KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Lily & Cassandra Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Lily & Cassandra Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Lily & Cassandra Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Lily & Cassandra Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Lily & Cassandra Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Lily & Cassandra Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Lily & Cassandra Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Lily & Cassandra Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Lily & Cassandra Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Lily & Cassandra Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Lily & Cassandra Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Lily & Cassandra Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Lily & Cassandra Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Lily & Cassandra Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Lily & Cassandra Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Lily & Cassandra Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Lily & Cassandra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Cassandra Avery
I'm the the cleverest all of you. Slytherin.
Cassandra Avery
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 51


Lily & Cassandra Empty
TémanyitásTárgy: Lily & Cassandra   Lily & Cassandra EmptyVas. Május 01, 2016 12:57 pm



Lily&  Cassandra



Severus egész lénye néha nagyon kérdőre tudja vonni a józan ítélőképességemet. A megérzésem hiába súgja azt, hogy a sötétségen kívül még fény is lakozik a lelkében, mikor a tetteivel újra és újra az ellenkezőjét bizonyítsa be. Bár az tény, hogy velem szemben még egyszer sem szaladt el vele a ló, amiért hálás is vagyok. Talán, emiatt is döntöttem úgy, hogy felkeresem Lilyt, akinek a létezéséről egy véletlen során szereztem tudomást. Vagyis pontosabban egy régi, poros képről, melynek a hátoldalán a lány neve díszelgett. A fotóról ő és a fiatalkori Sev nézett vissza rám. Olyan édesek voltak mindketten rajta, hogy akaratlanul is megmosolyogtatták a szívemet.
Nem volt könnyű dolgom kideríteni, hogy ki is lehet pontosabban Lily. Elég sokat kérdezősködtem, sőt még Sean-nak is küldtem egy baglyot ezt illetően, pedig azóta, hogy elkezdett dolgozni a minisztériumnál nem igazán váltottunk két szónál többet egymással. Haragudtam rá és ezt neki is nyíltan megmondtam. Voltaképpen ezért is érhetett kellemes meglepetés, mikor a tesómtól megérkezett a válaszom, benne egy címmel Lily Potter elérhetőségéről.
A következő baglyomat pedig már Lilynek címeztem, megemlítve neki benne azt is, hogy voltaképpen kiről is szeretnék vele beszélni. A találkozó időpontját rá bíztam, hiszen ő dolgozik, én simán ki tudok szökni a suliból néhány órára, ha arról van szó. Vagyis, nem olyan könnyű az, de megoldható a titkos átjárókon keresztül.
Rá egy hétre, meg is beszéltünk egy találkozót Roxmortsban, pontosabban a Három seprűben. Aznap csak egy órám volt, így simán le tudtam érni a megbeszélt időre a faluba. Kicsit csalva a magasságomon egy magassarkúval, hogy lehetőleg elsőre ne lehessen diáknak tekinteni engem, léptem át a Három seprű küszöbét, majd addig is, míg Lilyre vártam, rendeltem magamnak egy vajsört. Ha megtehetném, minden nap csakis ezt innék, annyira szeretem az ízét.
ζ black magic ζ to my friends's sweetheartζ words ©redit

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Lily & Cassandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Cassandra   Lily & Cassandra EmptyVas. Május 01, 2016 6:52 pm


lily & cassandra


A minap furcsa baglyot kaptam, illetve nem a bagoly volt furcsa, hanem a levél amit hozott. Szerencsére nem James vette át a levelet, pedig kis híja volt, mert a bagoly érkezése előtt ment ki pont a konyhából. Ugyanis a levél tartalma Severusról szólt. James mindig felhúzza magát, akár csak a nevét meghallja. Borzasztóak mind a ketten, nem is ismerik igazán egymást, még is olyan gyűlölet van mind a kettőbe, hogy még az Azkaban falai is feladnák a harcot. Egy Cassandra Avery nevű Roxforti diáklány szeretne velem beszélni régi barátomról. Cseppet furcsállom, mégis egy diáklánynak mi köze lehet hozzá? Nagyon ideges leszek, sajnos mióta megtudtam, hogy Severus is halálfalónak állt, nem tudok jót feltételezni róla, így rögtön rosszra gondolok. Gyorsan vissza írtam a lánynak, az időpontról, és hogy a Három Seprűbe, Roxmortsban megfelelő találkozó hely lehet, hisz oda még kijárhat. Egyszerűen égek a kíváncsiságtól még is mi lehet Severus és a lány között...
Egész a találkozó napjáig ezen járt az agyam, nem tudom elképzelni, nem tudom elhinni hogy Severus esetleg kapcsolatot kezdeményezett egy diákkal. Vagy egyáltalán az is érdekes, ez a lány még is honnan tudta meg a címemet. Ez az egész gyanús, én pedig belementem. Csak reménykedni tudok abban, hogy nem csapdába sétálok bele, vagy hogy Severusnak nem ment el a józan esze. Mikor megérkezek Roxmortba, a körülményektől eltekintve széles mosoly kerekedik el az arcomon. Ezernyi emlék rohamoz meg a város láttán. Nagyon rég nem jártam erre, és olyan érzésem támadt rögtön, mintha haza érkeznék. És ez nagyon jó érzés főleg az utóbbi időket tekintve. Izgatottan lépek be, miközben mindig az emlékeim buborékában vagyok, a kocsmába. Kaptam a levélbe egy kis személy leírást, egy barna hajú mardekáros lányt kell keresnem, aki egyedül ül a sarok asztalnál. jól ismerem azt az asztalt, csupán két személyes , általában ha valaki randizni jött ide ült be oda. Meg is pillantom a lányt, aki vajsört iszogat a megadott helyen. Oda megyek a kocsmároshoz, én is ki kérek egy vajsört, akkor már adjunk az élvezetnek. Majd a korsómat fogva, oda sétálok a lányhoz, majd leülök vele szembe.
- Szia, Lily Potter. - üdvözlöm. - Nem mondom, kicsit meglepődtem a leveledet olvasva... Szóval mit szeretnél tőlem? - térek a lényegre, hisz nincs valami sok szabadidőm, arra nem is beszélve, hogy égek a vágytól, hogy megtudjam miről van szó.



Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cassandra Avery
I'm the the cleverest all of you. Slytherin.
Cassandra Avery
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 51


Lily & Cassandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Cassandra   Lily & Cassandra EmptyKedd Május 24, 2016 12:16 pm



Lily&  Cassandra



Mialatt várakoztam az asztalnál, próbáltam fejben összefoglalni mindazt, amiről, majd beszélni szeretnék a lánnyal. Illetve, olyan formában kell megfogalmaznom a mondanivalómat, hogy lehetőleg ne érthessen semmit sem félre. Remélem nem hitte azt a levelem olvasása közban, hogy több lenne Severus és köztem.. Bár, nem valami gyakran fordul elő tanár és diák között az efféle barátság szerű akármi, ami köztünk van.. Nem tudom, ő mit gondolhat rólam, de én barátként tekintek rá, még akkor is, mikor a hátam közepére sem kívánom. Van benne egy ilyen kettősség. Vagy lehet, csak én látok kettősséget, más nem, erről is akarok megbizonyosodni. S szerintem erre a kérdésemre Lily tudja megadni egyedül a választ, mint az egykori legjobb barátja.
Tekintetemmel időről időre a bejárati ajtó fele pislogtam, hogy észrvehessem, ha az általam várt hölgyemény megérkezik. Igazából, mivel az egyetlen általam látott, kisebbkori képből kellett kiindulnom, egy vörös hajú lányt vártam. Csak remélni tudtam, hogy azóta nem változtatott hajszínt. Hamarosan tényleg átlépte a kocsma küszöbét egy vörös hajú lány, olyan Severussal egyidősnek tűnt. Nem akartam leszólítani, inkább hagytam, hogy ő jöjjön hozzám az általam leadott személyleírás alapján, hiszen simán tévedhetek a személyét illetően. Meg is tette, de előtte rendelt egy vajsőrt is a kocsmárostól és a korsóval a kezében közelítette meg az asztalt, amelynél én is helyet foglaltam.
- Szia, én Cassandra lennék. - Köszönök, majd be is mutatkozok neki, ahogy illik. - Ne haragudj, hogy csak úgy ideszólítottalak, ígérem nem foglak sokáig feltartani. - Mondom, miközben fejben épp próbálom véglegesíteni, mit is akartam igazából tőle kérdezni. A lány egyátlalán nem köntörfalazott, ami arra bíztatott engem, hogy én se fussak le fölösleges köröket, hanem inkább csapjak a lecsóba.
- Szóval, Severusról szeretnék beszélni veled, mint ahogyan a levélben is említettem. Ő erről az egészről nem tud, és nem is hiszem, hogy túlzottan díjazná a dolgot, ha kiderülne. Egyébként, afféle második bátyjként tekintek rá, mielőtt még félre értenéd. - Mosolyodom el akaratlanul is ennek gondolatára.  - Szóval, néha olyan.. fura tud lenni, sehogy sem tudom őt olykor megérteni. Van benne ez a kettősség. Nem tudom, csak én látom-e ezt naivitásból, vagy tényleg ott van benne. Mintha nem akarná, hogy a jót meglássák benne. Igazából a véleményedre lennék kíváncsi, hogy te mit gondolsz róla. - Foglalom össze a dolgot neki, talán egykissé zavarosan, de sosem tartottak valami jó szónoknak.
ζ black magic ζ to my friends's sweetheartζ words ©redit

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Lily & Cassandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Cassandra   Lily & Cassandra EmptyPént. Május 27, 2016 10:44 pm


lily & cassandra


Nem is tudom miért egyeztem bele ebbe a találkozóba. Elképzelésem nem volt, hogy egy diáklány még is miért akarna velem találkozni. Muszáj voltam a második kör bagollyal megérdeklődnöm , hogy tulajdonképpen miért is kéne eljönnöm Roxmorts-ba. Nem azért mert olyan sok dolgom lenne, hogy ne tudnám az időmbe belepasszírozni, de érthető módon nagyon óvatosnak kell lennünk. Főleg ha egy idegen hív találkozóra. Mikor a levélben megírta a lány, Cassandra, hogy Severusról akar velem beszélni... belementem. Kíváncsiságom felülkerekedett a félelmemen. Tudom, hogy Severus hova tart, pontosabban hol tart. Hibásnak érzem magam, és muszáj találkoznom ezzel a lánnyal, hogy megtudjam mit csinált megint. Mikor belépek a három seprűbe furcsa nosztalgikus érzés fog el azonnal, és jó kedvem lesz. El is mosolyodom mikor köszöntöm Madame Rosemarthat, majd kikérem a vajsörömet, amit valamiért kötelezőnek érzek. Majd a leírás alapján hamar meg is találom a kis... mardekáros lányt. Összehúzott szemöldökkel mérem végig, majd mikor udvariasan üdvözöl meglepődöm, és leülök.
- Semmi gond, rég jártam erre. - mosolyodom el halványa, próbálok barátságos lenni, de inkább izgatott és kíváncsi vagyok. Vajon mit akarhat? Majd figyelmesen végig szakítás nélkül végig hallgatom, csupán az arckifejezésem árulja el abban a pillanatban mire gondolhatok. Mély levegőt veszek a végére, és jó nagyot belekortyolok a vajsörömbe.
- Hát hol is kezdjem. - hátra dőlök a széken és a gondolataim ide oda cikáznak . Még is csak egy idegen lányról van szó, fogalmam sincs, hogy mennyit mondhatok el neki, és mennyit nem lenne tanácsos. Mennyi mindenhez lehet köze és mihez nem. - Tudod én kislány korom óta ismerem Severust. Tulajdonképpen ő avatott be a varázsvilágba, és legjobb barátom volt évekig. Viszont rengeteg sérelem érte gyerekkorába, amit borzasztó lehet feldolgozni. Neki valahogy ... a sötét mágia segít benne. Valamiért hogy új dolgokat fejleszt ki, vagy tovább fejleszti jobban megtalálja magát. De miattam végig próbálta ezt elnyomni, és jobbnak lenni. -jó nagyon kortyolok megint, és próbálom össze szedni magamat, és a gondolataimat is. - Hogy érted olyan mint a bátyád lenne? Ne haragudj, de nekem ez kicsit... új és fura. - Severus nem az a barátkozós fajta, főleg nem annyira, hogy valakire úgy tekintsen  mint Cassandrára. Egyre jobban kíváncsi vagyok még is milyen a kettőjük kapcsolata.



Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cassandra Avery
I'm the the cleverest all of you. Slytherin.
Cassandra Avery
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 51


Lily & Cassandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Cassandra   Lily & Cassandra EmptyVas. Jún. 12, 2016 4:10 pm



Lily&  Cassandra



Lehet, fura lehet neki, hogy mardekáros létemre ilyen udvariasan beszélek, dehát most miért ne tenném meg? Ő nem az ellenségem, vagyis tudomásom szerint nem az. Azonban, még ha az is lenne, akkor sem mutatnám ki előtte az érzéseimet. Ha valamit megtanultam az otthon eltöltött évek alatt, akkor az az volt, hogy miként fejlesszem tökéletesre az álcámat a külvilág és a szüleim előtt. Plusz, Sean-nak temérdek sok ellensége van.. ha mindet én magam is annak tekintenék, elég nehezen tudnék ismerkedni. Különben pedig, most Severus a fontos, nem pedig én. És én senkivel sem viselkedem utálatosan, csak akkor, ha az illető megérdemli..
Majd egy huzamra elmondtam neki mindent, ami úgy hirtelenjében az eszembe jutott. És miközben hallgattam a válaszát, néhányat kortyoltam is a saját korsómból. Hm, ezúttal is mennyei ez a vajsör.
Tehát, Severust rengeteg sérelem érte gyerekkorában, ami mély nyomott hagyhatott benne. Lily szavai ugyancsak az fele mutatnak, hogy Severus nem rossz ember, csak épp .. rossz útra tévedt és a boldogságát valamiért ezen az úton tudja egyedül megtalálni.
- Igen, azt sejtettem, hogy régóta ismeritek egymást, mármint láttam egy képet rólatok.. - Mosolygok rá. Édesek voltak rajta. Talán több is lehetett közöttünk és Severus a szakításuk miatt is válhatott ilyenné, de ezt inkább nem akartam felhozni előtte. A múltjuk nem tartozik rám, s nem is akarok túlzottan beleavatkozni, Severus így is bepöccenne, ha valahogy rájönne arra, hogy felkerestem Lily-t. - Értem. Köszi a választ. - Teszem még hozzá, hiszen  igenis hallanom kellett mindezt, mármint hogy megbizonyosodhassak róla, nem csak én látok benne olyasmit, aminek hűlt helye sincsen. Ő nem olyan, mint Carrow-ék, akiknek a legfőbb célja az állítólagos tanítás mellett az, hogy embereket toborozzanak a Nagyúr mellé.
Aztán, amint a barátságunkról kérdez, hirtelen elgondolkodom azon, hogy miként is fogalmazhatnám meg neki ezt az egészet.  
- Hát, amióta megromlott a viszonyom a bátyámmal, elég sokat beszélgetek vele. Néha semmiségekről is, de sokat jelent a társasága. Annak idején Sean évfolyamtársa volt, vagyis akkor ezek szerint a tiéd is. - Nem voltam teljesen biztos abban, hogy jó ötlet-e lenne megemlíteni Sean-t előtte, de végül abban maradtam, hogy megteszem. Ha akarná, simán kideríthetné a kapcsolatot magától is.
ζ black magic ζ to my friends's sweetheartζ words ©redit

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Lily & Cassandra Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & Cassandra   Lily & Cassandra Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lily & Cassandra
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Severus & Cassandra
» Cassandra & Amycus
» Cassandra&Severus
» Richard & Cassandra
» Cassandra & Lucius

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Varázsvilág :: Roxmorts-
Ugrás: