KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Lucius & Rita Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Lucius & Rita Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Lucius & Rita Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Lucius & Rita Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Lucius & Rita Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Lucius & Rita Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Lucius & Rita Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Lucius & Rita Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Lucius & Rita Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Lucius & Rita Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Lucius & Rita Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Lucius & Rita Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Lucius & Rita Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Lucius & Rita Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Lucius & Rita Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Lucius & Rita Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Lucius & Rita

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Lucius Malfoy
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lucius Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 25


Lucius & Rita Empty
TémanyitásTárgy: Lucius & Rita   Lucius & Rita EmptyPént. Aug. 26, 2016 10:46 am


Lucius & Rita


Sosem voltam kifejezetten oda Pettigrew barátomért, mint ahogyan az mindenkiről elmondható, viszont tény, hogy nagy segítségére tud lenni az embernek. Főleg, ha az illető rendelkezik a kellő ravaszsággal és kreativitással - márpedig nekem nincs miért panaszkodnom. Ha bejönnek a terveim, a Nagyúr büszkébb lesz rám, mint valaha. Egy dolog imperiussal irányítani néhány lap szerkesztőjét, egy dolog, ha a szolgálatunkban áll egy kém, aki a Rend minden egyes gyűléséről továbbítja az információkat, kizárólag félelemből. De valaki, aki a média minden egyes csínját-bínját ismeri, az összes Rendtagról vannak információi és a végeérhetetlen bosszúszomja sarkallja arra, hogy ellenük munkálkodjon? Na, ez egészen más. Nincs az az érzelem, ami nagyobb ambíciót válthatna ki egy emberből, mint a harag és a bosszúvágy. Peter a barátai miatt mindig is megbízhatatlan lesz számomra, és bár Skeeter hűségére sem alapozok, véleményem szerint ezerszer többet kihozhatunk belőle, mint amit bárki el tudna képzelni. Egyszerűen csak tudnom kell kezelni, és valljuk be, ilyen gondjaim sosem akadtak a nőkkel kapcsolatban. (A saját feleségemet leszámítva.)

Hogy még csábítóbb legyen az ajánlat, London egyik előkelő éttermébe szerveztem a találkánkat - olyan helyre, ahová egy Rendtag sem tenné/tehetné be a lábát, még a jómódú aranyvérűek sem. Fényűző, kifinomult, a klasszikus és a modern stílus tökéletes keveréke, itt-ott feldobva némi mágiával.
A kitűzött időpont előtt érkezek meg, lebonyolítok pár telefont, mielőtt Rita is feltűnne a láthatáron. Amint odavezetik hozzám, széles mosollyal állok fel és húzom ki előtte a székét. Hát létezik nálam udvariasabb varázsló?
- Hihetetlen, hogy még nem volt szerencsém élőben látni téged. Még szebb vagy, mint hittem - mondom, miközben finoman beljebb tolom a székét, majd helyet foglalok vele szemben. Kézcsókkal koronázom a köszöntését, mielőtt felvennénk a rendelést.
- Remélem, nem volt túl hosszadalmas az út. - Ide nem lehet csak úgy behopponálni.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Rita Skeeter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Rita Skeeter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 27


Lucius & Rita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius & Rita   Lucius & Rita EmptyVas. Okt. 16, 2016 2:29 pm

Lucius & Rita
Még mindig eltölt a düh és az undor, akárhányszor a rendgyűlésre gondolok. Megbántam-e, amit tettem? Természetesen igen. Nem kellett volna leírnom a gyűlés minden mozzanatát. De amit ők tettek. Megbocsáthatatlan.
Pettigrew kopogtatott egy nap az irodám ajtaján, és meghallgattam amit akart. Megadott egy időpontot, egy helyszínt és egy embert. Lucius Malfoy. Nem mondom azt, hogy nem utálom a férfit, de nem is szívlelem. Megvoltunk egymással.
Aznap megmondom az őszintét féltem. Sokáig próbálgattam a ruhákat, még kozmetikushoz is elmentem, fodrászhoz is. Ez az első "randim", Mark halála óta. Bár, Markkal sose volt randink, de mindegy.
Tudom, hogy csak azért hívott meg, hogy eláruljam a rendet. Napokig gondolkoztam az egészen, és belementem. Nem árt néha visszavágni.
Mikor megérkezek a helyszínre, szembesülök a ténnyel, hogy Lucius kitett magáért. Egyenesen a férfihoz vezetnek, aki feláll és kihúzza nekem a széket én meg leülök. Kezet csókol, amin kissé elpirulok és még mosolyra is húzom ajkaim.
- Hmm, változtam az évek alatt. Te is jól tartod magad. - mondom.
- Dehogyis. - válaszolom.



Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lucius Malfoy
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lucius Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 25


Lucius & Rita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius & Rita   Lucius & Rita EmptySzer. Okt. 26, 2016 9:48 pm


Lucius & Rita


Nem panaszkodhatom: nincs nehéz dolgom azt illetően, hogy leolvassam az arcáról az elégedettségét, és bár nem szorulok különösebb bátorításra - éppen én? - kimondottan jó kedvem támad. Végre valami gördülékenyen halad majd.
- Köszönöm - mosolyodom el egyenesen a szemébe nézve.
Nekem úgy tűnik, épp ugyanolyan, mint volt. Persze, nem mondhatnám, hogy sokszor találkoztunk korábban, vagy hogy különösen régről ismerném. Talán akkor adtam neki interjút, vagy riportot, tudom is én melyik melyik, mikor elkezdte az újságírói pályát. Hamar bizonyossá vált számomra, hogy elég pár szép mosoly és szó ahhoz, hogy pozitív fényben tüntessen fel, ez pedig kimondottan hízelgő tud lenni egy olyan büszke ember számára, mint amilyen én vagyok. És egy olyan tenyérbe mászó alaknak, akiről sokan előszeretettel terjesztenek csúnya pletykákat.

Miután kifejezem a megkönnyebbülésemet a rövid útjával kapcsolatosan és felvesszük a rendelést, egy röpke bájcsevejt követően úgy határozok, ideje rátérni a lényegre.
Kecses mozdulattal emelem az asztallapra a sherrymet és pillantok fel Ritára.
- Bár meg kell hogy mondjam, máris örömömre szolgál a társaságod, úgy hiszem te is sejted, hogy nem ez volt az oka, hogy idehívtalak.
Pedig ez is lehetett volna. Mi, kitaszítottak már csak fogjunk össze.
- Hallottam, mit tettek veled - folytatom egészen elcsendesülve. Hogy jól halljon, bizalmas, ám magánszférát és házasságot nem sértő közelségbe hajolok hozzá, egy pillanatra sem eresztve a tekintetét. Szeretném ha tudná, hogy együtt érzek vele, még ha nincs is feltétlenül így. - Tudom, hogy benned van tartás. Te nem olyan vagy, aki ezt eltűrné... Én pedig segíthetek, hogy ezt a megfelelő eszközökkel tudasd velük.
A kérdés csupán az, igényt tartasz-e erre a segítségre. Szerintem könnyen lehetnénk egymás hasznára.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Lucius & Rita Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucius & Rita   Lucius & Rita Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lucius & Rita
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mark&Rita
»  I know you don't love me, but I do as if I could not - Mark & Rita
» Cassandra & Lucius
» Lucius&Narcissa /#1, Wiltshire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: