KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Mark & Louis - remake Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Mark & Louis - remake Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Mark & Louis - remake Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Mark & Louis - remake Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Mark & Louis - remake Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Mark & Louis - remake Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Mark & Louis - remake Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Mark & Louis - remake Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Mark & Louis - remake Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Mark & Louis - remake Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Mark & Louis - remake Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Mark & Louis - remake Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Mark & Louis - remake Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Mark & Louis - remake Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Mark & Louis - remake Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Mark & Louis - remake Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Mark & Louis - remake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptyPént. Feb. 10, 2017 2:52 pm

Mark

make peace

Ahhoz képest, hogy még nincs egészen két hónapja, hogy befejeztem a művem, életem művét, egészen elégedett vagyok vele. Olyan ez a Deveroux-lét, hogy néha nagyon sínen vannak a dolgok, és most éppen ilyen szakaszt élek, egy egész kivétellel.
Mark.
Amy folyton felteszi ugyanazt a kérdést, pedig szerintem tisztában van vele, hogy nem történt előrelépés. Mert én már nem lépegettem, mint valami óvodás, aki előtt úgyis becsukják az ajtót. Duzzogjon csak. De már nem nagyon bírom ezt a tökéletlenséget. (Mégis örököltem valamit apámtól.)
A február már félig tavasz, úgyhogy sál-sapka nélkül, szinte vonszolom a nagykabátot. Egyáltalán nem nekem való ez a sok ruha, úgyhogy alig várom, hogy odaérjek végre és ledobjam magam egy kényelmes Cavelier-féle székre. Ennyi idő után nem létezik, hogy nem érez rá késztetést, hogy velem töltse az idejét.
Először kopogok, aztán csengetek, aztán amíg várok, elnyomom a cigim és egy lefolyóba rugdosom a csikket.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptyPént. Feb. 10, 2017 10:57 pm

Nem szeretem, ha bárki is megjelenik az ajtónk előtt, miközben Renét pesztrálom. Na nem azért, mert bármit is csinálnék, vagy csinálnánk, ami a lelkiismeretem bemocskolására adna okot, egyszerűen csak meg próbálom tartani magamnak ezt a titkot, és jól tudom, hogy az ismerőseim fele másképp vélekedne a mi újkeletű barátságunkkal kapcsolatban. Vegyük csak példának okáért Ritát.
Pedig bármennyire hihetetlenül is hangzik, épp a Louis iránti elkötelezettségem miatt rejtegetem, de méginkább őrzöm őt a házunkban, még a saját bátyja elől is. Ha találtam volna praktikusabb megoldást, másképp csinálnám. De tulajdonképpen... nem is keresem azt a bizonyos opciót, ami okot adna a kislány kerülésére. Nincs ebben hátsószándék: egyszerűen csak jól esik, hogy valaki foglalkozik velem.
Mégis szinte kővé dermedek, mikor megpillantom Louist a küszöbünk előtt. Valóságos fizikai képtelenség, hogy ennek ellenére is kikecmergek a házból és becsukom magam, magunk után az ajtót.
Hogy... hogy kerül ide egyáltalán? Olyan régen beszéltünk utoljára, azt hittem, feladta, hogy már nem számít a barátságunk. Dehát én sem gondolhattam komolyan.
- Heló - nyögöm ki végül.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptyHétf. Feb. 13, 2017 4:57 pm

Mark

make peace

Ha nem tudnám, hogy Mark él, most a piros pofijától eltekintve biztosan azt hinném, zombiban tolja.
- Csá! - köszönök lelkes lazasággal leplezve aggodalmam. Arra számítok, hogy félreáll vagy beszól valamit, elzavar, megölelget, talán még sír is egy kicsit, hogy végre visszataláltam hozzá... de semmi. Marha szarul esik, mondhatom. - Na mi van? - Értetlenül nézek rá, amiért semmit se csinál, ez egyáltalán nem jellemző Markra. - Lehet, hogy utálsz meg minden, de akkor inkább mondd meg, mielőtt mindketten jégszobrokká fagyunk idekint. - Nem azért jöttem, hogy tövig benyaljam magam nála, visszaszerezve az eltapsolt barátságát. Ő is bocsánatot kérhetne. Legalábbis ezt mondanám, ha ugyanolyan büszke barom lennék, mint ő. De úgy tűnik, nekem ennél azért fontosabb a barátságunk. Mert nekem fontos volt az élete is. Ha nem élne, most dühös sem lehetne rám, az pedig nyilván mindenkinek még rosszabb lenne, szóval annyira csak nem vagyok mindig rossz döntéshozó.
- Most komolyan, beengedsz vagy mi lesz? - pattogok egy kicsit jobban, és ha továbbra is szótlanul mered vissza rám, esküszöm, hogy bemegyek egyedül, ő meg nyugodtan meredhet a hűlt helyemre.
- Ha arra számítottál, hogy nem látsz többet, talán nem is ismersz igazából. - Egyáltalán nincs kedvem újra bocsánatot kérni és elmagyarázni, hogy mindenkinek Thea mesélte el, én kussoltam, illetve, hogy mindenkinek ő mesélte el... Bár mintha azért nem is haragudott volna, hogy a barátnőjét nem értesítettem. Tudja fene már. Sok mindenben vagyok hibás, de Mark nem kenheti rám azt is, hogy tönkretettem a barátságunkat.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptyCsüt. Feb. 16, 2017 8:49 am

Nem tudom, mennyi időbe telik, mire észhez kapok, minden esetre hálát adok azért, hogy még idejében becsuktam az ajtót.
- Louis - fújom ki a levegőt. - Lassíts. Épp menni készültem, nem bírok itthon lenni. - Még igaz is, most, hogy megjelent az ajtóm előtt. - Várj egy percet, csak felveszem a kabátomat és húzunk innen.
És amíg ezt megteszem, gondosan bezárom előtte az ajtót. Nem akarok kockáztatni és úgyis csak pár pillanatról van szó, ennyit igazán kibír.
De mi lesz Renével? Már a kilincsen van a kezem, mikor a nagy kapkodás közepette eszembe jut, hogy nem hagyhatom itt csak úgy, minden szó nélkül.
- Pár óra és jövök, Alyse - kiáltok fel, mielőtt kisietnék. Nem kérdezem meg, nem várok jóváhagyásra: Louis vállara ejtem a tenyerem és már érezheti is a hopponálással járó, kellemeten húzást.
London egy parkjában tűnünk fel, úgy hogy már huppanok is le a közelben lévő padra.
- Na, mi a helyzet?
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptyCsüt. Feb. 16, 2017 8:54 pm

Mark

make peace

Hogyha némaságosat játszik, jóhogy nem bírom én is kussban. Két néma egy kocsmában... De persze ez több helyen is sántít, sehol egy kocsma, például. Nem hiszem el, hogy a feltűnésem ennyire meglepte, hogy ennyire meg kell, hogy lepje, egyáltalán nem normális reakció, és ha talán nem tudnám, mennyire elege volt belőlem pár hete, azt mondanám, nő van a dologban. De hát Thea nem mesélt nekem semmit. Nem mintha olyan sokat beszélnénk, hiszen az uraság megtiltotta... Basszus, ha örökké ilyen hisztis marad, biztosan nem hallgatok rá többet.
A fene vinné, hogy ez a legjobb barátom!
Még én lassítsak... Talán szed valami nyugtatót?
Kimérten biccentek, ha már szerinte túl vagyok pörögve, és várom, hogy jöjjön. De az már tényleg kiveri a biztosítékot, hogy kizár a házból. A saját házából. Ezt most vegyem célzásnak és kopjak inkább le? Összetöri a megmaradt illúzióimat is az egyenbögréinkkel kapcsolatban, amiket majd a nőinktől kapunk vénségünkre és azt mondjuk, tea van benne, miközben rumos tea. Egyszerűen összetöri.
A kiabálás persze ezt egy kicsit ellensúlyozza, de azért nem felejtem el neki ilyen könnyen. Már éppen újra szóra nyitnám a számat, mikor megragad és elragad, hogy valahol máshol találjuk magunkat. Ennyire távol akar tartani a házától?
- Mi a franc bajod van neked? - Hüledezve nézem, ahogy leül egy padra. - Épp az előbb mondtam, hogy krva hideg van! - Persze, nem úgy nézek ki, mint aki fázik, de erről még magam is megfeledkezem. - A házadba nem akarsz beengedni, vettem, legalább valami romot keressünk, ahol van fűtés. - Intek is a nagyvilágba, London hemzseg a jó helyektől (még nekem is sajátom van!), nem lehet olyan nehéz találni egyet a következő sarkon. - Gyere már. - Sóhajtok fel, és egy kicsit észbe is kapok, valószínűleg nem így kéne újraéleszteni a barátságunkat, de basszus, sosem voltam még ilyen helyzetben. Gázabb, mintha udvarolnék. - Meghívlak.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptySzomb. Feb. 18, 2017 6:15 pm

- Mikor lettél nő? - kérdezem szemforgatva, és előhúzom a pálcámat, hogy egy intéssel oldjam meg Louis fene nagy problémáját. Ha nem kell tovább fagyoskodnia, talán, de csak talán a seggén marad végre. - Bármiről is szeretnél beszélni, itt nagyobb eséllyel marad kettőnk között.
Ami azt illeti, sokszor megfordultam már erre, mióta egy ügy idehozott, de az volt az első és az utolsó alkalom, hogy bárki is megközelítette volna a parkot rajtam kívül. Mintha nem is Londonban lennénk, sőt, mintha minden más, minden élő megszűnne létezni ezen a környéken. Kísérteties és sivár. Nem nyeri el a tetszésemet, viszont tökéletesen átlátható, ha valakinek mégis eszébe jutott volna követni minket. Mostanság nem árt elővigyázatosnak lenni, ugyebár.
Na és egyébként sem mennék szívesen alkohol közelébe a szilveszteri eset után.
- Szóval, hallgatlak - paskolom meg a mellettem lévő helyet.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptyVas. Márc. 05, 2017 4:21 pm

Mark

make peace


Fújok egyet, ahogy szívességet tesz a melegítő igével, mintha én nem tudnám, hogy ilyen létezik. Mintha ez lett volna az igazi probléma. Még hogy nő...
Elég lehangoló ez a környék, a telet sem csipázom, úgyhogy tényleg nem szívesen maradnék, ő mégis hajthatatlan.
- Már a házatok sem elég biztonságos? - Mondja csak ki, ha engem nem akar beengedni többet, hadd tudjam, hogy állnak a dolgaink.
Azt gondoltam, bemegyek szépen és elcsevegünk, ahogy azt kell, esetleg egy sör felett, ahogy azt szoktuk. Kis csapatépítésként. Talán túl sokat vártam. Egyszerűen nem értem, mi baja van a srácnak, nem viselkedik normálisan. Normálisan… mikor voltunk mi már úgy? Kicsit olyan, mintha Mémi beérzelgősített volna, pedig erről szó sincs, nagyon is önmagam vagyok, nagyon is louisosan aggaszt ez a helyzet.
Rövid hezitálás után végül ledobom magam mellé.
- Igazából nem terveztem el semmit, amit el kellene mondanom, csak össze akartam ülni. Ha ezentúl csak konkrét okokkal látogathatlak meg, most mond - fűzöm hozzá kissé keserűen. Mégis mit szeretne hallani tőlem? Vagy én mit tőle?
- Vettem egy bárt. A lakásomhoz közel van és egész jól megy. - Magam elé bámulok, valami megfagyott izét rugdosok. - De küldtem meghívót a nyitásra, úgyhogy elvileg ezt már tudtad. - Oké, tényleg szarul esett, hogy be sem dugta az orrát. Talán most kiderül, hogy sosem kapta meg a baglyom és lefájtolhatom ezt Jack-kel.
- Veled mi van? - Elkerültem Theát, ahogy azt a lelkemre kötötte, így nagyjából a semmivel egyenlő, amit tudok róluk. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer még engem közösítenek ki a barátaim, és tényleg szar.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptySzer. Márc. 15, 2017 9:44 am




Mark & Louis




- Azért kerestél fel, hogy percenként belém köss? - kérdezek vissza felvont szemöldökkel. Kész lettem volna minden elvárást, szemrehányást és egyebet mellőzve kibékülni vele, sőt mi több, arra is, hogy bocsánatot kérjek, amiért ilyen haragtartó voltam, de ha ennyi rugalmasság sincs benne és folytatja az akadékoskodást, lerendezhetjük máshogy is a felesleges feszültségünket. Kár, hogy az enyém nem felé irányul - bár ha így folytatja, nem sokáig.
Mégis megkönnyebbülten fújom ki a levegőt, mikor leül mellém. Úgy tűnik, kettőnk közül továbbra is én vagyok a makacsabb.
- Nem, nem kell hozzá konkrét ok - felelem kissé élesen, egyszerűen sért, hogy azt gondolja, semmibe veszem a barátságunkat, vagy azt, hogy egyáltalán itt van. Elismerem, megszámlálhatatlanul sokszor tűnhetett úgy, hogy megpróbálom távol tartani magamtól, dehát rólunk van szó! Bármit is tett, vagy épp nem tett, számára mindig lesz egy VIP hely az életemben, és ezt ő is nagyon jól tudja. A mi barátságunk nem olyasmi, aminek csak így véget lehetne vetni egy hiba miatt, amit mostanra mondhatni viszonoztam is.
- Hogyan? - Egy bárt? - Nem láttam a meghívót, nem tudtam róla... Ez nagyszerű, Louis! Oda akartál beülni? - Mert akkor indulhatunk is, habár egy pohár víznél nem támogathatom többel az üzletet, hacsak nem őt hívom meg valamire.
- Velem? - Az iménti lelkesedésem pillanatok alatt semmisül meg. Elgondolkozva bámulok a cipőmre, mintha segíthetne választ adni Louis kérdésére. - Visszakaptam a társamat és szereztem egy kanapét is, mostanában az éjszakák nagy részét ott töltöm, mikor nem épp Pottert keressük. Szilveszterkor egyszerűen nyoma veszett.


edit by


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptySzer. Márc. 15, 2017 11:36 am

Mark

make peace

Nyilván nem. Persze, hogy nem. Francba. Pont, hogy ezt nem akartam, de hát egyszerűen nem értem, miért viselkedik így, mikor éppen igyekszem. Talán nem eléggé. Inkább leülök és engedek neki egy kicsit, legyen csak, ahogy akarja, akkor talán barátságosabban fog viselkedni.
Nem azért kezdem el neki mesélni a bárt, mert úgy tűnne, mint akit érdekel, hanem hogy mondjak valamit, ami velem történt - és ami elég fontos is volt. Amiből eddig kimaradt, így felborult a világ rendje, és tuti, hogy igazából ezért ilyen elviselhetetlen. Nincs rendben a kis világunk. De a bár... mindig is tudtam, hogy az alkohol remek orvosság lehet, mégis meglep, hogy ez ennyire felvillanyozza. Mégsem menthetetlen a helyzet.
- Ó - adok hangot elfancsalodásomnak(?), mikor kiderül, hogy meg sem kapta a meghívót. Jackre eddig nem volt ilyen panasz és nem tudtam róla, hogy valami akadályba ütközött... De az is lehet, hogy egyszerűen nem nézte a levelezését vagy valaki más úgy gondolta, őt ez nem fogja érdekelni. Tanulság: maradjunk a telefonnál, még ha mobilom még nincs is, biztosan nem lesz az olyan drága pár év múlva... még ha nagyon ronda is.
- Ha így áll a dolog, akkor megmutatom, persze! - Nem is bírnám rejtegetni a büszkeségem. Mint valami apa, úgy dicsekedek a bárocskámmal, ami egy kicsit azért is áll még közelebb a szívemhez, mert kedves Bones-om is beletette szívét-lelkét. Mintha ezentúl tényleg felnőtt lennék - legalábbis apám ezt mondta. Hamarabb kellett volna ebbe belevágni... bár kétségtelen, hogy részben Mark társaságát is próbáltam pótolni a rengeteg szabadidőm lefoglalásával.
Persze, minderről nem kell tudnia.
Mielőtt viszont továbbindulnánk, igazán meg akarom törni ezt az olvadozó jeget. Ha ehhez itt kell ülnünk a hidegben, ám legyen. Nem mondhatja, hogy nem hozok érte áldozatokat.
Ő meg másokért hoz áldozatokat, ahogy azt már megszokhattuk. Kanapé? Az irodába? Mark, ne már.
- Potter? - Na ez már érdekes. - Volt valami szilveszteri banzáj? - Amy említett ilyesmit, de én nyilván nem voltam oda hivatalos: semmi közöm a szervezetükhöz, meg egyébként is volt jobb dolgom. Úgy tűnik, nem vesztettem sokat. Gyűlölöm ezt a háborút.
Mondanám, hogy rákérdezek a másik körömnél, tartanak-e fogva ilyen nevű fazont, azonban az túl rizikós lenne. Sajnálom meg minden, de nem szeretnék annál jobban belefolyni a dolgaikba, mint amennyire már muszáj volt.
- Lily nagyon kivan? - Ez valószínűleg elég bárgyú kérdés, hiszen hogy ne lenne... mégis kíváncsi vagyok, hogy hogy van a lányka. Nem mintha akkora nagy barátokká váltunk volna, de... Hát mégiscsak érdekelhet.
- Öldöklés is volt? - kérdezek rá, bár nem éppen illik, de jobb tudni az ilyesmikről. Meg aztán, ismerem annyira Markomat, hogy tudjam, nehezen viseli, mikor nem mentenek meg mindenkit. Így veregetem hátba mély együttérzéssel. - Menjünk akkor. - Ránk fér egy ital. Rá főleg. Kezem a vállán marad arra a pillanatra, amíg átutazunk az irodámba.
- Ez a VIP szoba - kacsintok rá, majd kilököm az ajtót, nem itt fogunk ücsörögni. - Üdv itt nálunk. - Mivel még zárva vagyok, miénk az egész placc, nyugodtan körbenézhet és álmélkodhat. Maradtam a zöld-barna párosításnál, imádom az egészet. Amy bedobta a növénykéit, amikhez én még mindig nem nagyon értek, de rajtuk tartja a szemét. Egy kicsit még féltékeny is vagyok rájuk. Na mindegy. Bebattyogok a pult mögé és előhalászok két whiskeys poharat.
- Mit iszol? - Ki ne merje nekem verni a biztosítékot valami unalmas light kólával vagy ilyesmi.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptyPént. Ápr. 07, 2017 10:00 pm




Mark & Louis




- Hogy is állna máshogy? - Csak akkor tudatosul bennem, mit is mondtam, mikor a mondat végére érek, és máris nevetés csiklandozza a torkomat. Ki vagyok én, hogy útját álljam? Az elmúlt hetekben egyébként is ritkán volt példa ilyesmire, legalábbis őszintén. Nehéz egy pillanatra is jókedvűnek lenni, tudván, hogy...
Louis mellett azonban akaratlanul is megfeledkezem a gondjaimról, a csúnya emlékekről, még arról is, hogy időtlen idők óta őrizgetem a kishúgát. Ennél az aprócska részletnél sokkal fontosabb az, hogy végre kibéküljünk és eltöltsünk egy kis időt - kacsintás - kettesben.
- Igen - válaszolom szűkszavúan. - A helyzethez mérten jól viseli.
Mikor megkérdezi, öldöklés is volt-e, nemes egyszerűséggel a cipőmet kezdem el bámulni válasz gyanánt. Bőven elég, hogy megtörtént, nem kell róla még beszélni is.

Egy gyors rántás, és az irodájában találjuk magunkat, én pedig ahelyett, hogy körülnéznék, homlokráncolva pillantok Loiusra.
- Csak így? Legalább az irodádat levédethetted volna. - Ha nem lennénk fasírtba, most kérdezés nélkül állnék neki pótolni a hiányosságot, mielőtt körbevezet, így azonban, emlékeztetve magamat a bűntudatcsiholóan neheztelő tekintetére, engedelmesen körbejárom a szobát.
És minden mást is. Résnyire nyitott szájjal és csillogó szemekkel csodálom meg a bár szívét, és nem csak azért, mert hihetetlenül király. Mielőtt a fejembe vettem, hogy aurornak állok, folyton erről ábrándoztunk - és most megvalósította.
Elmosolyodok, majd visszasétálva hozzá, a pulthoz, istenesen hátba veregetem.
- Kitettél magadért. Gratulálok - mondom őszinte büszkeséggel a hangomban. - Csak vizet. Ne haragudj, - folytatom gyorsan, mert már azelőtt hallom az ellenkezést, hogy rákezdene. - nem akarok hangulatromboló lenni, vagy ilyesmi, de szilveszter óta inkább csak vizet iszok.


edit by


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptySzomb. Ápr. 22, 2017 6:21 pm

Mark

make peace

- Ennek külön örülök - nevetek vele már teljesen eltérve a tárgytól. Nem mintha számítana... Mióta ülünk mi komolyan egymás mellett és beszélgetünk komolyan a komoly dolgokról? Nem szeretném, ha megfásulna csak azért, mert egy pár hónapig nem nagyon találkoztunk. Tudom, hogy szüksége van az életenergiámra és szívesen meg is osztom vele.
Az én életem biztonságos és unalmas - csak a forrásaimon keresztül értesülök a világ híreiről és ez így is van jól. Féltem őket, mindannyiukat, és segítek nekik, de a világ megmentése szerintem egyikünk feladata sem.
- Majd felkeresem. - Pontosan azért érdekel Lily is - túlságosan a lelkén viseli ezt a háborút. Kár lenne, ha mindannyiuk odaveszne valami illúzióért. Én legalábbis nem hiszek benne, hogy ez jobb lehet.
Talán csak nem fognak ilyen nyíltan embert irtani.

Sokkal jobb program a kis kocsmám felfedezése, így nem is húzom tovább az időt. Azonnal az irodámba hopponálunk, bár a kényes barátomnak erre is van nemkívánatos megjegyzése.
- Nem kell féltened, értem nem jön senki. Ez meg mugli városrész. Nem jelenhetnénk meg a kapu előtt, amikor csak akarunk... - Gyanús volna az is, ha sosem sétálnék be a bejárati ajtón, de néhány ilyen alkalom még nem fog feltűnést kelteni. Egyébként is többnyire varázstalanul élem a mindennapjaimat - pontosan a biztonság és a beépülés miatt.
El sem tudom mondani, mennyire örülök, hogy láthatóan tetszik neki a kis placc. Sok munka van benne, csak annyi szakembert fogadtam, amennyire szükség volt, a többi mind én voltam és Amy. És büszke is vagyok minden részletére.
Ezzel a gondolattal vigyorgok vissza rá. Pontosan erre volt szükségem. Most pedig jöhet egy kis innivaló, ahogy ígértem.
- Áucs! - A mellkasomhoz kapok, mintha a szívemet tépné ki. Nem alkoholizál. Mert fogadjunk, hogy szilveszterkor nem volt elég gyors, mert ivott egy pohár pezsgőt, és ezen múlt az egész világ élete. Nem tudnék ilyen életet élni. Nem tudom, hogy képes így élni. - Ugye tudod, hogy nem ezen múlik? - Mégsem bírom ki, hogy teljesen szó nélkül hagyjam a dolgot.
- Akkor is kell neked valami lazító. - Inkább elsuhanok a visszautasítása felett. Hátat fordítok, amíg töltök neki egy pohár vizet - már azért is, mert ezt kért, majd a kabátzsebembe túrva előveszem a dobozkámat. Azt is a pultra teszem elé. - Egy feltételem van: Méminek egy szót sem szólhatsz, megígértem neki, hogy tekintettel leszek a virágaira. - Szigorúan nézek rá, aztán még egyszer megkocogtatom a fémdobozt. Gyújtson csak rá.
Megkerülöm a pultot és mellé ugrok fel egy bárszékre. Nekem mindenképpen szükségem lesz egy szál tüdőrohasztásra, ha már nem ihatunk. Ugye, egy ökröt sem lát itt, aki magában tenné?
Miután él az ajánlatommal, én is húzok magamnak egy szálat, meggyújtom és imádkozom az összes istenhez, Merlinhez és a szentekhez, hogy Mémi egyetlen füstérzékelő növénykét sem helyezett el itt. Két szál cigarettától nem hal ki egy virág sem, ettől nem tartok. Egyébként is ismer... ahogy Mark is.
- Ki volt az a csaj múltkor? Akit lepasszoltál Bones-nak? - Mivel én a békés életet preferálom, szeretem, ha mások beszélnek nekem az övékről. Ezért is jó muri csaposnak lenni, pedig nem is gondoltam volna, hogy ennyire élvezni fogom.
Hátat fordítok a pultnak, rákönyöklök és oldalra fordítva a fejem nézek Markra, a válaszra várva. Természetesen a füstöt a dohányosok udvariasságával az ellenkező irányba fújom.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptyVas. Ápr. 23, 2017 6:59 pm




Mark & Louis




- Nem is tudtam, hogy összehaverkodtatok - pillantok rá őszinte meglepettséggel. Persze, elég sok mindenről lemaradhattam az elmúlt hónapok során, nem kéne csodálkoznom egy ehhez hasonló apróságon.
A báron már annál inkább. Nem mintha alábecsültem volna Louist, vagy a vezetői képességeit, de ilyen király helyet álmomban sem tudtam volna elképzelni.
- Sétálhattunk is volna - mutatok rá a legkézenfekvőbb megoldásra, nem lett volna ellenemre egy kis szél, meg egy kis fagy sem. Minden esetre nem ér annyit a dolog, hogy tovább vitázzunk rajta: tudom, hogy csak annyira felelőtlen, amennyire belefér, és sosem származott még gondja ebből. Nem úgy, mikor nekiállt hősködni. Remélem, egyik halálfaló sem jegyezte meg az arcát...
- Sokszor igenis a legapróbb részleteken múlik - mosolygok rá fanyarul.
A cigit persze elfogadom, talán ezúttal nem köpöm ki a tüdőmet is a füsttel együtt.
- Kösz - mormogom vissza már a szállal a számban, miközben az öngyújtóját vizsgálgatom. Sosem értettem, minek hordozza magával, mikor legfeljebb egy pálcaintés az egész... de azért én is a gyújtóval izzítok rá. - Nem mintha beszélnénk. - Nos, leszámítva az alkalmakat, mikor hősködő hugicák tűnnek fel a halálfaló tanyákon. - De azért esküszöm. - Ezúttal rajtam a sor, hogy színpadias mozdulattal a szívemre tegyem a kezem.
Szerencse, hogy nem épp nyelni készülök, mikor rákérdez a Renés dologra. Végül ellenállok a kísértésnek, hogy visszakérdezzek, miért olyan fontos ez és a füsttel együtt hagyom kibontakozni a semmitmondó válaszomat.
- Egy hozzám hasonlóan öngyilkos hajlamú, roxforti cserediák. - Féligazság. Tőlük tanultam, kíváncsi vagyok, épp olyan jól megy-e.



edit by


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake EmptyVas. Ápr. 23, 2017 7:33 pm

- Ja… hát Halloween után beszélgettünk. Összefutottunk a Mungóban. Aztán talán moat is jól esne neki… - megvonom a vállam, nincs igazán értelme magyarázkodnom. De az is lehet, hogy baromság és elég lenne Markon keresztül küldenem neki valami jókívánságot. Mintha az segítene, mi?
Pont ezért jobb nekem kimaradni ebből a csetepatéból, uralni és vezetni a saját helyem, ahol a magam ura lehetek és tartanom sincs mitől. Mark aggodalmaskodhat, igazából nincs értelme. Engem nem keres senki, nem akar senki, még a létezésemről is csak kevesen tudnak. Éppen elegen, ami azt illeti.
További aggodalmaskodásával ezért nem is foglalkozom. Sétálva? Ch.
- Kérlek, drágám, ne aggódj miattam is - rebegtetem rá megkapó pilláimat, mintha tényleg minden rendben lenne. Nem szeretném, ha a depresszió elöntené ezt az új, tiszta környezetet. - Legyen ez a hely a varázstalan nyugalom hazája. - Egyébként tényleg: Amy növénykéin kívül semmi természetfelettivel nem találkozhat idebent. Biztonságos.
Cigit öngyújtóval kezdeni pedig simán hangulatos, és ne merje nekem azt mondani, hogy ő nem érzi. Örülök, hogy ezt zokszó nélkül elfogadja, habár úgy érzékelem, az eskütétele egy ponton sántít. Nem akkora ez a hiba, hogy fennakadjak rajta, ezért komoly bólintással elfogadom az ígéretét (talán nem is sejti, milyen fontos ez igazából), csak azután dobom fel az új témát.
- Cserediák? A mi időnkben is volt ilyen? - Elkalandozva meredek magam elé, mindenféle cuki kis indiai különlegességekben gondolkozva… Azt nem ígértem senkinek, hogy nem nézem meg őket.
- Egyébként nem gondoltam volna, hogy él hozzád hasonló - vigyorgok most már Markra, elhessintve a mindenféle illúziókat. - De fogadni merek, hogy megmentetted a hajlamaitól. Uuu vaaaagy, vannak neki más hajlamai is? - Nem félek attól, hogy túl messzire megyek, hiszen ha Cavelier hős lovag nem szállít valakit azonnal haza egy éjszaka… Hajaj, a fantáziámmal nincsenek gondok.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Mark & Louis - remake Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis - remake   Mark & Louis - remake Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mark & Louis - remake
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mark & Louis
» Mark & René #2
» Mark&Thea #1
» Lily & Mark
» Gwen & Mark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: London és környéke-
Ugrás: