KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Lily & James & Voldemort Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Lily & James & Voldemort Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Lily & James & Voldemort Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Lily & James & Voldemort Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Lily & James & Voldemort Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Lily & James & Voldemort Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Lily & James & Voldemort Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Lily & James & Voldemort Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Lily & James & Voldemort Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Lily & James & Voldemort Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Lily & James & Voldemort Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Lily & James & Voldemort Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Lily & James & Voldemort Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Lily & James & Voldemort Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Lily & James & Voldemort Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Lily & James & Voldemort Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Lily & James & Voldemort

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
James Potter
I have the dark mark. I'm a death eater.
James Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 129


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyCsüt. Dec. 15, 2016 6:24 pm

Lily & James



Szeretek egyből a mély vízbe ugrani. Most, hogy visszatértünk a nászutunkról, sokkal szívesebben tettem volna így; talán betegesnek hangzik, hogy hazafelé, a repülőn ülve én már a felderítésekről és a kisstílű párbajaimról álmodoztam, de nem lehet mit tenni. Talán a főnök is ráérezhetett és ezért osztott be minket testőröknek. Ritkán történik ilyesmi, mivel mindenkinek megvan az a terület, ahol a leginkább kamatoztathatja a tehetségét, de a ritkán is eljöhet egyszer, ahogyan ma is tette a szemét.
Említettem a hozzáértést. Nos, nekem kimondottan nem tartozik a szakterületemhez csendben maradni, főként nem egy ilyen unalmas és hosszú autóút alatt. Azt hiszem, mire elérjük az úti célt, már a mugli miniszter lábméretét és a szőreltávolítási szokásait is tudni fogom... vagy inkább ő az enyémet.
Épp a kedvenc sztorim kellős közepén vagyok, mikor az előttünk haladó autó hirtelen lefékez, én pedig kis híján teljes lendülettel belemegyek. Azonban arra sincs időm, hogy kifejezzem a nemtetszésemet.
Nincs abban semmi különös, ha kidől egy fa az útra. Viszont ha két óriás jelenik meg a helyén és egyesével kezdik felborítgatni az autókat, az már felvet némi kétséget.
- Fedezz!
Lily válaszát meg sem várva szállok ki a kocsiból, majd miután védő varázslattal láttam el, az óriásokat kezdem támadni.


K.P. edit

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyCsüt. Dec. 15, 2016 10:18 pm

Jily vs Voldemort
THIS IS WAR

Nászút igen eseménydúsan telt, és mit ne mondjak nem pihentem ki magam fizikailag. Kissé depresszióba estem mikor felszálltunk a repülőre. Az azt jelentette hogy haza kell jönnünk. Az egyik felem sír a másik pedig mosolyog. Bár igazából még otthonunk sincs hisz csak ideiglenesen bujkálva érünk be a potter birtokra. Mikor pedig szinte az első beosztásunk a mugli miniszterelnök felügyelete.... kételyeim támadtak. James persze újabb kihívásnak tekinti, de én kissé feszülté váltam. Az egész utat csendben ültem végig, a miniszter elnök az előttünk lévő kocsiban tartózkodik, közben egy személyi titkárával ülünk a második kocsiban. Tekintetem végig kifele szegeződik, minden egyes fát megnézek és bokrot. Hallom fél füllel hogy a voki tokin szinte hallunk mindent amit beszélgetnek az első kocsiban, és James lelkesen válaszolgat is neki. De igazából nem hallok meg semmit. Persze az igazi miniszter elnök maga a titkár aki velünk ül, és egy dublőr ül az elsőbe. A férfi egész végig feszengve ül, mintha valami... betegségünk lenne, többek között ezért se vagyok hajlandó ránézni. és inkább alaposabban végzem a munkámat. Mikor viszont belecsapódunk az előttünk lévő autóba előre esek az ülésen és bevetem a fejem az előttem lévőbe. Épp a fejemhez kapok, mikor James kipattan...
- Mi.. Jamie... - megrázom a fejem, mert... nem fáj. Nem fájhat. Előkapom a pálcámat, amivel még jobban halálra rémítem a minisztert. Félig kihajolok a nyitott ajtón, és kiakadt szemmel nézem... óriások, halálfalók. Nyelek egyet közben James útjában álló halálfalók vagy lények... felé küldöm az ártásokat. Közben előjönnek a többiek is, de túlerőben vannak.
- Maradjon itt! - parancsolom rá, miközben a mugli testőrei is megérkeznek fegyverekkel. Oh hogy tudná... de rájuk ripakodom, hogy a lehető leggyorsabban vigyék el innen. Közben érzem, hogy valami nedves folyik végig az arcomon, majd a számba megérzem a fémest ízt.

¤    Lily & James & Voldemort 1694231864  rendeer    ¤ Somebody Die for... ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lord Voldemort
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lord Voldemort
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 52


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyCsüt. Dec. 15, 2016 11:35 pm


Lily and James
Az időzítés tökéletes, mint mindig. A terv előkészítve állt már azon a napon, amikor megtudtam, hogy milyen irányban fog haladni a konvoj a mugli miniszterelnökkel. Persze ki más lehetne a kísérő testőrség tagja, mint a Főnix Rendje. Egyik idegesítőbb, mint a másik.
Az óriásokkal és három halálfalómmal az erdőben bújtunk meg, hogy kivárjuk a megfelelő pillanatot, amikor beindulhat a terv. Marha unalmas csak várakozni, de most szükséges, nem lehet hiba.
Varázslattal rejtem el magam, miközben egy fa törzsének támaszkodom. Nigel nagyon szívesen tartott volna velem, de más megbízást adtam neki. Ha minden jól ment, akkor a foglyot most kínozza, hogy kiszedje nekem belőle azt az információt, hogy hol találom meg a híres Necronomicont. Amiket eddig találtam mind hamisítvány volt, semmilyen erő nem származott belőle. Ráadásul tele volt ostobaságokkal. Mit ne mondjak, egyik tulajdonos sem élte túl a velem való találkozást.
Hamarosan mozgásra leszek figyelmes, és amint megpillantom az első autót a kanyarban elmosolyodom. Megjelenek az óriásoknál, majd kiadom a parancsot. A fa olyan könnyen szakad ki a helyéről, mintha semmi sem tartotta volna eddig állva. Hatalmas csattanással ér földet elzárva az utat a kocsik elől, majd az óriások megindulnak, hogy felborogassák a csotrogányokat. Undorító találmány, semmi szép nincs bennük. Elhúzom a szám, aztán intek a halálfalóimnak, hogy induljanak meg. Közben én az erdő sűrűjét kihasználva jutok közelebb ahhoz az autóhoz, ahonnan Potterék pattantak elő. Lehet, hogy a halálfalóim eszén túljárnának ezzel az egyszerű trükkel, hogy kicserélik az embereket. Nem mellesleg minek védenének egy koszos kis titkárt egy másik kocsiban ülve, ha a miniszterelnök a védett személy. Persze, remek terv, ha az ellenség megzavarása a tét. Én viszont nem csak megzavarni szeretem, de játszani is szeretek.
Amikor Potter előre rohan a társasághoz, akik elkezdték elvenni a figyelmet, kihasználom az alkalmat. Egy olyan varázslatot használok, amely hatására pillanatok alatt sűrű köd borul a tájra. A látási viszonyok drasztikusan csökkenek, de én és a halálfalóim tökéletesen látunk így is. Még akkor rájuk szórtam az ellen varázslatot, amikor ide értünk.
– Capitulatus – suttogom alig hallhatóan, miközben pálcámat Lily Potterre fogom. A pálca messzire repül a kezéből, én pedig hangtalanul közelítem meg. – Játszunk egyet, Mrs. Potter – szólalok meg a háta mögött, majd azonnal el is tűnök onnan, hogy ne tudja behatárolni merre vagyok.
music: – ● notes: –  ● words: 371 ● ©
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
James Potter
I have the dark mark. I'm a death eater.
James Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 129


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptySzomb. Dec. 17, 2016 2:55 pm

Lily & James



Megidézem a patrónusomat és egy gyors, de lényegre törő üzenetet küldök a Rend tagjainak, mielőtt belevetném magamat a harcba. Az óriásokra kötőhártyagyújtó átkot küldök, a halálfalókra pedig egy hátráltató ártással bénítom meg rövid időre. Mivel sokan vannak, ez mindössze néhány másodpercet jelent, viszont ez is a hasznomra válik úgy, hogy egyre kevésbé látok a sűrűsödő ködben.
- Homenum Revelio - suttogom magam elé. Jelenleg nem tartózkodik senki a közvetlen közelemben, csupán az egyik óriás közeledik felém. Ha kiteríteném, azzal a csapat többi tagját is veszélybe sodorhatnám, feltéve... Feltéve, hogy nem határozom meg az irányt.
Elmosolyodok magamban és egy kötöző ártást küldök felé - még célba sem ér, mikor fordítok rajta egyet és arrafelé küldöm, amerre a halálfalókat sejtem.
Futva indulok vissza a kocsikhoz, ám mielőtt odaérnék, még kikapom a zsebemből a voki tokit.
- Minden rendben, Lily? - szólok bele örökösen körbe-körbe fordulva, nehogy hátulról lepjen meg valaki.


K.P. edit

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptySzomb. Dec. 17, 2016 3:13 pm

Jily vs Voldemort
THIS IS WAR

Hazudnék ha azt állítanám, hogy nem félek. Hogy is ne félnék? Szinte rettegek. Folyamatosan jár az agyam akörül még is mit tehetnék. A miniszterelnököt elvitték az emberei, de ezzel nem oldódott meg a helyzet, nem tudom mennyien vannak, és hogy követték e őket. Az is megrémiszt hogy a folyamatosan keletkező ködtől egyáltalán nem látom Jamest, hogy merre lehet. Nagy levegőt veszek és a pálcámat szorongatva forgolódom. Mikor a mély reszelős hangon megszólal valaki a lefegyverző bűbájon és a pálcám pedig kirepül a kezemből. Mély levegőt veszek. Mind a két kezem ökölbe szorul, és próbálom saját magamat lenyugtatni, és magamba beszélni, hogy az iménti hang nem magáé Voldemorté volt. Pedig egészen biztos vagyok benne. A sűrű ködtől immár semmit nem látok, olyan mintha a szemem homályosodott volna be.
- Játsszunk? - nevetem el magam. - Igazán bátor tőled "Nagyúr", hogy lefegyverzés után szeretnél " játszani ". - a hangomban annyi gúny van amennyi csak belefért. Már miért ne szemtelenkedjek? Hisz nekem úgy is befellegzett. Nem látok semmit, pálcám nincs nálam, és a 2. legnagyobb varázsló az ellenségem. Nem ez az a pont mikor már oly mindegy még is mit csinálok? A ráidó adóvevő serceg ami a zsebembe van, de nem hallok semmilyen tiszta hangot belőle, bizonyára a köd zavarja be az adást. Mugli dolgok, ezért szerettem volna inkább valami mágikus eredetű kommunikációs eszközt.  Voldemort itt van, remélem Jamesnek szerencséje lesz és eltud menekülni. Én pedig próbálom neki húzni az időt, kizárt dolog, hogy ezt élve megússzam, és egyszerűen rémisztő, hogy már mennyire belenyugszom a gondolatba. Csak forgolódom és várom a veszély forrását.

¤    Lily & James & Voldemort 1694231864  rendeer    ¤ Somebody Die for... ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lord Voldemort
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lord Voldemort
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 52


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptySzomb. Dec. 17, 2016 4:45 pm


Lily and James
Érzem a levegőben a feszültséget, amit a ködöm kelt. Az nem érdekel, hogy mi lesz az óriásokkal, felőlem széttaposhatnak bármit. A halálfalóim elintézik a többit, míg én foglalkozom a nagyérdemű közönséggel. Lássuk hát hogyan boldogulnak ezek után.
A köd egyre lejjebb ereszkedik és egyre sűrűbb lesz, végül már annyira besűrűsödik, hogy az orrukig is alig láthatnak el. Így bizony nehéz lesz a vöröskének megtalálnia a pálcáját, főleg úgy, hogy az éppen nálam van. Úgyhogy, ha megtalál engem, talán leszek olyan jó és adok neki esélyt.
– Nos, Lily, lássuk, hogy ezek után is ilyen jó lesz a kedved – mondom gonosz mosolyra húzva ajkaim, miközben a hozzá közelebbi kocsi oldalának dőlök. Tisztán látom, ahogy próbálja kivenni a ködben hol lehetek, vagy ki lehet még a közelében. – Somnium veritas – suttogom el a varázslatot, kiterjesztve a két jómadárra, majd az egyik kocsi tetejére hoppanálok. Ezzel a remek kis varázslattal olyan illúziót bocsátok rájuk, amely annyira becsapja az érzékeiket, hogy teljesen valóságosnak fogják látni. Viszont a legjobb az egészben, hogy nem csak látni, de érezni is fognak mindent, ami velük történik. Egyszerűen, hogy mindenki megértse, a lényege az, ha az illúzió kínzás alatt van, akkor a valódi alak is ugyanazt a fájdalmat fogja átélni. Sajnos, ha az illúzió meghal, akkor a valós személy csak elájul.
James felé fordítom tekintetem, aki továbbra is próbálja utolérni azon az átkozott szerkezeten a feleségét. Viszont a köd miatt nem működik semmi. A varázslat viszont életbe lép. A tárgyból hosszas sercegés után annyit hallhat, hogy valaki éppen fájdalmasan zihál bele, majd meghallja a szeretet nő elkínzott hangját, ahogy őt szólítgatja.
– James... James, segíts... Itt van! Nem látom hol van... – mondja az illúziós Lily, aztán még egy vérfagyasztó sikoly hangzik fel, viszont ezt már nem csak a voki tokiból. Ez a hang bezengi az egész vidéket. Ezután a tájra túlságosan mély csönd borul, még egy rovar hangját sem lehet hallani, mintha a világra egy hatalmas búra került volna, amely kizár minden zajt. Ha James ezután rohanni kezdene, hogy megkeresse szeretett nőjét, akkor úgy érezheti, mintha egy helyben futna, pedig csak lelassult az idő. Végül valami megtorpanásra készteti. Lily. A nő véresen, tele sebekkel, szakadt ruházattal támolyog elő a köd sűrűjéből. Felé nyújtja a kezét mielőtt összeesne.
Ezután tekintetem Lilyre siklik, aki még mindig engem kutat, miközben a földön pálcája után keresgél tapogatva. Ekkor félbeszakítja valami, mégpedig az, hogy a köd hirtelen két alakot fed fel előtte alig pár méternyire. Amikor pedig ráfókuszál, hogy tisztábban láthasson talán még meg is közelíti kissé őket. Engem pillanthat meg a férje felett, ahogy pálcát fogva rá éppen a kínzó átkot bocsátom rá. Amikor az illúzió James azzal küzd, hogy kibírja az átkot üvöltés nélkül, addig a valódi James ugyanazt a fájdalmat éli át pár méternyire. Ezt pedig addig folytatom míg meg nem unom. Ha Lily nekirontással megpróbálná megakadályozni a további kínzást, akkor csak annyit érhet el, hogy egy láthatatlan falba ütközne. Végül, hogy feltegyem az i-re a pontot az utolsó varázslat, amit láthat, az az, hogy a szeme láttára ölöm meg a férjét. Ekkor viszont a valódi James elájul. Pár percre kiiktatva őt a játszmából.
music: – ● notes: –  ● words: 516 ● ©
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
James Potter
I have the dark mark. I'm a death eater.
James Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 129


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptySzomb. Dec. 17, 2016 11:53 pm

Lily & James



Bármilyen sikerélményt is kelt bennem a kreatív és tökéletesen kivitelezett megoldás, amivel kiiktattam az óriást és Voldemort valamennyi halálfalóját, továbbra is frusztrálnak a körülmények. Mintha nem lenne elég idegpróbáló a helyzet így is, köd borul az autóútra, és kimondottan nehéz egyszerre fenntartani az emberkimutató bűbájt és elvégezni bármi mást. A párbajozással sosem akadtak problémáim, ahogy magával a varázserőmmel sem, a koncentráció viszont nem az erősségem. Ez olyan általános hiba a férfiaknál, amit még nekem, James Potternek is muszáj beismernem.
Most, hogy a látóviszonyok nem a legjobbak és a bűbájnak sincs végtelen hatóköre, a voki toki az egyetlen reményem. Mikor kiosztották nekünk és elmagyarázták, hogyan kell használni, a kíváncsiságom alighanem megközelítette Arthur Weasley-jét. Most, hogy láthatólag semmi haszna egy hamis, varázslat által létrehozott időjárással szemben, minden mugli tárgyakba vetett hitemet elveszítem. Egyedül az vigasztal, hogy tudom, Lily okos és erős boszorkány: nem történhet vele semmi baj. Legalábbis ezzel győzködöm magamat egészen addig, amíg meg nem hallom őt.
Eldobom a szerkezetet és futni kezdek, amilyen gyorsan csak a lábaim bírják. Csak sejtem, merre lehet, de jelenleg ez is elég - jelenleg bármi elég, csak tegyek valamit, csak ne essen semmi baja...
De hiába rohanok tovább és tovább, mintha egy centimétert sem haladnék előre. Végül megtorpanok és önuralmamat vesztve kiabálom az ürességbe Lily nevét.
Kis híján a pálcám is kiesik a kezemből, mikor végül megpillantom őt.
- Nem! NEM! Lily, Lily kérlek térj magadhoz!
Leroskadok mellé a földre és gyógyítani próbálom, de a varázslataim mit sem használnak. A kiborulás határán nyúlok érte, hogy a karjaimba kapjam és dehopponáljak vele.
Csakhogy nincs rá lehetőségem.
Összeszorítom a fogaimat, hogy ne ordítsak fel a fájdalomtól. Próbálom megtalálni az átok forrását, de semmit sem látok, így lehetetlen visszatámadnom.
És ugyanolyan hirtelen, ahogy a fájdalom jött, meg is szűnik - ahogyan minden más is. Fejem a hideg aszfaltra hullik, majd elsötétül előttem a világ.

// bocsi, hogy ennyire gagyi lett Sad


K.P. edit

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyVas. Dec. 18, 2016 11:20 am

Jily vs Voldemort
THIS IS WAR

Minden erőmre szükségem van, hogy ne remegjek úgy mint egy kocsonya. Mióta annyiszor szembenéztünk a halállal nem is attól félek igazán. Inkább, a kínzástól és attól hogy Jamesnek esik baja. Hisz akár én ő is a ködben keresheti a kiutat vagy akár engem. Azt pedig nem tudhatom, hogy őt is lefegyverezték e. Viszont A földre tekintek, és mintha meglátnám a pálcámat. Azonnal négykézláb ereszkedem miközben elkezdek utána tapogatni, de csak egy rohadt ág az. Dühösen elvágom valamerre, remélem Voldemort szemébe. Mély levegőt veszek, majd egy pillanatra olyan érzésem lesz, mintha elhomályosodnak a látásom. Hosszasan össze szorítom a szememet, közbe természetesen fülelek, ha esetleg valamelyik oldalról támadás érne. Majd kinyitom a szemem és varázslatok fényét látom nem messze. Majd egy üvöltést hallok... két alak bontakozik ki előttem, de igencsak homályosan. Mély levegőt veszek és megteszek feléjük óvatosan pár lépest.. majd a látvány igencsak felbosszant. A gyomrom pillanatok alatt összeszorul. Épp maga voldemort kínozza ugyanis a férjemet. A tehetetlenség ami a legjobban kínoz amellett hogy látom Jamiet szenvedni. De nem bírom tovább... ha kell fizikai erővel akadályozom meg Voldemortot nem érdekel... de James pálcája is segíthet csak gyorsnak kell lennem. Elkezdek minden erőmmel rohanni feléjük, de mintha sétálnék...  De valószínűleg pajzsot emelhetett maguk köré, mert hirtelen teljes erőmből egy falnak ütközöm, amiről szó szerint csak vissza pattanok. Dühösen fújtatok miközben megoldást keresek.. fogalmam sincs mit.  Csak kapkodom a fejemet, és valakit keresek.. bárkit!!!
- VALAKI!!! - üvöltök , segítségre vagy egy pálcára van szükségem!!! Valaminek történnie kell! Már kétségbe esésembe a láthatatlan falat püfölöm, mintha széttudnám törni... Majd felcsendül hirtelen az átok... a zöld fény szinte megvakít, és betölti a teret. Csupán megrökönyödve, sokkol állapotban nézem végig ahogy a férjem két térdre majd teljesen összerongyol mintha egy sima... bábú lenne. Csak bambulom őt... és hirtelen a fájdalom térít magamhoz ugyanis olyan erősen szorítottam eközben ökölbe a kezem hogy a körmeim belemélyedtek a tenyerembe, és elkezdtek vérezni... de... csak fáj, érzem a nedvességet, de nem vérzik... a fejemhez kapok... a sebem nincs meg amit az autó balesetben szereztem...
- VOLDEMORT!!!!!! - üvöltöm neki tiszta erőmből! Látom, de tudom nem ő az igazi...  "Játszunk egyet, Mrs. Potter" ... rohadj meg! Félig megkönnyebbülök, hisz szinte biztos vagyok benne hogy csupán az elmémmel játszik, vagyis.. reménykedek benne. James nem lehet halott... nem...  

¤    Lily & James & Voldemort 1694231864  rendeer    ¤ No Man's Land ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lord Voldemort
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lord Voldemort
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 52


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyVas. Dec. 18, 2016 4:47 pm


Lily and James
Az illúziók remekül működnek, és azt a hatást fejtik ki, amire számítottam. Szeretem, amikor minden úgy megy, ahogy azt én akarom. Míg a két jómadár az illúzióival küzd, addig én ellenőrzöm a halálfalóimat. Az idiótákat még így is sikerült megkötöznie valószínűleg Potternek, ő van a legközelebb hozzájuk.
– Ezért még megkapjátok a magatokét, szerencsétlenek – morgom, miközben kiszabadítom őket a kötél rabságából. – Keressétek meg a miniszterelnököt! Senkit se kíméljetek! – adom ki a parancsot két halálfalómnak, remélve, hogy legalább ezt nem szúrják el. Dühösen fordulok meg, és veszem az irányt Potter irányába, aki az egyik kocsi mellett fekszik éppen eszméletlenül. Leguggolok mellé, aztán magamhoz veszem a pálcáját. Megforgatom ujjaim között, aztán felállva tovább sétálok Mrs Potter felé, aki már magán kívül üvölti a nevem. Milyen édes, hogy az előbb még mennyire akart valakit segítségnek. Ha hívtak is közben, még akkor is van egy időm mielőtt megérkezne a felmentő sereg fehér lovon.
– Nem kell úgy kiabálni – mondom megállva előtte pár méternyire, majd a köd megnyílik előttünk. – Itt vagyok. Melyiket szeretnéd? – kérdezem felemelve jobb kezem, amiben az ő és James pálcája is ott van. – Vagy inkább őt? – kérdem félre állva, miközben a köd továbbra is szétnyílik egészen addig, amíg fel nem fedi Lily előtt eszméletlen párját. Ha szeretne odafutni hozzá, nem állítom meg benne. Viszont abban biztos vagyok, hogy amint megbizonyosodik arról, hogy Potter valóban él és lélegzik, akkor a pálcákat szeretné visszaszerezni. Bár a kis sárvérű meg sem érdemelné, hogy visszakapja a pálcáját. Itt és most ketté kellene törnöm.
Kár, hogy hamarosan Potter is magához fog térni.
music: – ● notes: –  ● words: 255 ● ©
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyVas. Dec. 18, 2016 7:11 pm

Jily vs Voldemort
THIS IS WAR

Zihálva forgolódom, mondhatni vakon. Egyik irányba elindulok fogalmam sincs merre, de egyszerűen képtelen vagyok tovább egy helyben állni, és várni. A hallott james már el is tűnt előttem és a hamis Voldemort alakja is. Majd meghallok a hangját, amit biztosra veszek, hogy valódi. A hideg is kirázz reszelős hangjától. Mély levegőt veszek és megfordul a hang irányába. Majd felmutatja a pálcámat, messziről nem látom kié lehet a másik... épp válaszra nyitnám a számat, mikor félre áll és mögötte ott... ott fekszik James. Ismét az a jeges rémület lesz úrrá rajtam, mint a látomásban... mert.. mert ugye az az volt? És nem... Mit kéne csinálnom? A pálcámat követelni, és párbajozni vele. Életre halálra, csak mi ketten. De már rég James felé futok, egyszerűen képtelen lennék úgy szembe nézni a nagyúrral, hogy fogalmam sincs James .. él e. Hogy megtámad közbe? Nem hinném lenne annyira tisztességtelen. Voldemort szereti fitogtatni hatalmát és tehetségét, így szeret párbajozni, nem lőne hátba. Olyan éllel térdelek a földre James mellé, hogy érzem mind a két térdemet rendesen fel is horzsoltam. Azonnal a pulzusát keresem a nyakán könnyes szemekkel. És szinte nevetnem kell megkönnyebbülésemben. ÉL! Hosszú csókot nyomok a homlokára, majd méltóságteljesen felegyenesedem, és elé állok A szemeimet gyorsan megtörlöm mikor Voldemort épp nem rám figyel.
- A sajátomat. - válaszolom annyi erőt belepréselek, amennyi tőlem telik. Most nem csak magamat, hanem Jamest is meg kell védenem. Hatalmas nyomást érzek a mellkasomba, lassan próbálom beszívni és kifújni a levegőt, de... meglátjuk mi lesz. Mikor Voldemort nagy kegyesen, mint kutyának a csontot oda vágja elém a pálcámat lehajolok érte. Majd párbajra készen állva várom a lépését...  

¤    Lily & James & Voldemort 1694231864  rendeer    ¤ No Man's Land ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lord Voldemort
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lord Voldemort
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 52


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyVas. Dec. 25, 2016 2:15 am


Lily and James
Ó, hogy ez mennyire... Nyálas! Mindjárt hányok, annyira édesen szirupos az egész. Hát nem csodás látvány, ahogy ennyire aggódik a szíve választottjáért? A legszívesebben nem nézném ezt az undorító jelenetet, de az az arckifejezés Mrs. Potter arcán, egyszerűen páratlan. Szinte hallom azokat a kis kerekeket kattogni, hogy vajon valódi volt, amit látott, vagy valóban megöltem James Pottert. Viszont vagyok olyan kegyes, hogy hagyom odafutni hozzá, hogy megnézhesse él-e még. Most annyira könnyű célpontok, hogy pillanatok alatt vége lehetne a földi pályafutásuknak.
Miközben a hölgyemény ellenőrzi az életjeleket, addig én eljátszadozom a pálcákkal azon gondolkodva, hogy melyiket kéne egy egyszerű mozdulattal ketté törni. A kis sárvérű szukáét, vagy a drága Potterét?
Felvont szemöldökkel pillantok a vöröske felé, majd elmosolyodva nemes egyszerűséggel elé dobom a pálcáját. Jó kutya, ügyes kutya.
Ah, a legélvezetesebb az lenne, ha megtörhetném ezt a nőt a szívszerelme előtt. Milyen csodás látvány lenne Potter szenvedő arcát látni!
Pár pillanatig csöndben, a pálcámmal játszadozva figyelem az előttem álló nőt, aki elég elszántan tekint vissza rám. Végül a kezemben megáll a pálca, és ráfogom azt. Érzem a feszültséget a levegőben, valószínűleg most minden idegszálával arra koncentrál, hogy mikor támadom meg.
– Stuport! Locomotor mortis! – mondom a két varázslatot egymás után gyorsan mozdulva. Az egyik valóban a vöröske felé indul, a másikat viszont a magához térő Jamesnek szánom. Végre felébred a kis Csipkerózsika. Már kezdtem azt hinni, hogy végig akarja aludni az egészet.
music: – ● notes: –  ● words: 233 ● ©
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
James Potter
I have the dark mark. I'm a death eater.
James Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 129


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyVas. Dec. 25, 2016 10:35 am

Lily & James



Halványan érzékelem Lily ajkait a homlokomon - ez ad erőt, hogy végre magamhoz térjek.
Még a szemeimet sem nyitom ki, máris végigsöpör rajtam a rettegés: vajon ez volt az utolsó csók, amit kaptam tőle? Lehet, hogy már nem is...
Azonban nincs ragyogó fény, ami arra késztetne, hogy kapjam az arcom elé a kezemet. Kellemes homály uralkodik, valószínűleg ugyanolyan, mint akkor, mikor elveszítettem az eszméletemet. Az apró sérülések, melyeket a pillanat hevében fel sem fogtam, most bátortalan sajgásba kezdenek, a cruciatus átok okozta fájdalom azonban elmarad. Tehát Voldemort csak játszott velünk.
Úgy döntök, nem leplezem le magamat azonnal, ehelyett megvárom, mi következik ezután.
Mikor meghallom Lily hangját, hatalmas kő esik le a szívemről. Csak annyira van időm, hogy futólag szemügyre vehessem a környezetemet, a pálcája máris halk csattanással landol a földön. Nem hagyhatom, hogy párbajozzanak, a saját varázspálcám nélkül viszont legnagyobbrészt tehetetlen vagyok.
Arra viszont képes, hogy még idejében félreguruljak az átok elől, ami legnagyobb meglepetésemre engem céloz meg. Olyan gyorsan pattanok fel, mint még soha.
- Mi a helyzet, Nagyúr? - szólítom meg maró gúnnyal a hangomban. - Kettőnkkel már nem bírnál el?


K.P. edit

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyVas. Dec. 25, 2016 11:12 am

Jily vs Voldemort
THIS IS WAR

Mikor felegyenesedek Voldemort elé készen arra, hogy élet halál párbajt vívjak... a szívem majd kiugrik a helyéről. Félek, ami szerintem természetes dolog jelenlegi helyzetembe. Nem is a saját halálom miatt, hisz mind akik fellázadtunk ellene ... tudjuk mi lesz a vége. Kész csoda lenne ha túlélnénk a háborút. Egyszerűen azt sajnálnám, hogy a házasságunk csak ennyit érne meg... hogy nem tudtuk élvezni nyugodt körülmények között. Hogy nem tudok ezek után segíteni a barátaimon. Ha James túléli, amit egyedül remélek sikerül elérnem... tovább segíteni neki. Most már csak ez a cél lebeg előttem, hogy Jamest kitudjam juttatni innen, addig míg fel kell tudjam tartani a frontot és eltudjon menekülni, vagy jöjjön a segítség. Csak halvány mosolyra gördül a szám széle... tényleg ilyen önzetlen lennék? Nem nem akarok meghalni, ki akar? De akkor már olyan valakiért halljak meg akit szeretek...
Majd elhallatszik voldemort támadása, ami olyan gyors, hogy pálcámat épp hogy feltudom emelni védekezés képpen.
- Protego... - mondom kapkodva, mert közbe azt is észre veszem a második átkot nem felém küldte. A pajzsot magam elé emeltem, de azzal a lendülettel fordultam is James felé, és kisebb része nem védte a vállamat, amit telibe kapott a stupor. De csak kisebb része, így megingok ezzel a pajzsbűbáj le is száll.
Hirtelen James már mellettem is áll harciasan.  Érzések áradata söpör végig rajtam. Egy hatalmas nagy kő esik le a mellkasomról és már csak a gyomromba akad meg még jobban. Él, jól van és mellettem van. Viszont így ketten szállunk szembe Voldemorttal, nagyobbak ám az esélyeink de... így is kevesek vagyunk ellene... majd nagyot nyelvek körülnézek. Álarcos halálfalók maréknyi adagja vettek körbe minket. Nocsak nem hagyják magukra a nagy varázslót? Csak lassan ránézek Jamesre. Nem fogunk kijutni... ha csak nem érkezik meg a segítség pillanatokon belül.

¤    Lily & James & Voldemort 1694231864  rendeer    ¤ No Man's Land ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lord Voldemort
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lord Voldemort
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 52


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyVas. Dec. 25, 2016 2:06 pm


Lily and James
Ezt az elszántságot! Aztán nehogy túlzásokba essünk itt. Ellenék én Lilyvel, egy jó darabig játszadozhatnék. Viszont hol lenne a mulatság. Hiszen milyen rossz lehetne a mi drága Potter barátunknak, ha nem láthatna belőle semmit sem. Így hát nem kerüli el a figyelmem az sem, hogy az említett személy hamarosan visszatér a valóságba.
– Milyen nagy lett hirtelen a szánk, Potter! Nekem ez csupán plusz szórakozást jelent – mondom felnevetve, majd széttárom a karom, és a köd szélesebb körben teszi láthatóvá a körülöttünk lévő tájat. – Már kezdtem azt hinni át akarod aludni az egészet. Ti pedig nem szóltok bele! Ők most az enyémek – adtam ki a parancsot a körülöttünk álló halálfalóimnak. Ha bármelyik pálcát mer emelni Potterékre, azt itt és most megölöm ellenszegülésért. Ritkán veszek részt ilyen rajtaütéseken, és emiatt ritkán tudom kiélni magam. Persze kínozni bármelyik nap tudok, de ugyebár az nem ugyanaz, mint az ellenféllel szemben állni.
– Ignis eructo – mondom a következő pillanatban, mire a pálca hegyéből tűz tör ki, egyenesen feléjük tartva. – Stuport! Relaxo! – küldöm rájuk a további két varázslatot. Lássuk, hogy mennyit tudnak kivédeni, miközben vissza tudják-e szerezni tőlem Potter pálcáját. Már, ha egyáltalán sikerül visszaszerezni. Talán merő véletlenségből a nagy párbajozás során eltalálja egy átok és megsemmisül, vagy ketté törik. Így is úgy is újra lesz szüksége.
music: – ● notes: –  ● words: 217 ● ©
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
James Potter
I have the dark mark. I'm a death eater.
James Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 129


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyVas. Dec. 25, 2016 5:26 pm

Lily & James



- Sajnos nem alakulhat minden a terveid szerint - válaszolom gúnyos mosollyal. Azonban hiába mutatom magamat bátornak, minden egyes Lilyre vetett pillantásom egyre mélyebb aggodalmak közé taszít. Minél hamarabb ki kell szabadulnunk a halálfalók gyűrűjéből, de még inkább Voldemort közeléből, a pálcámmal kapcsolatos probléma azonban nem meglepő módon továbbra is fennáll. Annyira mégsem kegyes, hogy Lily után nekem is idehajítsa. Egyetlen választási lehetőségünk maradt. Míg ő a halálfalóinak szenteli a figyelmét, én jelentőségteljes pillantást vetek a feleségemre.
- Csakis magadat védd - hadarom ellenvetést nem tűrő hangon. - Szükségünk lesz az erődre. - Ha más érvvel szembe is szállna, erre még ő sem tud mit felelni. Rajta áll vagy bukik mindkettőnk élete, amíg fegyvertelen vagyok. Ha újabb átkot kap és megsebesül, miközben én ki is térhettem volna a támadás elől úgy, ahogyan az imént is tettem... Márpedig nekem más dolgom nincs is.
Épp azelőtt fordulok vissza a kígyóképű felé, hogy újból támadni kezdene. Folyamatos hopponálások közepette próbálom kikerülni a felém irányuló varázslatokat, majd egy ilyen alkalmával tűnök el és jelenek meg Voldemort háta mögött, hogy megpróbáljam visszacserkészni a varázspálcámat. Ha ezúttal nem sikerül, az se baj: vagy újból hopponálok, vagy puszta kézzel esek neki. Mégsem lehet mindig gyorsabb nálam, és ha egy öklös betalálna, máris megnövelném az esélyeimet. Ha a saját fegyveremet illetően nem is, az övét mindenképp, hisz csak egy mozdulatomba kerül majd, hogy kiüssem a kezéből.


K.P. edit

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyVas. Dec. 25, 2016 5:44 pm

Jily vs Voldemort
THIS IS WAR

Életem legnehezebb feladata előtt állok, így nem csoda hogy az adrenalin szintem az egekig szökött és a szívem majd kiugrik a helyéről. Ahogy James rám néz ... inkább kitépném onnan. Csak szaporán veszem a levegőt. Mikor kiadja nekem az utasítását.... épp ellenkeznék. Hisz nekem teljesen más tervem volt. Épp mondani akartam vele egyszerre, hogy ameddig lefoglalom őket, mindenkit Ő meneküljön el innen. Nem tud harcolni, én pedig hiába tartom magam jó boszorkánynak, nem hinném hogy egyedül letudnám győzni őket.
- Nem, te mene.... - kezdenék bele végül mikor Voldemort megunja a szenvedésünket, és támadásba is lendül. Kiakad a szemem, majd ismét egy protegoval ki is védem. Egyszerűen nemtudok koncentrálni, ami borzasztóan bosszant. Csak védekezek, és enyhébb átkokat szórok rá nonverbálisan, mert közben a fél szemem Jamien van aki ide oda hopponál. Próbálom eltalálni a kis lyukakat, mikor Voldemort épp a férjemre figyel és nem rám. Kötöző átkot úgy rázza le magáról, mintha egy piszok lenne. Itt kezdek idegesebb lenni, és nonverbálisan mindent ami eszembe jut folyamatosan szórok rá. El akarom terelni a figyelmét Jamie-ről. Majd betalál... valamivel. Csak egy szúró érzést érzek a hasamnál és összegörnyedek egy pillanatra. Nem engedhetem meg, hogy elgyengüljek, és görnyedten támadok tovább. Majd Jamesnek sikerül mögé kerülnie. Rá figyel...
- Invito!!! - nagy izgalmamba kiáltom el magam James pálcájára szegve az enyémet. Komolyan hisztérikus nevetésben török ki mikor hirtelen kezembe kerül James pálcája...
Izgatottan nézek a férjemre de ezzel már tudom is, hogy Voldemortot felfogom húzni...    

¤    Lily & James & Voldemort 1694231864  rendeer    ¤ No Man's Land ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lord Voldemort
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lord Voldemort
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 52


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyKedd Dec. 27, 2016 2:03 pm


Lily and James
– Már megszoktam, hogy imádtok keresztbe tenni – mondom kissé félrebillentett fejjel, szenvtelen mosollyal. Minden a terveim szerint alakulna, ha nem lennének a képben aurorok, vagy egy bizonyos csoport egyes tagjai. De ők sem tudnak mindenhol ott lenni, így a terveim nagy része sikeresen ér véget.
Már kezdem unni, hogy szenvednek itt előttem azzal, hogy ki is védjen kit, meg ki meneküljön el, és a többi, és a többi... Hangosan kimondok pár átkot, végül már csak nonverbálisan küldöm egyikükről a másikukra a különböző varázslatokat. A kis vörös persze próbálkozik, miközben a férjére figyelek, de minden varázslatát úgy rázom le magamról, mintha csak valamiféle idegesítő légy lenne. A kötözőártásán pedig még nevethetnékem is támad. Hát nem szórakoztató?
Potter ugrabugrálása végül oda vezet, hogy mögém kerül. Viszont, amit ő nem találta el, az vagy mással találkozva szűnt meg, vagy éppen Lily felé vette az irányt. Hiszen nem csupán James volt a célpontom, a vöröskét is ugyanúgy támadtam. Azt még láthattam, hogy az egyik el is találja a kis sárvérűt, viszont azt sem hagyhatom, hogy a hátam mögött Potter ott ácsorogjon.
– Nagy hiba volt – csak ennyit mondok, miután Mrs Potter sikeresen visszaszerezte a férje pálcáját. Viszont mielőtt James vagy bárki más tehetne gyorsan mozdulok. Felé rugaszkodva kitérek az ütése elől, ha próbálkozna, az én öklöm viszont egyenesen találkozik a gyomorszájával, majd ugyanazzal a lendülettel ragadom meg a nyakánál, hogy a földre taszítsam.
– Ugyan, Jamie, még kevés vagy. Milyen kár, hogy auror vagy, hasznos tagja lehetnél a halálfalóknak – mondom, miközben egyik lábammal a felém közelebb eső karjára térdelek. Szorosabban markolom a nyakát, miközben közelebb hajolok hozzá, szabad kezével pedig azon van, hogy megpróbálja lefejteni ujjaimat a nyakáról, hogy levegőhöz jusson. – Többet éltem, mint te, Potter. A tudásom nagyobb a tiednél.
Természetesen próbálkozni szabad, talán még sikerélménye is lehet egyszer. Tekintetem Lilyre siklik, aki már alig bír állni a lábán, de tartja magát. Ó, ha nem annak születik, ami...
– Hogy tetszik az átkom, Mrs Potter? Remélem fáj, de ha nem, segíthetek rajta – mondom, majd lenézek Potterre, aki még mindig azzal küzd, hogy ne ájuljon el a kezeim között. Végül elengedem és a pálcám egy intésével a felesége lábai elé taszítom.
music: – ● notes: – ● words: 362 ● ©
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
James Potter
I have the dark mark. I'm a death eater.
James Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 129


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptySzer. Dec. 28, 2016 9:01 am

Lily & James



Mintha nem is Lilyt, hanem engem ért volna az átok: vele együtt rezzenek össze, aggódó pillantásom egészen addig fürkészi az arcát, míg Voldemort keze egy újabb támadásra nem lendül. Nem marad több időm gondolkozni.
Jobban tetszett volna az a verzió, amiben én magam szerzem meg a pálcámat és mindjárt el is repítem a nagyurat, miközben Lilyt nem fenyegeti még nagyobb veszély. Ezzel a húzással viszont - ha az enyémmel nem is - végképp feldühítette őt. A csontjaimon érzem, mennyire.
Felszisszenek, tiltakozásom azonban egy pillanatra sem hagy alább, bármilyen erősen szorítson is. Némely alkalommal úgy érzem, csupán egy hajszál választ el attól, hogy kiszabadítsam magam, de nem merek drasztikusabb lépésekhez folyamodni, amíg nincs mivel megvédhetném Lilyt az esetleges visszatámadástól. Tudom, hogy nem fog megölni, de még ha így is lenne: inkább fulladjak meg a kezei közt, itt, a mocskos földön, a seggnyalói láttára, minthogy Lily fizesse meg a csekély győzelmem árát. Egyébként sem árt, ha húzzuk az időt. Dumbledore és a többiek bármelyik percben megérkezhetnek. Csak annyit kell tennem, hogy eszméletemnél maradok, amíg...
Mikor elenged és Lily elé taszít, egy pillanatig sem habozok. Enyhén levegőért kapkodva veszem magamhoz a pálcámat és pattanok fel, hogy aztán átkok ezreit zúdítsam Voldemortra. Végre a feleségem védelmét is biztosíthatom, ez sok mindenért kárpótol.
Ekkor veszem észre, hogy a drágalátos nagyúr halálfalói egyenként hullanak el. Cinkos mosollyal nézek Lilyre.


K.P. edit

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptySzer. Dec. 28, 2016 5:39 pm

Jily vs Voldemort
THIS IS WAR

Fáj, egyszerűen éget belülről. Az egyik kezemmel fogom az oldalamat, a másikkal pedig szorosan tartom a pálcámat. Nem hagyom magam elgyengülni, így ugyan azzal a lendülettel védek ki mindent... aztán mikor az alkalom adódik sikerül elkoboznom tőle James pálcáját. Enyhe győzelemittas mosoly terül szét az arcomon, de le is hervad. Azt vártam, hogy James azonnal ide hopponál és menekülhetünk is. De Voldemort feldühödött, és gyorsabb lett Jamesnél. Már épp tűnt volna el, mikor megragadja, és a földhöz vágja.
- JAMES!! - üvöltöm el magam, de rossz ötlet volt. Mintha az átok amit elkaptam tovább húzódna tőle. Összerezzenek, a hasamhoz kapok, és remegő térdekkel tartom magam tovább. Közbe, kapkodva a levegőt végig a tekintetem Jamesen és Voldemorton van. Szinte érzem annak a rohadék kígyónak a kezeit az én nyakamon is ahogy a férjemet fojtogatja. Kétségbe vagyok esve, próbálom kitalálni még is mit tudnék tenni. A könnyeim potyognak akaratlanul is, nem nem érhet így véget és itt. Pedig azt hittem nem félek a haláltól, de nem ... nem akarom elveszíteni. Folyamatosan beszél Jameshez, de nem hallom mit...
- engedd el....- mondom de suttogva, magam elé. Tudom hiába tiltakoznék az én kérésemnek úgy se tenne eleget. Csak remegve, és tehetetlenül nézem mit tesz, mit fog tenni.. várok. Megakarnék mozdulni és oda rohanni, mit tennék? Azonnal megölne engem is és őt is. Így még talán lenne esélyünk...
Majd hirtelen oda vágja elém Jamiet és mielőtt lehajolnék hozzá segíteni, már fel is pattant, kiveszi a kezemből a pálcáját és már támadja is a nagyurat. Ez olyan gyorsan történik, hogy én magam se tudom hirtelen felfogni. De azonnal a segítségére sietek. Viszont máshonnan is hallunk támadást egyik halálfaló el is rohan. Megjött a segítség? Vissza mosolygok halványak Jamesre, de... alig van erőm. Majd újabb köd keletkezik, ezek szerint tényleg jöttek értünk. De a csatának cseppet sincs vége Voldemort nem végzett velünk. Még sűrűbb köd keletkezik a helyen, de én gyorsan szorosan James mellé állok megfogva a kezét, a másikkal a pálcámat magam el. Aztán meghallom az egyik irányból... Crucio...    

¤    Lily & James & Voldemort 1694231864  rendeer    ¤ No Man's Land ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lord Voldemort
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lord Voldemort
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 52


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptySzomb. Jan. 07, 2017 10:40 pm


Lily and James
Mindig is számítottak a másodpercek, hiszen az utolsó pillanatban is történhet bármi. Így hát Potter sem tud olyan könnyedén meglógni előlem, miután a drágalátos felesége visszaszerezte a pálcáját. Lefogva és a torkánál szorítva tartom a földön, persze a kapálózásával talán idővel kijutna a szorításomból, de abban a pillanatban is fegyvertelen lenne. Talán el tudna hoppanálni, de az is lehet, hogy nem sikerülne, vagy ha ne adja Merlin még is csak lenne akkora szerencséje még egy átkot megkaphat búcsúzóul. Már most is hatalmas késztetést érzek arra, hogy megtörjem, hogy semmivé tegyem, hogy csak egy vegetáló porhüvely maradjon. Milyen izgalmas lenne!
Lily a férje nevét kiáltja kétségbeesésében, mert nem tudja most mi tévő legyen, hogy Potter a kezeim között végezte. Elmosolyodom, ahogy rájött arra, hogy nem kellett volna ezt tennie. A varázslat egyre jobban fogja kínozni, és minél többet kiáltozik vagy ugrál, az annál gyorsabban fog terjeszkedni és mardosni a belső szerveit.
Potterhez intézek pár szót, amit csak ő hallhat és senki más. Végül pedig úgy döntök, hogy a felesége lábai elé taszítom egy bűbájjal. Hamar magához is tér, és amint megkaparintja a pálcáját rám is támad. Szórakozott mosollyal védem ki a támadásait, miközben én is küldöm felé a sajátjaimat. Nem felejtve ki a szórásból a drága feleségét sem. Én a helyében inkább nyugton maradnék. Abban mi lenne itt az élvezett? Majd rá fog jönni, hogy nem egy ártatlan kis varázslat találta el. A végén rosszabb lesz még a cruciatusnál is.
Feltűnik, hogy halálfalóim körül zavar keletkezik, talán megjött az erősítés. Azt hiszem nem fog sokáig tartani a móka. Mindenesetre a köd újra sűrűsödni kezd, hogy az érkezőknek is megnehezítsem egy kicsit a dolgát. A közelből felhangzik az egyik halálfalómtól a kínzó átok, bár nem tudom kire használhatta, talán a Potterek egyikét találta el vele, vagy a megérkezett segítséget. Én viszont közben mással lettem elfoglalva. Hirtelen a ködből nekem fut egy fekete taláros férfi, majd azzal a lendülettel el is terül a földön. Tekintetem megakad a medálján és elmosolyodom, egy auror tévedt erre. Egy fiatal, igen ijedt őrző-védő kis eb.
– Talán máskor összejön. Avada Kedavra! – mondom ki rá a halálos átkot és még menekülni sincs ideje. A pálcáján pedig vagy háromszor áttapogatott. Szörnyű, hogy milyen gyereket hoztak magukkal. Felé hajolva nézek bele az üres, halott szemekbe, miközben arcán még ott ül a rémület. Megragadom a medálját és letépem róla, majd hirtelen kiegyenesedve térek ki egy felém küldött varázslat elől, aztán a küldője felé tekintek.
music: – ● notes: –  ● words: 404 ● ©
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
James Potter
I have the dark mark. I'm a death eater.
James Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 129


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyVas. Jan. 08, 2017 6:46 pm

Lily & James



Fel sem fogom, mit mond nekem Voldemort, vagy hogy pontosan mi történik. Kizárólag az lebeg a szemeim előtt, hogy kimentsem Lilyt ebből a borzalomból, így hát ösztönösen ragadom meg a pálcámat, mikor végre elenged és a feleségem elé taszít. Nem számít, milyen átkokat zúdítok rá, és nem számít semmi más sem, csak hogy végre megvédhetem őt és élni is fogok ezzel a lehetőséggel. De még mennyire! Meg fog fizetni ezért, talán nem most, de a későbbiekben... Soha többé nem hagyom, nem hagyhatom, hogy egy ujjal is hozzáérjen!
Miután Voldemort eltűnik a képből, remegve lépek Lilyhez és ölelem át, vigyázva a sérülésére.
- Lily... - suttogom a hajába. - Nem tudom, mit tettem volna, ha... - A hangom egyszerűen elakad, képtelen vagyok befejezni. - Mennünk kell.
Tudom, hogy ő sem hagyná itt azokat, akik a mi segítségünkre siettek, jelenleg azonban nincs más választásunk: bármivel találta is el, súlyosnak tűnik.
Épp hopponálni készülünk, mikor újabb átok hasít el mellettünk... legalábbis először ezt hiszem.

Akkor döbbenek rá, hogy telitalálat volt, mikor megjelenünk a Mungo előcsarnokában, a karomból pedig ömleni kezd a vér.
- A feleségemet súlyos átok érte! - kiáltok segítségért, olyan óvatosan tartva őt a karjaim között, mintha máris támogatnom kéne ahhoz, hogy megálljon a lábán.
Mindenem zsibbad, a környezet összemosódik, ahogy körülnézek. Közeledő alakokat látok, akik egy kórterem felé vezetik Lilyt, én pedig megkönnyebbült, egyben bátorító mosollyal az arcomon követem őket, mikor megszédülök és a lábam kibicsaklik alólam.
- Vele foglalkozzanak, Merlinért! - dörrenek rájuk, mikor támogatni próbálnak, és lerázom magamról a segítő kezeket, ahogy tovább indulok. Még mindig nem tudom elhinni, hogy itt vagyunk, biztonságban, pedig tudom, hogy nem érhet minket több fenyegetés.


K.P. edit

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyVas. Jan. 08, 2017 7:48 pm

Jily vs Voldemort
THIS IS WAR

Borzasztó égető fájdalmat érzek belülről, ami az oldalamtól kezd átáramlani az egész testemen keresztül... a fejem is kezd szétrobbanni. De próbálok észnél maradni, nem eshetek össze nem lehetek rosszul, mert ki kell innen jutnunk. Vagy legalábbis az utolsó leheletemig segíteni Jamesnek. Miután Voldemort vissza löki nekem, kis csetepaté után ismét sűrű köd keletkezik körülöttünk. Én remegő végtagokkal keresem James kezét, amit szorosan meg is fogok. Jamie átölel, és mikor biztos vagyok abban, hogy a segítségünk érkezik... össze szorítom a fogam fájdalmamba miközben James a karjaiban tart. Nem bírom tovább, olyan mintha ha a belső szerveim égnének.
- James... - nyüszörgöm. Nem szeretek gyengének mutatkozni, de ez az ami már az én fájdalom küszöbömön is túl mutat... Könnyezek a fájdalomtól a fejem is hasogat. Mikor a Cruciot is meghallom kezdek még jobban ideges lenni. Összeroskadok, a szemeimet se igazán tudom nyitva tartani. Fogalmam sincs körülöttem mi történik, csak hogy azt akarom maradjon abba a kínzó fájdalom. Jamie kezeit érzem magamon, majd azt hogy már nem tart a karjaiba, csak hogy üvölt valakikkel. Egy pillanatok pánikba esek. Emberek, árnyak vesznek körül, majd visznek magukkal.
- James... - ismét csak ennyit tudok kinyögni  Azt akarom velem legyen... nem húzom sokáig azt érzem... megfogok halni. Majd egy görcs tör rám, és sikolyt hallok... azt hiszem az enyémet.  
Majd az utolsó hang amit hallok ...  

¤    Lily & James & Voldemort 1694231864  rendeer    ¤ No Man's Land ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lord Voldemort
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lord Voldemort
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 52


Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort EmptyKedd Jan. 10, 2017 10:50 pm


Lily and James
A köd hamar leszáll és újra sűrűvé válik, legalábbis annyira, hogy meglepje az érkezőket és le is lassítsa őket, így a még ki nem iktatott mihaszna banda eltűnhet a területről. Egy non-verbális morsmordre-t küldök az égre ezzel megadva a jelet, hogy elmehetnek. Közben pedig egy fiatal auror fut belém szerencsétlenségére, és az én szerencsémre. Valakinek lakolnia kell mindezért, hogy elfutottak az egérkéim. Bár nyugtat a tudat, hogy Lily Potter jelenleg kínok között vergődik és csak egyre rosszabb lesz az állapota. Makacsok, mint a gazok a kertekben.
Éppen elveszem méltó jutalmamat a halott kölyöktől, amikor hirtelen ki kell egyenesednem, mert valaki rám támadt. Eme személy felé pillantok, aki pár lépésnyire áll meg előttem, rám szegezett pálcával. A keze remeg, mint a kocsonya, de a tekintetét sziklaszilárdan rajtam tartja. Rémes, hogy mennyire be tudnak parázni, de éppen ez benne a móka. Kár, hogy nem a félelem az ételem. Bármikor jól tudnék lakni.
– Elég silány minőség – nézek végig rajta, majd felkacagok, mire ő hátrább lépve szorosabban markolja a pálcáját. – Bátornak lenni szép dolog, ahogy halottnak is – mondom, és mielőtt abban a csökött agyában fény gyúlna máris holtan csuklik össze. Én pedig elégedetten nevetve állok a két halott között és a köd megszüntetése után már el is hoppanálok a területről a birtokomra. Most igazán jól jönne valami erős ital, és talán ki is találhatnám, hogy mi legyen a következő remek húzásom, hogy keresztbe tegyek a jó oldalnak. Hadd szenvedjenek csak!
music: – ● notes: //ezennel Voldi kijelentkezik, köszönöm a játékot, egy élmény volt Wink//  ● words: 240 ● ©️
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Lily & James & Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lily & James & Voldemort   Lily & James & Voldemort Empty

Vissza az elejére Go down
 
Lily & James & Voldemort
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lily & James - Egy kis kikapcsolódás... ?
» Lily & James
» Lily & James
» Lily & James
» Lily & James - Felépülés #1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: