KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Cale & Emeraude Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Cale & Emeraude Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Cale & Emeraude Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Cale & Emeraude Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Cale & Emeraude Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Cale & Emeraude Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Cale & Emeraude Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Cale & Emeraude Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Cale & Emeraude Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Cale & Emeraude Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Cale & Emeraude Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Cale & Emeraude Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Cale & Emeraude Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Cale & Emeraude Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Cale & Emeraude Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Cale & Emeraude Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Cale & Emeraude

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Emeraude Cruelfire

Emeraude Cruelfire
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 3


Cale & Emeraude Empty
TémanyitásTárgy: Cale & Emeraude   Cale & Emeraude EmptySzomb. Aug. 20, 2016 10:42 am

Nem tudom felfogni igazán, hogy miért is lett ennyire érdeklődő. Hiszen, amikor megtudta, hogy terhes vagyok finoman közölte, hogy őt ez az egész nem érdekli. Most pedig mindennél jobban látni akarja a közös gyermekünket. Ha nem mutatta volna ki a foga fehérjét korábban talán még én magam is hinnék neki, hogy tényleg szeretné látni. De ez most egyáltalán nem opció. Tudom, hogy van valami hátsó szándéka a dologgal, de nem tudom megfejteni, hogy mégis mi. De egy részem retteg attól, hogy képes lenne valahogyan elérni a célját és rátehetné a mocskos kezét a lányunkra. Ez a hirtelen jött érdeklődős felettébb gyanús, de ezért csak még inkább szükségem van arra, hogy a lányomat biztonságban tudhassam. Ezért is kell tudnia erről az egészről Cale-nek is. Hiszen lehet, hogy az egész semmiség és csak én képzelek bele túlságosan sokat. Hogy ez az egész nem más, mint egy hirtelen fellángolás az apaság irányába az ő részéről, de nem lehetek eléggé óvatos. Talán ez az egész hirtelensége viselt meg ennyire, de még mindig érzem, hogy legbelül remegek. Mert félek, hogy milyen sorsa lesz a lányomnak, ha belekeveredik ebbe az egészbe az apja is. Nem akarom, hogy találkozzanak. Hiszen eddig sem érdekelte, akkor ezután sem kell ennek megváltoznia. Tudom, hogy mennyi sötétséggel jár a saját családom és azt is, hogy benne is lakozik bőven belőle. Talán még ez volt, ami hozzá vonzott, vagy sokkal inkább az álarc, amit ez felé húzott. Hiszen tudtam jól, hogy veszélyes, hogy meg fogom égetni magam vele, de az, amit felém mutatott valahogy elérte azt, hogy hinni akarjak abban, hogy legbelül benne is van valami jó. De tévedtem. Ezért sem engedhetem a lányom közelébe.
Cale lakásához érve a még egy kicsit remegő kezemet felemelem, hogy bekopogtassak hozzá. Lehet, hogy ő azt fogja mondani, hogy ez az egész valószínűleg semmiség, de akkor sem tudom kiverni az emlékeim közül az elszántságot, ami a szemeiben tükröződött..


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cale Quigley

Cale Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 19


Cale & Emeraude Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cale & Emeraude   Cale & Emeraude EmptyPént. Aug. 26, 2016 4:33 pm

To: Emeraude
Egész átlagos napnak tűnik a mai, szabadnapom van, az egész napot a gyönyörű kislányommal tölthetem és ebben senki és semmi nem tud megakadályozni. A bátyám valószínűleg már megint az egyik kocsmában múlatja az időt, én pedig minden erőmmel azon vagyok, hogy kiélvezzem ezt a ritka pillanatot, amikor nem kell azért idegeskednem, hogy vajon elég jól megy-e az üzlet annak ellenére is, hogy háború van.  Ma nem akarok ezzel foglalkozni.
- Nagyra tátsd. Így nézd, áááá. – Mutatom a picurinak, aki kacarászni kezd, de utánoz, hogy végül bekapja a kiskanalat. Fura fintort vág a kisasszony és nem sokkal később a pép az arcomon landol, ugyanis telibe köp vele.
- Oké, akkor asszem ez nem ízlik neked. – Kelek fel nevetve és megmosom az arcom, majd csinálok egy újabb pépet neki.
- Mostanában válogatós vagy, édesem. – Pillantok az etetőszékben terjeszkedő, vigyorgó kis angyalra.
- Gyanítom azért, mert jönnek a fogaid. – Mondom ezt már csak inkább magamnak, majd visszatérek az újabb péppel a kicsi lányhoz.

- Na, ezt próbáld ki, ez biztos nagyon ízleni fog. Banános, tudom, hogy az az egyik kedvenced. – Kínálgatom lelkesen, mire gyanakodva néz rám mintha valami szörnyű dolgot akarnék megint a szájába dugni.
- Ne csináld már hercegnő, az előbb még majd éhen akartál halni. – Noszogatom, de mivel nem változik az arckifejezése taktikát váltok. Előveszem a pálcámat, majd elkezdem lebegtetni a kanalat a péppel. Erre a picuri csodálkozó, nagy szemekkel néz a most már varázslatosnak tűnő ételre, amiért már nyújtózkodik, én pedig elégedetten elmosolyodom. Újra megragadom a kanalat, és míg tart a lelkesedés, a szájába nyomom és várom a hatást. Lassan nyammogni kezd rajta, láthatóan ízlik neki, így végképp megnyugodva etethetem tovább, és nem kell többé attól tartanom, hogy megint rámköpi a trutymót. Egészen addig jól megy a dolog, amikor kopogást hallok az ajtón. Félbehagyom az etetést.
- Ne tűnj el, fél perc és folytatjuk. – Figyelmeztetem a lányomat, mire teli szájjal és a pár fogával rám vigyorog. Imádom. Gyorsan felpattanok és kinyitom az ajtót.
- Ó, szia! – Köszöntöm nagy mosollyal az ajtóban álló lányt.
- Gyere be, éppen reggeliztetés folyik. A kisasszony örülni fog neked. – Invitálom egyből beljebb aztán már vissza is megyek a konyhába. Az édes kislányom már a fél pürét magára kente, de legalább láthatóan élvezi a dolgot.   
Vissza az elejére Go down
 
Cale & Emeraude
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The big announcement - Shelby & Cale
» Are you in trouble? - Kate & Cale

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: