KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Victoria & Levin Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Victoria & Levin Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Victoria & Levin Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Victoria & Levin Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Victoria & Levin Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Victoria & Levin Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Victoria & Levin Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Victoria & Levin Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Victoria & Levin Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Victoria & Levin Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Victoria & Levin Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Victoria & Levin Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Victoria & Levin Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Victoria & Levin Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Victoria & Levin Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Victoria & Levin Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Victoria & Levin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Levin Dolohov
I have the dark mark. I'm a death eater.
Levin Dolohov
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 13


Victoria & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Victoria & Levin   Victoria & Levin EmptyPént. Május 13, 2016 5:41 pm


Victoria & Levin

Többnyire jó kapcsolatot ápoltam a többi halálfalóval, értve a jó alatt azt, hogy senki sem nyíltan gyűlölni engem. A személyes, belső kis véleményük már nem igazán érdekelt, a legtöbbjüket szívem szerint eltüntettem volna az élők sorából. Csak kevés kivétel akadt, azonban Mr. d'Argues közéjük tartozott. Intelligens, társalgásra érdemes férfinek tartottam - nem ismertük egymást túl jól, de kölcsönös tisztelettel viseltettünk egymás iránt. Meglepett, mikor először hozzám fordult abból a célból, hogy találkozzak a lányával. Nem volt szokásom kezdő halálfalókat pesztrálni, igen kevés tizenéves kamaszlányt bírtam megtűrni a közvetlen közelemben. Azonban d'Argues kérését nem állt szándékomban elutasítani, mesélt ezt-azt a lányról, és ez kíváncsivá tett. Utólag is bármikor közölhettem az apjával, hogy innentől kezdve oldja meg maga a problémát és egyengesse ő az útját.
Nem volt gyerekem, a kapcsolatom pedig a saját szüleimmel leginkább a tragikus jelzővel illethető. De ennek ellenére megértettem, hogy a férfi feltételezhetően csak a legjobbat akarta a lányának, és rajtam keresztül ezt biztosíthatta is neki. Ha a szárnyaim alá vettem volna Victoriát, azzal védelmet adott volna számára a halálfalók kegyetlen falkáján belül. Még egy csúnya pillantást sem mertek volna vetni a friss húsra, ha tudják, hogy az én oltalmam alatt áll. Ezt viszont ki kellett érdemelni.
Az első találkozásunkra d'Argues-ék kúriájában ejtettünk sort egy tanítási szünet alkalmával, ezt véltem a legideálisabb helynek. Itt otthonosan mozgott, valószínűleg biztonságban is érezte magát, könnyebben megfigyelhettem, milyen is ő valójában. Szokásomhoz híven percre pontosan érkeztem, egyenesen a Minisztériumból jöttem. Nem tudtam még, hogy mire számítsak, de érdeklődő kíváncsisággal álltam hozzá ehhez a találkozáshoz. Bíztam benne, hogy kellemesen csalódhatok majd, és halálfalótársam nem egy butácska, hisztis tinilányt szeretne a nyakamba sózni...

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Vendég
Vendég
♦ Everybody has secrets. ♦




Victoria & Levin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Victoria & Levin   Victoria & Levin EmptyKedd Május 17, 2016 12:33 pm


victoria& levin


Már akkor tisztában voltam vele, hogy készül valamire, mikor a Roxfort Expressz előtt búcsúzkodva aggodalmat véltem felfedezni a tekintetében. Kevés emberrel találkoztam eddigi életem során, aki képes leküzdeni a félelmeit, és bármi történjék is, uralja a helyzetet, de az apám - addig úgy gondoltam - közéjük tartozik. Akkor először láttam rajta az idő nyomát, a tökéletlenségét, amiben egészen addig nem hittem. Elhatároztam, hogy bármiről is legyen szó, bátran fogok eleget tenni a kéréseinek; ha ez az ár, amiért cserébe fenntarthatom a gyerekes illúzióimat, hát legyen.

Természetesen amint rájöttem, miről van szó, a hozzáállásom teljességében megváltozott. Egyszerre voltam dühös rá és utáltam magamat azért, mert a kezdetektől fogva a számításai szerint cselekedtem. Hirtelen felindulásból megpróbáltam hazaszökni, a tervem azonban hamar meghiúsult, emellett akkora visszhangot kavart, hogy legalább a fél iskola megismerte a nevemet és szimpatizált velem a merészségemnek köszönhetően. Eleinte makacsul ellenálltam a gondolatnak, azonban ahogy telt az idő és lehiggadtam, beláttam, hogy nincs más választásom. Tudtam, hogy nem ért egyet teljesen a nézeteikkel, így sokkal inkább a biztonságunkról lehet szó.

Bárhogy is legyen, őszinte örömmel indultam haza hozzá. Noha rég megszoktam az örökös utazgatást, a honvágyam sosem csillapodik egészen, annak ellenére sem, hogy eddig a Roxfort az a hely, ahová úgy gondolom, a legszívesebben térek majd vissza. Alig vártam, hogy megpillanthassam a birtokunkat, a családom többi tagját, sőt, még a manókat is. A vendégeket, illetve vendéget már kevésbé.
Annak ellenére, hogy el sem tudtam képzelni, milyen lesz, nem okozott meglepetést a személye. Ugyanolyan volt, mint bárki más, akivel ezidáig találkoztam apa jóvoltából, talán csak egy kicsit... ridegebb.
Mivel a meghívás ebédre szólt, pompás ételek kerültek felszolgálásra és bájcsevejek. Egyenlőre hatan voltunk: a nagynéném, a férje és az unokatestvérem is tiszteletüket tették, talán azt próbálva elkerülni, hogy üresnek tűnjön a ház. A szokottnál kevesebbszer szólaltam fel, fontosabbnak tartottam megfigyelni a férfit, akivel nem sokára egyedül kellett szembe néznem.

Mikor az első felvonás véget ért, apa könyvtárszoba-hullaszag-javaslatát visszautasítva a kertbe invitáltam Dolohovot. Pár másodpercre szembetaláltam magam a két d’Argues testvér megütközésével - képtelenek elviselni, ha valaki nemet mond nekik, pláne, ha nem a leghivatalosabb normát választom -, de bíztak bennem annyira, hogy szó nélkül hagyják a döntést.
Magabiztosan indultam el a keskeny, kaviccsal felszórt ösvényen, lehetőséget adva Levinnek, hogy az akarata szerint kezdhessen bele a mondanivalójába.

words: 374 music: - note: remélem, megérte a várakozást elbújik

Vissza az elejére Go down
 
Victoria & Levin
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Victoria & Cassandra ~ Tiltott rengeteg
» Ivory & Levin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: