KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Mark & Louis Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Mark & Louis Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Mark & Louis Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Mark & Louis Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Mark & Louis Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Mark & Louis Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Mark & Louis Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Mark & Louis Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Mark & Louis Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Mark & Louis Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Mark & Louis Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Mark & Louis Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Mark & Louis Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Mark & Louis Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Mark & Louis Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Mark & Louis Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Mark & Louis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Mark & Louis   Mark & Louis EmptyPént. Júl. 08, 2016 6:38 pm

Mark

best buddies, aren't we?

Ha a fene fenét eszik is, akkor sem fogom bevallani, hogy aggódom. Sokat levonna a férfias erényeimből, ha ezt valaki megszimatolná, könnyen mutathatnám fel a gyenge pontjaim egyikét, amit (a háború többi részével együtt) igazán szeretnék elkerülni.
A helyzet viszont egyértelmű. Megmentettem a seggét és azóta azon rágódom, hogy talán csak megnyújtottam a haláltusáját. Nem könnyű így tiszta lelkiismerettel aludni. Szóval benézek néha.
Igyekszem akkor jönni, mikor a húga nincs itthon, nehogy elterelje a figyelmem. Na meg, tudom én, hogy az őskori haverom nem díjazná, ha ráhajtanék a pici lányra. Már ha felkel valaha.
Nem híreszteltem el, hogy mi történt. Nem vagyok hőstípus, és egyébként sem biztos semmi. Ha aztán úgyis meghal, mindegy. Tudom, hogy meg fogja érteni. És persze a felelősség nem csak az enyém, az övéi sem akarták, hogy eljárjon a szám! Basszus, eddig azzal nem is számoltam, hogy ezért még dühös lehet. Legalább Theának beszélnem kellett volna róla? Nem mintha odalenne értem. Vagy találkoznánk valaha is.
Elég késő van már, én pedig feketében surranok végig London utcáin. A keresett háznál még egyszer körülnézek, de úgy tűnik, ma senki sem akar velem packázni, így nyugodtan kerülök közelebb.
Egészen otthonos a kis otthon, még ha meg is kellett küzdenem azért, hogy egyszer is beengedjenek. Engem. Tudom én, hogy kétes alaknak tűnök, de mégiscsak megmentettem a fiukat! Na mindegy.
Ma a hugica nem nyithat ajtót, így nem is fáradok kopogással. Varázslatot pusmogok, míg ki nem tárul az ajtó, és úgy suhanok egészen a barátom szobájáig.
Eddig még sosem buktam le.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzomb. Júl. 09, 2016 12:31 pm



Louis & Mark
mert a hősöknek is van hősük


Szóval, a helyzet a következő: halott vagyok. Kimondani is furcsa, és el sem tudom képzelni, milyen lehet annak, aki valóban így gondolja. Hihetetlen ez az egész. Elképesztő. Legszívesebben egész nap csak kérdezősködnék a barátaimról, a temetésemről - Merlinre, hisz eltemettek!
Életemben először megkértem mindenkit, hogy hagyjon egyedül, át kell gondolnom... mindent. Nem tudom hogy a mondat első, vagy a második felén lepődtek meg jobban, azonban eleget tettek a kérésemnek, én pedig cserébe nyugton maradtam.
Más számára lehetőséget jelentene az, ami velem történt; esélyt arra, hogy mindent újrakezdjen, én azonban tökéletesen elégedett vagyok az eddigi életemmel, és nincsenek ilyen vágyaim. Sokkal inkább nyűg, hogy három, sőt, annál több hónapos lemaradással kell visszarázódnom a munkámba, és minden másba. Talán túlzásnak tűnhet a nézőpontom, elvégre nem évekig feküdtem kómában, de ha jobban belegondolunk legalább 100 napról van szó. Mégis mennyi minden történhetett ez alatt az idő alatt, ha az én "történésem" is alig pár óra leforgása alatt zajlott le? Mi lehet Theával, a Renddel?
Mégis elhamarkodottnak érzem, hogy bárkivel is felvegyem a kapcsolatot, amíg én magam nem dolgoztam fel, márpedig aludni sem bírok. Mozdulatlanul fekszem az ágyamban, vigyázva, hogy le ne hunyjam a szemeimet, pedig tudom, hogy már nem lesz semmi gond.
Vagy mégis?
Lépteket hallok.
Félek. Mióta vagyok képes ilyesmire?
Addig kotorászok a fiókokban, amíg meg nem találom a varázspálcámat. Összeszorult torokkal markolom meg és húzódok vissza a takaró alá, éppen abban a pillanatban, mikor az ajtóm kinyílik. Csupán arra van időm, hogy lehunyjam a szemeimet, mielőtt közeledni kezdene.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzomb. Júl. 09, 2016 1:37 pm

Mark

BEST BUDDIES, AREN'T WE?

Először minden hétköznapinak, unalmasnak ígérkezik. Felosonok, el a szülei hálója előtt, senki sem vesz észre, úgy nyomulok, hogy még büszke is vagyok magamra. Szinte hallhatatlanul. Szinte. Pedig már egyre jobban megy. Hogy őszinte legyek, alig várom, hogy végre összeszedje magát a srác és megszöktethessem. Haha. El se tudom képzelni, milyen unalmas lehet hónapokig aludni. Bár nem tud róla. Olyan ez, mintha csak egy este lenne?
Felesleges ezen agyalnom. Csak megnézem, hogy azért veszi-e a még a levegőt, van-e színe és rendesen nyomják-e bele az éltető szutyikat. Hé, lehet, hogy én nem öltöztetem meg ilyenek, de attól még hasznos vagyok a mindennapjai szempontjából. Talán ma el is mesélem neki, mennyire unatkoznék egy kicsit én is vele.
A kilincset óvatosan nyomom le, bár már megolajoztam, hogy ne csapjak vele zajt, bármikor újra bemondhatja a fuccsot. Annyira nyitom ki, hogy beférjek rajta, aztán be is csukom magam mögött.
Az ablakon bevilágítanak az utcalámpák, így éppen elegendőt látok. Először mégsem veszem észre, hogy az ágy mellett álló oszlopos tagok hiányoznak - semmi sem csöpög a srácba.
- Szevasz! - Bátran lépek közelebb, az ágy melletti székre lecsücsülök. Szinte látom, ahogy mindenki aggódva hajol át innen hozzá és a kezét szorongatja... Inkább felállok. - Anyádék ma is úgy alszanak, mint a bunda. Ha végre hazamész, tehetnél majd javaslatot valamilyen riasztó felszerelésére... Ez egyáltalán nem biztonságos. - Nem tudom, minek beszélek, úgysem hallja. Körbejárom a megszokott utam, de nem fogom be. - Nem mintha bánnám, hogy könnyű a dolgom, félre ne érts.
Nos, az első állomásnál máris hibát észlelek.
- Mi a.. - Még a fejem is félredöntöm, ahogy a gyér fénynél igyekszem megtalálni az infúzióját. - Ha most tényleg feldobtad a pacskert, ezek meg itt tartanak, esküszöm, hogy sikítok. - Motyogom magamnak, főleg azért, mert félek, ez meg legalább részben megnyugtat. Bár büdös nincs. Szóval lehet, hogy konzerválták, ahogy a múmiákat szokták. Mi a fenének ijesztgetem magam? Egyébként sem tűnik sápadtabbnak.
Lassan araszolok vissza az ágyhoz. Tényleg be vagyok tojva, egy kicsit meg bűntudatom is van, hogy nem szóltam a többieknek, legalább nézzék meg, milyen békésen szunnyad. A temetésre is csak azért mentem el, hogy majd elmesélhessem neki, milyen volt, hiszen erre valók a barátok, nem? Ha most kéne eltemetni, azt egyáltalán hogy oldanánk meg? Nem tetszik ez a játék.
- Nem azért hoztalak haza, hogy ne vigyázzanak rád.  Ha pedig nem értesítettek, duplán dühös leszek. - Persze, a húgán kívül nem tudta senki, hogy be szoktam nézni, de ugyan már, azért mégsem tűnhetek annyira szívtelennek!
Valóban aggódva, de azért kellő határozottsággal keresek pulzust a nyakán, ami már elsőre sikerül (hála a sok gyakorlásnak), és ami olyan szapora, mintha kviddics meccs közben lennék.
Dunsztom sincs, mit jelent.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzomb. Júl. 09, 2016 10:05 pm



Louis & Mark
mert a hősöknek is van hősük


A vér is megfagy az ereimben, miközben az ajtó nyikorogva (na igen, vénlányokat nem olajoz meg senki) kinyílik, és közeledni kezd felém... Louis. Mondanom sem kell, azonnal megjön az ihletem a gyerekkorom óta áhított Obszcén Szavak Gyűjteménye könyv megírásához, de úgy döntök, hagyom kibontakozni az eseményeket, és halott maradok. Épp, hogy a nyelvemet nem dugom ki. A homlokomra van írva: nyiff. Az, hogy észreveszi az infúzió hiányát igazán kapóra jön, még lélegzetet is alig veszek - nem mintha amúgy látszódna ebben a sötétben -, miközben a szobámban leskelődik. Mikor pedig odahajol, hogy megnézze a pulzusomat, úgy döntök, megviccelem kicsit.
Fuldokolva ülök fel az ágyamban, mint aki épp a haláltusáját vívja, a szememet azonban továbbra is csukva tartom. Rángatózok és dobálom magam, mintha tényleg rohamom lenne, és elhihetitek nekem, hogy elég sok filmet néztem ahhoz, hogy tényleg olyan legyen. Főleg egy olyan srác számára, akinek valószínűleg nem sok ilyen pillanatban volt része eddigi élete során. Persze, Deverouxról alighanem senki sem merne semmit biztosan állítani. Nem az a nyitott könyv-típus.
- Ezt... el... hit...ted... - hörgöm a lehető legvalóságosabban, majd akárha mi sem történt volna, elnevetem magam, és barackot nyomok a fejére. - Na mi van, Deveroux? Beszartál, mi? Olyan édesen beszéltél hozzám, alig bírtam megállni, hogy el ne morzsoljak egy-két könnycseppet. Ilyen szerelmi vallomásokban volt részem, amíg aludtam? Mert ha igen, akkor a világ legboldogabb menyasszonyaként lépek az új életembe. Én hősöm!
Továbbra is nevetve dőlök hátra az ágyamban, úgy hajtva a párnámat, hogy a lehető legkényelmesebb legyen. A pálcámról egészen meg is felejtkezem, amíg kis híján rá nem ülök - még jó, hogy nem vagyok túl nehéz csontozatú, így nem esik baja.
- Hogy vagy? - kérdezem mosolyogva, miután lecsillapodtak a kedélyek. - Mi történt azóta?


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzomb. Júl. 09, 2016 11:59 pm

Mark

best buddies, aren't we?

Komolyan be vagyok szarva. Olyan naivan reménykedő voltam, erre ha most mondja be az unalmast, az olyan lesz, mintha a kedvenc játékomat veszteném el. Csak rosszabb. Lehetünk akármennyire is előre, nem hiszem, hogy a klónozás az élen járna...
De miért rágódok ezen?
Inkább elébe megyek a gondoknak, és még mielőtt teljesen összezavarodhatnék, elkap a szívinfarktus.
Hátraugrok, mikor megmozdul, mert erre még csak nem is számítottam. Hogy zombivá váljon! Eszem a zuzáját. Először szól hozzám, és máris meg tudnám fojtani egy kanál vízben.
- Bzdmeg, jó?! - sziszegek vissza neki ingerülten. - Magadhoz térsz és inkább engem akarsz a halálba küldeni? Más hálára számítottam.
Persze, ez csak pillanatnyi dolog, ahogy kidühöngöm magam az ijedtség miatt, vele röhögök. Marhára megkönnyebbültem.
- Persze, bébi, igazából azért jöttem, hogy megszöktesselek. - Újra közelebb merek jönni, a széket húzom magam alá, ahogy mellé ülök. - De kezdem úgy érezni, hogy csak kihasználtál, most meg gúnyolódsz rajtam. - Lebiggyesztem az ajkam egy pillanatra, aztán tovább röhögve túrom hátra a hajam. El se hiszem. Ki hitt nekem, mikor azt mondtam, minden rendben lesz? Hát a fene sem.
- Legalább kipihented magad? - Nem sokat látok, és bár azt tudom, hogy legutóbb mindene be volt még kötözve, nem tudott nyilatkozni a fájdalmairól. Bár Alyse biztosan rendszeresen zaklatja a kérdéseivel, egyet én is megengedhetek magamnak.
- Jól. - Hátradőlök a széken, kényelembe pakolom magam. - Most, hogy tudsz válaszolni, helyreállt a világ rendje, nem érzem magam többé skizofrénnek. - Nem mintha bárki is hallott volna eképpen "magamban beszélni".
- Nem maradtál le sokról. Közel a világvége, aki már nem él, az mind meghalt, kivéve téged. - Habár a háborús téma valóban untat, nem fogok leállni a feltámadására vonatkozó poénokkal. - Van valami konkrétabb, amire kíváncsi vagy? Vagy valaki?
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptyVas. Júl. 10, 2016 9:23 pm



Louis & Mark
mert a hősöknek is van hősük


Azt hiszem a nevetéssel még lesznek gondjaim, de az biztos, hogy ezzel az alkalommal vitathatatlanul megérte. A csontjaim így is úgy is veszélynek vannak kitéve, tekintve, hogy én hordozom őket - legalább nemes legyen a cél, amiért kockáztatom a gyors gyógyulásukat.
- Te mondod, mikor majdnem összecsináltam magamat? Miért nem tudtál azelőtt megszólalni, hogy beléptél? Kiabálni egyet, hogy hé, seggfej, én vagyok az, vagy valami. Az hiányzik, hogy máris szívrohamot kapjak. - Színpadiasan a szívemhez emelem a kezemet, és rosszalló pillantásokat küldök felé. Nagyon is el tudom képzelni, milyen halálra számíthatott; valahol két comb között helyezkedhet el, és meg kell hogy mondjam, igazán illetlen dolog ilyesmire utalgatni egy halott mellett.
- Téged kihasználni? Na ne nevettess - legyintek vigyorogva. - Ami azt illeti, tényleg nem bánnám, ha megszöktetnél. Elég nyomasztó ez a légkör.
Arra hogy kipihentem-e magam, csupán egy halk kacagás a válasz részemről. Három hónap alatt? Ha tudná, mennyire elfáradtam! Nem emlékszem, hogy tudatomnál lettem volna egyszer is, anélkül, hogy észrevették volna. Még arra sem, hogy álmodtam-e, vagy hasonló... Mégis olyan nehéznek érzem magam, a gondolataimat és az érzéseimet, mint még soha. A terhes nők érezhetik így magukat, ha nem kapják meg a vágyott ételüket.
Igaz is...
- Egyébként tudtad, hogy a férfiaknak virág helyett ételt kell hozni? Persze, te már így is a szívembe loptad magad... A francba is, meghalok egy hambiért. - Akkor is, ha nem a legnyerőbb kifejezés ez jelen esetben.
- Már nem érzed? Akarom mondani, nem érzitek? Akkor tényleg én magam vagyok a csoda.
Baromi jót röhögök a poénján. Mintha valahogy nem érintene elég érzékenyen, hogy egy zombi vagyok.
- Thea - vágom rá gondolkozás nélkül. - Beszéltél vele?
Tőlük nem mertem megkérdezni, és láttam a tekintetükben, hogy nem is szívesen meséltek volna. Biztos vagyok benne, hogy senki iránt nem éreztek olyan sajnálatot a temetésem napján, mint iránta, pedig voltak páran.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptyHétf. Júl. 11, 2016 12:18 pm

Mark

best buddies, aren't we?


- Ja, persze, majd azt is üvöltözöm, hogy betörtem a házatokba, hívjanak már rendőrt - csak a szememet forgatom, de már a vigyor is felmászik az arcomra. - Te is hamarabb szólhattál volna, hogy mégsem vagy halott. Akkor összeborulhattunk volna sírni egy sort, így meg csak krva dühösek vagyunk mindketten.
Ez persze nem igaz, le is ülök mellé, megcáfolva a szavaim. Sőt, tovább pofázok. El se tudja hinni, milyen jó érzés. Ha nagyon szentimentális akarnék lenni, megmondhatnám neki is, hogy ő az egyetlen, aki igazán meghallgat. Aztán tényleg összeborulhatnánk.
Sajnos, a feltámadással kapcsolatban túl sok poén jut eszembe és nem győzök válogatni.
- Ez sajnos nem történhet meg. - Még a fejem is megcsóválom lemondásomban. - Alyse így is úgy néz már rám, mintha meg akarna nyúzni. Folyton. Tudod, még így az orrát is felhúzza.. - Igyekszem bemutatni azt a csúnya képet, amivel a húga be szokott engedni az ajtón. És még csoda, hogy elkerülöm őket? - Szerintem kitűnően tud rád vigyázni - vonom le a következtetést. - Amikor majd talpra állsz, ígérem, hogy kitámogatlak innen. Addig bírd ki. - Elvigyorodok, elhiszem, hogy nem ez a legjobb, amit most kaphat, de majd megbecsüli, ha eljön az ideje.
- Ha anyád felhívott volna, hogy kívánós vagy, az egész Mézesfalást és a sarki hambist is elhoztam volna, tudod. - Komolyan bólogatok mellé. - Bár azt hiszem, még egy ideig úgysem ehetsz, a gyomrod is szabadságon volt. Nem kell neki a sokk. Majd keresek hamburger ízesítésű bébipapit. - Ezúttal tényleg komoly vagyok, nem tudom, az övéi mennyire néztek utána a kóma dolognak, mert ha olyan felületesen, ahogy engem értesítettek az újdonságokról, akkor nem lesz szabad magára hagynom.
- Szerintem fel kéne venned második névnek. Mark Csoda Cavelier. Imádnivaló lenne.
Az természetes, hogy egyből a világ felől érdeklődik, bár nem hiszem, hogy olyan infóval tudnék neki szolgálni, ami igazán segítene. Thea nevére bár számítok, fogalmam sincs, mit válaszoljak neki.
- Hallod, bánnád, ha rágyújtanék a sok izgalomra? - Nem bírok élni mugli hóbortok nélkül, ez van. Amennyiben nem bánja, a dzsekim zsebéből elő is horgászom a felszerelésem.
Mi a fenét mondjak?
- A dolog... eléggé megviselte. Hogy úgy mondjam, nem nagyon kért a vigasztalásból. Mármint, nem az énfélémből, abból nyilván nem kért, hanem bármilyenből. - Kattogtatom egy kicsit az öngyújtót. - Beszéltem vele. - Most mondjam, hogy kicsit ketyós lett? - De nem mostanában. - Basszameghogynemég. - Szóljak neki? Vagy szeretnéd, ha csak random felkeresném? Talán, most jobban menne. Már régen láttam. Tudod mit? Holnap beszélek vele - jelentem ki, mikor végre a cigim is meggyullad. Hát erről van szó. Thea a megoldása mindennek. Vettem, Merlin, jó jel volt.
- Egyébként, imádtad volna a temetést. Csomó olyan arc is eljött, akit a suli óta nem láttunk. Emlékszel Jesse-re? Hugrás kiscsaj, behemót nagy szemüveg? Mindig kócos? Úgy bőgött, mintha húsz évig házasok lettetek volna. - Felröhögök, bár nagyon bénának érzem a próbálkozást egy vidámabb téma felé tereléshez.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzer. Júl. 13, 2016 2:58 pm



Louis & Mark
mert a hősöknek is van hősük


- Ha fényes nappal jönnél, mindkét problémát megelőzhetnéd. A szívrohamomat is, a tiédet is, és a bűnöző karrieredet is. Bocs, ez már három. - Az ujjaimmal is mutatom, hogy biztosan értse. - Pár perc alatt három kikerülhető problémát generáltál. Tudod mit jelent ez? MEGINT nem döntötted meg a rekordomat.
Most érdemelnék meg olyan kézfogásokat, mint azok, akik nyertek valamelyik olimpián. Szinte hallom az ujjongást és a tapsot, elégedetten bólogatok hozzá, mint a kutyák a kocsi hátuljában.
Természetesen értem Alyse reakcióját, talán én sem viszonyulnék máshogy ahhoz az emberhez, aki félhalott állapotban hozta haza a testvérét. Főleg, hogy egészen idáig mondhatni nem is ismerte Louist - biztonsági okokból kifolyólag (amit bizonyára nem kell ecsetelgetnem) nem hagytam, hogy beszéljenek egymással. Viszont a kedves fogadtatás és a tény, hogy épp egy betörés áldozata vagyok, lassan de biztosan összeáll a fejemben.
- Szóval, nem látnak szívesen. - Engem se. Akár indulhatnánk is. - Már talpra álltam egyszer, és mikor borultam, húztam magammal az összes bájitalt. Ha világos lenne - pillantok rá jelentőségteljesen -, látnád, milyen szép színes a szőnyeg. Azt hiszem, nem soká elkezd rohadni, de nem mertem nekik szólni.
Ezzel szemben egészen biztos vagyok benne, hogy képes lennék talpra állni, csak egy kis segítség kéne.
- Bébipapit? - nevetek fel, figyelmen kívül hagyva a hangsúlyt. - Inkább egy bébivodkát, rám férne az az icipici, tízcentis üveg, tudod.
Imádom elhadarni az icipicit. Valahogy, olyan részeg kontra spanyol akcentusom lesz tőle. Icpc. Iiiicpiici. Mikor felhozza a névötletet, ehhez illő vigyor lopózik fel az arcomra.
Egyből el is tűnik, mikor témát váltunk. Nem tetszik, hogy egyből rágyújtana.
- Egy halott jelenlétében akarsz dohányozni? - kelek ki magamból. - De most komolyan, mi történt, ami annyira rossz, hogy húznod kell valamivel az időt? Különben, ha rágyújtasz a szobámban, akkor nekem is adnod kell belőle. Ebben a házban szigorú törvények vannak.
Ezt pedig szigorúan adom a tudtára.
- Hát... végül is rendben, oké, megköszönném - felelem... bizonytalanul? Ácsi. Komolyan nem vagyok önmagam mostanság.
- Ez édes - kuncogok fel. Az előbbi téma elvesz egy kicsit, nagyon kicsit a jókedvemből, de igyekszem nem kimutatni. Tudom, hogy valamit nem mond el, és rá akarok jönni, mi az.
- Mi van a nagyvilágban? - A Renddel, tenném hozzá, ha hallotta volna egyáltalán a nevét. Általában sosem került szóba köztünk ez az egész, tudom, mennyire nem bírja a mostani helyzetet.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzer. Júl. 13, 2016 4:37 pm

Mark

best buddies, aren't we?

Nem bírom ki röhögés nélkül a lekicsinylőnek induló, majd még inkább lekicsinylő beszédét. Szóval nem vagyok elég jó hozzá, mi?
- Csak azért tűrsz meg, hogy ezt az orrom alá dörgölhesd, ha? - Egy pillanatra elgondolkozó képet vágok, majd megrázom a fejem. - Ez egyébként is képtelenség, nem lehetek felelősségteljesebb, mint a Griffendél kedvenc Cavelier-je. - Talán sosem bocsájtom meg neki, hogy miatta nem mondhatom, hogy mindet utálom. Pedig így árulónak érzem magam. Ez elég felelőtlen, nem?
Nem mondom, hogy nem értem meg a családja ellenszenvét, csupán csak jobbnak látom lekerülni. Még akkor is, ha ennyire nehezteli, hogy éjszaka törtem rá.
- Úgy vettem észre, egyszerűen nem vagyok nekik szimpatikus. Pedig azt hittem, a hazahozásod elég hízelgő lesz. - Nem volt az. Szerintem azt hitték, csak megjátszom a hőst és igazából én bántam el vele. Ami inkább számomra hízelgő, de nem éltem bele magam.
- Ha szólsz a húgodnak, hogy hívjon fel, hogy életben vagy, akkor legközelebb világosban jövök. - Ez egy remek alku. Legalább hasznát venné a számomnak... - Már ha akarod egyáltalán. Nem vagy túl meggyőzően boldog, csak kritizálsz, amióta itt vagyok. - Felhúzom az orrom. Túl sok mindent tettem érte és most el van kényeztetődve. Ejnye. Jobb, ha valójában is felébred.
De inkább csak tovább elégedetlenkedik. Rossz, rossz Mark!
- Ja, persze, a hányásod sokat javítana a szőnyeg színén. Még kitakaríttatnának velem! - Megrázom a fejem. - Nem, először lábra állsz, egyedül, mindenfélék összetörése nélkül, aztán elhagyjuk ezt a börtönt és még fizetem is a leitatásodat. - Hős. De ne mondogasd ennyit, tudom én.
Legalább kedvességből kihagyhatna egy kicsit a Louis-s memóriája és elhagyhatná a berögzült megfigyeléseit velem kapcsolatban! Hogy a fenébe húzzam úgy az időt, ha pontosan tudja, hogy húzom az időt? Nagy bunkó.
- Semmi - vágom rá, miközben a zsebemben turkálok. - És persze, hogy kaphatsz. De ha nem bírod, nem kell leerőltetni, ennyi idő alatt biztosan elgyengült a tüdőd. - Elvigyorodok. - Amíg halott voltál, disztingváltam, de most már meg bírlak kérdezni. Értékelhetnéd. - Jófejségem további bizonyítékaként gyorsan - és sikeresen - gyújtok neki egy szálat, azt nyújtom oda neki. Persze, ha tudom, hogy a sajátommal mennyit fogok bénázni, talán mégsem tennék így, de késő bánat.
Igyekszem anélkül elmakogni néhány gondolatot a lányról, hogy megérezné, titkolok valamit és nem kotyognám ki, amit titkolok. Azzal, hogy Mark a barátom, Theát is inkább erre a listára írnám, mint egy másikra, amiből az következik, hogyha kell, egymás előtt is titkolózhatnak, nem beszélek. Több kéne belőlem és jobb hely lenne a világ.
Elégedetten veszem, mikor végre meggyullad a cigi. Kulturáltan az éjjeliszekrényre hamuzok, majd később eltakarítom.
Csak biccentek, igen, hős vagyok és megmentek mindenkit. Csak bírjam szusszal. De azért megmentek.
- Nem kell félned, nem csapom le a kezedről - csinálok úgy, mintha ezért bizonytalankodna. Igazából nem tudom, miben kételkedik, de hát mennyivel egyszerűbb ezt is csak elviccelni? - Azt már kinőttem - elvigyorodok, hiszen pont a pofátlanságom miatt ismerkedtünk meg. Gondolná az ember?
Előállok egy temetéses sztorival, amelyik az egyik kedvencem, bár nem kérdez rá, így nem mondom el neki, hogy a csaj végül milyen könnyen le is higgadt. Nem lenne fair felvágni egy halott előtt.
Nagyot sóhajtok, mikor a nagyvilágra kérdez rá. Túl sokat foglalkozik az ilyen nagyjátszmás dolgokkal, ahelyett, hogy élvezné az életét. Nyilván máshogy érezném magam, ha engem hallgattattak volna el hónapokra a csuklyások. Persze, ha ez számít valamit, nem kifejezetten szimpatizálok velük. Se.
- Hullanak a muglik. Főleg véletlenszerűnek tűnik, mert némelyiknek gőze sem volt a mágusvilágról, nem is lesz már soha. A jók, vagy hogy hívjam őket, nincsenek ott mindenhol. A minap beszéltem az egyik volt szobatársammal, nem sok jövőt jósol nekik. - Azt nem akarom mondani, hogy nektek, hiszen Mark már meghalt egyszer. Most meggondolhatja magát és kezdhet új életet. Támogatnám. Még akkor is, ha ismerem a véleményét és a makacsságát. - Ha esetleg úgy alakul, lehet, hogy hazamennék. Akkor meg jó, ha tudod, hogy van üres szobánk.
- De ha nem erre gondoltál, a kviddicsbajnokság jelenlegi állását is felvázolhatom. - Attól függetlenül, hogy mindenki be van szarva, ilyen még van. És hahó, lehet nézni.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzomb. Júl. 16, 2016 3:43 pm



Louis & Mark
mert a hősöknek is van hősük


Égnek emelem a tekintetemet, mikor újfent a griffendéles múltamra utalgat. Most komolyan, hogy lehet utálni a griffendéleseket, mikor mindannyian olyan imádni valóak vagyunk?
- Felelősségteljesebb? - kérdezem elfojtott hangon, azzal, ami már előre jelzi a pár másodperc múlva kirobbanó röhögésemet. Hogy számára is érthető legyen a jókedvem tárgya, jelentőségteljesen mutatok végig magamon. - Biztos vagy benne, hogy pont ezt a szót akartad használni?
Láthatólag különbözik a véleményünk a hazahozásomat illetően. Biztos vagyok benne, hogy tőlem rosszabbat is kapott volna, mint egy kis ellenszenvet, tekintve, mennyire forrófejű tudok lenni, ha a szeretteimről van szó, de tény, hogy rajta múlt az életem. Remélem a legközelebbi találkozásukkor bocsánatot kérnek majd azért, amiért így bántak vele.
- Bocsi. Mondanám, hogy bal lábbal keltem, de még úgyse - vonok vállat.
Nem mondanám, hogy figyeltünk volna az étkezésemre azóta, hogy felébredtem, és bár bevallom, volt néhány mellékhatás, azért pár korty vodka még lecsúszna a torkomon. Hányás vagy nem hányás - ez máskor se zavart senkit, szóval legalább egy fél óra boldogságot adhatna nekem. Rám férne. Az egyetlen dolog, ami elhallgattat a fizetéssel kapcsolatos ígérete. Elégedett vigyor lopózik az arcomra, miközben bólintok. Egyefene.
- Kösz, haver - és beleszívok. Szívnék. Olyan köhögés tör ki belőlem, hogy kis híján a vacsorám is visszatér... De, persze, ez nem elég ok arra, hogy feladjam. A negyedik slukknál már nem akarok megfulladni.
- Őt nem is tudnád - válaszolom mindent tudó mosollyal. - Bár arra a csajra is azt hittem. - Nem hagyom ki, hogy csúnyán nézzek rá. Egyébként nem gondolom komolyan; ha van valami az életemben, amiben maradéktalanul megbízok, az a Theaval való kapcsolatom.
- Ez nem túl jó. - A gondolataim azonnal az állásom és a Rend felé kanyarodnak, ezúttal olyannyira, hogy felmerül bennem, mi lenne, ha már holnap... Nem, erre még nem állok készen. Pár nappal később, igen, akkor már muszáj lesz folytatnom. - Miért mennél haza? - kérdezem megütközve, hisz eddig szinte ugyanolyan volt a kapcsolata a családjával, mint nekem. - Azt is sorold fel. Mindent tudni akarok.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzomb. Júl. 16, 2016 7:33 pm

Mark

best buddies

Tessék látni, áldozat vagyok. Bármit teszek vagy mondok, az nem jó, mert Mr. Cavelier-nek nem tetszik. Összeszűkítem a szemem. Aztán elgondolkozom. Végignézek rajta, ahogy itt fekszik, néhol még mindig bekötözve, máshol már csak hegekkel, magatehetetlenül, és csak nekem hála, hogy jókedvűen. Aztán bólintok.
- Igen. Szerintem te többet agyalsz. - Na nem mostanában, mert 1, kómában volt 2, minden mondatomat végig kell gondolnom, amikor beszélek valakivel, nehogy véletlenül elszóljam magam. Mindenhol kémek vannak, mindenki oldalt választ, és mindenkivel el kell hitetni, hogy 1, mugli vagy vagy 2, már választottál, különben megőrülnek és még meg találnak ölni. De egyébként, Mark sokkal átgondoltabb szokott lenni és erre igenis büszke vagyok. A magam részére legalábbis.
Vigyorgok. Nem azért, mert nem tud felkelni, hanem mert már magánál van. azok után, hogy három hónapig se kép se hang nem volt, most magánál van és azzal viccelődik, hogy ágyhoz van kötve. Mondhatni. És pontosan ez az, amiért én itt vagyok. Ha nem sütne el ilyen fekete vicceket, sosem tűrtük volna meg egymást.
Tudom, hogy én vagyok a kis ördög a vállán. Én szívok el mellette mindent, amit csak lehet, én hívom meg a legtöbbször ingyen körökre, sőt, néha még egy-egy csajra is ráuszítom. Az igaz, hogy utóbbi elég értelmetlen volt, tekintve, hogy milyen hamar a fejére esett a szerelem sziklája, de nem mindig kedveltem ám Theát. Mármint, a barátnő dolgot, nem számított, ki a csaj. Utólag azért örülök, hogy nem tudtam eltéríteni a hősszerelmest a neki kijelölt útról. Még ha most nagy is a szar.
- Mondtam, hogy ne erőltesd, te barom! - Előrehajolok, hogy elvegyem tőle, de már szívja is a következőt. Kis mohó. Hihetetlen. De ha megfullad, én már úgy találtam.
- Ez a személyes varázsom - megvonom a vállam, tudom, hogy azt hitte. Sőt, szentül hiszem, hogy most is téved - egyszerűen csak képes vagyok megálljt parancsolni magamnak. Mert ilyen jó vagyok. És mert Thea nincs oda értem, és nem hiányzik nekem semmilyen összetűzés. Békés élet, én ezt vallom. - Te is bekajáltad - vonogatom meg a szemöldököm, mintha Mark Cavelier neve lenne a hódításaim listájának éke.
Főleg azért, mer ilyen nagy szíve van és az egész világ belefér. Én sosem álltattam senkit, hogy érdekelne a sorsuk. Szerintem ez csak felesleges energiát vesz el a mindennapjaiból, ahogy rágódik és aggódik, aztán mikor vége lesz, már hatvan évesen fog kötögetni, mert azt is elfelejtette, hogy férfinek született. Nem, nem jó ez így.
- Ha nagyon rosszra fordulnak a dolgok - körbeintek, mintha ez a rossz helyzet már itt is lenne. - Nem akarok háborúzni. Nincs közöm hozzá. - Azt sem akarom, hogy most kifejtse, mennyire is van közöm hozzá. Én is lehetek makacs.
Az már jobban tetszik, mikor valami nekem tetszőről kérdez, így szívesen elpanaszkodom neki, hogy megint a Montroes fog nyerni, mennyire uncsi, és blaaa. - Az EB-n pedig megint sehol sincsenek a franciák. Őrület, hogy nem megy nekik! - Ez azért még jobban fáj.
- A legfrissebb hírem az, hogy kutyát akartam. Mert egyedül éreztem magam. de most, hogy felkeltél, elbizonytalanítottál, szóval légy szíves és segíts. Szerinted legyen kutyám? - Az elfogyott csikket a hamuba teszem, és öntudatlanul húzom elő a következő szálat, miközben a pillantásom vissza-visszakúszik a srácra és komolyságot kíván kicsikarni belőle.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzer. Júl. 27, 2016 4:21 pm



Louis & Mark
mert a hősöknek is van hősük


Ha nem ismerném olyan régóta Louist, azt hinném, komolyan gondolja, amit mond.
Na, jó... Igazából még engem is meglep a válaszával, a szemöldököm majdnem a homlokomig liftezik, miközben próbálok a szavai mögé látni.
Furcsa ez az egész; egyszerre érzem úgy, hogy alig egy napja dőltem ki, és hogy évek óta csak öntudatlanul feküdtem. Nekem, aki általában mindig mindenhol ott van és nincs olyan történés, amiről lemaradna, ez tudat egyenesen idegőrlő. A kérdések maguk alá temetnek, a feszültség pedig - azt hiszem - ott bujkál minden mosolyomban. Én is megváltoztam, de ez érthető olyasvalakinél, aki halott. Mi minden változott még? Nem könnyű gondtalanságot tettetve viccelődni, sőt, még az is nehezemre esik, hogy ne tegyek egyfolytában csípős megjegyzéseket, mint egy öregember. Hogy ne faggassam Louist addig, amíg csak bírják a hangszálai, és ne induljak azonnal útnak, hogy ellenőrizzek mindent. Mindenkit.
Igen, lehet, hogy többet agyalok. Másra sem vagyok képes.
- Semmi gond, csak elszokott kicsit a tüdőm - krahácsolom vigyorogva. Nehéz kicsikarni ennyi aggódást ennyi idő alatt, ha róla van szó, és nagyon úgy tűnik hogy én ma rekordot döntök.
- Csakhogy utána megláttam a tükörképemet - tárom szét a karjaimat önelégülten. - Még a te varázsod sem vetekedhet az enyémmel.
Mikor közli, hogy hazautazna - őfelsége -, mert nincs köze ehhez, amin mindnyájunk sorsa múlik - őnagyságáé is -, kis híján másodszorra is rám jön a köhögőroham. Dühödten nyomom el a cigarettát valami... hát, nem látom pontosan, de kevésbé néz ki gyúlékonynak így, a sötétben, mint a fából készült éjjeli szekrényem. Szóval, ott. Kell ez a pár másodpercnyi elfoglaltság ahhoz, hogy ne osszam ki. Annyira.
- Komolyan beszélsz, igaz? - kérdezem halkan, fojtott, de egyértelmű indulattal a hangomban. Persze, hogy komolyan beszél, én is tudom és ő is tudja, hogy tudom. De attól még... - Hiába mész vissza, ez elől nem menekülhetsz. Egyikünk sem. Komolyan tiszta lenne a lelkiismereted, ha ölbe tett kézzel és lehunyt szemmel várnád ki, amíg kiirtanak minket? És azt hiszed, ott nem találnának meg? Nem ugyanez a helyzet? Hatalmasat tévedsz. Már azelőtt elért odáig a háború, mielőtt ez történt velem.
Ezek után igazán jöhetne egy kviddics listával, mégis csak a csigaevőkről panaszkodik, meg... Hogy legyen kutyája?
- Miért nem tartasz inkább csokibékát?


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptyCsüt. Júl. 28, 2016 12:54 pm

Mark

best buddies


Persze, hogy elszokott a tüdeje, csoda, hogy magától vett levegőt eddig, nem hogy máris füstöljön! Tudom, hogy az én hibám, hogy eltehettem volna, de nálam ez nem ilyen egyszerű. Viszont majd visszafogom a friss tüdejét, nehogy rászokjon és én legyek az aktuális csúnyabácsi.
Jót röhögök rajta, az egója nem szokott el az élettől, és nem baj, hadd higgye csak, hogy igaza van. Van biztosan egy ilyen mondás, hogy a halottnak mindig igaza van - vagy ha nem volt, kéne.
Valami olyasmi is kéne, amit a kézfejemre írhatok és mindig elolvashatom, mielőtt baromságba fognék bele. Pedig nem mondok semmi nagyot, semmi veszélyeset a világunkra nézve, mégis tudom, hogy beszéd következik. Még reménykedem egy kicsit...
Éééés nem úszom meg. Tudom, hogy ő az igazi szent, nem én. Tudom, hogy ő hoz igazi áldozatokat másokért, én pedig soha nem érhetek a nyomába, de ő ugyanaz is, aki három hónapig nyomta az ágyat eszméletlenül, mert ilyen idiótán meg akar menteni mindenkit! Mert én, én csak azokkal törődöm, akiket ismerek és kedvelek, és ez nem önzőség, hanem rendes tőlem. Megmentettem a seggét, mert róla volt szó, nem azért, mert valamilyen hős csapat tagja, akik minden sárvérűt a hátuk mögé vesznek. Nekem nincsenek ilyen nagyzoló vágyaim.
- Vágom, oké? De mindkét oldalon vannak barátaim. Nagyrészt a szobatársaim voltak, azok a srácok, akikkel először rúgtam be. Amott meg te és a barátaid, akik mindenkit meg akartok védeni, és mindenhol még ezer más, akiket ismerek. Tudom, hogy mi a helyzet. De nem fogok választani csak azért, mert mindenkit elvakít ez az egész szar. Együtt nőttünk fel, és ez nekem jelent annyit, hogy ne akarjam kinyírni egyikőtöket se. - Nem akarok ezen veszekedni. Sosem akart beszervezni, mint valami hittérítő, sosem akarta lenyomni a torkomon a nézeteit, ne a feltámadós ágyán próbálja meg. - Csak hagyjuk, jó? Nem kell, hogy egyetértsünk. Ezen ne izgasd fel magad. - Én sem fogom megpróbálni visszafogni a hősködéstől, mert nem lehet. Elfogadom. Nyelje le, hogy én meg nem vagyok olyan, mint ő. Fognám a barátaimat és elhúznék innen a francba. Kéne egy sziget, amit megvédenénk mindenki mástól és totál chillbe lenne mindenki attól függetlenül, hogy van-e idétlen tetoválás a karján vagy nincs.
Igyekszem a szokásos mellébeszéléssel oldani a feszültséget, köztünk sosincs feszültség. Megőrjít a vibrálás, valamit kezdeni kell vele.
- Aha, szóval te egy hetet sem adnál a kutyának velem? Tudod, mennyire megszívom mindig az ugrálós kajával. - Lehetetlen megfogni. Szörnyű. De egy kutyának meg lehet tanítani bármit, okos és engedelmes lehet, nem csak rohanni kell utána.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzomb. Aug. 06, 2016 10:40 am



Louis & Mark
mert a hősöknek is van hősük


- Ezért inkább megvárod, hogy mi nyírjuk ki egymást - szúrom közbe lágyan. - Oké, hagyjuk. Talán nem ez a megfelelő pillanat, hogy megvitassuk. - Nem mintha bármikor máskor az lenne, amíg nem értünk egyet. Bár többnyire tiszteletben tartom az álláspontját, ezúttal nehezemre esik elhallgatni - akkor is, ha érthető, amit mond. Részben én is a barátaim miatt harcolok, persze, de ezen kívül egyszerűen elvi kérdés.
- Nem én mondtam - emelem fel védekezően a kezemet. A kutyáknak elég jó a tűrőképességük, egy hétig mindenképpen kihúzná. Egyébként Louis és az ugrálós kaják... Nem, nem bírom megállni, hogy fel ne röhögjek, túl sok emlékem van velük kapcsolatban.
- Komolyra fordítva a szót... - Nem, nem megy, ezen megint nevetnem kell. A komoly szó az én számból körülbelül úgy hangzik, mint a kutyapisi. - Khm. Szóval, szerintem imádna, és a lányok is imádnának. Csak ne fiút szerezz, nem akarom, hogy körbehugyozzon.
Persze, ilyesmi eddig sosem fordult elő velem, de azért nem árt az elővigyázatosság. A lány kutyák egyébként is sokkal elviselhetőbbek, tudtommal. Saját tapasztalattal nem tudok szolgálni a témában, ugyanis mivel a húgom allergiás rájuk, eddig csak macskánk és baglyunk volt... meg persze én.
- Tényleg, szerinted nem furcsa, hogy Thea nem gondolt még rá, hogy legyen egy közös állatunk rajtam kívül? - kérdezem tűnődve.

// Bocsesz a hosszért ♥

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptyKedd Aug. 23, 2016 5:23 pm

Mark

best buddies


- Ezért inkább megmentelek titeket egymástól, ha kell. - Nem tudom titkolni, hogy felzaklat a téma és utálom, ha a saját igazukat akarják lenyomni a torkomon, de ettől függetlenül a humor... Hiszen pont őt mentettem meg, és egy pillanatig sem bánom. Bárkit megátkozok, ha ezen múlik az élete - a kómája -, még ha vért nem is szívesen tapasztanék a kezemhez így.
Még szerencse, hogy a tématerelés bajnoka vagyok, így egyikről a másikra ugrani egyáltalán nem jelent problémát. Főleg, ha valamiben tényleg érdekel a véleménye, hiszen ha valaha lesz kutyám (vagy nőm), azt elsősorban ő fogja megérezni. Így a fontos kérdésekbe szívesen avatom be, még akkor is, ha kiröhög. Nem gáz, értem én, egy kicsit még aggódom is.
- Merlin mentsen meg, nekem nem kell szuka! - Szinte felháborodok, ahogy ezt feltételezi. - Nekem tökös kutya kell - elvigyorodok, hiszen simán vinném harcolni is. Véresszájú. Grr. A túl sok nőnemű lény magam körül tuti elrontana. - Egyébként nem kell aggódnod a kutyapisitől, majd nem engedem Mark bácsi közelébe. - Ehhehh. Még hogy körbehugyozza... Ha nem tenné, hová maradna el a móka?
- Nem - bár az nagyon is furcsa, hogy ilyen kérdéseket tesz fel. - Kérdezd meg tőle. - Megvonom a vállam. - Szerintem ketten éppen eléggé tudtátok szórakoztatni egymást. - Na meg, ha sikerült volna nekik a családalapítás, még felfalta volna a kiskölyköt. Nem mintha ez vicces lenne vagy nekem kéne Mark orrára kötni. - Az a kérdés, hogy a "halálod" után miért nem tett szert egyre. Tudod, hogy továbbra se unatkozzon. - Elvigyorodok, nem áll szándékomban ezzel Theát bántani, de a halálos viccek és Mark önmagát állathoz hasonlítós vonala után ki tudna ilyesmit kihagyni? Hát én nem.
- Te is szeretnél valami dögöt? Azt hittem, a baglyokkal is mindig összevesztek. - Vagy az is én vagyok? Nem, nem, Jackkel csípjük egymást. Mondjuk Jack nem csípi Markot. Vagyis szó szerint de.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptyVas. Szept. 04, 2016 3:25 pm



Louis & Mark
mert a hősöknek is van hősük


Válaszára csupán egy lesújtó pillantást küldök felé, elmondhatatlanul utálom, mikor így próbál érvelni. Jobb, ha tudja: nem vált be. Most az egyszer azonban kénytelen vagyok annyiban hagyni a vitát, hisz tudom, ebben úgysem győzhetek. Csupán felesleges hangulatrombolás az egész - megvan róla a saját véleménye, ami tulajdonképpen jogos is, csak épp... Hát komolyan az én makacsságom mértékét kéne ecsetelnem?
- Hogy az egyetlen ici-pici kölyködet nem engeded a közelembe? - kérdezek vissza megtörten. Ez most fájt. Még akkor is, ha tényleg nem hiányolok magamra és magam köré semminemű kutyapisit.
- Egyébként végre meglágyíthatná egy lány a szívedet. Olyan aranyos az a kutya! - Nem is létezik még, de én már látom, hogy az. - Képes lennél nemet mondani neki? Mikor a nagy, sötét kis szemecskéivel néz rád? - szembesítem a körülményekkel, miközben lebiggyesztett ajkakkal pillantok rá a nagy szemecskéimmel. Ha nem fogadja be, esküszöm, hogy magamhoz veszem.
- Ó, igen. Egymás szórakoztatása tényleg ment - felelem kissé elkalandozva, csíntalan mosollyal az arcomon. - Illetve, menni is fog.
Három hónapnyi betározás után? Hűha, de még mennyire. Már attól beindulok, hogy eszembe jut.
- Hé, ez nem volt szép!
Felháborodottan csapok a combomra,... AUCS.
- Elfelejted, hogy szeretek veszekedni. - Kikérem magamnak. - Egyébként nem gondoltam még rá, de... lehet. A macskák például nem csípnek...meg.



Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzomb. Okt. 08, 2016 2:37 pm

Mark

besties

Mark - az én legjobb barátom Mark - a leghősiesebb griffendélesek egyike. A barátságunk talán a legfurcsább dolog a világon, és szerintem, ha a memóriája olyan tökéletes lenne, mint a bátorsága, akkor sem tudna visszaemlékezni, hányan próbálták meg lebeszélni róla, hogy egy mardekárosnak fogadjon örök hűséget. Mégis megtette, ez pedig szintén őt dicséri, viszont valamiben hallgatnia kellett volna a többiekre. Nem fog megváltani. Nem fog magához hasonlóvá tenni. Nem leszek hős, nem leszek önfeláldozó egy csomó olyan ember kedvéért, akit nem is ismerek. Nem érdekelnek a nagy játszmák. Önző vagyok. Csak magammal törődöm, és nekem szükségem van a barátaimra. Gyűlölhet, ha közben életben van, nem érdekel. Jobb is, ha hagyja a vitát, mert mindketten hajthatatlanok vagyunk és tudom, hogy mindkettőnknek igaza van - csak más-más oldalról közelítjük meg a kérdést. Egyszóval nem ez az, ami összeköt bennünket. Szerencsére olyasmiből éppen elég van még.
- Csak a te érdekedben - bólintok szomorúan, de azért jóakarón, hiszen ha ennyire ódzkodik a kutyám pisijétől, ez lesz a legjobb megoldás. - Legalább szobatisztaságig.
Felröhögök, amikor a kutyáról beszél, amit még sosem látott, amit nem utasíthatok vissza. Persze, az imitációja teljesen elrontja a dolgot, nevetségessé teszi szegény párát, de ezt sosem mondanám meg Marknak.
- Egy kankutya is lehet aranyos. És legalább megértenénk egymást. Dögös gazdikat keresnénk dögös szukákkal. Napjában többször, hiszen a séta egészséges szükséges. Nagyon jól tengetnénk a napjainkat. - Azt persze nem tudom, egy lánykutyussal mennyire lenne más a helyzet, de hát csak makacskodom. Sajnos abban Marknak igaza van, hogy amelyik megtetszik, azt viszem. Csak azért imádkozzunk, hogy ne tetsszen meg több is.
Újra röhögök, ahogy megváltozik az arckifejezése, atyám, hogy ne ismerném az érzést? Sajnálom is, hogy Theával ennyire... rosszul állnak most a dolgok, fogalmam sincs, hogyan fog reagálni a feltámadt pasijára, és hogy aztán mi lesz... Persze azt tudom, hogy a legjobb forgató könyv szerint már az ajtóban újra egymásba szeretnek. Nyálasan tökéletesen, amilyenek mindig is voltak.
- Hallod, azért... először talán járnod kéne újra. - Nem mintha alábecsülném a képességeit, de kellemetlen lenne, ha az utolsó pillanatban derülne ki, hogy mégse. Ezen aztán újra nevetek, nem rosszindulatúan, inkább kínosan. Kínos. Az biztos.
- Meg harapnak és karmolnak, aztán Merlin tudja, még mit művelnek. - Megrázom a fejem. - Ördögfattyak. - Nem kifejezetten kedvelem a macskákat, azt hiszem.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptyVas. Okt. 23, 2016 7:31 pm



Louis & Mark
mert a hősöknek is van hősük


Jellemző, hogy amint megtagadna tőlem valamit, amit én sem szeretnék, mindjárt fordul az álláspontom, és...
- Nem, nem, a kölyköd mellett a helyem - tör ki belőlem szinte szenvedélyesen. Az ő kölyke az én kölyköm is.
- Te sosem javulsz meg - nevetek fel. Dehát ezt szeretem én benne, hogy a tudtára adjam, szeretetteljesen és kissé erősebben a kelleténél megveregetem a vállát. Ez a fajta túlzás már csak a barátságunk része.
- Mármint melyik lábammal is? - kérdezek vissza kaján mosollyal az arcomon.
Ki is javíthatatlan kettőnk közül? Összemérjük a két férfiszükségletet? Nem, azt hiszem nem fog menni, mindketten egyformán vagyunk borzasztóak. Szegény Thea!
- A csajok is harapnak és karmolnak. És sok mást is művelnek - pillantok rá jelentőségteljesen. Ezt nem gondolta át eléggé. - És szerintem én tökéletesen kijönnék egy ördögi teremtménnyel. Ahogyan veled is kijövök - teszem hozzá vigyorogva. Most aztán megint panaszkodhat, hogy csak oltom, mióta felébredtem, de annnnnyira magas labda volt, nem hagyhattam ki. És hát van némi valóságalapja... Aki Louissal cimborál, az az ördögnek adja el a lelkét - gonosz kacaj -, ez vitathatatlan.
- Az ellenkezésed csak még inkább bátorít.
Ezt meg már igazán tudhatná.



Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptyHétf. Okt. 24, 2016 10:16 pm

Komolyan szeretnék a sérült barátom kedvére tenni, de hát nem elégedetlenkedik folyton? Mint egy nő!
- Őrült vagy - jegyzem meg nevetve-fejcsóválva, elvégre nekem aztán mindegy, neki nem jó semmi. - De ha lepisál és panaszkodni mersz, nincs láthatás. - Mintha a közös kölykünk lenne. Azt hiszem, az a mázlija, hogy én sem vagyok jobb nála.
Sem magamnál, ugyebár, hiszen miért is ne számolnék a kutyatartás nőnemű előnyeivel is, ha azok tálcán kínálják magukat? Úgy legyintek Markra, mintha gyerek lenne, aki nem érti a felnőtt dolgait.
- Fúj, te hódítasz ezzel a szöveggel? - Vágok egy fintort, aztán elröhögöm magam. - Bár mindig is kíváncsi voltam Thea titkos fétiseire, ugye, ez a lábas dolog nem tartozik közéjük?
Már majdnem elfelejtettem, milyen, ha az ember legjobb barátja életben van.
- Először is, az egészen más, tekintve, hogy a lányok… többsége nem vadállat. Bár abban igazad lehet, hogy ugyanolyan elégedetten tudnak dorombolni. - Ne nekem próbálja megmagyarázni, miért cicázzuk a nőket. Habár mégegyszer mondom, nem szeretek fizikai károsodást szenvedni… Addig viszont minden jöhet, elég nyitott vagyok. Lehet, hogy így kéne magam társkeresőkön hirdetni. - Másodszor, soha ne hasonlíts hozzájuk. Alvilági lények, esküszöm. - Rühellem a macskákat, még ha a poén jó is volt.
A makacskodásán csak a szemem forgatom. - Nekem mindegy, de ha kinyír az a dög, a halálom majd a te lelkesen szárad. Visszasírod még az ördögiségem. - Ezt nem vitathatja.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzer. Nov. 09, 2016 2:21 pm



Louis & Mark
mert a hősöknek is van hősük


Döbbenten kapok a szívemhez.
- Hogy mersz megfenyegetni a gyermekünk láthatásával? Hogy merülhet fel benned ilyesmi? Most csalódtam benned, Alejandro Mario Hoze. Később te is bánni fogod majd, hogy ilyesmi hagyta el a szádat.
A hatás kedvéért vádlóan szegezem rá a mutatóujjam.
- Na nem. Sosem tudhatod meg Althea fétiseit - méregetem gyanakvóan.
Még csak az kéne, hogy lecsapja a kezemről. Na, nem mintha úgy igazán hinnék ebben - az is lehetetlen, hogy az én kezemről bárki is lecsapjon bárkit is, ugyanakkor ugyanilyen elképzelhetetlen, hogy Thea másra is szemet vessen.
Remélem, fél-negyed-özvegyként fel sem merült...
Hirtelen kétségbeesett pillantást vetek Louisra.
- Ugye ez alatt a három hónap alatt még csak felé sem nézett senki? Mármint senki olyan...
Ennél jobban nem is szükséges kifejtenem, az arckifejezésem minden továbbit elmond. Hisz annyira gyönyörű, annyira különleges. Én egészen biztos meg akarnám vigasztalni, ha... nem, senkinek a helyében! Legszívesebben azonnal felpattannék és élő adásban fenyegetném meg London összes pasasát.
- A cicák sem vadállatok - válaszolom szemforgatva. - És a nők sokkal inkább alvilágiak.
De még mennyire. És még mennyire imádjuk ezt bennük.



Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzer. Nov. 09, 2016 8:44 pm

Mark

besties

Nem esem ki a szerepből, leesik az állam. A hátam mögé pillantok, mintegy keresve valakit, aki nincs jelen, majd szinte csalódottan nézek rá.
- Annyira megviselt ez a pár hónap, hogy már a szeretőd nevén hívsz? Ez már aztán éppen elég ok! A gyerek érdekében! - Méghogy Alejandro... Nagyon eltévesztette az országot a sérültünk, de ezt talán igazából mégsem lenne jogom felróni neki... Mégis, ha mindenbe beleköt, nem úszhatja meg egy fejcsóválással.
Én sem úszom meg, bár ezért a szigorú pillantásért komolyan megérte. Mintha valaha is csaptam volna le valakit is a kezéről! Én! Ejnyemár. Jót derülök a reakcióján.
- Azt hittem, a legjobb barátoddal mindent megosztasz. - Imádom ezt a kártyát és imádom kijátszani, még akkor is, mikor tudom, hogy egyáltalán nem jogos. Na meg Theából egy kicsi rész nekem bőven elég, az, amelyik elvisel és nevet a vicceimen. Tökéletesen elég. Mi úgysem passzolnánk igazán.
- Senki. - Komolyan nézek rá, tudom, hogy ez fontos neki, Thea fontos neki. Na meg egy kicsit bűntudatom van, hogy nem mondhatom, hogy én bezzeg minden percben vigyáztam rá, amíg ő nem tudott. Fordított helyzetben valószínűleg így lett volna, de kettőnk közül nem lehet mindenki hős. - De az biztos, hogy ő sem engedett volna be senki olyat. - Nem hogy az ágyába, de magához sem. Nem volt olyan állapotban soha, amikor találkoztunk, hogy bárkire is nyitott legyen úgy, meg aztán... Mark igazán ne becsülje magát alá, mennyire viselte meg a gyász a barátait. - Tutira nagyon örülni fog neked. - Azért, mert él és azért, mert végre valakivel összebújhat. Hahaha. De nem célozgatok jobban, nem az én bizniszem.
A macskákra továbbra is húzom a számat, nincs az az isten, amiért én egyet is megtűrnék a közelemben. Akkor már inkább a varangy, de Jackkel is tökéletesen megvagyunk. Mark véleményétől függetlenül.
- Ha nem ismernélek, azt hinném, panaszkodsz - nevetek fel, ahogy alvilági nőket említ. - Bár Thea nagyon kis kedves lány, nem gondoltam, hogy ilyen tapasztalataid vannak vele. - Hát persze, hogy én is buliztam már velük, de sosem mentünk együtt haza, így mindent nem tudhatok.
- Lenne valamire még szükséged? Mármint a társaságomon kívül, mert abból akkor sem kapsz kevesebbet, ha már meguntál. - A márt persze úgy értem, hogy az újjászületése óta, nem az örök ismeretségünk alatt. Egyébként pedig biztos vagyok benne, hogy a szülei nem fogják mindenféle földi jóval elkényeztetni, így nekem kell majd bemutatnom neki, mennyire nem változott meg a világ ennyi idő alatt. Vagy igazi fájdalomcsillapítóval szolgálok, hogy hamarabb pattanhasson fel, vissza az életbe.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptyCsüt. Nov. 10, 2016 11:20 am



Louis & Mark
mert a hősöknek is van hősük


- Ne játszd meg az ártatlant! Láttam, amint az a férfi kilopózik a hálószobánkból! - válaszolom felháborodottan, és mintha takaró helyett asztallap lenne előttem, ököllel lecsapok rá. Persze csak finoman, nem áll szándékomban eltörni a saját lábamat, de a szemléltetés nem maradhat el.
- Egyáltalán enyém az a gyerek? Vagy ő csinált fel?
Már eszembe se jut, hogy épp egy kutyáról vitatkozunk.
Bár Theával kapcsolatban se jutna eszembe semmi. Egymás után idézek fel az újabb és újabb férfiakat, akikhez valaha is köze volt, vagy csak kedves ismerősök. Mi van, ha... Mi van, ha... És ha ő?
Leírhatatlan, ám épp ennyire kikövetkeztethető a megkönnyebbülésem, mikor biztosít róla, nincs min aggódnom.
Eleresztek egy sóhajt.
- Visszatérve két mindenem van: Thea és minden más. Szóval mindent megosztok veled, de mindent mégsem.
Ilyesfajta, tekervényes logikára csakis egy Cavelier lehet képes.
- Miiinden nőben van valami alvilági - suttogom közelebb hajolva. Ki tudja, a végén még meghallaná valamelyikük, és akkor végem lenne.
Erre nem bekiabál a húgom, hogy kivel beszélgetek?
Dermedten pillantok Louisra.
- Inkább neked lenne szükséged egy láthatatlanná tévő köpenyre, három pisztolyra...



Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis EmptySzomb. Nov. 12, 2016 4:29 pm

Mark

best buddies

- Túl élénken álmodtál az elmúlt hónapokban! Az egyetlen hálószobákba lopózó alak én voltam. - Hozzá mindenképpen surrannom kellett, hogy más példát ne is említsek. Olyan könnyen élem bele magam a szerepbe, mintha mindig csak hülyeségeket beszélnénk.
Aztán egyszer csak beugrik Thea terhessége és legszívesebben elásnám magam az összes titokkal, amit valaha rám bízott egy szerencsétlen is. Komolyan Marknak nem mondok el valamit?
- A tied - válaszolom tömören, legyen akár szó Theáról, akár a kutyáról, ami még csak nem is az enyém. - A feltételezés is sért... - húzom fel az orrom, hogy legalább megpróbáljon "kiengesztelni" és elterelni a gondolataimat. Francba, francba.
Pont ide vág, hogy esetleg Thea kivel mással keveredett össze, de hát senkivel, csak én vagyok ilyen romlott. Komolyan mondom, hogy Markkal van az egyetlen és leghosszabb komoly kapcsolatom - legalább valami közös bennünk Theával. Majd elmondom neki, hátha nevet. Várja csak vissza jókedvűen.
- Ezt örömmel hallom - veregetem meg a vállát, nem is számítottam kevesebbre. Nyilván én nem vagyok elég úriember, amiért még nem ismertem olyat, akiről nem árultam volna el neki bármit. Na jó... talán csak egyet, de az sem ilyesmi volt.
- Fested te az ördögöt... - vigyorodok el, de fel is tápászkodom a helyemről, amint meghallom Alyse hangját.
- Te, drágám, mondd, hogy magadban jár a szád, az is elég lesz - veszem suttogóra a dolgot. Nem hiszem el, hogy ennyi kihagyás után nem érdemlek meg egy kis bulit Markommal, de nyilván ez egy jel, hogy hagynom kéne még pihenni, különben visszalököm a kómájába. Így is csoda, hogy felébredt, én pedig már egészen meg is feledkeztem erről.
- Úgyis jövök még. - Megvonom a vállam és jelentőségteljesen pillantok az ajtóra, mintha a lány tudhatná, hogy ez neki szól.
Amint Mark megtisztel azzal, hogy teljesíti a kérésem, elhopponálok, így senkinek sem tűnhet fel a hang, a srác pedig nyugodtan kimagyarázhatja magát egy túl éber álommal vagy gyakorló beszéddel a többieknek. Tudom, hogy feltalálja magát, még akkor is, ha a húga nem fogja minden szavát benyelni.
Főleg, ha megtalálja a hamut a szekrényen.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Mark & Louis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark & Louis   Mark & Louis Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mark & Louis
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mark & Louis - remake
» Lily & Mark
» Mark&Thea #1
» Lily & Mark
» Gwen & Mark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: