KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Poppy & Finn Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Poppy & Finn Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Poppy & Finn Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Poppy & Finn Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Poppy & Finn Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Poppy & Finn Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Poppy & Finn Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Poppy & Finn Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Poppy & Finn Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Poppy & Finn Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Poppy & Finn Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Poppy & Finn Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Poppy & Finn Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Poppy & Finn Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Poppy & Finn Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Poppy & Finn Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Poppy & Finn

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Finbar Quigley
I have got magic power. I'm a wizard.
Finbar Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 18


Poppy & Finn Empty
TémanyitásTárgy: Poppy & Finn   Poppy & Finn EmptySzomb. Feb. 25, 2017 3:37 pm

Fogalmam sincs mit várjak ettől a találkozótól, Poppy csak jelentkezett egy bagollyal, hogy kellene beszélnünk. De miről? Mi az, amiről a kisasszony ilyen sürgősen szeretne beszélni? Remélem nem valami olyan, amit nem kellene tudnia. Ezen csak akkor gondolkoztam el, amikor a levelet olvastam. De bármennyire gondolkoztam, sosem jöttem rá, mi az amibe bele tudna kötni. Vagy rossz irányból közelítem meg a dolgot? Nem is letolni akar? De akkor mégis miért akar megbeszélést, így...?
Mindenesetre én a megbeszélt helyen vagyok. Itt London közepén, Az Abszol úton, ahol a lehető legtöbb ember fordul meg még annak ellenére is, hogy manapság a közbiztonság nem egy jelen lévő tény. Amióta voltak támadások, amióta a Próféta is egyre rosszabb híreket ad közzé, azóta megfontolandó, ki hova menjen vagy épp hova ne. De talán itt ebben a mágusok által zsúfolt helyen csak nem mernek támadni... Egy üveg sörrel a kezemben támaszkodok a fagyizó korlátjának és figyelem az embereket. Máskor nem szoktam az ilyenekre figyelni, hisz nem igazán érdekel, de most észreveszem, mennyire más és egyedi mindenki. Sohasem lehetne őket muglikhoz hasonlítani és van aki be sem akar olvadni. Minek is? Tán szégyellni kellene, hogy többre vagyunk kissé hivatottak? Már aki nem szórakozza el az életét, nem tékozol, nem tesz úgy mint ha egy nagy pofon után nem lenne talpra állás. Mint mondjuk én is. Hisz rég lemondtam a kviddicsről, meg különben is lassan kiöregszem belőle. Hogy tudnék visszatérni így a színre?
Kortyolok egyet az italból. Merre van már?
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Poppy Pomfrey
I have got magic power. I'm a witch.
Poppy Pomfrey
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 26


Poppy & Finn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Poppy & Finn   Poppy & Finn EmptySzomb. Feb. 25, 2017 6:43 pm



Poppy & Finn


Ideges vagyok annak ellenére, hogy én kértem az egész találkozót. De... ezt nem hagyhattam annyiban. Nem, mintha baj lenne vele, csak helyre szeretném rakni magamban. Tudni akarom, hogy csak egy tréfa volt a részéről, vagy komoly érzések is lapulnak mögötte. Még mindig zavarba jövök, ha felelevenítem a történteket. Ráadásul nem akarok beleképzelni semmit oda, ahova nem kéne. Huszonhat éves vagyok, és lassan el kéne gondolkodnom azon, hogy családot alapítsak. Bár igaz, hogy várhatnék, de ebben a mai világban már semmi sem biztos. Főleg olyan téren, hogy hol van biztonságban az ember és hol nincs. Lassan nem lesz olyan hely, ahol bárki is biztonságban érezhetné magát. Én a szüleimet féltem, leginkább az apámat, akire a legnagyobb veszély leselkedik. Viszont összetartunk és nem adjuk fel, megvédjük egymást, ahogy tudjuk, ha úgy hozzá a szükség. Szerencsére a családom nem lett célpont. Remélem így is marad.
A megbeszélt találkozó időpont előtt egy órával elkezdtem készülődni. Letusoltam, hajszárítás után egy bézs színű, kötött, hosszított és garbós felsőt vettem fel. Ezután oldalkontyba fogtam a hajam. Végül jött egy egyszerű, természetes hatású smink és egy fekete harisnyát is felvettem még. A tükör elé állva végignéztem magamon. Ekkor jött a felismerés, hogy készülődök erre az egész találkozóra, mintha randira mennék. Elvörösödve fordultam el a tükörtől, hogy belebújhassak a fekete, hosszú szárú csizmámba, ami után a világos kabátomat is felvettem. Mielőtt elindultam volna magamhoz vettem a kis táskámat, és kiléptem a házból. A Foltozott Üsthöz közel hoppanáltam, hogy utána azon átvágva az Abszol útra lépjek. Vettem egy mély levegőt, mielőtt folytattam volna az utamat a megbeszélt hely irányába.
Vajon késtem? Ha igen, akkor mennyit? Mióta várhat rám?
Ezek a kérdések záporoznak rám, amint megpillantom őt a fagyizó korlátjának támaszkodva. Ah, miért vagyok ilyen ideges?
– Szia! Sokat vártál? – kérdezem, ahogy odalépek hozzá. Csak a szívem ne akarna így kiugrani a helyéről...

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Finbar Quigley
I have got magic power. I'm a wizard.
Finbar Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 18


Poppy & Finn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Poppy & Finn   Poppy & Finn EmptySzer. Márc. 15, 2017 10:30 am

A várakozás egy dolog, na de hogy ilyen hamar megjöjjön? Még csak hagyján hogy alaposan kicsípte magát, amin igen csak megakad a tekintetem, de hogy úgy lássam rajta, hogy izgul és érdekli ez az egész? Esküszöm szemet gyönyörködtető rajta végignézni ahogy nem abban a semmitmondó egyszerű ruhában van mint szokott lenni, hanem valamennyire ad magára. És így összességében nézve igen csak nőies.
- Hűha, te aztán kitettél magadért. - nem is a választ adom neki a kérdésére, hanem egyszerűen csak kicsúszik a számon ez a kicsit sem nevezhető udvariasnak kijelentés. De ha egyszer így van? Mikor volt már, hogy valaha is megvillantott volna egy harisnyát? Vagy hogy sminkeli magát? Vagy lehet sminkelte csak én nem vettem észre... egy szó mint száz, én férfiasan megmondom, leragadok ott, hogy feltűnően megbámuljam.
- Ezért megérte várni. - összegzem végül, ahogy észreveszem magamat. Nem, nem szabad megbámulnom, nem szabad mert akkor biztos, hogy zavarba fogom hozni. Ha most egészen más nőként is áll előttem, biztos vagyok benne, hogy cseppet sem változott a prűdsége. Vagy annyira már nem is az? Vagy nem is volt az csak elnyomott mindent magában? Vagy... inkább ne gondolkozzunk, ne legyünk tahók.
- Nem vagy éhes? Mit szólnál egy fagyihoz? - ha már itt vagyunk, ne ácsorogjunk úgy mint a hülyék. De komolyan mint a hülyék egy fagyizó előtt, ahova akár be is ülhetnénk. Vagy felőlem bármelyik kocsma is megteszi, ha arról van szó. Nem, oda most biztosan nem viszem. Vagyis nem fogom felvetni neki, pedig esküszöm megnézném, hogy ha egy kocsmába belépne, miképpen viselkedne. Na jó leállok a fantáziálgatással... de az ő bűne, miért öltözött a megszokotthoz képest ennyire ki? Még ha amúgy annyira nem is kihívó, akkor sem azt az összképet hozza, mint eddig. És ez megzavar.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Poppy Pomfrey
I have got magic power. I'm a witch.
Poppy Pomfrey
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 26


Poppy & Finn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Poppy & Finn   Poppy & Finn EmptyCsüt. Márc. 16, 2017 11:14 pm



Poppy & Finn


Most így belegondolva talán nem is igen látott túl sokszor a munkaruhámon kívül másba. Tényleg csak nagy ritkán, most viszont tényleg kiöltöztem erre a találkozóra. Mondhatni úgy öltöztem, mintha randink lenne, pedig csak tisztázni akarom a dolgokat, hogy ne járjon folyamatosan az agyam azon, ami történt. Az a csók a fagyöngy alatt túlságosan megmaradt bennem. Nem voltam mérges miatta, de nem akarok érzelmileg kötődni, ha csak a fagyöngy miatt volt, és nincs semmilyen komoly szándék mögötte.
– Köszönöm – mondom elmosolyodva. Úgy látszik, hogy tetszik neki. Már csak abból is kikövetkeztető, hogy nem bírja rólam levenni a szemét. Kicsit féltem, hogy túl hivalkodóra fogom a figurát, de azt hiszem pont sikerült eltalálnom. Nem is tudom miért aggódok ezen ennyit. Csinosan felöltöztem. Az iskolában megválogatom, hogy mit veszek fel, hiszen bármit csak úgy nem lehet. Gyerekek között vagyok, és ha szürke kisegérnek kell lennem hozzá, akkor az leszek.
– Köszi – felelem egy mosoly kíséretében. Azt hiszem most tényleg sikerült nagy benyomást keltenem benne.
– A fagyi jól hangzik. Egy kis jeges finomság sosem árt – mondom, majd ellépve mellette megteszem az első lépést a fagyizó terasza felé. Fellépek rá, aztán visszanézek Finnre. – Odabenn fogyasszuk?

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Finbar Quigley
I have got magic power. I'm a wizard.
Finbar Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 18


Poppy & Finn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Poppy & Finn   Poppy & Finn EmptyPént. Márc. 17, 2017 5:48 pm

Komolyan nem tudom levenni róla a szemeimet és ez bűn vagy sem, de addig legeltetem rajta, amíg nem szól érte. Sohasem láttam még így és most nem is tudok akként a javasasszonyként tekinteni rá, akit mindig is ismertem. Mi a manó? Komolyan így kellene minden nap járnia, férfiak ezrei tapadnának rá, és még csak nem is túloznék.
Nem zárkózik el a felvetés elől, bár igazából a találkozót ő vetette fel, én csak elfogadtam. De azért nem leszek pofátlan, hanem megemberelem magam és előkotrom valahonnan azt az ütött-kopott úriembert, aki voltam valamikor. Húszas éveim elején. Talán. Bár nem, akkor is egy pimasz, pofátlan gazember voltam, aki a saját céljait tartja a szeme előtt. De mindenesetre most itt vagyok és kíváncsi is vagyok mindarra, amiért találkozni akart.
- Nincs annyira meleg még, hogy kint üljünk, javaslom, hogy akkor majd bent meghívlak valamire. – tessék, készséges vagyok én, amennyire lehet. Mégsem engedhetem azért azt, hogy majd ő fizesse a sajátját. Nyitom az ajtót előtte, magam elé engedem, majd belépek a helyiségbe. Nincsenek túl sokan, szabad hely is van, remek alkalom a beszélgetésre. Csak a pult van telis-tele a legkülönfélébb finomságokkal. Hajaj, nehéz lesz választani ebből, főleg ha mindenféle extrákkal is megpakolják, mint a csintalan tejszínhab és társai. A pultos köszön, én szintúgy, aztán csak Poppyra pillantok.
- Válassz csak nyugodtan, ami jól esik. – mindegy mennyi, kifizetem. Ha jól rémlik, maradt még a kicsilány ajándéka után valamennyi a tárcámban. Hacsak nem rosszul emlékszem és majd a por fog egyedül felcsapni, meg a pókháló. Régi szép időkben kerestem csak rengeteget, saját házam is van, csak belakatlan. Miért is használjam, ha egyszer nem akarom magányosan ott tengetni az életem?
- Én abból a rémronda krémesből kérek, meg mellé rumos forrócsokit. – nem viszem túlzásba, de a süti jót fog tenni, nem ettem ma még egy falatot sem.
Ahogy azonban végez a kiszolgálással delikvensünk, már kotorászok is bele a tárcába, hogy biztosra menjek. Néhány molyrágta apró csecsebecsén kívül tényleg akad néhány sarlóm, ami bőven elég lesz ahhoz, hogy kifizessem a desszertet. Még marad is. aztán csak fogom a holmikat és az egyik asztalhoz sétálok, ami szabad. Rögvest lepakolok a kezemből, hogy Poppy előtt kihúzzam az egyik széket. Majd jómagam is helyet foglalok. Amint azonban belekóstolok a forrócsokiba, rá pillantok. Ő akart társalogni, hallgatom.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Poppy Pomfrey
I have got magic power. I'm a witch.
Poppy Pomfrey
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 26


Poppy & Finn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Poppy & Finn   Poppy & Finn EmptyPént. Márc. 17, 2017 9:06 pm



Poppy & Finn


Végül is én öltöztem így, nem róhatom fel neki se, ha megbámul. Hiszen tényleg teljesen máshogy öltözködtem, mint ahogy megszokhatta tőlem az iskolában. Viszont egy bizonyos mértékig még örülök is annak, hogy ilyen reakciót váltottam ki. Nőként igazán jól esik.
Így hát miután túlesünk a találkozásunk első fázisán, nem mondok ellent annak a felvetésnek, hogy ha már itt vagyunk egy fagylaltozó előtt, akkor menjünk és együnk valamit. Addig is legalább kicsit rendezni tudom kissé kuszává vált gondolataim, ahol lassan már egyre csak ismétlődnek. Amikor előre enged megköszönöm, mielőtt elhaladnék előtte, majd a helyiségbe lépve körbetekintek. Nincsenek túl sokan, és ez nem is meglepő. Nyáron van a legnagyobb kereslet a fagylaltokra. A melegben esnek jól legjobban ezek a finomságok. A pulthoz lépve üdvözöl minket az eladó, az én szemem pedig megakad egy turmixon a menüsoron.
– Rendben – felelem bólintva, de nem terveztem kifosztani a vagyonából. A turmix pedig nem is drága, ha pedig olyan, amilyen egy másik helyen már kóstoltam, akkor tökéletes választás. – Én az epres-banános turmixból kérnék vaníliás fagylalttal a tetején.
Nekem ennyi bőven elég is lesz; egy kisebb édesség bomba. A tekintetem egy pillanatra elkalandozik a többi kínálaton, de nem csábulok tovább. Felvonom a szemöldököm, amikor Finn rém rondának nevezi a krémes. Szememmel megkeresem azt a bizonyos édességet, és még nekem is csúnyácska, bár lehet direkt így tervezték. Vagy valaki valamit nagyon elrontott. Ha elég finom, akkor azt hiszem mellékesnek vehetjük a kinézetét.
Miután kiszolgálnak minket megtaláljuk az asztalunkat is, ahol aztán helyet is foglalunk. Ma igazán odateszi magát lovagiasság terén. A kapott kanállal először a vaníliás fagyit kóstolom meg a turmixom tetején. Nem panaszkodhatok, tökéletes, telt vanília íz. Hmm, talán a gyógyteáimnál is alkalmazhatnám ezt. Mindenképpen ki kell majd próbálnom. Viszont nem feledkezhetek bele az élvezetekbe, már csak azért sem, mert nem vagyok egyedül, és én akartam ezt az egész találkozót.
Persze csak egy csók volt egy fagyöngy alatt.
Nem is tudom miért kerítek ennek ekkora feneket, de úgy tűnik, hogy nekem még sem volt annyira semmitmondó. De, ha már eddig megvolt a bátorságom, akkor nem most kéne elveszíteni. Egyszerűen megtudom, amit akarok és megnyugodhatok, legyen akármilyen is a válasz.
Nem tudom honnan kellene a legjobban megközelíteni a dolgot...
– Az a csók a fagyöngy alatt... Mennyire volt komoly a részedről? Nem akarok semmit belelátni oda, ahol talán nincs is mit. Ha csak a fagyöngy miatt volt, és semmi komoly érzelem nincs mögötte, akkor... Ahj, szóval azt akarom kinyögni, hogy... Komolyan gondoltad vagy csak amolyan tréfa az egész? – kérdezem végül, és remélem érthető volt, hogy mit is akarok pontosítani.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Finbar Quigley
I have got magic power. I'm a wizard.
Finbar Quigley
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 18


Poppy & Finn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Poppy & Finn   Poppy & Finn EmptyHétf. Márc. 20, 2017 4:37 pm

Oké, szóval édesszájú. Tetszik a választása, de valahol engem erre enged következtetni. És ki az édesszájú? Aki mondjuk mohó is. De őt valahogy nem tudnám mohónak nézni... hacsak nem igazán mutatja azt, mi rejtőzik a felszín alatt. Habár... ezek feltételezhetően csak az én perverz és beteges gondolataim. Mert miért keresgélnék ott valamit, ahol nincs? Vagy pontosítva, miért keresnék itt bármit is? Nem lennék itt, ha ő nem keres fel egy levélben. Csak tudnám mi a fészkes fenéért. Vagy egy invitálás tőle, hogy esetleg elássuk a csatabárdot? Az elmúlt időszakban, jobbára az elmúlt félévben valahogy megbékélt a tudattal, hogy diákokat oktatok. Ugyan voltak incidensek az elején, sőt mi több, nem nevezném magam minden szemszögből egy álom professzornak aki amúgy mindent a maga módján old meg - nem feltétlenül helyesen.
De mégis ha belegondolok, nem volt olyan alkalom, hogy igazán ellenkezzen bármi iránt. Talán volt néhány rosszalló pillantása, de egy rossz szava nem volt. Mint ha valahogy az elmúlt időszakban kivívtam volna nála az elismerést. Talán mégis csak jobban kellene Dumbledore professzorban bíznia nem? Az öreg már csak tudja, kit és miért vesz fel. Én vélhetőleg megfeleltem. Nem úgy hallottam felőle, mint aki elsiklik apró részletek fölött. Ahogy Poppy sem véletlenül van ott. A szakértelmét én élből elismerem. Az a pofon kellő intelem volt ahhoz, hogy visszafogjam magam. És utána már nem lehetett egy rossz szavam sem.
Helyet foglalok, ami azt illeti csak utána. De ma megadom a módját a társalgásnak, ha édességek mellett szeretne beszélgetni, vagy épp megbeszélni valamit, állok elébe. Egyik lábamat felvetem keresztbe a combomra. Épp csak hogy megfeszül az anyag, én pedig kényelmesen támaszkodhatok neki a háttámlának. A forrócsoki finom, meg is érzem a habját a számon, ahogy ott marad. Kíváncsian figyelek rá, miközben újabbat kortyolok az italból. A csudáját, hát mindjárt elfogy, annyira itatja magát. De jelen pillanatban nem ezen fájhat a fejem, hanem hogy miképp ne nyeljem félre az italt, miközben hirtelen nevetés tör fel belőlem. Valahogy sikeresen megoldom, mégis elég izzasztó lesz így a helyzet. Na jó szóval még egyszer? Mit akart ezzel mondani? Jóízű nevetésem után felvont szemöldökkel, kissé előre dőlve pillantok rá ismét.
- Ne haragudj, de ez egy kissé vicces volt. Te komolyan.... komolyan karácsony óta azon rágod magad, hogy az a csók vajon igazi volt-e vagy játék? Vagy hogy én mennyire gondolom komolyan? Miss Pomfrey, neked elmentek otthonról. Vagy... te tényleg ennyit töprengtél ezidáig ezen? - oké, lehet ez már nem is olyan vicces. Legalábbis amit látok rajta az az, hogy tényleg komolyan gondolta mindezt, amit az imént mondott.
- Miért olyan számottevő a válaszom? - kérdezek vissza én is, megkerülve a válaszadást. Most ezzel engem borzalmasan kíváncsivá tett. És egye meg a fene vagy rúgja meg a macska, de tényleg érdekel.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Poppy & Finn Empty
TémanyitásTárgy: Re: Poppy & Finn   Poppy & Finn Empty

Vissza az elejére Go down
 
Poppy & Finn
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rég látott istencsapása - Finn & Poppy
» Éjszakai kóricálás? - Poppy & Finn
» Gyengélkedő - Már megint ez az istencsapása - Finn & Poppy
» Gyengélkedő - Lily & Poppy
» Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Varázsvilág :: Abszolút-
Ugrás: