KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Severus Snape
I have got magic power. I'm a wizard.
Severus Snape
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 107


Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat    Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 EmptyVas. Jan. 22, 2017 2:51 pm


Snape & Flamel
the first prophecy

Döbbenten nézem, ahogy a varázserő, mely a lány halálát okozta, Nigelt veszi célba. Nincs sem időm, sem módom rá, hogy megállítsam, mégis elindulok felé anélkül, hogy egyáltalán végiggondolnám.

- Közeledik az Egyetlen, aki diadalmaskodhat a Sötét Nagyúr fölött...

Fel sem fogom Sybill szavait; legszívesebben ordítanék, hogy azonnal takarodjon ide és segítsen, ő is és mindenki más is a szobában, mielőtt mindkét Flamel testvér életét veszti. Egyedül a mi kezünkön szárad majd a haláluk, csakis a mi hibánk...
- Dumbledore! Poppy!
Biztos kézzel, de remegő lélekkel nyújtom a karom, hogy megvizsgáljam Nigel pulzusát. Túlélte. De vajon meddig lesz ez így?

- Azoknak születik, akik háromszor dacoltak vele, s a hetedik hónap halála szüli őt… A Sötét Nagyúr egyenrangúként jelöli meg, de benne olyan erő lakik, amit a Nagyúr nem ismer.

Épp szóra nyitnám a számat, hogy olyan megjegyzésekkel illessem Trelawneyt, melyek jócskán kijárnak neki, de amint ránézek, minden más gondolat, minden szidás egy csapásra szertefoszlik a fejemben.
Kiüresedett szemekkel bámul maga elé, és több méternyi távolságból is jól látható, mennyire remeg, miközben előre-hátra hintázik - legalább úgy, mint akinek idegösszeomlása van. Fogalmam sincs, mi történhetett, nem figyeltem rá eléggé, de nem lehet máshoz köze...

- ... Egyikük meghal a másik keze által, mert nem élhet az egyik, míg él a másik... Az Egyetlent, aki diadalmaskodhat a Sötét Nagyúr fölött, a hetedik hónap halála szüli...

Feltápászkodom Nigel mellől és Trelawneyhez lépek, hogy felhúzzam őt. Finoman megrázom - hiába, továbbra sincs egészen magánál, és bár elhalkulva, de tovább motyogja a jóslatot. Az egyetlen jóslatát, ami igaz lehet, és ami mindent alapjaiban mozgathat meg a világunkban.


music
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat    Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat  - Page 2 EmptyVas. Jan. 22, 2017 4:08 pm

Nigel & Severus
Ide jöhet egy idézet...



Közeledik az Egyetlen, aki diadalmaskodhat a Sötét Nagyúr fölött...

A szavak új visszhangot vernek lélektelen bensőn, üres csarnokában. Jelentés nélküli szavak csupán, de a hang egy régi életem fontos személyéé.  

Azoknak születik, akik háromszor dacoltak vele, s a hetedik hónap halála szüli őt… A Sötét Nagyúr egyenrangúként jelöli meg, de benne olyan erő lakik, amit a Nagyúr nem ismer.

Baljóslatú üzenet, mely a jövőt készíti elő, de én elfelejtettem, hogy kell félni.

... Egyikük meghal a másik keze által, mert nem élhet az egyik, míg él a másik... Az Egyetlent, aki diadalmaskodhat a Sötét Nagyúr fölött, a hetedik hónap halála szüli...

A hang elhallgat, én pedig kinyitom a szemem. Az újjászületésem cseppet sem álomba illő, de pont tökéletes egy olyan számára, mint én. Egy pillanat alatt felmérem a helyzetet és a túlerőt, amivel szemben állok. Két-két jól képzett varázsló és boszorkány. Bár nem érdekel, ha meghalok, és a türelem sem a kenyerem, mégis visszavonulót kell fújnom. Ez az egyetlen helyes döntés, amit hozhatok. Felpattanok és mielőtt hoppanálnék meglátom a holttestet az ágyon. A múltat le kell zárni, de amíg az az angyali teremtés nem tér haza, a föld békés melegébe, én sem élhetek a jelennek.

Odalépek és a karomban tartva, egy szó nélkül indítom a hoppanálást. Érzem az iskola áttörhetetlen akadályait, de az én dühöm és eltökéltségem sokkal erősebb. Egy hihetetlen erőt kezdek használni, és érzem, hogy ez a mocskos mágia átjárja testem, majd neki feszül az akadálynak és áttöri azt.

Nem érdekelnek a döbbent tekintetek és kiáltások, sem az, hogy amit teszek rendellenes és bűnös. Nem érdekel már semmi, ami ehhez a világhoz kötött. Elvek és érzések. Minden a múlt része. Ez pedig, a jövő. A gyűlölettől, veszteségtől és véres bosszútól terhes jövő.

 
▲ Köszöntem a játékot! Smilezene
Vissza az elejére Go down
 
Nigel & Severus & Poppy ~ A jóslat
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nigel & Cornelius
» Nigel & Emmeline
» Nigel & Voldemort - Vedelős szerda
» Nigel & Emmeline - Nászút
» Rég látott istencsapása - Finn & Poppy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: