KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Emmeline & Ivory Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Emmeline & Ivory Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Emmeline & Ivory Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Emmeline & Ivory Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Emmeline & Ivory Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Emmeline & Ivory Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Emmeline & Ivory Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Emmeline & Ivory Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Emmeline & Ivory Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Emmeline & Ivory Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Emmeline & Ivory Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Emmeline & Ivory Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Emmeline & Ivory Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Emmeline & Ivory Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Emmeline & Ivory Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Emmeline & Ivory Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Emmeline & Ivory

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Ivory Dolohov
I have got magic power. I'm a witch.
Ivory Dolohov
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Emmeline & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Emmeline & Ivory   Emmeline & Ivory EmptyVas. Aug. 28, 2016 4:29 pm

Emmeline & Ivory
The world we knew won't come back.The time we lost can't get back.The lives we had won't be ours again

A Próféta által lehozott cikk és Chris levele óta látványosan kevesebbet aludtam. Az éjszakák némaságában, a hideg hitvesi ágyban órákon át őrlődtem gondolataim sűrűjében, de a legrosszabb az volt, hogy hiába kerestem, nem leltem kiutat. Hallgattam Levin egyenletes lélegzetvételeit, eltűnődve rajta, mennyire hidegen hagy, hogy egy szinte ismeretlen férfival osztom meg az ágyam, akinek nem ismertem a gondolatait, és aki az enyémekre sem volt kíváncsi soha. Vajon a szívem is éppúgy kihűlt volna, mint Chris bátyjának és a feleségének holtteste? – jutott eszembe. Ilyenkor a másik oldalamra gördültem, a hátamat fordítottam Levin felé, és szerettem volna álomba sírni magam, de szemeim szárazak maradtak.
Reggel ugyanott folytattam aztán, ahol tegnap abbahagytam; pedig a reggeliző asztal mellett gyakran kívántam, bár nyelné félre Levin a pirítóst, és fulladna meg. Szerettem volna az arcába vágni, hogy gyűlölöm őt és a fajtáját, nemcsak az undorító rémtetteik miatt, de azért is, mert miattuk rá kellett döbbennem, hogy hallgatásommal és összeszorított szemeimmel nem különb, csak gyávább vagyok náluk. Hitvány, meghunyászkodó – éppen olyan, mint az anyám.
Napok teltek el így, kifelé mosolyogtam, belül lázongtam, de semmi sem hozott megkönnyebbülést vagy vigaszt, és nem is tudtam, hogy hol keressem azokat. Aztán egy unalmas, szeles délutánon, mikor a szalonban ücsörögtem, lábaimat plüssbélésű zsámolyon pihentetve, a manóm éppen a Prófétából olvasott fel, de gondolataim messze jártak, rég elmúlt napok emlékeiben barangoltak - mikor eszembe jutott Emmeline. Hosszú ideje nem gondoltam már rá; őt is eltemettem, ahogy sok más dologgal tettem, amik nem fértek bele az új életembe.
Valamikor barátok voltunk, amikor még mindketten a Hollóhát növendékei közé tartoztunk. Szerettem és nagyra becsültem Emmeline-ben a bátorságát és az egyenességét, amiből bennem csak kevés volt. Aztán eltávolodtunk - akkor láttam őt utoljára, mikor a végzős éve végén leszállt a Roxfort Expressről. Az én hibám volt; Voldemort abban az időben kezdett mozgolódni, Emmeline-ben pedig akkor is volt bátorság és erő, míg én teljes vállszélességgel hű maradtam a családomhoz.
Nem cselekedhettem másképpen, ezernyi körülmény kötött gúzsba – még így, évek távlatából visszanézve is így gondolkodtam. De nem kellett, nem szabadott volna eltaszítanom magamtól Emmeline-t, vagy legalábbis magyarázattal kellett volna szolgálnom, de én nem tettem. Akkor már tudtam, az apám kinek szánja a kezemet, és azzal is tisztában voltam, hogy Emmeline barátsága nem fog beleilleni abba az életbe, ami rám várt. Én ezen az oldalon álltam, ő az ellenkezőn… De talán ez most megváltozott.
A múltbeli baklövéseim felett érzett szégyen halvány pírjával az arcomon, de előttem eddig ismeretlen elszántsággal álltam meg az ajtaja előtt. A házimanómat magammal hoztam, és mikor a birtokot szeltük át sietve, megkértem, mondja el, mit lát. Hallottam a csobbanást, és elmosolyodtam, mikor a manó suttogva tudósította, hogy a roxforti tó lakója, a nagy polip éppen egy hugrabugos fiút rövidített meg a süvegével.  
Mosolyom azonban elhalványult, mire a jól ismert úton eljutottunk az SVK tanári irodához, amit jelenleg Emmeline birtokolt. Ez valamiképpen furcsa érzés volt, mert a lelki szemeim előtt még mindig az emlékeimben szereplő hollóhátas lányt láttam; azt, aki a barátnőm volt.
De ez a felnőtt Emmeline, akinek saját irodája volt az iskolában, akit a diákok professzornak hívtak, ismeretlen volt előttem. A torkomban gombóc nőtt a gondolatra, mégis bekopogtattam. És ahelyett, hogy elfutottam volna, mint azt oly sokszor tettem, ha akadályba ütköztem, most előre indultam.
A szoba ajtaja halkan becsukódott mögöttem, én pedig csupán néhány lépést téve előre, megálltam, de az idő, míg arra vártam, hogy Emmmeline megszólaljon, borzalmasan hosszúnak, már-már végeláthatatlannak tűnt.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Emmeline & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emmeline & Ivory   Emmeline & Ivory EmptyVas. Szept. 04, 2016 3:01 pm



ivory+emmeline
Beadtam a felmondásomat, bár hivatalosan csak a tanév végén válik érvényessé. Minden nap egyre nehezebb szívvel nézek a diákjaimra, hiába is emlékeztetve magamat a tényre, hogy kezdetektől fogva rövidtávra terveztem a tanítást. Kizárólag az én hibám, hogy eddig húztam, halasztottam a döntést, így pedig megvártam, hogy kötődni kezdjek a gyerekekhez, vagy a lakosztályomhoz, vagy hiányozzon, ha valaki nem professzornak hív. Annak ellenére, hogy a kezdetekkor milyen biztos voltam benne, nem tudnék hozzászokni ehhez a munkához - elvégre mondhatni akkor fejeztem be az utolsó óráimat, ahol én voltam az, aki a padból majd' kibillenve jelentkezett -, most úgy érzem, kellően sikerült felnőnöm a feladathoz. Hiányozni fog... ugyanakkor tudom, hogy ennél többre vagyok hivatott.
Gideon ezerszer kifejtette már a véleményét, miszerint Emmeline Vance semmit sem tesz ok nélkül, ezúttal azonban keresztbe kell, hogy húzzam a számításait. Nincs semmi konkrét célom, most először arra hagyatkozom, amit érzek.
Így hát az utolsó dolgozatokat javítom, néhol a fejemet csóválva, néhol jót nevetve a színes fantázia szüleményeiken, melyekkel a készületlenségüket próbálták leplezni. Az eredményeik hűen tükrözik mindazt, amivel már egyébként is tisztában vagyok: hogy ki levelezett órán.
Bizony, srácok! Mindent láttam.
Olyannyira lefoglal a nosztalgia és a búcsú, hogy először fel sem tűnik, hogy nem vagyok egyedül a szobában. Mikor végül, a szemem sarkából megpillantom Ivoryt, kis híján ugrok egyet ültömben.
- Szent Merlin! - kapok a szívemhez ijedten. - Azt hittem, nálatok is szokás kopogni, mielőtt beléptek valahova. - Nem mintha meghallottam volna egyáltalán. - Foglaljatok helyet nyugodtan. Étel, ital?
Normális esetben biztos, hogy elsőként megrohamoztam volna a kérdéseimmel, viszont eléggé rám hozták a frászt a manójával ahhoz, hogy faggatózás helyett egyszerűen csak előtörjön belőlem a vendéglátó. Csoda, hogy egyáltalán levegőhöz jutok.


thx for code G



Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Ivory Dolohov
I have got magic power. I'm a witch.
Ivory Dolohov
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Emmeline & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emmeline & Ivory   Emmeline & Ivory EmptyVas. Szept. 11, 2016 8:25 pm

Emmeline & Ivory
The world we knew won't come back.The time we lost can't get back.The lives we had won't be ours again

Az ősi kastély falának kövei közt megszorult a borzongató hűvösség, márvány padlózatán pedig hidegen koppantak ruganyos lépteim. Csönd ült a folyosón, az ajtók csukva voltak. Mögöttük minden bizonnyal diákok ültek a padokban, pennával a kezükben, lecsukló fejjel és becsukódó szemekkel, és tanárok álltak a katedrán, McGalagony, Flitwick professzor és más, új arcok. De itt a folyosón egyedül voltam a gondolataimmal, ahogy a Dolohov kúria széles, tágas tereit járva is mindig hatalmába kerített a magány érzése, itt mégsem volt olyan hideg, mint otthon. Ott a csönd fojtogató és nyomasztó volt, a hideg pedig csontig hatoló. A falak, melyek között Dolohovok generációi nőttek fel, engem, az idegent összenyomtak. A Roxfort azonban a második otthonom volt - vagy inkább az egyetlen, ha úgy tetszik.
Engedelmesen leereszkedtem a székbe, melynek háttámláján és karfáján előbb végigsiklottak ujjaim. Gyűlöltem, ha a manó – vagy bárki –annyira ki akart szolgálni, hogy szinte alám tolta a széket, mintha önállóan egyetlen lépésre is képtelen volnék. Gyűlöltem, mert az emberek kiszolgáltatottnak gondoltak, így pedig gyengének és gyámoltalannak is, akivel számolni sem szükséges.
Emmeline élénksége, meglepettsége, amint egy szuszra mindent elhadart, apró mosolyt csalt az arcomra. Ő úgy látszik, szívélyesebb vendéglátó volt nálam, aki olyan begyakorolt nyájassággal tudtam fogadni a látogatókat, hogy még a teához felszolgált édes teasütemény is hamuvá lett a szájukban. Igen, ezért az életért mondtam le Emmeline barátságáról akkoriban.
Megrovásán csak mosolyogtam. Ez – az illedelmes viselkedés - volt az egyetlen dolog, amit istenesen belém vertek már gyerekkoromban, de úgy néz ki, még ebben is tudtam hibázni.
- Bocsáss meg, hogy csak így, bejelentés nélkül betoppantam hozzád. Tudom, írnom kellett volna… de képtelen lettem volna annyit várni. – Fegyelmezett hangom megbicsaklott, egyszerre kiléptem a megtanult, biztonságos formaságok közül.
- Haszontalan ostobaság felhánytorgatni a múltat, de tudnom kell, Emmeline, haragszol rám még azért, ahogy akkoriban viselkedtem? Ha számít valamit, sajnálom. Őszintén sajnálom.
Egyedül voltam a félelmeimmel, és barátokra lett volna szükségem; nem azokra a hamis ölelésekre és kedveskedő frázisokra, amiket az arisztokrata szalonok hölgyeitől kaptam, hanem igaziakra, de nem feledkezhettem meg magamról annyira, nem tehettem ki magam akkora szégyennek, hogy ezt bármiképpen eláruljam Emmeline-nek. A büszkeségem mögött már nem volt semmi, de azért felvetettem a fejem, és megkeményítve a szívem erőltettem vonásaimra öntudatos nyugalmat.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Emmeline & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emmeline & Ivory   Emmeline & Ivory EmptyVas. Okt. 02, 2016 10:18 am



ivory+emmeline
A dolgozatokat két stószba igazítva hagyom az egyébként üres asztalon - szigorúan aszerint, melyikkel készültem el és melyik vár javításra -, máris rossz szemmel nézve rájuk, mintha egy halom össze-vissza dobált papír fetrengene a helyükön. Lehet, hogy inkább könyvtárosnak kellett volna mennem. Sokszor több időt szánok arra, hogy kellőképp dokumentáljam a számonkéréseket és az osztályzatokat, mint a tanári kötelezettségeimre önmagukban, pedig nem mondhatnám, hogy utóbbit elhanyagolom, sőt.
Hálás vagyok, amiért Ivory kevésbé tapasztalja meg a túlzott rendszeretetemet; más egészen biztos felvont szemöldökkel szuggerált volna, amíg pakolászok, mintha valami sebészi beavatkozást hajtanék végre, amit addig sosem látott, de legalább egy sárkány hátán lovagolnék.
Pillanatok alatt elkészülök, és mivel egyenlőre nem kért semmit, máris helyet foglalok mellette. Tekintetemmel akaratlanul is végigfutok a külsején, mintegy változást keresve, a szavai azonban sokkal inkább lekötik a figyelmemet ahhoz, hogy bármi másra koncentráljak.
- Semmi gond, Ivory - mosolygok rá kedvesen.
Ha tudná, Gideon hány alkalommal jelenik meg a küszöböm előtt bejelentés nélkül! Túlzás nélkül sportot űz belőle, holott minden egyes alkalommal közlöm vele, hogy nem hagyom jóvá az udvariatlanságát. Előbb vagy utóbb kénytelen leszek visszaültetni az iskolapadba.
- Nem haragszom. Csalódtam. De már belátom, hogy igen kevesen döntöttek volna másképp abban a helyzetben, amibe akaratodon kívül kerültél. - Más kérdés, hogy én azon kevesek közé tartozom, dehát nem lehetünk egyformák. Elég sok időt hagyott arra, hogy átértékeljem és megértsem a viselkedését. Lehet, hogy ez egy olyan tüske a barátságunkban, ami örökké ott marad majd, viszont nem jelenti azt, hogy ne bocsátanék meg neki. Túlságosan fontos nekem ahhoz.
- Ha jól sejtem, nem csak ezért jöttél.
Csak egy ártatlan feltételezés az eddigi látogatóimból kiindulva, ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy Richardhoz hasonlóan Ivory sem tesz semmit ok nélkül.


thx for code G



Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Ivory Dolohov
I have got magic power. I'm a witch.
Ivory Dolohov
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Emmeline & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emmeline & Ivory   Emmeline & Ivory EmptyKedd Nov. 01, 2016 4:45 pm

Emmeline & Ivory
The world we knew won't come back.The time we lost can't get back.The lives we had won't be ours again

Pofon vágott, pedig jobb és kedvesebb fogadtatásra aligha számíthattam. Sőt az sem lepett volna meg különösebben, ha ajtót mutat anélkül, hogy meghallgatta volna az ostoba kifogásaimat, amiket gondosan összecsomagoltam, és mint masnival átkötött ajándékot, nyújtottam át neki. Hiába igyekeztem felkészíteni magam lélekben arra, hogy most vállalnom kell a felelősséget az akkori gyáva cselekedeteimért, mégis fájt, mikor azt mondta, hogy csalódott. Olyan egyszerűséggel tette ezt, amilyen természetességgel kijelentette, hogy nem haragszik, utóbbit mégsem hittem el egészen.
Ujjaim között morzsolom ruhám anyagát, feszült vagyok, nem tudom, jól tettem-e, hogy idejöttem. Az egy dolog, hogy szembesülnöm kell a szégyenemmel, és azzal, hogy mit jelent eljátszani egy barát bizalmát, aztán mégis, mint kivert kutya, visszaoldalogni…Emmeline-nek fogalma sem lehet róla, mibe kerül egy magamfajtának lemondani a büszkeségéről, hogy micsoda kínokat áll ki egy arisztokrata, amikor térdre kényszerítik - de eközben még pengeélen is táncolok. Mintha csak a szakadék széle felé rohannék.
Mosolyt festek ajkaimra.
- Te másképp döntöttél volna, tudom, de te jobb ember vagy nálam. – Csak egy kicsit hízelgek. És közben lenyelek egy kevés kesernyés epét, mert nem mondhatom, és nem is mondanám ki soha, hogy még nem járt a cipőmben, nem tudja, mit jelent Yaxley-nek születni, különben nem beszélne így.
Ami köztünk történt, talán sosem esik meg, ha a körülményeink nem képeztek volna akkora szakadékot közöttünk. Ez volt a kulcsa egymás meg nem értésének, ebből adódtak a konfliktusaink, aztán ez vezetett el addig, hogy évekig nem beszéltünk egymással. Megoldani ezt a gondot lehetetlen, de nagyobb kompromisszum-vállalással talán kezelhettük volna.
-Nem, megint csak nem pusztán a lelkiismeret furdalás, a baráti érzés és ehhez hasonló önzetlen dolgok vezettek. – Kikacagom magam. Mert hiába számított Emmeline barátsága, talán sosem szántam volna el magam arra, hogy felkeressem őt, ha a szükség nem hozza úgy, hogy nem marad más választásom. – Emlékszel, hogy hatodikban ki volt a vőlegényem? Chris Rennford, a Mardekárba járt, évfolyamtársunk volt – magyarázom, majd kis szünetet tartok, és végül úgy döntök, hogy mindent elmesélek. Mit nekem már a büszkeség!
- A bátyja egy sárvérű nővel alapított családot. Ez persze vérárulásnak minősül, amiért az aranyvérűek kiközösítették a Rennfordokat, de erről talán te is hallottál. Ez volt az oka az eljegyzésünk felbontásának is, és annak, hogy most Mrs. Dolohovval beszélsz. – biggyesztem le ajkaimat.
– De ez nem volt elég. Alig egy hete kivégezték Chris bátyját és a családját. Halálfalók tették. –Emmeline nem tudja, hogy mit jelent nekem a Rennfordok meghurcoltatása. Lehajtom a fejem, úgy folytatom. – Amikor a nővérem ezt megtudta, nevetett, és azt mondta, megérdemelték. A férjemnek említeni sem merem a dolgot, mert tudom, hogyan vélekedik, és mikre képes. Nem látod úgy, hogy veszett farkasokkal vagyok körülvéve? – Keserű mosollyal emelem fel a fejem, és örülök a sötétségnek, annak hogy nem kell látnom Emmeline arcán az érzelmeket.
- Nem kertelek, üzletet szeretnék kötni. Információval szolgálhatok a férjem és a halálfalók tevékenységéről, cserébe pedig csak jóindulatot és védelmet kérek a Rendtől. Emmeline, segíteni szeretnék, de csak így tudok. – Előrehajolva felé nyúlok, az asztalon tapogatódzom a keze után, mintha azt remélném, hogy ha elérem őt, akkor majd nem utasíthat el, nem hagyhat magamra. Mióta beléptem az irodájába, most először engedem, hogy az érzelmeim egy pillanat erejéig eluralkodjanak fölöttem. Egyrészt kétségbe vagyok esve, segítségre van szükségem, másrészt félek, mert miután kimondtam a szavakat, rádöbbentem, hogy azt ajánlottam fel Emmeline-nek, amiben már gyakorlott vagyok: árulást.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Emmeline & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emmeline & Ivory   Emmeline & Ivory EmptyCsüt. Nov. 03, 2016 5:54 pm



Ivory & Emmeline





A hízelgése hallatán már-már nevethetnékem támad. Átlátszó. Mindig is az volt, nekem pedig másra sem volt szükségem, hogy megnyugodjak a kiismerését illetően, hisz ugyanennyi erővel akár ki is mondhatta volna a szándékát, a gondolatait. Sokáig nem is éreztem, hogy többre lenne szükségem ennél, sőt, kimondottan tetszett ez a fajta kommunikáció. Mintha valami rejtély lenne, amire folyton folyvást megoldást kéne találnom, én pedig imádtam levonni a végső következtetést. Minden napra egy győzelem - sosem voltam telhetetlen, megelégedtem ennyivel is.
Majd kudarcot vallottam.
Nem vagyok haragtartó személyiség. Mindent megjegyzek, ám legtöbbször mégiscsak megbocsájtok a szurkálódásaim és az apró, gyerekes bosszúhadjárataim közepette. Csakhogy az Ivoryval kötött barátságunk elvesztése egyúttal azt is jelentette, hogy veszítettem, én pedig képtelen vagyok veszíteni, beismerni még inkább. Ezért is neheztelek - és nem rá, hanem saját magamra, amiért ennyire vak voltam, vagy amiért annyira kicsinyes vagyok, hogy még most is fájó szívvel és sértett büszkeséggel gondolok vissza az elutasításra. Nem szabadna, hogy érdekeljen. Nem szabadna sebezhetőnek lennem.
- Nem hinném, hogy erről lenne szó, Ivory - válaszolom kedvesen, tekintetemben mégis mosoly csillan. Tudom, hogy nem láthatja, ahogy azt is, hogy ennek ellenére tisztában van vele, nem veszem komolyan. És nem azért, mert a hangomból hallaná. A különbözőségünk ellenére mindig is megértettük egymást valamilyen szinten, egy olyan szinten, amit mások aligha foghattak fel. Sőt, sokszor talán még mi magunk sem; a vitáink nem erről árulkodtak. Túlontúl elfogultak voltunk a saját helyzetünket illetően, nem hogy egymást, senkit nem hallgattunk meg igazán, akivel nem értettünk egyet. Emberi típushiba.
Székemben hátradőlve, karjaimat összekulcsolva hallgatom a mondanivalóját. Arcom kifejezéstelen, önkénytelenül, hisz tudom, nem számít. Mintha minden idegvégződésemmel azon lennék, hogy kellő fenntartással kezeljem a szavait. Tisztában vagyok vele, mennyire nehéz ez most számára, de nem hagyhatom, hogy ez bármiben is befolyásoljon.
- Legyen - felelem hűvösen, néhány percnyi hatásszünetet követően. - Nem te vagy az első, aki a háttérből szeretne segíteni, és nem látom okát, miért utasítanám ezt vissza. Azonban a végső döntést nem nekem kell meghoznom. Holnapra megüzenhetem a választ, feltéve, hogy nem gondolod meg magad. - Elmosolyodom. Mindketten tudjuk, hogy túl makacs, még inkább büszke lenne ahhoz, hogy visszakozzon, miután elhatározott valamit és megtette a kellemetlen, de szükséges első lépéseket. - Addig is találd ki, hogyan vesszük fel a kapcsolatot egymással, ha elhagyom a Roxfortot.
Csak ezután fogadom el a kinyújtott kezét. Nem ígérhetem, hogy ismét mellette állok majd teljes vállszélességgel, viszont ilyen apró gesztust igazán megtehetek érte, hogy ne érezze olyan szörnyűnek a helyzetet. Emellett jó, ha tisztában van vele, hogy a barátságunk emlékének köze sincs ehhez az egészhez, és nem is szándékozom belekeverni a későbbiek folyamán sem. Amilyen könnyen megállapodásra jutottunk, úgy véget is vetek neki, ha úgy látom, nem bízhatok benne, vagy kockára teszek ezzel bármit is. Az ő választása volt. Ő vetett véget ennek és ezt sosem fogja jóvá tenni annyira, hogy a Rendtagok elé helyezzem.
- Őszinte részvétem a Rennfordok miatt - teszem hozzá csendesebben.



Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Emmeline & Ivory Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emmeline & Ivory   Emmeline & Ivory Empty

Vissza az elejére Go down
 
Emmeline & Ivory
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eloisia & Ivory
» Ivory & Levin
» Ivory keresettjei
» The funeral of Mr. Montague - Freya & Ivory
» Emmeline & Richard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: