KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Gwenog keresettjei Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Gwenog keresettjei Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Gwenog keresettjei Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Gwenog keresettjei Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Gwenog keresettjei Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Gwenog keresettjei Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Gwenog keresettjei Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Gwenog keresettjei Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Gwenog keresettjei Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Gwenog keresettjei Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Gwenog keresettjei Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Gwenog keresettjei Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Gwenog keresettjei Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Gwenog keresettjei Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Gwenog keresettjei Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Gwenog keresettjei Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Gwenog keresettjei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Gwenog Jones
I have got magic power. I'm a witch.
Gwenog Jones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 37


Gwenog keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Gwenog keresettjei   Gwenog keresettjei EmptySzomb. Ápr. 23, 2016 2:22 am







Damon Barron
Kor: 22, Csoport: halálfaló, Lojalitás: rossz, Vér: aranyvérű, Pb: Eric Saade (alkudható)

A volt barátom. Az eddigi legtartósabb kapcsolatom. Ő volt az egyetlen, akibe talán majdnem szerelmes voltam. Vagy az is voltam? Az mindenesetre tény, hogy a Roxfort utolsó évében jöttünk össze.  Ő volt az évfolyam, sőt  talán az egész Roxfort legnépszerűbb pasija. Talán nem is volt lány, akit ne nyűgözött volna le. Okos, kedves, magabiztos, udvarias, karizmatikus, jó képű, már-már „túl szép”, hogy igaz legyen. A kviddicspályán az egyik legnagyobb riválisom volt, a saját háza, a Mardekár kviddicscsapatának kapitányaként, így a pályán rendre egymás ellenfelei voltunk, de mindig sikerült elhappolnom előle a kupát végül, bár olykor elég szoros volt a verseny. Sokáig tepert utánam, mire hajlandó voltam foglalkozni vele, de utána egy nagyon szép évet töltöttünk együtt. Voltak ugyan hangos veszekedéseink, mivel mindketten elég határozott egyéniségek vagyunk, de alapvetően jól kiegészítettük egymást. Egészen addig, amíg a családja nyomására, vagy talán a saját meggyőződése miatt is halálfalónak állt, bármennyire is tiltakoztam ellene. Ezután nem volt más választásom, mint egy év együttjárás után szakítnai vele. Azóta se talátlam senkit, akivel olyan jól kiegészítettük volna egymást, mint vele. Nem tartjuk a kapcsolatot, azt hiszem, túl fájdalmas lenne mindkettőnknek. Nem tudom mi van vele, van-e új barátnője, jegyese, mivel foglalkozik, boldog-e az élete. De ki tudja, mi sül ki belőle, ha az útjaink újra keresztezik egymást? Vajon van még nekünk együtt jövőnk vagy ő már végleg a múlt? Ki tudunk jönni egymással annak ellenére, ami történt? Vagy a háború ellenségekké tesz minket? Csupa olyan kérdés, amire nem kaphatok választ, míg nem találkozunk valamiféle véletlen folytán (vagy éppen az ő akaratából) újra.

sjdfjksd







A hozzászólást Gwenog Jones összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Ápr. 27, 2017 5:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Gwenog Jones
I have got magic power. I'm a witch.
Gwenog Jones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 37


Gwenog keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwenog keresettjei   Gwenog keresettjei EmptyHétf. Május 30, 2016 3:05 am







Becses Neved
Kor: 22 Csoport: szabadon választható Lojalitás: szabadon választható, Vér: szabadon választható, Pb: Bianca Lawson

A Holyhead Harpers kviddicscsapatának egyik, igen tehetséges hajtója.  Mosolygós, de kissé távolságtartó, visszahúzódó, szótlan lány, akiről sosem tudhatod, mi jár a fejében. Ennek ellenére jobb, ha senki nem akarja ellenségének, mivel igencsak bosszúszomjas, nem felejt és nehezen bocsát meg. Nehezen kiismerhető jellem, még én sem tudom teljesen megfejteni sokszor. Tulajdonképpen az első perctől kezdve, hogy találkoztunk a csapatban, jó barátnők vagyunk, jól megtaláljuk a közös hangot. Ennek ellenére előttem is lehetnek titkai. Talán még engem is képes ez a rejtélyes lány meglepni valamivel.

/A nevet teljes mértékben a megalkotóra bíznám, mint ahogy a múltját és a jelleme többi részét is. A pb esetében alkuképes vagyok, ha ez az egyetlen dolog, ami visszatart a megalkotástól. Minden egyéb kérdés, kérés esetén a karakterrel kapcsolatban fordulj hozzám pm-ben bizalommal./

sjdfjksd





Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Gwenog Jones
I have got magic power. I'm a witch.
Gwenog Jones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 37


Gwenog keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwenog keresettjei   Gwenog keresettjei EmptyHétf. Május 30, 2016 3:07 am







Becses Neved
Kor: 22 Csoport: szabadon választható, Lojalitás: szabadon választható, Vér: szabadon választható, Pb: Claire Holt

A Holyhead Harpers kviddicscsapatának igen tehetséges őrzője. Határozott, magabiztos lány. Kissé anyáskodó típus, de éppen ezért nem is nehéz kijönni vele. Szívesen hallgatja meg bárki problémáit és ad tanácsokat, akár kéretlenül is, a saját gondjait azonban nem szívesen osztja meg senkivel. Erős egyéniség, tisztában van az értékeivel, a határaival. Jóban vagyunk, a barátomnak is mondanám, nemcsak a csapattársamnak. Később került a kviddicscsapatunkba, mint én, egészen pontosan két éve, a válogatón elég erősen odahatottam, hogy őt vegyük be, amiért igencsak hálás nekem és a végsőkig lojális hozzám, amit én nagyra értékelek.

/A nevet teljes mértékben a megalkotóra bíznám, mint ahogy a múltját és a jelleme többi részét is. A pb esetében alkuképes vagyok, ha ez az egyetlen dolog, ami visszatart a megalkotástól. Minden egyéb kérdés, kérés esetén a karakterrel kapcsolatban fordulj hozzám pm-ben bizalommal./

sjdfjksd





Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Gwenog Jones
I have got magic power. I'm a witch.
Gwenog Jones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 37


Gwenog keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwenog keresettjei   Gwenog keresettjei EmptyHétf. Május 30, 2016 3:09 am







Becses Neved
Kor: 22 Csoport: szabadom választható, Lojalitás: szabadon választható, Vér: szabadon választható, Pb: Lindesy Shaw

A Holyhead Harpers kviddicscsapatának tehetséges másik terelője mellettem. Vele van a legtöbb konfliktusom a csapatban. Kezdettől együtt játszunk a kviddicspályán, de sokáig azért nem alkottunk jó csapatot, mert állandóan rivalizáltunk egymással. A kapcsolatunk elég ellenségesen indult, talán azért, mert igencsak hasonló jellemek vagyunk. Ő is határozott, igen fejlett igazságérzettel és önbizalomért sem megy a szomszédba. Mindemellett néha keresetlenül őszinte. Viszont ha nehézségekkel küzd, a büszkesége miatt nem szeret segítséget kérni, még mikor tényleg szüksége volna rá, akkor sem. Mára rendeződött a viszonyunk, bár akadnak szóváltások, mosolyszünetek, jó csapat vagyunk és tudom, hogy tűzbe menne értem.

/A nevet teljes mértékben a megalkotóra bíznám, mint ahogy a múltját és a jelleme többi részét is. A pb esetében alkuképes vagyok, ha ez az egyetlen dolog, ami visszatart a megalkotástól. Minden egyéb kérdés, kérés esetén a karakterrel kapcsolatban fordulj hozzám pm-ben bizalommal./

sjdfjksd





Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Gwenog Jones
I have got magic power. I'm a witch.
Gwenog Jones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 37


Gwenog keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwenog keresettjei   Gwenog keresettjei EmptyHétf. Május 30, 2016 3:18 am







Becses Neved
Kor: 22 Csoport: szabadon választható, Lojalitás: szabadon választható, Vér: szabadon választható, Pb: Sasha Pieterse

A Holyhead Harpers kviddicscsapatának tehetséges fogója. Az a szóbeszéd járja, hogy vele versengtem a csapatkapitányi poszt elnyeréséért és nem sokon múlt, hogy ő kapja meg helyettem. Ennek ellenére én a legkisebb ellenségességet sem érzem benne. Talán nem is akarta annyira azt a kinevezést vagy csak elfogadta a vereségét. Vagy netalán lenne benne némi tüske? Bár barátságos, közvetlen lány, aki mindemellett nagyon intelligens, nem lehet igazából megmondani, kiről mit gondol. Biztos vagyok benne, hogy jó csapatkapitány lett volna ő is, hiszen elég központi egyéniség, határozott és jól egyben tudná tartani a csapatot, efelől kétségem sincs. Szereti is, ha ráirányul a figyelem, igazi sztáralkat. A népszerűségét bizony olykor ki is használja mindenféle előnyök szerzésére és elég sűrűn látok új pasit az oldalán. Én ennek ellenére jól kijövök vele, hiszen keményen dolgozik és tényleg tudja, mikor kinek mit mondjon ahhoz, hogy kedveljék. De lehet, hogy a kedvessége csak álca és valójában titkon még mindig a kapitányi posztra pályázik, amit én happoltam el előle?

/A nevet teljes mértékben a megalkotóra bíznám, mint ahogy a múltját és a jelleme többi részét is. A pb esetében alkuképes vagyok, ha ez az egyetlen dolog, ami visszatart a megalkotástól. Minden egyéb kérdés, kérés esetén a karakterrel kapcsolatban fordulj hozzám pm-ben bizalommal./

sjdfjksd





Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Gwenog Jones
I have got magic power. I'm a witch.
Gwenog Jones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 37


Gwenog keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwenog keresettjei   Gwenog keresettjei EmptyVas. Aug. 07, 2016 9:19 pm

Csodás Neved





Egy igencsak vérmes halálfaló, aki fiatal kora ellenére igen messzire jutott. Nagyon határozott, erőszakos, célratörő jellem. Amit akar, azt megszerzi, tűzön-vízen át. Voldemort hű követője és erőskezű, jó irányító. Lehet, hogy a szülei befolyása is közrejátszott, de az is lehet, hogy csupán önerőből jutott oda, ahol most van. Tény viszont, hogy a minisztériumban dolgozik és a Nagyúr igencsak megbecsült embere. Kegyetlen és önző, de nagyon jól csinálja, amit csinál. Egyetlen egy dolgot nem kapott meg eddig, amit kiszemelt magának: egy nőt. Ez a nő pedig történetesen az én bátyám menyasszonya.
Nem nehéz kitalálni, hogy így a testvérem igencsak útban van neki és nem átallná eltenni láb alól őt is. Én azonban nem olyan fajta vagyok, aki ezt hagyná. Feltettem, hogy megkeresem és megállítom, kerül, amibe kerül. Persze nem tudhatom, mibe keveredek ezzel, hiszen ő maga is erős varázsló és igencsak sokan is állnak mögötte. Nem lehetek eléggé felkészülve rá, hogy onnantól, hogy megismert, az én életem is veszélyben van. Nem egészen úgy azonban, ahogyan gondolnám.
Onnantól ugyanis már nem a bátyám menyasszonyára pályázik, hanem rám. Mégpedig igencsak elvakultan, hiszen ő nagyon önző és végletes ember. Vagy az övé leszek, vagy senkié. Nemleges választ nem fogad el tőlem. Ez pedig igencsak veszélyes, miután én nem érdeklődöm iránta. Kérdés, megúszhatom-e ezt a vakmerő kalandot élve mindezek után? Visszatérhetek-e a kviddicsjátékosi karrierem építgetéséhez? Talál vajon új rögeszmét vagy most már nincs számomra menekvés? A kérdések egy részére a választ csak ő és az idő tudhatja.

/A pb abszolút alkuképes, csak egy ötlet, mint ahogy a leírtakon kívül a karakter élettörténetében, jellemében sem kötnék meg többet. Sőt valójában nem is ragaszkodom hozzá, hogy új karakter legyen, ha van már olyan, létező karakter, akinek a jellemébe, életébe belefér egy ilyen plot, őt is szívesen látom. Bármilyen kérés, kérdés esetében természetesen pm-ben elérhető vagyok./




halálfaló ♦ rossz ♦ Sterling Sulieman (alkuképes) ♦ 25-32 ♦ minisztériumi alkalmazott ♦ Mardekár (volt) ♦ aranyvérű ♦ amit szeretnél




Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Gwenog keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gwenog keresettjei   Gwenog keresettjei Empty

Vissza az elejére Go down
 
Gwenog keresettjei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ivory keresettjei
» Ágas keresettjei: Avery testvérek
» Flicity Nott keresettjei: Jonathan / barátom
» Mrs. Potter keresettjei
» Cassie keresettjei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Kezdetek :: Karakterek :: Keresett karakterek-
Ugrás: