KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


u can't hide from me Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
u can't hide from me Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
u can't hide from me Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
u can't hide from me Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
u can't hide from me Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
u can't hide from me Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
u can't hide from me Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
u can't hide from me Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
u can't hide from me Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
u can't hide from me Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
u can't hide from me Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
u can't hide from me Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
u can't hide from me Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
u can't hide from me Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
u can't hide from me Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
u can't hide from me Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 u can't hide from me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Lucius Malfoy
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lucius Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 25


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyPént. Aug. 19, 2016 4:02 pm

Lucius & Cissy & Kate


Olyan ember vagyok, aki mindig szemrebbenés nélkül áll a valóság elé, legyen az bármilyen ocsmány. Ezúttal mégis azt kívánom, hogy csupán tévedés áldozata legyek; könnyebb lenne elhessegetnem a bűntudatomat azért, mert nem bíztam eléggé Narcissában, mint a csalódás, amit az igazsággal okozhat számomra. Hiába. Nem lenne szükséges a saját szememmel látnom ahhoz, hogy megbizonyosodjak afelől, ki titkolózott, vagy hazudott nekem, hisz mindvégig a zsigereimben éreztem, hogy rejteget előlem valamit. Valamilyen mazochista oknál fogva azonban mégis amellett döntök, hogy szembesítem magamat az árulással. Hogy szembesítem Cissyt a következményekkel. Meg fogja bánni, hogy a hátam mögött tevékenykedett.

Mindkettejüknek küldtem egy üzenetet, melyben ugyanarra a helyre invitáltam őket egymás nevében. Épp olyan rejtett, látszólag semmitmondó, mint ahogyan sejtésem szerint kommunikálhattak, ha a szükség úgy hozta. Maga a cím egy kieső, egykoron muglik által lakott, omladozó házat rejt - egy olyan házat, ahol nem keltünk majd semminemű feltűnést. Hogy ezt a körülményt illően ki is használhassam, Narcissa későbbi időpontot kapott. Biztos vagyok benne, hogy jól fogunk szórakozni Kate-tel kettesben.

Maga vagyok a jókedv, miközben egymás után szelem át London utcáit. Néha-néha az órámra pillantok, inkább megszokásból, mintsem kíváncsiságból, hisz a naplemente betájolja számomra az időt, amennyire csak szükséges.
Kevés idő van hátra a mulatságig, de alighanem így is várakoznom kell majd. Nem bírtam tovább otthon ücsörögni. Mindössze harminc percbe telik, hogy az óra nyolcat üssön, addig is letisztítom az egyik poros fotelt, hogy helyet foglalhassak rajta. Túl drágák a ruháim ahhoz, hogy csak úgy összekoszoljam őket.
Azonnal meghallom, mikor a Denver lány megérkezik, köszönhetően a nyikorgó lépcsőfokoknak és az ajtónak, így hát házigazdához méltóan elé sietek, hogy fogadhassam. Azelőtt nyitom ki előtte az ajtót, mielőtt a kilincs felé nyúlhatna, majd egy legyintéssel invitálom be (természetesen nem szó szerint, hanem a varázspálcámmal segítek neki, hogy akadálytalanul fáradjon be).
- Kate Denverhez van szerencsém, ha nem tévedek - mosolygok rá hűvösen, miközben egy gondolatfoszlányommal csukom be az ajtót. - Lucius Malfoy vagyok, bár alighanem szükségtelen bemutatkoznom. - Ugyan mostanra teljes sötétség borult a szobára, lehetséges, hogy a holdfény eléggé megvilágítja az arcomat ahhoz, hogy felismerjen.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyPént. Aug. 19, 2016 8:09 pm




Kate & Malfoys


"I am standing on the edge
Take me over, take me over
See how fast this life can change
Take me further, lead me further

Take me over, take me over"


Take Me Over
• Remélem jóó
• 424  







Levél Narcissatól, az egyetlen barátomtól aki segít, még is hogy vehettem volna figyelmen kívül a kérését, hogy találkozzam vele? Az üzenet tömör volt, bár tőle nem is vártam mást. Egy cím volt a fecnin, és hogy fontos lenne hogy eljöjjek. Daniel-el megbeszéltük nem mászkálunk el egymás nélkül, de kezdünk rájönni, hogy ez egyre nehezebb lesz. Pont a határnál vagyunk, holnap tervezünk Írországba átlépni, de kíváncsiságom hatalmas, hogy mit akarhat Cissy. Mivel falaz nekünk, és sokat segít, így gondolom ha oda hív nem kis dolog lehet.
Éjszaka van, gondolom kilopózik a férje mellől, amire én is épp készülök. Daniel kellemesen szuszog mellettem az ágyba, én pedig csak a falat bámulva, pillantok az órára. Itt az idő, el kell indulnom. Mély levegőt veszek, kiszállok a meleg ágyból, és a fürdőbe veszem az irányt. Felöltözik, majd a tükörbe nézem magam egy darabig. A jó pár éve végzett Roxforti lány rá se ismerne a mostani nőre, akivé lettem . Már csak árnyéka vagyok régi önmagamnak, komolyan legszívesebben szikével vágnám körbe az arcom, és szedném le. Fogalmam sincs mit eszik bennem Daniel, hogy ennyi mindent kibír értem. Végülis elárulta a családját, értem.. Borzalmas, én nem akartam ezt , nem akartam hogy ezt tegye, nem akartam, hogy idáig fajuljon minden. Bő hideg vízzel mosom az arcom. Fogalmam sincs már ki vagyok...
Cipővel a kezemben mászok ki a fürdőből, és halkan topogok oda Daniel mellé, és fölé hajolok. Egy tincset félre söprök ami az arcába lóg, és akaratlanul is elmosolyodom.... érte, érte kell kibírnom. Puha csókot nyomok az arcára, nem akarom felébreszteni, mert akkor aztán magyarázhatnék. Halvány mosoly még az arcomon, majd elindulok, és gyorsan kihopponálok a szobából, majd felveszem a cipőmet, és tovább megyek a megadott címhez.

Eléggé bizzar a hely, ahova szól a cím. Összehúzott szemmel nézek körül, konkrétan egy elhagyatott házba vezetett. Narcissa ennél kifinomultabb, nem értem miért pont ide hívott. Lehet tényleg elég nagy a baj, és biztosra akart menni, hogy ne tudja senki hol is vagyunk. Mély levegőt veszek, majd belépek a házba. Az ajtó szinte kiesik, és a nyikorgásába beleremeg az egész ház. A padló deszkáiról nem is beszélve.
- Cissy? - kérdezem igencsak bátortalanul ezúttal. Ez az egész nekem bűzlik, nem is értem miért nem menekülök el innen. Felmegy a lépcsőn, majd mielőtt nyúlnék a kilincsért az ajtó magától nyílik. Meglepetésemben legszívesebben felsikítanék.
- Mr. Malfoy.... már volt egymáshoz szerencsénk. - a mosolyom gúnyosra sikerül, de a szívem valahol a torkomban kezd el dobogni. Lucius nem a kedvességéről, és a könyörületességéről híres. Úgy hiszem Cissy lebukott, és most megfogom tudni mennyire is szereti a feleségét.






Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lucius Malfoy
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lucius Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 25


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyHétf. Aug. 22, 2016 5:37 pm

Lucius & Cissy & Kate


A Kate hangjában bujkáló félelem biztosít arról, hogy máris elértem az első célomat, az arckifejezéséről nem is beszélve. Hiába a gúnyos mosoly, ha a tekintete mindent elárul, amire szükségem van.
Most, hogy túl vagyunk a formaságokon, egy újabb legyintéssel halvány fényt csikarok ki a helyiségben porosodó lámpák egyikéből. Így sem válik bizalomgerjesztővé a hely, azonban legalább látjuk majd, hova lépünk. Nem segítene túlzottan, ha beszakadna alattam az egyik megviseltebb deszka, számára pedig egészen mást tartogatok.
- Attól tartok, nem örülsz nekem túlzottan - jegyzem meg felvont szemöldökkel, már-már nevetve. - Pedig én alig vártam ezt a beszélgetést. Miért nem foglalsz helyet? Tán különb ez a hely azoktól, ahol rejtőzködtök? Különb attól a poros kis üzlettől, amit mocskos lecsúszottak vesznek körül?
Miközben beszélek hozzá, a pálcám hegyével kissé megemelem az állát, hogy egyenesen a szemébe tudjak nézni. Csak ezután siklik végig rajta a pillantásom. Nem úgy, mint egy nőn, a további hasonlatoktól azonban megkímélnék mindenkit - az udvariatlanság összes határát meghaladná, a jó ízlést meg sem említve. Felfoghatatlan számomra, hogyan süllyedhet valaki ennyire mélyre, még inkább, hogy Narcissa kockára tesz mindent, hogy ezt támogassa.
Megvető fintorral az arcomon lépek hátrébb, majd indulok el a fotel felé, amit az imént tisztítottam meg. Mire helyet foglalok, már nyoma sincs az arcomon érzelmeknek.
Nem azért jöttem ide, hogy a körülményeiről cseverésszek.
- Épp azon tűnődök, mi vitte rá Narcissát arra, hogy segítsen rajtad. Meg kell hogy mondjam, fogós kérdés... Azt talán megértem, hogy szánalmat váltasz ki belőle, de ez még mindig igen kevés indoknak. Te nem így látod? Azt hiszed, hogy a te megszámlált napjaid érnek annyit, mint az ő hosszú és boldog élete? A mi életünk? Hisz tudhattad, hogy előbb vagy utóbb úgyis elkapnak, és tessék: éppen Narcissa segítsége ütött vissza.
Őszinte kíváncsisággal, kissé jobbra döntött fejjel várom a válaszát, majd mielőtt bármi butaságot csinálhatna, lefegyverezem és egy invitoval vonzom magamhoz a pálcáját. Az órámra pillantok: nemsokára Cissy is befut, úgyhogy nemsokára esedékes lesz a dolgok közepébe vágnom.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyKedd Aug. 23, 2016 9:24 pm




Kate & Malfoys


"I am standing on the edge
Take me over, take me over
See how fast this life can change
Take me further, lead me further

Take me over, take me over"


Take Me Over
• Remélem jóó
• 394  







Mikor meglátom Luciust kirázz a hideg, és ezt az arcomról is le lehet olvasni, mert azonnal észre veszi a felhőtlen boldogságot, ami sugárzik belőlem. A gyomrom összeszűkült, és úgy érzem mindjárt hányni fogok. Elkap a rémület, nem tőle, hanem azért mert félek beljebb lépni a szobába... nem tudom ki lehet még vele. Vajon itt van maga a Nagyúr is? Mikor beljebb lépünk kapok egy kis levegőt megkönnyebbülésembe, hogy csak a tejfel szőke van itt. Mindig is utáltam. Kis hercegnek találja magát a nagyon között, pedig pont olyan apró csótány mint az összes többi. Legszívesebben most át is változtatnám és taposnám el. Undorító egy féreg.
- Nem tudsz rólam semmit Malfoy, de te szereted így is úgy is megvetni az embereket. Teeee a gazdag valaki szerint jóképű , befolyásos... Ha tudnád miket beszélnek a hátad mögött. - elnevetem magam, a kacajom konkrétan beharangozza az egész helyet. Oh ha tudná ez a szerencsétlen, hogy ő valójában egy nagy senki...
Természetesen nem ülök le a szemem folyamatosan rajta, és a pálcám is a kezemben van. Eléggé alattomos tud lenni. Elég sok mindent hallottam róla, persze sok más halálfalóról is, de róla is eleget. Szegény Narcissát sajnálom a legjobban az egészből. Mikor viszont a pálcája az államhoz ér, megdermedek, és borzasztó dühös leszek. Még ő vág rám pofákat, és ő néz rajtam végig? Még is tényleg hogy a fenébe képzelheti ennyire jobbnak magát. Egyébként sem elhagyatott helyeken szállunk meg Danielel és nem hagytuk el magunkat, nem vagyunk igénytelenek. Annyi változás történt, hogy kialvatlan vagyok és borzasztóan sápadt vagyok, és karikásak a szemeim. Nemrégiben ráadásul egy 4 * szállodában szálltunk meg, ebből látszik ezzel is csak magát nyugtatja, hogy lenéz engem. Pont ezért bujkálunk ilyen helyeken, mert az ellenkezőjét hiszik.
- Akkor segítek, mert tudom a gondolkodás számodra káros, és sok erőt fejt ki. Akkor kioktatlak a nejedről, csak hogy ismerd kit vettél el. Narcissa nem olyan mint te, de ezt már rég észre vehetted. Abban a lányban vannak jó érzések, és bármennyire nem tudja kimutatni jóság is. Ez teszi azzá ami. Te vagy a mérge, ami szép lassan felemészti majd. Azért segít nekem, hogy ne süllyedjen el abba a mocsárba , ami a ti házasságotok.
-a  mosolyom már-már eszelősnek is tűnhet, és nem is értem miért mentem bele ennyi sértésbe. Ő úgy se fogja annak venni, ő teljesen máshogy lát mindent mint mi egyszerű emberek. Undorodom tőle...






Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lucius Malfoy
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lucius Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 25


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptySzomb. Aug. 27, 2016 10:52 am

Lucius & Cissy & Kate


A szavai dicséretként is érhetnének, ma azonban nem vagyok vicces kedvemben, és az sem segít, hogy kísérletet tesz a megsüketítésemre az őrült kacajával. Ez már valami...
- Rólad is biztosan színes pletykák keringenek majd valamelyik elmegyógyintézetben - bólintok egyetértően, majd elgondolkozva teszem hozzá:
- Előítéletesnek nevezel, holott csak a tényeket soroltam, te pedig jobban tudod, mit szeretek, mint én. Igazán érdekes gondolatmenet.
Kezdem érteni, hogyan zavarhatta össze ennyire Narcissát. Ez a lány vagy bolond, vagy komplett idióta. Az egyetlen dolog, amit nem értek, hogy miként kerülhette el a figyelmét.
A feltételezésemet csak megerősíti azzal, amiket ezután mond. Mindössze egy perc alatt képes kibillenteni az egyensúlyomból annyira, hogy válaszra se méltassam a szavait... illetve, bizonyos tekintetben talán mégis.
- Crucio!
A biztonság kedvéért fél kézzel előveszem a magamhoz vonzott pálcáját, majd az egyenetlen padlóra dobva a lehető legnagyobb erőkifejtéssel taposok rá. Csupán egyszer kell megismételnem a mozdulatot ahhoz, hogy ketté törjön.
Mindeközben egy percre sem szüntetem meg az átkot addig, amíg a pálcám nem jelez: Narcissa nemsokára megérkezik. Ha Kate negyed óra kínzást követően sem ájulna el, egy stuporral segítek neki, hogy álomba merüljön.
Ezután újból az ajtóhoz sétálok, egy legyintéssel tüntetve el azt a kevés fényt is, ami eddig megvilágította a szobát.
Mikor meghallom a lépcső nyikorgását, hátrálok pár lépést, hogy ne közvetlenül előttem találja magát, mikor benyit.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Narcissa Malfoy
I have got magic power. I'm a witch.
Narcissa Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 39


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptySzomb. Aug. 27, 2016 11:25 am


Folyton magam mögé pillantok. Kezdek paranoiás lenni, mintha megint a gyerekkorom kísértene, amikor vártam, hogy történjen valami, valami rossz, mert a mi családunkban ez volt a mérce, én, utolsóként a sorban minden igyekezetemmel azon voltam, hogy megfeleljek a szüleim elvárásának, amiket velem szemben támasztottak, Bella könnyűszerrel lépte át az akadályokat, Meda már kevésbé, én voltam az, akinek pontot kellett tennie az i-re, ha én is olyan lettem volna, mint a nővérem, akkor talán Black-ék elgondolkodtak volna azon, hogy az aranyvér nem jelenti azt, hogy az ember gonosz.
És lám, én mégsem tudok olyan lenni, mint Bella. Bennem van jóság, ha tetszik, ha nem, de félelem is, és ez az, ami arra sarkall, hogy olyan legyek, amilyennek ők szerettek volna, amilyennek a férjem is akar. Érzem, hogy valami rossz készülődik, de eljöttem, mert Kate… ha nem is a barátom, de felelősséggel tartozok érte. Egy nő tudja, hogy mikor állítanak neki csapdát, egy olyan rangú boszorkány, mint én pedig bele kell, hogy sétáljon, mert sok mindennek nevezhetnek, de gyávának nem.
A környék jobb szó híján lepukkant, büdös, koszos és kifejezetten nem gerjeszt bizalmat az emberben, de engem a pórias helyek sosem késztettek arra, hogy meneküljek, a mai világban jobban kell tartani a csillogástól. Talán Kate megijedt. Kihátrálna, talán megfenyegették, és megértem, meg kell értenem, ha esetleg elárult, de remélem, hogy csak erőt akar meríteni belőlem, esetleg pénzt, vagy tanácsot kérni, és nem mást. Bízom benne. A levele nem utalt semmire, de talán nem is ő írta. Dobby-nak minden esetre meghagytam, hogy ha nem térek vissza egy óra múlva, jöjjön utánam. Talán van annyi esze, hogy ne szóljon a férjemnek.
Mély levegőt veszek, ezzel megkockáztatva, hogy a forró bűzt is magamba szívjam, de muszáj, muszáj emelt fővel végigsétálnom a lépcsőn. Hagyom, hogy a szemem hozzászokjon a sötéthez. Cipőm sarka ritmusosan kopog, kipp-kopp, nem suttogom a nevét. Nem kiabálok utána. Előhúzom a pálcámat és benyitok az ajtón. Megtorpanok, éppen annyi fény szűrődik be az ablakon, amit az utcalámpa adhat. Kate a padlón. Elájult, meghalt? Hozzá kellene sietnem. Mégsem mozdulok. Lennie kell itt valakinek, aki ezt tette vele. Könnybe lábad a szemem. Ez az én hibám! Reszketegen szívom be a levegőt. Tudom, hogy ő van itt. Ha nem érezném őt magát, érezném a kölnijét, a kisugárzását, azt a mindent átható malfoyságot, amivel birtokba veszi a helyet.
- Bízom benne, hogy nem emelsz rám pálcát, Lucius.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyHétf. Aug. 29, 2016 7:31 pm




Kate & Malfoys


"I am standing on the edge
Take me over, take me over
See how fast this life can change
Take me further, lead me further

Take me over, take me over"


Take Me Over
• Remélem jóó
• 394  







Már simán Lucius látványától rosszul vagyok, és ez az egész teljesen rá vall. Rá vall, hogy ide csaljon egy ártatlan nőt, és mocskos módon fenyegesse. Nem is várok mást tőle. Undorító.
- Inkább ott végzem, mint köztetek... elmebeteg gyilkosok.. úgy is az Azkabanban kerültök mindannyian. Ott aztán rendezhetitek a szadómazót. - a mosolyom színlelt sajnálatot sugároz, de már alig várom a pillanatot, mikor meglássam a képét a reggeli próféta címoldalán, hogy Lucius Malfoy az Azkabanba került. Komolyan kiteszem majd a hűtőnkre.
- Én előítéletes? Ugyan, csak átlátok a maszkokon. Tudod, neked eléggé vékony, és áttetsző. És ezt a Nagyúr is tudja. - a nagyúrt annyi gúnnyal mondtam ki, amennyi belefért a hangomba. Ha Narcissa-t szeretné eleve nem csalt volna csapdába, hisz ha a felesége segít nekem, akkor abból gondolhatná, hogy fontos vagyok neki. De ez a szerencsétlen még a gondolkodástól fél, csak a gyengébbel van nagy hangja. Viszont a pálcámat kiszakítja a kezemből, majd szinte eltöri. Felsikítok dühömbe, és neki akarok puszta kézzel rontani, rohadtul elegem van belőle,és a helyzetből is. És akkor meghallom azt a szót, majd az éles fájdalmat, ami az egész testembe végig ég. Elsőnek felsikítok, majd az ajkamba harapok.. nem, kapja meg azt az örömöt, hogy még jobban szenvedjek. Olyan érzés, mintha az egész testem égne, és egyszerre törne el az összes csontom. Miután abba marad a kínzó fájdalom, még a földön maradok, képtelen vagyok egy porcikámat is megmozdítani. Majd meghallom hogy nyílik az ajtó, és próbálok feltámaszkodni. Ha akarnék se tudnék megszólalni, ezt most nekik kell lerendezni, de ha hozzá mer nyúlni egy ujjal is, az biztos hogy kinyírom. Lehet rám utána bármennyire is dühös Cissy, ez az állat nem érdemel mást.






Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lucius Malfoy
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lucius Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 25


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptySzer. Aug. 31, 2016 2:38 pm

Lucius & Cissy & Kate


Nevetnem kell a megjegyzésén.
- Mindig ennyire alábecsülöd az embereket? Mostanra felcserélődtek a szerepek, szívem. Hidd el, előbb kötsz majd ki az Azkabanban, vagy valamelyik poros kis hullaházban, mint én. Ami azt illeti, utóbbi legalább otthonos lenne számodra. - Ajkaim széles mosolyra húzódnak, bár több ebben a keserűség, mint a valódi jókedv. Látszik, mennyire van tisztában a jelenlegi erőviszonyokkal... Ha én börtönbe kerülnék, a fél Minisztérium jönne utánam, sőt, civilek is, akik nem engedhetik meg maguknak, hogy folt essen a nevükön. Biztosan lenne legalább egy személy, aki segítene tisztázni a vádak alól, ha magamért nem is, a saját érdekében mindenképp.
- Hatalmas tévedésben vagy.
De nem fogok egy hozzá hasonlónak magyarázkodni. Én tisztában vagyok vele, hogy egy vagyok azok közül, akikben a Nagyúr a leginkább megbízik - és most nem csak a büszkeség szól belőlem.
Többé nem vesztegetem az időnket felesleges bájcsevejre: elintézem a pálcáját, bár cserébe kis híján megsüketít a sikolyával. Sóhajtok. Nem is hagy más választást, minthogy egy crucioval tanítsam jó modorra; képes lenne puszta kézzel nekem rontani, mint valami eszelős. Így legalább szemrebbenés nélkül állíthatom majd, hogy ő támadt rám elsőként.
Na jó, egyébként is.
Hiába tartja magát, a szenvedései az arcára vannak írva, ez pedig azonnali elégtételt jelent. Ezen a napon mindketten megtanulják majd, hogy jobb, ha meg sem próbálnak átverni. Szinte csalódottan fejezem be Kate kínzását és kábítom el egy újabb átokkal, mielőtt Narcissa a ház közelébe érne.
Meglep, milyen némán tűri a látványt, holott tudja, hogy ő az egyetlen, akit hibáztathat a történtek miatt.
- Micsoda kellemes meglepetés, drágám - ismétlem a szavait, melyekkel a minap köszöntött.

- Ugyan! Mégis mi okom lenne rá? Azt hiszed, bántanálak téged?
Halvány mosollyal az arcomon intek, hogy bátran jöjjön közelebb.
- Úgy gondoltam örülni fogsz majd, ha vendégül látjuk a barátnődet.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Narcissa Malfoy
I have got magic power. I'm a witch.
Narcissa Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 39


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyCsüt. Szept. 01, 2016 9:03 am


Ugyan szőke vagyok, és nő, de hamar összeállítom a lehetséges képet a fejemben. Hogy Lucius előtt lebuktunk, ahhoz kétség sem férhet, hogy Kate bedőlt neki azt nem csodálom, de, hogy én is… a csapda nem annyira aljas, mint amennyire lehetne, és tudom, hogy azért hozott ide, mert sosem tenne ki nyilvános megszégyenítésnek. Természetesen magát sem, én csak azért kellek, hogy tudjam, csalódott bennem, hogy tudjam, ezért még számolunk, ez csak a kezdet, ad néhány percet, hogy ízelítőt kapjak a haragjából, ami sosem felém irányul. Megadóan rázom meg a fejemet, szeretném azzal nyugtatni magamat, hogy ha ő nem jön rá magától, akkor én mondtam volna el neki, és azt hiszem, hogy így is tettem volna. Előbb-utóbb.
Nyugalmat erőltetek magamra. Nem vagyok heves természetű, szeretek gondolkodni, szeretem megváratni a másikat a döntésemmel, szeretem, ha a másik türelmetlenné és ingerültté válik és hibát ejt. Ujjaim a pálcám tetejével játszanak. Felesleges lenne ráemelnem, úgysem támadnám meg. Épp úgy, ahogy ő sem engem, ez csak amolyan hatás-vadász belépő volt a részemről, időnyerés, amíg felmérem a terepet és Kate állapotát. Az, hogy nincsen jó bőrben, nem is kifejezés.
Lefogyott, sápadtabb és sokkal öregebbnek látszik, mint az elmúlt hónapokban. És talán nemsokára halott is lesz. Mosolyogva fogadom a becézését, középső ujjammal simítom ki a homlokomból a hajamat, ennél nagyobb ellenállást – egyelőre- nem tanúsítok. Ennyi pimaszságot megengedhetek magamnak. - Nem. Persze, hogy nem bántanál. - megenyhül a hangom, de csak egy pillanatra; mert én nem akartam sem neki, sem Kate-nek rosszat, nem akartam megsérteni, nem akartam a háta mögött intézkedni, de meg kell értenie, hogy ez túlnőtt rajta és rajtunk, és mi lesz, ha egyszer engem kényszerítenek rá olyasmikre, mint Kate-et? Ha megbélyegeznének a Sötét Jeggyel, ha halálfalóvá kellene válnom?
Hűséges vagyok hozzá, a családomhoz és a nézeteihez is. De vannak elvek, amiket nem követhetek vakon. Amikben nem lehetek tétlen. - Mi a szándékod vele? - hogy velem mit tesz, az jelenleg nem lényeges. Tudom, hogy felhúzta, látszik, érződik rajta. Szikrákat szór a szeme, a szája idegesen remeg meg, és össze-összekoccannak a fogai beszéd közben. - A vendéglátásról egészen más fogalmaink vannak, szívem.
Nem indulok el Kate felé, úgyis megakadályozná. Látom, hogy lélegzik, még ha szaggatottan - mintha csak fájdalmai lennének- is.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lucius Malfoy
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lucius Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 25


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyVas. Szept. 11, 2016 4:20 pm

Lucius & Cissy & Kate


Nem mondhatnám, hogy Narcissa gesztusa kifejezetten örömömre szolgálna - ami azt illeti, sokkal inkább dühít, mintha egyszerű szavakat vágott volna a fejemhez. Lenyűgöző, hogy még most, ezek után is képes ilyen gyerekesen viselkedni.
Ugyanakkor látom rajta a vívódást; az arca számomra nyitott könyv, bújjon bármilyen jeges álarc mögé. Csupán az ront a dolog szépségén, hogy valószínűleg ő ugyanígy van ezzel. Még ebben a pillanatban is tökéletesen egymásra vagyunk hangolva. Újból elgondolkozom Kate szavain: valóban én lennék Cissy mérge? Nem egymáséi vagyunk?
- Kizárólag rajtad múlik, édesem. - A szavak szinte lágyan formálódnak ajkaimon, miközben a tekintetét fürkészem. - Az őszinteségről is másak a fogalmaink.
Elmosolyodok, sőt, már-már nevetni támad kedvem a beszélgetésünkön. Felvont szemöldökkel pillantok le a pálcámra, majd egy hirtelen mozdulattal emelem a feleségemre, hogy lefegyverezzem.
- Remélem megérted, hogy nem bízhatok benned ezek után.
Feszülten járom körbe a helyiséget, Narcissát nagy ívben megkerülve. Annyiszor elképzeltem már ezt a pillanatot, most mégis keserű szájízzel állok előtte, tartva az elkövetkezendő tetteim súlyától. Hát méltó lenne egy Malfoyhoz megfutamodni?
- Amit tettél, az minden eddigi ostobaságodat felülmúlta. - Szánalmas. - Mit gondoltál, hogy nem jövök rá? Hogy nem veszem észre egy félresiklott mosolyodból is, nem járok utána, nem teszek majd semmit? Ha valaki, te tudhatnád, hogy a tévedésekért súlyos árat kell fizetni.
Jellemző a Black család tagjaira, hogy a következményeket csak utólag veszik számításba, de hogy ő is ebbe a hibába essen? Nem, erre nem számítottam.
- Fogalmad sincs, mekkora csalódást okoztál nekem.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Narcissa Malfoy
I have got magic power. I'm a witch.
Narcissa Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 39


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyKedd Szept. 13, 2016 10:58 am


Bella és Meda olyan játszi könnyedséggel kentek rám mindent gyerekkorunkban - eltört antik váza, megperzselt szőnyeg, összekarcolt festmények, szétszaggatott ruhák, megrágott gyöngysorok-, hogy magyarázatok, hisztik, kifogások széles tárházát tudhatom magaménak, és ha minden kötél szakad – márpedig fog-, akkor még mindig toporzékolhatok, sírhatok és vergődhetek. Luciust persze nem ilyen egyszerű átverni, megenyhíteni, és nem is célom az, hogy becsapjam; hazudtam neki, igen, de vannak dolgok, amikben egyszerűen nem követhetem. Nem választhatom mindig a könnyebb utat.
Felkészültem erre, most mégis cserbenhagynak a szavak, ha nem kettesben vagyunk, otthon a hálószobánkban, kisebbnek, tehetetlenebbnek érzem magamat, mintha másik arcát mutatná felém, azt, amelyiket a Nagyúrnak tartogat. A gonosz, rideg, kegyetlen arcát. Elfordítom a fejemet, látni sem bírom. - Ha rajtam múlna, most nem lennél itt. - nincs kedvem úgy tenni, mintha őrlődnék, nem bánom, hogy segítettem Katenek. Szembenézek a következményekkel. - Őszinteség… fura, hogy ismered ezt a szót. - nem kellene veszekednünk, nem kellene belevonnunk a magánéletünket ebbe a beszélgetésbe, de házasok vagyunk, és ezt nem hagyhatjuk figyelmen kívül. Nem tudok elvonatkoztatni tőle. Hagyom, hogy lefegyverezzen, habár nem gondolhatja, hogy ilyen egyszerű dolga van, lehet, hogy csodásan alakítom a kitartott feleség szerepét, de nyamvadjak meg, ha valaki is kevesebbre tart csupán azért, mert az vagyok, aki, annak elkenem az arcát. - Tegyünk úgy, mintha nehéz dolgod lett volna. - levegőt markoló ujjaimat csípőre teszem. - Hogyne érteném, persze, persze. - mély levegőt veszek, oldalra lépek, cipőm talpa szinte fájdalmasan töri meg koppanásával a feszült csendet.
Csupán egyik szemöldököm szalad a magasba, árulkodó jel: inkább vagyok kíváncsi, mint bűnbánó. - Édes, azt hittem, hogy ilyenkorra már régen rájössz. Gondolom a sok munkád lefoglalt. - hiába igyekszem, a keserűséget nem tudom eltüntetni a hangomból. Hányingerem van. - Te tudhatnád a legjobban. - a földön fekvő lányra esik a pillantásom. Még ha nem is hallja, mit mondunk, akkor is kényelmetlennek érzem a helyzetet. Itt perlekedek Kate megkínzott teste felett, amikor a segítségére kellene lennem. Igazán méltó hozzánk. Mikor romlott el ennyire az egész?
Hülye kérdés. Pontosan tudjuk.
- Nem vagyok olyan, mint te. Nem vagyok olyan, mint a nővérem, vagy a halálfalók. És ez olyasmi, amiért soha nem fogok bocsánatot kérni sem tőled, sem akárki mástól. - ráemelem a tekintetemet. - Nem te vagy az első. - fanyar mosolyt ejtek meg felé. Nem vagyok olyan, mint ők. Regulusnak is segítek, és segíteni fogok akárki másnak is, aki hozzám fordul. Rá kell döbbennem, hogy Lucius vagy elfelejtette ki vagyok, vagy soha nem is ismert igazán. - Már megfizettem az árát. - sóhajtom.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lucius Malfoy
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lucius Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 25


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptySzer. Okt. 05, 2016 8:05 pm

Lucius & Cissy & Kate


Ajkaim féloldalas mosolyra húzódnak, magam sem tudom, mit sugallva ezzel. Hogy jól mulatnék ezen a kifacsart helyzeten? Elégedettség és gúny csupán, megmérgezett jókedv? Hisz ilyen arckifejezést ölthet a sorozatgyilkos is, aki rájön, hogy megmérgezték, s a hab épp csak ki nem szökken a száján; a bolond, aki szentül megvan győződve róla, igazat beszél. Mintha egyszeriben megfagyna a levegő és rám fagyasztaná vele ezt az undorító vigyort is, ha akarnám sem tudnám letörölni a képemről.
Csak én látom a büszkeségemet, ami romokban hullik alá mindegy egyes percben, és tudom, hogy sosem szerezhetem vissza. Ahhoz bántanom kéne őt, igazán bántanom, ez pedig olyasmi, amire legszörnyebb perceimben sem leszek képes. Ez az egyetlen, Narcissa az egyetlen, aki emberré tesz. Sebezhetővé és nyomorúságossá, mert máris itt van, a hátam mögé lopakodva döfte belém a kést.
Egyenesen megszégyenít, hogy ráadásként valaki jelen van ennél a beszélgetésnél, még ha nincs is eszméleténél.
- Képes vagy ezt mondani nekem, mikor a hazugságod ott fekszik a padlón? - kérdezem kissé hangosabban, miközben szemléltetésképp rúgok egyet Kate-be. Tudom, hogy ezzel átlépek egy határt, ám olyannyira elönt a düh, hogy nem vagyok hajlandó foglalkozni a tudatom hátuljában ólálkodó viszolygással.
Figyelem, amint csípőre teszi a kezét. Már megfigyeltem, hogy ahányszor csak kiszolgáltatottnak érzi magát, vagy szándékában áll meglágyítania valahogy, ezt csinálja. Kár, hogy ezúttal hidegen hagy. Nem lesz hiteles, amit most mondani fogok - hangosan ki sem ejteném a számon, sőt, szívem szerint a gondolatot is letagadnám -, de valóban én sem akarom ezt tenni. Arra esküdtem, hogy boldoggá teszem őt, nem megtorlásokra és sakkban tartásra.
- Megnézném, hogyan boldogulnál, ha felhagynék az általad annyira szidott munkámmal, édes kis szívem.
Megtanulnám már, hogy az építéshez nem ért, csak a romboláshoz. Márpedig ha így folytatja, előbb vagy utóbb tényleg sikerrel jár és vége lesz mindennek a társadalmi helyzetünktől kezdve a jólétünkig.
- Soha nem is akartam, hogy olyan legyél - suttogom elhalón, lehunyva a szemeimet.
- Szinte visszhangozod a barátnőd szavait. Ő találta ki mindezt és a fejedbe ültette, vagy minden, amit mondott, igaz? Valóban így gondolod? Én lennék minden rossz forrása számodra?


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Kate Denver
I have got magic power. I'm a witch.
Kate Denver
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 42


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyHétf. Okt. 10, 2016 11:10 pm




Kate & Malfoys


"I am standing on the edge
Take me over, take me over
See how fast this life can change
Take me further, lead me further

Take me over, take me over"


Take Me Over
• Remélem jóó
• 318  







A kín szépen lassan, nagyon lassan kezd alább hagyni. A csontjaimban, fogaimba, porcikáimba, még a hajszálamban is éreztem azt a kimondhatatlan fájdalmat, amiről eddig csak suttogásokat hallottam. Soha nem volt része bennem, és őszintén szólva nem hittem volna ha lesz túl fogom élni. De nyugtázom, hogy igen...  Hallottam hogy felettem beszélgetnek, de se nem láttam se nem hallottam pontosan miről is volt szó. A gyötrelem minden érzék szervemet felemésztette, és minden erőmmel ellene küzdöttem. Valamiért minden percben arra számítottam, hogy Daniel megjelenik és megment. De még is hogy várhattam volna ezt hisz azt se tudja, hogy eljöttem, nem hogy hol lehetek. A szememet lassan kinyitom, és látom hogy Lucius és Narcissa beszélgetnek. Mind a kettő nyugodtan áll, és még is az indulat az arcukon mindent elárul. Nem, ez a rohadék nem fog megölni, nem tenné ezt Cissyvel. Felidegesítette mind az amit mondtam a kapcsolatáról, valamit így úgy vélem érez iránta, valamit kell éreznie. A végtagjaim borzalmasan elvannak zsibbadva, egy darabig azt hiszem meg sem tudnak mozdulni. De a szemem végig a padlót pásztázza a pálcám után. Mély levegőt veszek, és csak remélhetem hogy Cissy szóval tartja amíg én elérem a pálcámat. Csak ki akarok jutni innen semmi többet nem akarok. Eszem ágában sincs csatázni, hisz semmi erőm nem lenne hozzá, nem örültem meg. Csak kiutat akarok innen. Elérem a pálcámat, és lassan feltámaszkodom végig attól félve hogy az a gyáva féreg még egyszer belém rúg. Amire vissza térve legszívesebben megetetném vele a saját szarát.
- Remélem kiélted magad, te gyáva féreg. - szűröm a fogaim közt. Nem akarok több olajat tenni  a tűzre, de nem hagyhattam szó nélkül. Nevetséges hogy egy ártatlan nővel mennyivel főlényben érzi magát. Majd Cissy-re nézek aggódva, láthatólag amíg nem voltam magamnál őt fizikailag nem bántotta, de lelkileg tud akkora sebet okozni neki. Pálcámat szorongatom és védekezően Luciusra szegezem.
- Menjünk innen Cissy - mondom a barátnőmnek. Most el kell mennie amíg ez lenem nyugszik.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Narcissa Malfoy
I have got magic power. I'm a witch.
Narcissa Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 39


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyPént. Okt. 14, 2016 9:41 am

Hogy kinek a hazugsága hol fekszik, az igazán lényegtelen, voltak idők, mikor fel sem merült volna bennem, hogy eltitkoljak előle valamit, és, hogy melyikünk kezdte el, az is mindegy, mert benne vagyunk. Idővel könnyebb. Nem sajog a szívem, nem görcsöl a gyomrom, csak ritkán, amikor a tükörbe nézek, akkor veszem észre, hogy valami nincsen rendben, hogy valaki más lettem, és, hogy ő tett-e azzá, vagy én magamat… rengeteg olyan kérdés van, amire nem tudom a választ.
Ajkaim elé kapom a kezemet, amikor Kate-be rúg, hát erről beszélek, éppen erről! Lucius Malfoy – az, akit én ismertem, akibe beleszerettem- sosem bántott volna így egy ártatlant sem. Hogy várhatja el, hogy ne lépjek közbe? Hogy ha meg ne is ijedjek tőle, de féljem? Ezt akarja? Rettenetben tartani? Hát nincs elég gonosz ezen a világon? Megmérgezték, és ő észre sem veszi, hogy nem csak a környezete, a körülmények, hanem ő maga is más lett. Persze az én legapróbb tökéletlenségemet is észreveszi…
Visszanyelem a szisszenést, vagy a kiáltás, ami így a tenyeremnek ütközik, pont úgy, ahogy az ő bakancsa Kate ernyedt testének. Hogy jutottunk idáig? Úgy nézek rá, mint egy idegenre. - Black vagyok, merlinre! Van elég pénzem! Vagy most már azt gondolod, hogy a vagyonodért mentem hozzád?! Hogy a kényelmes ház többet jelent nálad, a luxus, amiben nem osztozkodunk, mert te… te… ezt csinálod amikor "dolgozol"! - hány embert bánthatott már? És ami még ennél is rosszabb… mennyi vér tapad a kezéhez? - Akkor hagyd ezt abba! Miért csinálod? Ez fontosabb neked? - ostoba kérdés. Egyértelmű a válasz. És ő már döntött.
Keserűen nevetek fel. - Félelmetesen kicsinyes vagy. Az én fejemet senki nem beszéli tele. A tiedet viszont… - a halálfalók, a Minisztérium, a Nagyúr maga. - Nem vagy rossz. Ezt próbálom elmondani, de te… nem hiszel nekem. - csalódottan hajtom le a fejemet.
Mindkettejüknek ígéretet tettem: hűséget fogadtam Luciusnak, és barátságot Kate-nek. Azt mondtam neki, hogy biztonságban lesz. Hogy meg tudom védeni. Nem veszem észre, hogy Kate mozgolódni kezd, és a szétroncsolódott pálcája sem jelent nagy veszélyt, igaz, épp ezért biztonságot sem. Közéjük állok. - Elég ebből! Hagyd elmenni őt. Nem árt senkinek. - ritkán könyörgöm, kiváltképp a férjemnek. - Kérlek, Lucius. - nem mozdulok Kate felé sem. Nem fogok választani. Nem kényszeríthetnek erre.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lucius Malfoy
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lucius Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 25


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyHétf. Okt. 24, 2016 9:07 pm


Lucius & Cissy & Kate


- Mégis hogy következtetted ki ebből, hogy szerintem csak a pénzem miatt...
Már-már fáradtan sóhajtok fel. Szeretek vitatkozni, de nem ebben az értelmében és nem azzal a személlyel, aki a legfontosabb számomra.
- Ennek semmi köze a pénzhez. Hát nem veszed észre, hogy az általad jónak és ártatlannak titulált oldal milyen gyors mértékben fogyatkozik? Nem látod? - pedálozok újfent a barátnője felé biccentve. - Te mégis melléjük állsz. Szerinted én vagyok az egyetlen, akinek feltűnt, mit csinálsz? Mert én egyre inkább tartok tőle, hogy nem folytathatod sokáig következmények nélkül. Nem akarom, hogy bármi bajod essen. Meg kell értened, hogy a figyelem középpontjában, mert mondhatni ott vagyunk, nem kockáztathatsz ekkorát. Képtelen vagyok rá, hogy minden egyes alkalommal kiegyenlítsem a hibáidat. Nem vagyok hozzá elég!
Szinte kétségbeesetten ejtem ki a szavakat. Hiába vagyok kedvező pozícióba, ami a Nagyurat illeti, ez nem elég ahhoz, hogy szemet hunyjon minden más felett. Nem teheti azt, amihez éppen kedve szottyan, és nem nyithat máltai szeretetszolgálatot minden egyes árulónak.
- Akkor gyerünk, mond meg! Mit csináljak?
A hangom immár teljes erejével tölti be a helyiséget, és nem is fáradozom azzal, hogy visszafogjam.
- Úgyis jobban tudod nálam. Láttál már olyan embereket a saját szemeddel, akik hátat fordítottak nekik? Mert én igen, és nem volt szép látvány. Nem akarom, hogy velünk is ez történjen ilyen nevetséges okok miatt.
Miért nem képes megelégedni azzal, amink van? Miért nem vagyok elég?
Persze, hogy ne venném észre a mozgolódást - de már ennek sem tulajdonítok jelentőséget. Hagyom, szegezze csak rám a pálcáját, ha ez örömet szegez neki. A pillantásomat is csak lassan, szinte unottan emelem rá, figyelmen kívül hagyva Cissy csitítását.
- Na és neked nem volt még elég? - kérdezek vissza élesen.
Nehezen, nagyon nehezen veszem rá magamat arra, hogy újból Cissyre nézzek. Nem tudom, kire haragszom jobban: rá, vagy saját magamra?
- Tűnés - felelem halkan, mégis sokatmondóan, miközben hátat fordítok nekik. Hisz valószínűleg egyébként is előbb átkozná el magát azzal a pálcamaradvánnyal, mint engem.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Narcissa Malfoy
I have got magic power. I'm a witch.
Narcissa Malfoy
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 39


u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me EmptyCsüt. Okt. 27, 2016 7:50 am


- Megnézném, hogyan boldogulnál, ha felhagynék az általad annyira szidott munkámmal, édes kis szívem. - ismétlem el a pontos szavait, amiket úgy tűnik képtelen leszek kitörölni az agyamból. - Nem elég, hogy rám nem, de már saját magadra sem figyelsz! És amiért én nem hajlok meg az akaratod előtt, mert nem hódolok be a drága Nagyuradnak, akkor annyi embert fogsz bántani a szemem láttára, amíg meg nem török? - igyekszem nem ordítani, hisztérikusan kiabálni. - Boldogulnék. És tudod, hogy miért? Mert én nem félek. Nevezz, aminek akarsz: butának, vakmerőnek, de én nem hagyom, hogy valaki sarokba szorítson. - Voldemort ereje hatalmas, és csatlósai száma végtelen, de nem kötelességünk itt maradni, elmenekülhetünk, élhetünk máshol, elrejtve a szeme elől, mert biztos vagyok benne, hogy nem utánunk indítana hajtóvadászatot. Nem keresne minket éjt-nappallá téve, és vagyok annyira jó boszorkány, és Lucius van annyira jó varázsló, hogy képesek legyünk új életet kezdeni. De ő nem akarja. És tudom, mi lesz a vége: egyedül maradok.
- Szóval csak nekem kell feladnom az elveimet. Te folytathatod tovább, neked nem kell választanod, igaz? Neked nem kell mellettem állnod. - szaggatottan szívom be a levegőt, és akármennyire is szégyellem, könny szökik a szemembe, elhomályosítja a látásomat. Dühösen törlöm meg az arcomat. Nem fog sírni látni. Egy férfi sem és egy nő sem és senki élő ember! Ő engem, én őt féltem. - Maradj velem! Mellettem! Miért követed őt vakon? Azért, mert hiszel abban, hogy az aranyvérűeké a világ, és senki másnak nincs joga benne létezni? Nekünk csak szerencsénk volt, hogy annak születtünk, amiknek. Másoknak nem adatott meg ez a luxus. - Kate-re sandítok. - Akkor is szeretnél? Ha sárvérű lennék? Vagy eltaposnál, mert nem vagyok elég jó?- zihálok, és olyan erővel markolom a pálcámat, félek, ugyanarra a sorsra jut, mint a Kate-é.
- Te vagy nevetséges! Ez nem rólunk szól! Azt akarod, ha lesz egy...- gyerekünk, de nem folytatom. Nem lesz gyerekünk. Mert sosincs otthon, sosincs velem. És talán holnap ő hal meg, mert azt hiszi, hogy sértetlen. Hogy érinthetetlen.
Már meg sem rezzenek, habár úgy kell hegyeznem a fülemet az előbbi kirohanásunk után, amikor ránk parancsol. Gúnyosan-szomorúan mosolyodom el. Kiegyenesedem. Nem nézek rá. Nem érdemli meg, mint ahogy ő is hátat fordít nekem, úgy én is neki. - Nem megyek haza.- vakkantom. Remek páros vagyunk. - Ne keress. Komolyan mondom.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




u can't hide from me Empty
TémanyitásTárgy: Re: u can't hide from me   u can't hide from me Empty

Vissza az elejére Go down
 
u can't hide from me
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: