KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Benjamin & Gideon Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Benjamin & Gideon Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Benjamin & Gideon Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Benjamin & Gideon Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Benjamin & Gideon Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Benjamin & Gideon Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Benjamin & Gideon Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Benjamin & Gideon Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Benjamin & Gideon Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Benjamin & Gideon Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Benjamin & Gideon Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Benjamin & Gideon Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Benjamin & Gideon Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Benjamin & Gideon Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Benjamin & Gideon Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Benjamin & Gideon Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Benjamin & Gideon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Gideon Prewett
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Gideon Prewett
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 185


Benjamin & Gideon Empty
TémanyitásTárgy: Benjamin & Gideon   Benjamin & Gideon EmptyHétf. Nov. 21, 2016 4:17 pm


Benjamin


Fáradtan hunyom le a szemem egy pillanatra, amikor megállok az ajtajuk előtt. Az elmúlt pár nap nem adott egy percnyi időt sem a pihenésre és egyébként sem alszom jól, addig nem, amíg Emmeline nem jelentkezik. Tudom, hogy én intettem óvatosságra, de minden nappal türelmetlenebb leszek és így nem tudom elengedni magam.
Hamarabb jöttem el az irodából, annyit sétáltam London otthonos utcáin, amennyit csak lehetett, hogy eljussak Fenwickék házáig. Olyan régen láttam már a kicsiket, meg sem lepődnék, ha Ayden már biciklizni tudna, Cae pedig folyamatosan beszélne. Mindenről lemaradok, pedig pont azt nem akartam, hogy ezeket az apró dolgokat is elvegye tőlem a háború.
Remélem, hogy Benjamin is itthon lesz, vagy majd megvárom, ráérek, semmi kedvem azért hazamenni, hogy értelmetlen aurori jelentéseket olvasgassak, amikben sehol sem találom a Vance nevet. Ez nem azt jelenti, hogy feladom a keresést, csak biztos vagyok benne, hogy itt egy kicsit felfrissülhetek, Benjamin friss nézőpontja pedig... bár még abban sem vagyok biztos, hogy mindenről beszámolok neki, ilyen egyedül pedig még sosem éreztem magam.
Három rövidet kopogok, reménykedve, hogy semmit nem zavarok meg ma délután.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Benjamin Fenwick
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Benjamin Fenwick
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 34


Benjamin & Gideon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin & Gideon   Benjamin & Gideon EmptyVas. Dec. 25, 2016 1:32 pm

Egészen addig megy minden rendben, amíg a gyerekek nem neszelnek meg semmit. Persze olykor nehéz átlendülni a holtponton, amikor szívesebben süppednénk az aggodalom ingoványos talajába, mégis vissza kell fognom magam, hisz idehaza nem tehetem meg. Nem. A gyerekeinknek semmi köze nem kell, hogy legyen ahhoz a borzalomhoz ami odakint zajlik. És tudni kell ezt úgy is helyén kezelni, hogy a ház falain belülre ne jusson be az a borzalom. Mert igazából ha már őket is megfertőzte a félelem, akkor a reménytelenség a jövőnket is óhatatlanul megmérgezi.
- Ayden, mássz le az asztalról! - már megint kezdi. Rosszallóan csóválom meg a fejem, ahogy figyelem örökké valamivel foglalatoskodó fiamat, ahogy épp kipécézi magának az asztal közepén elhelyezett sütis tálat amit épp csak nem ért el a székről. A kis pimasz inkább ahelyett hogy szólna, úgy dönt megmássza ő maga. Igen ám, de azt elfelejti, hogy bizony nekem rá kifejezetten külön van egy szemem. Ha nem lenne, folyamatosan rohangálhatnánk a kórházba. Remélem azért kinövi. Cae elégedetlen nyekergéssel veszi tudomásul a kenguruban, hogy a hintaszékben való ringatózás immár befejeződött, mert a drága bátyja megint alkot a porondon. Csakhogy a rászóláson kívül semmire se jutok, mert kopogást hallok, nem is akármilyet. Gideon szokott így kopogni, amiért áldom is hogy megismerhetően jellegzetes a kopogása. Még vetek egy pillantást a fiamra, aki úgy fest visszahátrál a székre, én pedig ajtót nyitni megyek.
- Megjött a felmentősereg. - üdvözlöm ezzel megkönnyebbült mosollyal, miközben a kezemet nyújtom felé kézfogásra. Majd állok is el az útból, hogy becsukhassam mögötte az ajtót. Cae már széles foghíjas vigyorral gügyörészve fogadja a vendéget. Noha csak fél éves, már egyre több mindenkit ismer meg, akik nincsenek ott mellette nap mint nap. Aztán megint a fiam felé pillantok, aki éppen az asztalon áll, a megszerzett sütivel mint ereklye a kezében.
- Mássz le de rögtön! Nézd ki jött hozzád. - feladom nevelési szándékomat, nevelje most kicsit a keresztapja. Ugyanis amint a lurkó megpillantja őt, az asztalról leugorva a földre mint holmi ninja, már rohan is meg felé nagy lelkes, csillogó szemekkel, hogy üdvözölje, és rögvest a szájába tömje a sütit amit az imént megkaparintott.
- Ez a tiéd Gideon bácsi.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Gideon Prewett
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Gideon Prewett
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 185


Benjamin & Gideon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin & Gideon   Benjamin & Gideon EmptyVas. Dec. 25, 2016 3:40 pm


Benjamin


Lehetek akármilyen nyúzott és lehangolt, nem kell sok idő, hogy a Fenwick-házban emlékeztessenek a jókedvemre.
- Jókor? - mosolyodom el, ahogy belesek majd belépek Benjamin mellett.
- Szia, kicsim - örülök meg Cae-nek legalább annyira, mint ő nekem. A kis vigyorgós mindenit! Hagyom, hogy üdvözlésül megragadja egy ujjam, kicsit megrázom az apró mancsát.
A csöppségről azonban eltereli a figyelmem nagyobbacska keresztfiam, aki kaszkadőröket megszégyenítő mozdulatokkal ugrik le.. az asztalról? Meglepetten, de együttérzőn pillantok a barátomra, aztán már le is guggolok, hogy elérhető legyek a kisfiú üdvözlésének. Arra álmomban sem gondoltam volna, hogy túl soványnak vagy éhesnek titulál és lenyomja a fél sütőt a torkomon.
Határozottan nem lenne bölcs dolog most nevetni, így gondosan odafigyelve rágom meg a hatalmas falatot.
- Köszönöm szépen, Ayden - borzolom meg a haját, aztán a hóna alá kapok. - Húha, jól megnőttél, mióta utoljára láttalak! - Sajnálom is, hogy nem találkozhatok velük olyan gyakran, mint szeretnék. Változtatni fogok ezen, mert nem lehet, hogy a legszebb kölyökéveikből maradjak ki. - Minden rendben?
Lerúgom a cipőmet, ahogy beljebb engedem magam és egy kérdő pillantást Benjamin felé is eleresztek, főleg neki szánom a kérdést. Lehet, hogy a Minisztériumban találkozunk, de pár szónál többet nem mindig sikerül váltani, márpedig az embernek a legkényesebb időkben van a legjobb szüksége a barátaira. Ha nem is nyerjük meg a háborút (bár erről sosem fogok lemondani), legalább egymástól ne vegyen el minket.
- Lopunk még egyet ebből a szuper sütiből? Anya csinálta? - bombázom tovább a kissrácot, ahogy a konyha felé veszem az irányt.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Benjamin Fenwick
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Benjamin Fenwick
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 34


Benjamin & Gideon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin & Gideon   Benjamin & Gideon EmptySzer. Jan. 25, 2017 12:04 am

Bólintok a kérdésére. A legjobbkor drága barátom, a legjobbkor. Kissé egyedülinek éreztem magam a két gyerekkel. Na nem mint ha ezzel bármi probléma lenne, csak hát épp az aktuális helyzetben kettészakadni igen csak nehéz. Az ember azt hinn, csak mert varázsló, azzal megkönnyíti az életét. Hát nem. Ha az ember varázsló, ugyanolyan nyúzott és fáradt és rumlis a ház, mint a mugliknál. Én pedig erről bőven tudnék mit mesélni, mivel muglik között nőttem fel. Ayden inkább a fő ludas kettejük közül, hisz Cae amilyen nyugodt baba, tényleg egy szavam sem lehet rá. Ahogy most sincs, ő a maga kis bájos ártatlanságával üdvözli Gideont ahogy csak tudja, széles mosollyal, megragadva az ujját.
Ayden már kicsit más tészta. Ő a lerohanó taktikát alkalmazza egy kis fullasztással megspékelve. Én már annyira nem vagyok együttérző Gideonnal, hogy ezt mind inkább fapofával kellene néznem és rápirítanom a fiamra. Nem, ehelyett kitör belőlem egy elfojtott nevetés. Ejnye, ez nem vicces. Pedig de, roppant vicces, ahogy most épp ő szenved vele. Hát vállalta, tudja is mit vállalt. Egy örökmozgó rosszaságot kapott most a nyakába a látogatással. Legközelebb majd meggondolja, idejön-e. Amiben természetesen nem kételkedek. Inkább csak elindulok ahogy visszazárom az ajtót. Ayden büszkén húzza ki magát a dicséretre. De azért elégedetlenül kezd el engem méregetni, hogy helyette én válaszolok a kérdésre.
- Jelenleg igen. Érezd otthon magad. - nem mondom neki, hogy foglaljon helyet, hisz tudja, hogy erről mi a véleményem. Az én otthonom az övé is, akkor is ha ez ellen általában udvariasan tiltakozni szokott. Caet a járókaágyba fektetem hassal, hogy tudjon picit játszani is. Mostanában úgyis ez a kedvenc elfoglaltsága, hogy forog, megkaparint valamit és elkezdi szemlélni, mint ha valamit épp most fedezett volna fel. És ezzel őt igazából le is tudtam, akkor fog majd csak elégedetlenségének hangot adni, ha megéhezik. Ugyanis a pelenkacsere már megtörtént. A konyhába indulok közben valami üdítőt tölteni. Ami van itthon.
- Képzeld el Gideon bácsi, tegnap megmásztam a legmagasabb hegyet itthon. - mutat a nappali jókora szekrényére. Kapott is érte alaposan letolást. Na még csak az hiányzik, hogy leessen. De ő csak erre emlékszik az egészből, ezért is meséli annyira nagyon büszkén.
- Igen, anya. Kéjsz még? - pillant rá cinkosan. Az asztalhoz érve csak a székre mászik fel, így hogy túl közel vagyok hozzá, eszébe sem jut. De azért látom a szándékot, amikor feláll a széken, hogy ő is a süti felé kotorásszon.
- Ayden a fenekén marad. - teszem le a két pohár üdítőt az asztalra, majd azzal a lendülettel derékon ragadom a fiatalurat és visszaültetem a székre. Egy pálcaintésembe kerül, hogy a szék egy picit magasabbra nyúljon, hogy bármi kifogása legyen az ellen a gyereknek, ő bizony nem éri fel a sütit és feláll. De még a vizes pohara is oda kerül elé.
- Én olyat kéjek. - mutat az üdítőre. Tudja jól, hogy nem szeretek neki édeset adni. De most nem szólok rá, csak kicserélem. Legyen gyereknap.
- Nálad is? - kérdezem végül Gideonra pillantva ahogy leülök az asztalhoz. Ez a pillanatnyi vidám helyzet csak az itthoni kis burok, amit gondosan fenntartunk a gyerekeknek. De ez nem azt jelenti, hogy én ne lennék tele gondokkal.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Gideon Prewett
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Gideon Prewett
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 185


Benjamin & Gideon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin & Gideon   Benjamin & Gideon EmptySzomb. Feb. 18, 2017 2:37 pm


Benjamin


Ayden fiunk lehet, hogy elég hirtelen és határozott, de ezek nem is olyan rossz tulajdonságok, amiket ki kéne belőle nevelni - talán csak óvatosabb keretek közé szorítani. Mindenesetre most nem bánom a jó hangulatot, ahogy Benjamin kineveti a jelenetet, vagy hogy így meg lettem kínálva. Csak kedves akart lenni, nekem meg most tényleg szükségem van erre.
Mosolyogva biccentek barátom szavaira, tudom, hogy itt mindig otthon lehetek, ahogy ők is nálam. Azonban érzem azt is, hogy jelen pillanatban Ayden több figyelmet szeretne - meg is értem, régen találkoztunk, és egy gyerek nehezen lehetne olyan megértő, mint a szülei. Olyan egyszerű lenne, ha mindannyian ilyen egyszerűen gondolkoznánk és nem jönne közbe soha semmi. Nyugodt, unalmas kis életre vágyom. Családdal.
- Nocsak, igazi kis kalandor lesz belőled! - nevetek fel, ahogy a kisfiú tegnapi teljesítményét meséli. - Gondolom, jól ráhoztad a szüleidre a frászt. - Nyughatatlan kis kölyök, az már biztos. - Azért vigyázz rájuk, nehogy halálra rémiszd őket. - Komolyabban pillantok rá, mert biztos vagyok benne, hogy Benjamin is elmondta már neki, nem lenne szabad, mégis nagyon örül neki még mindig. Nem baj az, ha játszik a gyerek, de még nem tudja... és tényleg nem szeretném, ha a barátom örökké a körmét rágná miatta. Persze, tudom, hogy fogja, ez a szülők dolga. A mieink is aggódnak, mái napig, pedig Fabiannal igazán jó gyerekek voltunk.
- Persze! Nagyon ügyes anyukád van. - Cinkos pillantást vetek Benjaminra, aki éppen az italokkal van elfoglalva. Kedvelem Dominque-ot és nagyon örülök, hogy így megtalálták egymást. Hogy ilyen ügyes szülők az ilyen rossz időkben is. Helyet foglalok én is az asztalnál. - Majd veszek én, köszönöm - nevetek a kis nyújtózkodásán, persze, apuka gyorsan megállítja az újabb hódító mászást.
Mosolyogva megcsóválom a fejem, ahogy végül beadja a derekát a fiának, mindent megkaphat a gyerek, de nem hibáztatom. Fogalmam sincs, én hogyan csinálnám. És hiába kértem meg életem szerelmének a kezét, mostanában nem is fogom megtudni.
- Úgy tűnik, Emmeline még egy darabig nem költözik hozzám - sóhajtok fel, nem hazudok. A saját poharammal babrálok közben. Benjamin jól ismer, és tudom, hogy számíthatok rá, de egyelőre úgy érzem, jobb, ha a részletekről nem beszélek. - Fabian kampánya is eléggé lefoglal, úgyhogy nagyon jó egy kicsit kizökkenni a mindennapokból. Sajnálom, hogy nem látogatlak meg titeket gyakrabban. - Kortyolok az üdítőmből, majd kicsit vidámabb dolgok felé terelem a beszélgetést. - Ha valaha elfáradsz a kalandor nyomában, nyugodtan riassz és kisegítelek.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Benjamin Fenwick
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Benjamin Fenwick
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 34


Benjamin & Gideon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin & Gideon   Benjamin & Gideon EmptySzer. Márc. 15, 2017 11:09 am

- Az, már most. - válaszolom szeretetteljes mosollyal. Hiába is sok néha, amit csinál, hiába lehetetlenség Ayden energiáit lekötni mert mindig van valahol tartalékja, akkor is imádjuk. És majd biztos eljön az idő, hogy sokkal nyugodtabb lesz, megtalálja majd azt ami érdekli és azzal fog foglalkozni - akár csak az anyja - de addig is annyi a dolgunk, hogy finoman terelgessük.
Igazából tud ő viselkedni, most is csak azért produkálja magát, mert Gideont rég látta. Tényleg ilyen időket élünk, ahol inkább fő a biztonság, de nem élhetünk végestelen végig így. Már egyre többet foglalkoztat az a téma, hogy jó lenne ha innét eltűnnének főleg a gyerekek szem előtt. Hisz a Minisztériumban tudják, hol élek, hogy élek, sejtem még talán azt is, hogy ki mellett állok.
Hagyom csak, hogy Ayden kiörömködje magát, addig úgysem tudom a seggére parancsolni, amíg valami az eszébe nem jut, hogy megmutogassa, elmondja, vagy épp ahogy az imént tette, megkóstoltassa Gideonnal. Amiért olykor kap tőlem egy bocsánatkérő pillantást. Én addig bőszen tudok foglalkozni a picilánnyal, aki csak nézelődik. Ő pont a bátyja ellentéte, annyira nyugodt, hogy ha fél napig a hangját sem halljuk, már okot adhatna az ijedtségre, hogy valami vaj van. Pedig ő egyszerűen csak ilyen. Úgy fest ezt a végtelen nyugodtságát tőlem örökölte.
Aztán megtörténik az is, hogy Ayden lepakolja a seggét ahogy megkapja, amit akar. Végre látok arra reményt, hogy akkor most már egy ideig elnyugszik. Örülnék neki, ha ez így lenne, hisz ha már drága barátom a tiszteletét tette nálunk, akkor néhány komoly témát is felvetnék neki. Pedig azok még közel sem kiforrottak, csak sodródnak az események forgatagában.
Együttérző pillantást kap ahogy Emmelineről mesél. Nem lehet így ez könnyű. Pedig aztán rég elég indok lehetne, hisz nagyon jól ismerik egymást.
- Pedig már más nem is lenne hátra. - tekintetem tanácstalan. Mint ha egy kissé lemaradtam volna az eseményekről. Vagy tán tévednék?
- Hogy halad a kampány? Ha bármiben a hasznomat tudjátok venni, akkor szóljatok, segítek amiben tudok. Nem lenne pont egy ilyen borús időszakban jó, ha valaki olyan nyerne, akiről igazából nem ismerjük a háttérszálait. Na meg a motivációkat. - komoly igenis a téma, nem kis dolgok múlnak majd ezen.
- Ayden mellett elfáradni? Akkor kérlek maradj is itt, éveket kell kipihennem. - nevetem el magam, ahogy ajánlkozik. Rendes tőle, de hát ő is ismeri, mellette egy perc alatt el lehet fáradni, mert le sem lehet venni róla a szemünket, nehogy valami rosszat csináljon. Pedig már sokat finomodott a hirtelensége, nem is buta gyerek, csak tényleg ez a fene nagy kíváncsisága.
- El sem tudom képzelni mi lesz vele, ha a nagyszülei kell folyamatosan felügyeljék.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Benjamin & Gideon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Benjamin & Gideon   Benjamin & Gideon Empty

Vissza az elejére Go down
 
Benjamin & Gideon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Benjamin & Emmeline - Prewett lakás
» Emmeline & Gideon #3
» Emmeline & Gideon - i need to know
» Gideon & Emmeline
» Gideon & Fabian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Otthonok :: Fenwick Ház-
Ugrás: