KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Főhadiszállás-terme Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Főhadiszállás-terme Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Főhadiszállás-terme Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Főhadiszállás-terme Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Főhadiszállás-terme Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Főhadiszállás-terme Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Főhadiszállás-terme Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Főhadiszállás-terme Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Főhadiszállás-terme Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Főhadiszállás-terme Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Főhadiszállás-terme Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Főhadiszállás-terme Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Főhadiszállás-terme Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Főhadiszállás-terme Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Főhadiszállás-terme Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Főhadiszállás-terme Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Főhadiszállás-terme

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Bellatrix Lestrange
I have the dark mark. I'm a death eater.
Bellatrix Lestrange
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 34


Főhadiszállás-terme Empty
TémanyitásTárgy: Főhadiszállás-terme   Főhadiszállás-terme EmptyHétf. Jún. 13, 2016 10:40 am

***
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Bellatrix Lestrange
I have the dark mark. I'm a death eater.
Bellatrix Lestrange
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 34


Főhadiszállás-terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főhadiszállás-terme   Főhadiszállás-terme EmptyVas. Nov. 06, 2016 2:35 pm



Voldemort && Bella

Potter visszavágója még mindig bántotta az önbecsülésemet. Annyira, hogy legszívesebbben már másnap visszavágóra indulok hozzájuk és a szeme láttára ölöm meg a drágalátos feleségét. De nem tehettem, mert a Nagyúrt kell fogadnom az otthonomban. Az elsőbbséget élvezett, mint bármi más.
Így hát, mivel a Nagyúrnak kívételesen csak velem adódott beszélnivalója, Kirát Rodra bíztam, a manóknak kihagytam, hogy tegyék rendbe a lakást az általam megadott időpontra, majd addig is, míg várakoztam a szobámban készülődtem elő a találkozóra. Az a nyavajás Potter gondoskodott a hajamról rendesen. Először próbáltam varázslattal visszanöveszteni, de nem jártam túl nagy sikerrel, úgyhogy végül feladva ezt a próbálkozásomat, elkezdtem a másik oldalról átfésülni annyi tincset, hogy a kopac rész eltakaródjon. Ez már valamivel könnyebb  feladatnak bizonyult, nem a legjobbnak, de addig megteszi, míg vissza nem nő magától..
No, nem baj, ettől függetlenül is azon a véleményen vagyok, hogy jól haladtak a tegnapi események. A vöröske megkapta, ami járt neki.. és mindennek a tetejében ezt még a négyszemű is végignézhette, ha nem is a legelejétől. Ráérek később is megtorolni az estét, attól függően, hogy a Nagyúrnak milyen véleménye született a történtekről.
Mikor eljött az idő, kopogó sarkaimmal lesétálok a lakrészemből, hogy amint a Nagyúr megérkezik, helyben lehessek és fogadni is tudjam úgy, ahogyan illik.



||music:insane like me|| remélem elmegy || ® || Inspirate by ®


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lord Voldemort
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lord Voldemort
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 52


Főhadiszállás-terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főhadiszállás-terme   Főhadiszállás-terme EmptyVas. Nov. 06, 2016 3:43 pm


Bellatrix and Voldemort
A bálos rajtaütés igazán jól sikerült, egyes halálfalóim nagyon jól teljesítettek az este folyamán. Figyelemmel kísértem a másnapot a minisztériumi embereim által. A vártnál sokkal több mugli ivadékot, ellenséget és árulót sikerült a másvilágra küldenünk. A legjobb az egészben, hogy azt az idegesítő miniszterelnököt is sikerült a túlvilágra száműzni. Most megmutattuk, hogy van miért félniük tőlem és a halálfalóimtól. Nem dughatják homokba a fejüket és tehetnek úgy, mintha nem is léteznék. Most már mindenkinek felnyílt a szeme, aki eddig hagyta magát hitegetni. Itt vagyok és hatalmam lassan tovább terjed. A világ az enyém lesz! Én fogok uralkodni, és olyanra formálom a varázsvilágot, amilyennek lennie kell.
Ami pedig fontosabb, az az, hogy mi is történt odakint. Már Luciustól és néhány más emberemtől megkaptam az információkat. Bellával viszont még nem beszéltem, és ha nem tévedek, akkor ő foglalkozott Potterékkel. Ő pedig kissé elbízta magát, így történhetett meg az, hogy James Potternek sikerült őt lefegyvereznie és meg is támadnia. A legnagyobb hiba mindig az, ha alá becsülöd az ellenségedet. Ezért jó, ha mindig elég felkészült vagy akár arra is, hogy egy olyan ellenféllel kerülsz szembe, aki talán méltó is rá.
A Lestrange birtok szélére hoppanálok, majd onnan méltóságteljes léptekkel haladok előre a kúria felé. Nem nézelődni jöttem, konkrét céllal. Mindent meg kell tudnom arról, amire nem tudtam odafigyelni. Még én sem követhetek minden eseményt egyszerre, bármennyire is jó lenne. Még így sem tudok eleget a Rend tagjairól, és a kevés információ rossz lépéseket szülhet. Amint elérem a kúria bejáratát, úgy lépek be rajta, mintha csak a saját otthonom ajtaján sétálnék be.
music: My Demons ● notes: –   ● words: 258 ● ©
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Főhadiszállás-terme Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főhadiszállás-terme   Főhadiszállás-terme Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főhadiszállás-terme
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Otthonok :: Lestrange Kúria-
Ugrás: