KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Dorcas & Remus - We need to talk Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Dorcas & Remus - We need to talk Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Dorcas & Remus - We need to talk

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Remus Lupin
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Remus Lupin
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 28


Dorcas & Remus - We need to talk Empty
TémanyitásTárgy: Dorcas & Remus - We need to talk   Dorcas & Remus - We need to talk EmptyCsüt. Nov. 03, 2016 5:16 pm



Marlene & Dorcas
Szent mungó kezdésnek × Credit ♥

Az ajtó halkan csukódik be, miután Marlene kilépett rajta. Kérdőn pillantok rá, hogy mégis mi a helyzet? Egyelőre egy betűt is képtelen vagyok kimondani. A stressz csak most jön ki igazán rajtam, most kezdem csak felfogni, hogy Tapmancs megsérült, mi több valószínűleg nem ő az egyetlen. Azt sem tudom Jamessel és Lilyvel mi a helyzet, mert ahogy tudtunk, Siriust azonnal kihoztuk. Az adrenalin, ami eddig az agyamban dübörgött és ködöt húzott fel, most szépen lassan felszakadozik. Feszülten figyelem a szőke hajú lányt. Várom, hogy valamit mondjon, hogy mégis mit mondtak bent? Okkal nem követtem, hanem inkább itt kint vártam csendben Dorcassal, mert hozzá sem tudtam egy szót sem intézni. Olykor összetalálkozott a tekintetünk, de nem voltam képes arra, hogy mondjak akármit is, pedig lenne mit... Egyik lábamról, a másikra állok, és én igazán próbálok türelemmel lenni, megértem, hogy ő is ki van akadva. Szemeibe pillantok, és látom, hogy mennyire próbálja elfojtani a benne dúló vihart. Mély levegőt veszek és széttárom karjaimat. - Gyere ide... - Mondom neki halk, lágy hangon. Marlene-t lehet, hogy egyszerűen képtelenség megzabolázni, de akármennyire és próbálja elrejteni ő is nő. Ő is tud gyenge lenni, és hiába hangoztatja azt, hogy bizony ezért meg fogja ölni Siriust, mind tudjuk, hogy ez csak duma. Attól függetlenül nem szívesen lennék Tapi helyébe, miután magához tért.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Marlene McKinnon
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Marlene McKinnon
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 23


Dorcas & Remus - We need to talk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas & Remus - We need to talk   Dorcas & Remus - We need to talk EmptyCsüt. Nov. 03, 2016 5:56 pm

Alig tudom visszafogni a remegést és az még csak egyetlen dolog, legszívesebben egyszerre zokognék, üvöltenék és átkoznék halálra minden halálfalót, kezdve azokkal, akik kettős játékot játszanak. Nem láttam ki volt az a hulladék, aki az átkot küldte, de talán ez a szerencséje. Ha rájövök, a vadászlistám elejére fog kerülni. Talán a gyűlölködés picit segít, leköti az energiáim, s így legalább nem azon gondolkodom, hogy mi lehet Lilyékkel, vagy hogy mi következik majd most. Nem megy, képtelen vagyok mindent szabadon engedni, talán bele is rokkannék.
Éveknek tűnő idő volt, mire beértünk a Mungóba, s végig attól rettegtem, hogy Sirius állapota átlép egy kritikussági pontot, s nem bírja már tovább. Azt mondják a Gyógyítók, hogy már stabil, hogy csak idő kell neki, hogy legyőzze az átok okozta sérüléseket és hogy nagy szerencséje volt, több ponton is. A torkom száraz, s csak nézem őt, a kezét fogva, nehezen megy még a levegővétel is. Évforduló, mostantól utálom az évfordulókat, az összeset. Közelebb hajolok az arcához és puszit adok a szájára, szemem sarkából pedig egy csepp könny is kicsordul. Erősnek kell lennem. - Nem hagyhatsz itt, megértetted? Megtiltom neked, hogy valaha is hamarabb szállj ki a harcból, mint én. Nem lehetsz ilyen béna, neked mindig nyerned kell, emlékszel? - magyarázom neki visszafogott hangon, de a sírás folytogat. Nem fog válaszolni. - Beszélek Remussal és visszajövök, jó? Pár perc, addig ne csinálj több ostobaságot! - beszélek hozzá tovább, mint ha legalább tudnám, hall és reagálni fog. Nekem segít, közelebb érzem magamhoz. Végigsimítok mozdulatlan arcán, még egyszer a kezére szorítok, majd nagy nehezen ellépek mellőle, csak reménykedve, hogy nem lesz baj. Nem lehet baj. Vontatottan sétálok az ajtóhoz, majd s lépek ki rajta, s meg se állok, míg közel nem érek Remushoz, de a szemeibe nézve már nem tudok újra megszólalni. Megremegek, s meg kell kapaszkodnom a legközelebbi székben, attól tartok, különben összerogynék. Pár hét telt el azóta, hogy megtámadták Sirius lakását, s kishíján mindkettőnket kinyírtak. Alig egy kis ideje lakunk együtt, s most majdnem elveszítettem. Én ezt képtelen vagyok felfogni. Nem jönnek a szavak. Mit kellene mondanom, hogy jól van? Az hazugság lenne, de mást képtelen vagyok, csak nézem Remust, néha szóra nyitom a szám, de semmi hang nem jön elő ajkaim közül. Megelőz, s ölelésbe invitál. Szinte karjai közé omlok, alig pár másodperc hezitálás után, s úgy szorítom magamhoz, mint ha az életem múlna rajta. - Nélküle semminek nincsen értelme... - mondom halkan, remegő hanggal. Nem, nem sírok, nem is fogok, esküszöm magamnak. Próbálok nagyokat lélegezni, de alig segít. Probáljuk meg máshogy megközelíteni a dolgot. - Tudod, hogy imád lustálkodni. Most se sieti el a felébredést, de... de fel fog, csak.... tudod lehet jobb is, hogy még alszik, így nem kell ágyhoz kötözni, mert úgy se akarna itt maradni és... és korábban azt mondta borzalmas a hajam, most mit szólna, kritizálna, mert gyűrött és tépett a ruhám, kócos is vagyok és elhagytam a cipőm, halálra cikizne és én mérges lennék és veszekednénk és... Remus ugye... ugye tudja, hogy akkor is szeretem, ha azt mondom utálom és azt akarom, hogy velem legyen örökre akkor is, ha azt mondom neki takarodjon... Remus... Remus hazudj ha kell, csak mondd azt, hogy tudja ezt és... - össze vissza beszélek, mint egy idióta. Ez a baj azzal, ha megszólalok ilyen esetben, mert belelovalom magam. Látom, hogy Dorcas alig tud mit kezdeni magával, topog, minket néz, de elkapkodja a tekintetét, mondana is valamit, de nem szól végül. Szorosabban bújok Remushoz, annyira, hogy mikor megszólalok, csak ő halljon. - Bízhatunk benne? - kérdezem nagyon halkan Dorcasra gondolva. Ha Remus bízik benne, elfogadom, de ha ő se, akkor kiátkozom innen. Mindenkit meg akarok átkozni, akinek köze lehetett Sirius sérüléséhez. Látom, hogy Dorcas elfordul, mint ha zavarná a jelenet, de ő az, akivel már cseppet se tudok foglalkozni, mármint azzal, hogyan érzi magát.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Remus Lupin
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Remus Lupin
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 28


Dorcas & Remus - We need to talk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas & Remus - We need to talk   Dorcas & Remus - We need to talk EmptyCsüt. Nov. 03, 2016 9:01 pm



Marlene & Dorcas
Szent mungó kezdésnek × Credit ♥

Nem a kettőnk kapcsolatára vall ez az érzelgősség. Marlene-t nehéz kezelni, piszkosul nehéz, és minden tiszteletem Siriusé, hogy ő még mondhatni erre is képes. Azonban sokszor tekintek rá, mint egy neveletlen hugicára, akit bizony szörnyű természettel áldott meg a sors.
Ahogy kilép az ajtón és felé fordulok tudom, hogy nehezen fogok belőle bármit is kiszedni. Mindkettőnket megvisel ez az egész, és a gyomrom pillanatok alatt összeugrik, ha arra gondolok Siriust elveszítjük. Ez ugye lehetetlen? Pont őt? Képtelenség. Képtelen vagyok belegondolni abba, hogy ő is távozzon közülünk, mi több nem is akarok ezen gondolkodni, mert ez nem történhet meg. Soha. Ezért nyújtom a karomat Marlene felé, mert láthatóan semmit sem lehet belőle kihúzni. Csak némán tátog, de ahogy ölelésre invitálom pillanatok között a karjaim közt találom. Hagyom, hogy magához szorítson. Egyik kezem a hátán pihen, addig a másik nyugtatás képen a haját kezdi el simogatni. Próbálom magam túl tenni azon, hogy mind ez Dorcas előtt történik meg, már másodszorra. Esélyem sincs ezen gondolkodni, mert Marlene rögtön rákezd. Hangja reszketeg, amitől még inkább összeszorul a szívem. Olyan elkeseredetten szólal meg, hogy hirtelen nem tudom mégis mit gondoljak Sirius állapotáról. Aztán stílust vállt és másként próbálja előadni a bent történteket. Némelyik fogalmazáson egy halvány mosoly is kiül az ajkamra, miközben továbbra is a vállamba suttog.
- Tudod, hogy csak azért kritizált, hogy megmutassa ki az úr a háznál? Ő akar lenni a falkavezér. - teszem fel neki az ártatlan kérdést. - Nem tudná elviselni, hogy egy szócsatában veszítsen veled szemben. - ez az igazság. Ahogy az is, hogy Marlene sem szívesen adja meg magát. Csak hazudj, ha kell... ösztönösen pillantok Dorcasra mielőtt bármit is mondanék. Tudom, hogy ő is hallja, amit a kezeim közt lévő lány kissé eszelősen motyog. - Biztos vagyok benne, hogy tudja ezt. De remélem te is tudod, hogy ez fordítva is igaz. - Még hogy hazudjak. Mintha valaha is képes lennék rá. Pont nekik, azoknak akik mindig mindenben mellettem állnak.
Még szorosabban fészkeli magát a karjaim közé, majd meghallom a halk kérdését. Szemem újra a másik szőke hajú lányra siklik, majd lehajtom a fejemet, hogy Marlene kócos haja elrejtse az arcomat. Sóhajtok egyet, de tudom, hogy ezzel csak azt árulom el, hogy magam sem tudom mit higgyek róla. Bízhatunk benne? Talán igen... és mi a helyes válasz ilyenkor, mikor még jó magam sem vagyok képes ezt meghatározni? - Az öreg bízik benne. - motyogom vissza alig halhatóan Dumbledorra utalva. Kitérő választ adok, de talán éppen elég arra, hogy Marlene ne potenciális ellenségként tekintsen a lányra. Mint mondtam, sosem fogok hazudni nekik, és hogy én bízok e Dorcasban az még egy hatalmas kérdőjel.
Megfogom Marl keskeny vállát, hogy az arcába nézhessek.
- Minden rendben lesz, oké? Siriust nem olyan könnyű kicsinálni, elég jól megedződik melletted. - Jegyzem meg játékosan, elkezdőzve a rideg valóságot. - Pihenned kéne neked is Marlene. Itt már biztonságban vagy te is. Dorcast majd én hazakísérem. - Nem említem neki azt, hogy bizony nekünk még lenne mit megbeszélnünk a lánnyal. Minél előbb túl akarok rajta esni, mert már most érzem, hogy nem egy könnyed csevegésnek nézek elébe.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Dorcas & Remus - We need to talk Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dorcas & Remus - We need to talk   Dorcas & Remus - We need to talk Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dorcas & Remus - We need to talk
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» You've given me more than I can return - Dorcas & Remus
» Dorcas & Emmeline
» Lily & Remus
» Remus & James

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: