itt, ameddig akarsz. Ha viszont… – Nem tudom befejezni a mondatomat, mert robaj hallatszik.
- Maradj itt. – Mondom Katenek, bízva abban, hogy hallgatni fog rám, majd előveszem a pálcámat és már indulok is fel, hogy megnézzem mi volt ez. Ahogy sejtettem. Visszajöttek, némi erősítéssel. Épp időben hajolok el egy felém érkező átok elől, és már küldök is a támadóm felé egy ártást. Hosszú napom lesz.  
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptyHétf. Aug. 01, 2016 1:15 pm


Cale & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Rövid lett, de akció dús :p • 260• I Believe I Can Fly






Lelkiismeret furdalásom van, hogy itt vagyok. Nem akarok, soha nem is akartam mást is ebbe belekeverni, de mindig képtelenek vagyunk. Aggódok, aggódok Daniel miatt és aggódom az itteni emberek miatt, Caleért is. Nagyon jó barátja lehet Danielnek hogy ezt megteszi, és veszélybe sodorja a helyét, és magát. Ráadásul tudom van egy babája, mert elvesztette a feleségét egyedül neveli. A szívem össze szorul, de ennél jobban nem tudnám a sajnálatomat kifejezni. Nagyon kedves, mikor vizet kérek azonnal megy, és hoz.
- Mióta ismered Danielt? Nagyon jóba lehettek... - jegyzem meg mosolyogva mikor biccentve megköszönöm a vizet, és belekortyolok. Majd nagy robajt hallunk oda fentről, csörömpöléseket és az elszabadult átkok hangját. Megremegek, és félelem jár át, főleg mikor Cale megmondja maradjak itt, és pálcát rántva felrohan. A fejemhez kapom mind a két kezem , és gondolkodom, mielőtt sírva nem fakadok. Még is mi a francot tegyek ? Nem hagyhatom, hogy oda fent bárkinek baja essen miattam.. A fejem kezd szét menni, a tehetetlenség megőrjít. Majd azon kapom magam, hogy a pálcámat szorongatom..
Igen mennem kell! Az lesz a helyes döntés!  Felpattanok, majd rohanok vissza a kocsmába. Ahogy felérek csak a színes fénycsíkokat látom, ahogy egymást átkozzák a támadók. Épp hogy kitudok egyet védeni, amit majdnem Cale kap.
- Csak nem engem kerestek ? - vigyorodom el, miközben az egyiket felrepítenem, majd ki az ablakon. Bocsánat kérően nézek Cale-re de hirtelen ez nagyon jó ötletnek tűnt. Tulajdonképpen sosem tudtam,hogy egy ilyen csatában mi a cél? Megölni őket ?? Úgy látszik nincsenek többen nálunk, szóval remélhetőleg egy idő után feladják, és vissza riadót fújnak.






Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cale Quigley

Cale Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptySzer. Aug. 10, 2016 7:37 pm

To: Kate
Nem szívesen hagyom teljesen őrizetlenül a helyet, amibe tényleg minden munkám benne van, de ez olyan dolog, amit újra lehet építeni, újra fel lehet virágoztatni, egy emberéletet azonban már soha többé nem lehet visszahozni, ezt fájdalmasan megtapasztalhattam már én is, nem is olyan régen. Nem akarom, hogy még egyszer bárki is a közelemben meghaljon, még akkor sem, ha nem nagyon ismerem. A lépéseimet főleg ezért, általában alaposan megtervezem, és csak akkor cselekszem, amikor már mindent átgondoltam és azt az utat választom, ahol a legkevesebb a rizikó. Egy hirtelen cselekvő személy talán azt mondaná erre, hogy gyávaság, én egész egyszerűen csak megfontoltságnak hívom.
-  Elég régóta már. Ő is kihúzott már egy-két igen nehéz helyzetből. – Nyilván csak ezért vagyok hajlandó ennyire szó nélkül segíteni, mikor szívességet kér tőlem. Jó, benne van az is, hogy tényleg a barátomnak tartom, de a legrosszabb helyzetekben igyekszem az érzelmeimet nem figyelembe venni – persze ez nem mindig sikerül.

Aztán robajt hallok, amire egyből felrohanok, figyelmeztetve a lányt, hogy maradjon ott. Jobban járunk, mert egyrészt, így attól kellene tartanom, hogy megsérül és nem tudnék arra koncentrálni, hogy minden mást védjek, másrészt Daniel biztos nem örülne, ha tudná, hogy engedtem harcolni egy ilyen veszélyes helyzetben, amikor még azt sem lehet tudni, hogy hányan vannak és hányan lesznek még a támadáskor. De a szavaim nem sokat értek, pár perc után ő is megjelenik a színen, amit csak egy apró sóhajjal veszek tudomásul, utána sokkal jobban leköti a figyelmemet, hogy kivédjek egy elég csúnya ártást, ami felém száguld. Egy szusszanásnyi szünet múlva már küldök is az előbbi támadóm felé egy kábító ártást, ami most célba is talál: a férfi úgy dől el, mint egy zsák. Néha fél szemmel Katere is ránézek, hátha nem kell neki segítség, de úgy látom, tökéletesen elboldogul, ami némi megnyugvással tölt el. Így jobban tudok koncentrálni a maradék ellenfelekre is, akik továbbra is fáradhatatlanul támadnak. Az egyikük átka elől megint csak az utolsó pillanatban tudok elhajolni, ami így a bárpultba csapódik be, összetörve minden ott található poharat. Az üvegszilánkok ránk záporoznak, engem jó pár meg is vág, de gyanítom, hogy Kate sem járhat sokkal jobban, ha csak nem sikerült időközben más helyre keverednie a csata hevében.
 
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptyPént. Aug. 19, 2016 7:41 pm


Cale & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Rövid lett, de akció dús :p • 291• I Believe I Can Fly






Nem nagyon engedelmeskedtem Calenek mikor rám parancsolta, hogy maradjak nyugton. Egyszerűen a lelkiismeretem nem engedi, hogy hagyjam más vívja meg a küzdelmeimet. Azok akik ott fent vannak, engem akarnak. Fogalmam sincs tulajdonképpen mit kezdenek majd velem, velünk. Nem is értem, hogy én apró bogárka miért kapok ennyi fáradozást. Az egészet nem értem, de úgy látom addig jó ameddig nem értem meg ezeknek a gondolkodását. Viszont fel kellett jönnöm,és nekem is harcolnom kell. És remek időzítésemnek hála, pont ki tudtam védeni egy Cale felé rohanó átkot. A színes csíkok csak röpködnek mindenki felé, valaki ki tudja védeni, valakit pont betalál. Hirtelen egy lökést érzek az egyik vállamba, és a neki is csapódok a bárpultnak. A kezemből a pálca is kiesik, és földön kezdek tapogatózni. Vigyázok, hogy senki ne találjon el, senki ne lépjen a kezemre, és senki ne essen át rajtam. Hát nem könnyű feladat, mert valaki átesik rajtam. Majd meglátom azt a férfit, aki konkrétan kinézett magának. Kapkodok a pálcámért, de a férfi vissza húz a lábamnál fogva. Szinte kaparom a padlót, majd feltámaszkodom nagy nehezen, miközben rúgkapálok. Megfogom az egyik bárszéket, és tiszta erőmből ahogy csak tudom neki vágom. Sikerül fejen találnom, és hatalmas sebet hagyva a fején, szinte a pálcám után vetődöm. Mély levegőket veszek, szinte kapkodom fulladozva. Mire feltámaszkodom, páran elrohannak. Majd csend, fülsüketítő csend lesz. Pár percig még csendben áll mindenki, csak egymás szuszogását halljuk.Lassan megfordulok, a férfi, akit fejen vágtam nem mozdul. Remegve guggolok le mellé, és észre veszem nem lélegzik. Konkrétan egy pillanat alatt szorul össze a gyomrom, és lesz hányingerem. A szemembe könnyek szöknek, és annyit veszek észre, hogy Cale mellém guggol.
- Meg... meghalt ? - kérdezem remegő hanggal, miközben levegőért kapkodom. Nem is értem miért kérdezem, hisz egyértelmű, hogy megöltem egy halálfalót...






Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cale Quigley

Cale Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptyPént. Aug. 26, 2016 3:54 pm

To: Kate
Mindig is úgy voltam vele, hogy szerettem párbajozni. A vérre menő barátságos küzdelmeket az iskolában, az erőfitogtatást, azt, hogy így egyre több és több ember stílusát ismertem meg és ismerhettem el. De amióta háború van minden párbajnak az a tétje, hogy vagy élsz, vagy meghalsz, én pedig biztos, hogy élni fogok. Jó párbajozó vagyok, hamar észreveszem az ellenségeim gyengepontját, és ki is használom ezt könyörtelenül. A támadó varázslatokban jobb vagyok, mint a védekezőkben, épp ezért minden lehetséges módon kihasználom ezt az előnyt, szinte alig engedem az ellenfeleimet támadni, mert folyamatosan küldöm rájuk a támadó ártásokat. Persze, ez hosszabb távon igazán fárasztó, olyankor pedig előkerülnek az én gyengepontjaim is, de a kezdő, energikus varázslatok és ártások, meggyengítik az ellenfél sorait is.

De most már kezdek fáradni. Jó, hogy Kate végül megjelent, mert hiába a jó képességek, azért az erőfölény a halálfalóknál van. Közösen sikerül őket legyőznünk, még ha így is szerzek néhány sérülést, és a megmaradt, nem elkábított, vagy komolyabban megsérült halálfalók ugyan elmenekülnek, de így is sikerként tudom elkönyvelni ezt az összecsapást. Sokáig csend telepedik a helyiségre, csak az hallatszik, ahogy levegőt kapkodunk. Érzem, hogy az arcomról folyik valami, talán izzadság, talán vér. Aztán meglátom Kate alakját, ahogy egy halálfaló mellett gubbaszt, mire odamegyek hozzá és leguggolok mellé. Különben sem árt, ha megfigyelem, hogy nem-e esett baja. Úgy látszik fizikailag egész jól megúszta, de ez a férfiről nem mondható el. Megnézem a pulzusát, de egyértelműen semmit nem lehet kitapintani.
- Meg. – Bólintok érzelemmentesen.
- Jobb, mint ha te haltál volna meg. – Mondom halkan, majd felkelek.

- Meg kell nézni a többit is, aztán hívnom kell az aurorokat. – Mondom egy apró sóhajjal, ahogy végignézek a pusztításon, ami végbement a helyen.
- Mire ideérnek, jobb, ha te elrejtőzöl. Úgy semmiképpen sem kerülhetnél bajba, még akkor sem, ha önvédelem volt. – Tanácsolom, közben alaposan megvizsgálom a másik három testet, akik elkábítva fekszenek különböző helyeken. Hogy biztosra menjek, hogy ne szökhessenek el, egy kötöző bűbájt szórok mindegyikükre, és a pálcájukat is elveszem tőlük, hogy még véletlenül se lehessen még csak lehetőségük se arra, hogy próbálkozzanak valamivel. A negyedikkel, aki meghalt, már nem kell semmit sem csinálnom. Ő többé úgy sem fog felkelni.  
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptyHétf. Aug. 29, 2016 7:16 pm


Cale & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Rövid lett, de akció dús :p • 233• I Believe I Can Fly






Lefagyva nézem a halott halálfalót. Igen, tisztában vagyok vele, hogy inkább én mint ő. Azzal próbálom végig nyugtatni magam, miközben hajamba túrva nézek végig a csata helyszínén, hogy ők hány embert tehettek láb alól. Sok halálfalót ismerek, legalábbis arcról, mert sokan megfordultak a burgin&burke-ben, de még sem ismertem fel senkit. Egyre jobban gyarapodnak, és nem értem ez minek köszönhető. A félelemnek talán? Nincs más választásuk? Mondjuk mindenki bolondnak nézett addig, hogy menekülök. De nem akarok ártatlan embereket ölni, sem kínozni. Nem fogok, inkább ez az élet. Lefagyva nézem a halott halálfalót, közbe felnézek Cale-re aki szintén megnézi az élet funkcióit, én pedig fejemet fogva hátrálok.
- Igen tudom, de ...de én még sosem. - mély levegőket veszek, mert igen kezdődik, kezdődik a pánik roham. Leülök a hideg padlóra, két lábam közé teszem a fejem, és próbálok mély levegőket venni.
- Hova ? Az aurorok mindent át fognak fésülni, tudod jól. Nekem meg kell várnom Danielt. Nem mehetek el nélküle... - már szinte kétségbe esetten beszélek, mint egy szánalmas nem is tudom micsoda. Kétségbe vagyok esve, hisz már gyilkos vagyok.  Felállok, színpadiasan leporolom magam.
- Mi a tanácsod? Komolyan én már... nem tudom mit tegyek, mi a helyes. - ismét körbe jár a tekintetem a helyen, és elfog az iszonyat, oda lépek Cale-hez és csak együtt érzően nézek rá.
- Sajnálom, ez az egész miattam történt. A helyet, az embereket... sajnálom, hogy ide jöttem.






Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cale Quigley

Cale Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptyHétf. Szept. 05, 2016 2:48 pm

To: Kate
A halál az élet része, egyszer mindenkit elér, vagy előbb, vagy utóbb. A helyzet az, hogy képtelen vagyok már sajnálatot érezni egy ismeretlen ember iránt, ami ha jobban belegondolok, eléggé félelmetes, hogy ennyire önzővé és hideggé váltam a háború alatt. Camilla halála tehetne erről? Vagy az, hogy sokkal inkább érdekel az, hogy megvédjem a családomat, mint hogy azon agyaljak, hogy szerencsétlen meghalt? Halálfaló volt. Legalább egy emberrel kevesebb, aki miatt aggódnom kellene később. Nem mintha a jó oldal sokkal jobb lenne a rossznál. Egyáltalán lehet bármit is csupán csak jónak és rossznak nevezni? Továbbra is meggyőződésem, hogy sokkal jobban járok, ha továbbra sem állok egyik oldalra sem, és csak hagyom, hogy megküzdjék a maguk kis csatáikat, lehetőleg engem teljesen figyelmen kívül hagyva, hogy élhessen tovább az életemet, ahogyan tudom. Még arra is gondoltam, hogy az lenne a legegyszerűbb, ha egyszerűen csak külföldre költöznék egy időre, a pici lánnyal együtt és nem törődni semmivel, mint ahogy azt olyan sokszor tettem a múltban, de sajnos itt az ideje annak, hogy felelősséget érezzek legalább a munkahelyem iránt, amit szinte a saját kéz kezemmel építettem fel, és a kislányom iránt, akinek én vagyok a támasza és a védelmezője. Ezért kell maradnom, különben már rég leléptem volna és a hátam mögött hagytam volna a komor, esős Nagy-Britanniát.

Ahogy Katere nézek és látom, hogy mennyire megviseli az, hogy megölt egy halálfalót, visszagondolok, hogy én vajon mit éreztem akkor, mikor véletlenül megöltem egy embert. Azt hiszem… végtelen ürességet, hiszen nem volt más választásom, ha én élni akartam. Márpedig ez volt a helyzet.
- Nem lesz semmi baj. – Próbálom megnyugtatni a lányt, bár biztos vagyok benne, hogy ez nem fog segíteni. Jelen pillanatban csak magán tud segíteni, ha kicsit megnyugszik.
- Nem is kell elmenned nélküle, de abba is bele kell gondolnod, hogy addig nem fog megjelenni, amíg az aurorok a környéken vannak. Márpedig ők jó ideig itt lesznek, hogy mindent alaposan átvizsgáljanak. Addig pedig felesleges itt lenned, mert csak még nagyobb bajba keverednél. – Alaposan el kell gondolkoznom azon, hogy mi lehetne a legjobb megoldás a számára.
- Van egy olyan lehetőség, hogy addig, elmész a házamba, amíg az aurorok átkutatják a helyszínt. A bátyám otthon van a lányommal, de ha átadsz neki egy üzenetet minden rendben lesz, én pedig amint eltűntek innen az aurorok, küldök egy üzenetet, hogy tiszta a levegő és akkor itt megvárhatod Danielt. Hogy hangzik ez számodra? – Bevallom, nem szívesen küldöm el hozzánk, de ha így biztonságban lehet, akkor kénytelen leszek.
- A helyet rendbe lehet hozni és majd jönnek új vendégek. – Mondom halkan, mintha az egész nem érdekelne, pedig nagyon is érdekel. De valakinek most erősebbnek kell lennie.  
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptySzer. Szept. 07, 2016 12:32 pm


Cale & Kate


"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Rövid lett, de akció dús :p • 238• I Believe I Can Fly






A lelkiismeretem nem hagy nyugodni, folyton megállás nélkül dübörögnek bennem az érzések. Ez az egész az én hibám. A sebesültek, a holtak. Csak azért mert ide jöttem. Még is mennyi van a fejünkön, hogy ennyire vakmerően megtámadnak embereket. Itt többnek kell lennie pusztán annál, hogy elszöktünk tőle. A nagyúr ezt nem tenné, hogy csak elmenekültünk. Itt valami másnak is lennie kell, nem lehet egyszerűen ez miatt. Ha túléljük ezt a mai napot el kell erről beszélgetnem Daniel-el nem kerülheti a témát ezúttal. Itt van valami más is a háttérbe, és már jogom van tudni róla. Kétségbe esetten nézek Cale-re tanácsért, mert nem szégyenlem ... kell. Kell segítség ez van.
Mikor meghallom az ajánlatát, elkezdek fel-alá járkálni. Lánya?
- Cale én egy időzített bomba vagyok, mint látod. Semmi galleonért nem sodornám veszélyben a családod. Így is miattam tönkre ment e hely... - pillantok körbe, és megáll ismét a tekintetem a hullán. Mély levegőt veszek.
- Nem, köszönöm a lehetőséget, de nem élek vele. Igazán jó barát vagy, és kedves tőled. - mosolygok rá halványan. - Meghúzom magam valahol a környéken, és vissza jövök amint elment az aurorok. Ha Daniel megjelenik tartsd itt. Ha késő estig nem térek vissza, akkor elkaptak és nyugodtan menjen tovább. Megbocsájtok, ne érezze rosszul magát, Ő élje túl. Az a lényeg. - majd elindulok a hátsó szoba felé, amúgy is ott hagytam a táskámat, és majd jobb ötlet lesz ott távozni, mint a hátsó ajtón.







Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cale Quigley

Cale Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptySzomb. Nov. 05, 2016 3:45 pm

To: Kate
Nem, nem mondanám, hogy örülök annak, hogy ez az egész megtörtént. Ki ugrálna örömében egy ilyen helyzetben? Romokban van a hely, van nem egy halott és nemsokára a nyakamon lesznek az aurorok is. De Daniel is jó párszor segített nekem, úgyhogy az a minimum, hogy ugyanezt én is megteszem érte. Ha pedig ez a segítség arról szól, hogy Kate biztonságban legyen, akkor úgy lesz, mert megígértem és én tartom magam a szavamhoz, mert ritkán ígérek meg bárkinek bármit is.
- Nem hagyhatom, hogy veszélybe kerül, ha már hozzám jöttél segítségért. – Rázom meg a fejem, mikor azzal jön, hogy majd elrejtőzik valahol. Lehet, hogy egy időzített bomba, de most semmiképp sem mehet olyan helyre, ahol könnyen megtalálhatják.
- Tehát ez nem vita tárgya, szépen elmész hozzám. Remélem azt te sem gondoltad, hogy nem védem megfelelően a helyet, szóval még egy olyan időzített bomba is, mint ahogy jellemezted magad is biztonságban lehet ott, egy kis időre, amíg újra tiszta nem lesz a terep. – A hangom tényleg ellentmondást nem tűrő, biztonságban szeretném tudni, az pedig egyáltalán nem hangzik annak, hogy „meghúzom majd magam valahol”.
- Ráadásul ott van a bátyám is, ha mégis megtalálnának és átvergődnének a védelmen, amit kétlek, akkor ő is azért tudja védeni a lányomat is, meg téged is ha szükséges lenne. – Magyarázom, közben gyorsan előkeresek a nagy kuplerájban egy pergament és ráfirkantok egy rövid üzenetet.
- A titkos átjáró a házammal is összeköttetésben van, így egyszerű lesz a dolgod. – Mondom, miközben a kezébe nyomom az üzenetet.
- A festménnyel én elintézem azt, hogy oda kerülj, ahova kell, te pedig indulj el most. Nemsokára itt lesznek az aurorok. – Mivel követtem a hátsó szobába, így helyben is vagyunk. Remélem nem fog ellenkezni. Ha igen, akkor valamivel akkor is meg kell győznöm, hogy így lesz a legjobb.   
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale EmptyVas. Nov. 06, 2016 1:32 pm


Cale & Kate

"Magában az életben hiszek. Szeretem az életet és abban hiszek, hogy szeretem az életet. Aztán minden, ami ezzel kapcsolatos: a kapcsolatok, a szeretet, a munka, a fájdalom, minden-minden, ami ebben benne van, azt szeretem. És szeretem megélni. Ebben hiszek."

• Rövid lett, de akció dús :p • 253• I Believe I Can Fly





Nagyon szóhoz se tudok jutni, mert Cale teljesen bepörgött. Meg is értem, sürget minket az idő, de én komolyan gondoltam, hogy nem akarok neki több gondot okozni. Lelkiismeret furdalásom van az egész helyzet miatt. Annyira utálom ezt a egészet. Borzasztóan érzem magam, de próbálok Cale-re figyelni. Miközben magyaráz csak járkálok utána és a csak bólogatok, hogy értem amit mond. Ellentmondást nem tűr, így én se kötözködöm vele. De hogy oda menjek ahol a lánya van. Mély levegőt szívok be. Hogy bízhat bennem ennyire? Nem is ismer. Danielt igen ismeri, de... Én lehetek bárki. Mikor leír mindent, oda adja a cetlit, csak szembe állok vele, és hirtelen megölelem, de olyan hirtelen el is engedem.
- Köszönök mindent, komolyan. Nagyon jó barát vagy, hogy ezt mind megteszed érte. - egy kedves mosoly szökik az arcomra, de remegek mind a nyárfalevél. - Remélem egyszer megtudom hálálni, remélem tudod ha viszont kell valami azonnal keress fel minket. - halványan ismételten elmosolyodom, és beszéd közbe a hajam hosszabb lesz és még szőkébb. Közbe a vonásaimat is próbálom öregíteni és a szemem is barna szeművé válik. Nem sokan tudják rólam, hogy metamorfmágus vagyok így gondolom Calet is megijesztem hirtelen.  - Bocsánat. - mély levegőt veszek.
- Akkor még egyszer köszönök mindent! - hálás mosoly ül ki az arcomra, majd lopva körülnézek hogy nem látta e más az átváltozásomat. Majd elindulok gyorsan a pince irányába. Mikor a lépcsőhöz érek hallom, hogy hopponálnak a bejárat előtt. Ide értek az aurorok. Kiakad a szemem, és szinte rohanva teszem meg a további utamat.






Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Are you in trouble? - Kate & Cale Empty
TémanyitásTárgy: Re: Are you in trouble? - Kate & Cale   Are you in trouble? - Kate & Cale Empty

Vissza az elejére Go down
 
Are you in trouble? - Kate & Cale
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cale & Emeraude
» The big announcement - Shelby & Cale
» Kate && Bella
» Kate körözöttjei
» Kate & Gwenog

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: