KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Louis & Amelia - Túl a bálon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 EmptyHétf. Nov. 14, 2016 2:25 pm

Amy

the beauty that makes me complete

Bocsánatkérőn csókolom meg, mert ebben igaza van, figyelmetlen voltam, hiszen nem is akartam rá figyelni jobban. Nem tudom, miért döntöttem úgy annak idején, hogy ez lesz a jobb megoldás, de határozottan nem volt az, és most jogosan mondja, hogy az én hibám... Meg is fogom próbálni kiengesztelni.
Amint biztos leszek benne, hogy tényleg ezt szeretné. Fogalmam sincs, hogy alkoholtól ilyen nehéz a felfogásom vagy nagyon bevertem a fejem, de egyszerűen...
Szörnyülködve nézek rá, ahogy több szempontból is rátapint a lényegre. Biztosan egy olyan lányt kellett választanom, aki minden rezdülésemet ismeri?
- Kevésbé? Fenyegetéssel szeretnél magadhoz láncolni? - Felhúzom a szemöldököm, ilyen csúnya módszert nem vártam volna tőle. Mégis elég hatásos lenne, így jobban szeretném elkerülni a testi erőszakot. Maradjunk csak a pozitív dolgoknál. - Nem ijedtem be. - Egy egészen picit talán magamat is szeretném meggyőzni, mert egy kicsit... egy egészen kicsit igenis így van; és szörnyű, hogy máris látszik rajtam.
- Soha? - fokozom tovább a kérdést, ahogy magamhoz szorítom. Nem akar elengedni, én sem akarok menni, ez pedig tényleg megszoknivaló érzés.
- Hogyan? Semmi. - Még a fejem is megrázom hozzá. - Csak összevissza beszélek. Reggel felhívom Markot. Ezt akartam mondani. - Nem, nem ezt akartam, de még nem érzem magam olyan szintjén az érzelmi intelligenciának, hogy őszinte legyek.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 EmptyKedd Nov. 15, 2016 9:06 pm

Louis & Amelia

- Tudod, hogy sosem bántanálak szánt szándékkal - pislogok rá lebiggyesztett ajkakkal. Ezért is fogom véletlenül lenyisszantani...
Természetesen tényleg vicc volt, kevés embert lennék képes ténylegesen megfenyegetni, Louis pedig nem tartozik közéjük. Hacsak nincs olyan szép tetkó az alkarján... amiről tökéletesen megbizonyosodhattam, hogy nincs. Az imént történtek után nem hogy tetkókat, minden anyajegyét kívülről fújom majd.
- Attól félsz, hogy én gondolom meg magamat, vagy attól, hogy te? - Nagyobb bátorságra vall ez a kérdés, mint azt bárki is hinné. Elvégre sosem az a srác volt, aki komolyan vette a lányokat, és még a nőkhöz sem áll másképp, hiába nőtte ki magát férfivá. Akkor mi a helyzet a Bonesokkal? Elég Deveroux lesz ahhoz, hogy változzon a felállás?
- Sohaa - nyomok a feje búbjára egy cuppanóst.
Csak azután tudatosul bennem, hogy visszakozik. Hosszú másodpercekig nézek rá úgy, hogy pislogni sem merek, és egyszerre bújnék a takaró alá zavaromban és csókolgatnám össze-vissza, miközben megpróbálnám nem megfojtani az öleléseimmel.
De... óvatos vagyok. Talán csak rosszul hallottam.
- Azt mondtad, hogy... a legfontosabb? Várj. Eddig nem voltam Markkal egyenértékűen fontos az életedben? - kérdezem a végére egészen sértetten.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 EmptySzer. Nov. 16, 2016 7:18 pm

Amy

the beauty that makes me complete

- Most már nem vagyok ebben olyan biztos - méregetem összeszűkített szemekkel, de ettől még simogatnak a szavai. Olyan ez, mint eddig bármikor, plusz nincs rajtunk ruha és bármikor bárhol bármit csinálhatok.
Hülye voltam, hogy nem erőltettem ezt hamarabb.
Vagy talán csak erősebbnek bizonyultak azok a gondolatok, amik most is befúrják magukat a fejembe és még idiótább kérdéseket teszek fel, mint hittem, hogy tőlem lehetséges. És teljesen hiábavalóan kérem, hogy hagyjuk. Makacs lány.
Nem akarok válaszolni. Tüntetően, időhúzásként fúrom a fejem a párnába. Baaaah. Megszólalnom sem lenne szabad, ennyi idő után már igazán megtanulhattam volna, hogy néha jobb csukva tartani a számat.
- Te nem aggódsz? - Ha mindketten magabiztosban toltuk volna, már hetekkel ezelőtt itt tartanánk. Ergo, őt is visszatartotta valami. Ergo, nem vagyok hülye, hogy ilyesmire gondolok. Csak az időzítéssel lehet probléma.
- Hagyjuk, oké? - Végigsimítok az ajkán. - Tényleg nem tudom már, mit beszélek. Nem fogom meggondolni magam és téged sem hagylak - rányújtom a nyelvem, mintha ezzel most igazán kiszúrnék vele, pedig jó lesz. Tudom, hogy jó lesz.
Hiszen vele mindig minden jó volt és a friss élményeim is a pozitívumok közé sorolandóak. Mindegyik. Imádom én végigpuszilgatni a puha bőrét és imádom minden apró érintését magamon. Tényleg olyan, mintha erre éheztem volna évekig.
- Mostantól ilyen romantikus leszel? - kérdezem játékosan-kíváncsian, ahogy éppen megígéri, hogy örökké velem marad.
A pillanatnyi kihagyását kihasználva megsimogatom az orrát - hátha ettől minden kiszáll majd a fejéből. Persze, ez a nap sem teljesen az én szerencsenapom.
- Erre mi a helyes válasz? - Ijedt arcot vágok, hogy húzzam az időt. - Eddig senki sem volt vele egyenértékűen fontos. - Az a legdurvább, hogy ez még igaz is. Én meg ilyen igazakat mondok. Persze, ott van a húgom, aki tényleg közelebb állt hozzám, mint bármelyik másik családtagom, de a háború az ő eszét is elvette. Mark egy isteni csoda. Hahaha. - Csak arra gondoltam, hogyha egy ilyen csinos pofi mondaná el neki, nem röhögne körbe. - Nem mintha ilyen vészes reakcióra számítanék. Nem mintha eddig a pillanatig valaha belegondoltam volna, mit szólna Mark, ha azt mondanám, hogy én mától monogááá...khmm... Megköszörülöm a torkom, mintha hangosan kellett volna kiejtenem a szavakat.
Ezt még gyakorolnom kell.
Hátha kiderül, hogy eddig tévesen ítélt meg az univerzum. Legalább egy dologban, ha már a szabad kezem bűnbe csábít, a szemeim pedig nem állnak ellen és belesnek a felemelt takaró alá. Már percek óta szerettem volna ezt megejteni, mert ez a fránya rövidtávú memória... De természetesen még mindig felettébb elégedett vagyok a gyönyörűmmel, szóval folytathatom is a beszélgetést.
- Meg aztán ma úgysem sikerült találkoznotok. Nem is biztos, hogy emlékeztek egymásra. - Nem mintha ezzel azt szeretném mondani, hogy nekem nagyon fontos, hogy oda legyenek egymásért (persze, csak mértékkel), de igen.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 EmptyPént. Nov. 18, 2016 12:28 pm

Louis & Amelia

- Szerencse, hogy meggyőző tudok lenni - pillantok rá csintalan mosollyal, az alsó ajkamba harapva.
Válaszolnék, tőlem egyáltalán nem áll messze, hogy őszintén és kiterített lapokkal beszéljünk erről, ugyanakkor sejtem, hogy Louist némileg kényelmetlenebbül érinti a téma. Tiszteletben fogom tartani, és ha már így lesz, hát elkezdhetek most is megértő lenni. Egyébként sem tennék másképp, csak hát... Róla van szó. Nem szeretnék kellemetlen meglepetéseket erre vonatkozólag, nem szeretném, ha egy percig is bizonytalan lenne kettőnket illetően.
Bólintok és gyengéden megszorítom a kezét, mintegy bátorításképp. Nem szabadna, hogy szükség legyen ilyesmire. Máris zuhanóesésbe fog a hangulatom.
- Ha adsz nekem kekszet - vonok vállat, majd elnevetem magam. - Nem tudom, Louis. Te az leszel?
Kíváncsian pislogok rá, hisz máris túllépett egy határt - a sajátját. És ez csak egyszeri alkalom volt, a következő percekben újra és újra megteszi.
Elvigyorodok a kétségbeesésén.
- Nem. Ketten röhögnénk körbe - kacagok fel máris. - Nagyon aranyos vagy.
Hogy megerősítsem a szavaimat, végigsimítok az arcán. Megfordul a fejemben, hogy talán nekem is illene mondanom valami cuki dolgot, de az már nyálas lenne, nem? Meg aztán, nekem a családom mindig is fontosabb volt, mindennél és mindenkinél. Bármi is van köztünk Louissal, nem érhet fel hozzájuk.
- Ami azt illeti... Láttam őt - vallom be bűnbánóan. - Ő is ránk nézett egyszer, de nem jött oda. Azt hiszem, kerülni akarta a feltűnést, amin őszintén szólva nem lepődnék meg. Márpedig ha ti ketten összetalálkoztok... - Félbehagyom a mondatot és jelentőségteljes pillantást vetek rá. - Ne haragudj, azt hiszem... túl önző voltam ma este.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 EmptySzomb. Nov. 19, 2016 1:14 pm

Amy

the beauty that makes me complete

- Szerencse - ismétlem, bár már hirtelen nem is tudom, miért az, de nem bírok neki ellenállni, ha ezt csinálja. Én akarom harapdálni! Sőt, meg is teszem, mókázva és gyengéden, kellőképpen kiélvezve, hogy szabad.
Igen, tényleg tartok tőle, hogy eltűnik az alkohol mámora és meggondolja magát.
Vagy hogy én.
Leginkább attól félek, hogy attól fél, hogy meggondolom magam. Mintha ez kőbe lenne vésve, mintha mindenki ezt várná tőlem - még én is és ő is.
Megjegyzem, hogy a továbbiakban is fizessem le, lássam el a kedvenceivel (még szerencse, hogy álomból felkelve is tudnám őket sorolni), és maradjak ilyen... vagy ne maradjak?
- Fogalmam sincs, még sosem próbáltam. - Őszintén megvonom a vállam, azt sem tudom, képes lennék e rá. - Moziba menni romantikus? - gondolkozom hangosan, mert ilyen tapasztalatom van. Nem mintha randigurunak tartanám magam, sőt, jobban szeretem az egyszerű lefolyású dolgokat. - Adhatnál pár tippet. - Nem titkolom, hogy szeretnék a kedvében járni, de talán ilyen szinten mégsem ismerem eléggé. Vagy nem tudom. Elég nehéz most józanul gondolkodnom.
- Ez csúnya volt - vágom be a durcit. Még hogy mindketten! Tőle azért több megértésre számítottam. Vagy azt szeretné, hogy én is zsaroljam? Ha kineveti az épp elstartolt kapcso... újféle valamimet, megtagadhatom tőle a csodálatos testem!
Na jó. Én többet veszítenék, inkább fel sem vetem az ötletet.
- Aranyos? - Felvonom a szemöldököm. - Mint egy hörcsög? Mit tettem? Elállítódott valami? - Aranyos. Ezt még meg kell emésztenem. - Ajánljak másik jelzőket? Vicces. Nagylelkű. Szexi. - Megvonogatom a szemöldököm, mintha ez lenne az ütőkártyám, aztán elnevetem magam. - Na jó. Maradhat. Csak neked. - Talán tényleg aranyos vagyok. Meg engedékeny. Vajszívű. Most komolyan csak ezt az egy szót találta hozzám illőnek?
Markra térünk vissza, és nem értem, miért ilyen bűnbánatos most.
- Szerintem engem akart elkerülni - legyintek és elnyújtózom. - Nem csináltad rosszul, én sem adtalak volna oda senkinek. Sőt, el is ájultam, hogy véletlenül se foglalkozz mással. - Rákacsintok, és igyekszem minél kényelmesebben fészkelni magam mellé/mögé/alá, hogy véletlenül se kelljen elengednem, de aludni is tudjak.
Hirtelen, a semmiből, csak úgy beugrik egy gondolat, és nincs is rá okom, hogy megtartsam magamnak.
- Mémi... - Túl lusta vagyok már újra felemelni a fejem, így érte nyúlok, hogy felém fordítsam a pillantását. - Miattam dobtad ki a csávót? - Ezúttal elhagyom a tökéletes jelzőt a megnevezéséből, így is tudni fogja, meg egyébként is... Szegény ördög. Utólag rájönni, mit vesztett... Elég jó példa ahhoz, hogy ne essem bele én is.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 EmptySzomb. Nov. 19, 2016 9:03 pm

Louis & Amelia

Apró sóhajjal jutalmazom a gesztusát, majd a hajába markolva közelebb húzom magamhoz egy újabb csókra. Nem, nem volt elég. Soha nem is lesz az.
Elgondolkozva nézem őt, leginkább azért, mert nem is a kérdésén jár az eszem. Nem tudom elfelejteni az előbbi... aggodalmát, hogy mi lehet ennek a következménye, hogy mi lesz holnap. Mi lesz velünk? Egyáltalán miért jutott eszébe ilyesmi? Nem veszíthetem el. Szükségem van rá, és csakis rá.
- Szerinteeem... Az romantikus, amit azzá teszünk.
És amíg ennyire oda vagyok érte, számomra minden az lesz, ebben biztos vagyok. Viszont addig jó, amíg ő nem tud róla.
- Csak furcsa, hogy ennyire... Nem is tudom. - Ezúttal tényleg elmerengek filozofikus gondolatmeneteimben, mielőtt hozzászólnék a témához. - Nekem nagyon sokat jelent, ami köztünk van. De én épp ezért hallgatnék róla, mert ez olyasmi, amit más nem érthet meg. Csak mi. Mármint, ne érts félre, egy percig sem szeretnék titkolózni, senki előtt. Egyszerűen csak nem szokásom kimondani a dolgokat.
Például erről sem beszéltünk még így direktben. Ismer annyira, hogy tudja, mégis úgy érzem, ezúttal el kell magyaráznom, miért olyan magas számomra Mark ünnepélyes felvilágosítása.
Felnevetek.
- Nyugi, kapsz még más jelzőket is.
Így is kapott már épp eleget tőlem.
Csak bólogatok engedelmesen, engem is kezd magához szólítani az álmosság. Egyre nehezedő szemhéjakkal helyezkedem el a karjaiban, és szinte megugrok ijedtemben, mikor megszólal.
- Én... - Váratlanul ér a kérdés. Összeszűkített szemekkel nézek rá, ahogy koncentrálok a helyes válasz érdekében. - Miért mondanám el?

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 EmptyVas. Nov. 20, 2016 11:17 am

Amy

the beauty that makes me complete

Egy kicsit kétségbeesem, amikor visszadobja a labdát, mert tényleg fogalmam sincs róla, hogyan kell... igazából romantikusnak lenni. Túl jó színész vagyok, de az most nem lesz Amyhez elég, tudom előre. Nem is akarom megjátszani magam, eddig sosem volt rá előtte szükség, ezután sem akarok ezen változtatni.
- Ahhhw - még az ajkam is édesen lebiggyesztem a szavaira. - Ez cuki. - Még csak nem is gúnyolódom... nagyon. Aranyos, hogy ezt mondja, és így nem is teszi túl magasra a lécet, de azért majd teszek róla, hogy feljebb kerüljön. Nehogymár én ne tudjak kitalálni valami romantikusat...
Azt hittem, az nyerő lesz, hogyha annyira komolyan gondolom, hogy elmondanám Marknak is, ezért meglep, hogy erről máshogy vélekedik. De tetszik. Sokban megkönnyíti a dolgom.
- Hol voltál eddig - motyogom, mielőtt megcsókolnám, mert tökéletes, mert éppen nekem való, mert ezt mindig is tudtam, és mégis eléltem mellette, pedig... Na jó, én lehet, hogy titkolóznék, mert romlott vagyok, de számomra ő egy angyal, és ha mégsem ragaszkodik a idióta jelzőkhöz, hogy bemutassam anyámnak meg ilyenek, akkor... Tényleg tökéletes.
Egy egész pillanatra elhiszem, hogy ez tényleg ilyen könnyű lesz és semmi szükségem egy unalmas-érzelmes beszélgetésre sem többé.
- Nekem is sokat jelent. - Más pedig nem értheti. Ezért még egy puszit érdemel. Abba sem akarom hagyni. De azért elég kínos volna, ha random elaludnék, szóval majd reggel... reggel folytköv.
- Kösz, bébi. - Magamhoz is szorítom el pillanatra, jöhetnek a nevek. Vagy tulajdonságok. Meg bármi.
Valószínűleg az önzőségről jutok a saját eszembe, meg a féltékenység, meg a másik kapcsolata, és a kíváncsiságom. Szóval kibököm a szavakat, és várom a választ, de természetesen, nem érkezik. Legalábbis nem egyértelműen, én attól még igennek fordítom.
- Ugyan már, miért ne? Tudok titkot tartani. -
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 EmptyVas. Nov. 20, 2016 2:01 pm

Louis & Amelia

Csúnyán nézek rá, mikor gúnyolódni próbál velem. Tudom én, hogy igazából hatottam a kis szívére.
Belenevetek a csókba, hisz végig, mindvégig itt voltam mellette és ő is velem, de sosem vette észre, hogy nézek rá. Sokkal inkább lefoglalta, hogy újabb és újabb lányokat szédítsen az ágyába.
Mire elhúzódunk egymástól, már komoran nézek magam elé.
Tényleg így volt. Miért lenne más a mai naptól kezdve? Hiába a szép szavak - mindig is tudta, mit kell mondani -, megkapta, amit szeretett volna, és most... Mi lesz most? Valóban őszinte velem, vagy csak úgy tesz? És ha még ő maga sem tudja?
Nem adok hangot az aggodalmaimnak, pedig túl szép ez most, hogy igaz legyen. Nem is tudok mosolyogni, a puszija ellenére sem.
- Bébi? Én nem hatalmaztalak fel - emlékeztetem pislogva.
Megint az jut eszembe...
Nem-nem-nem-nem-nem.
- Hát, igen. Nagyrészt igen - motyogom az orrom alatt, miközben újra lehunyják magukat a szemeim. Neménvoltam.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 EmptyVas. Nov. 20, 2016 3:10 pm

Amy

the beauty that makes me complete

Olyan édes, nem csak az ajkai, de a szavai is, nem tudok betelni vele, hiába furcsa, hogy valóban hatással legyen rám. Ilyen hatással. Könnyen esem csábításba, ez nem kérdés, és legtöbbször meg is kapom, amit akarok, de most úgy érzem, ebből sosem lesz elég. Belőle. Tetszik nagyon.
- Tessék? - kapom fel a fejem a felháborodására. - Azt hittem, ez kölcsönös. De akkor bocsánat. - Sóhajtok egy aprót és a fejembe vésem, hogy várjak a jóváhagyására. Mintha képes lennék fékezni a nyelvem. Majd megpróbálom. Csak a helyzet... Még ha most kivételesen biztos is vagyok benne, hogy reggel is meg tudom majd mondani a nevét.
A kis motyogó válasza viszont felvillanyoz és egyben újabb súlyokat pakol rám. Nem akarok és nem is okozhatok neki csalódást, ha már most ekkora bizalmat szavazott nekem. Még ha ebben a pillanatban elképzelhetetlennek is tűnik, hogy elengedjem, nem tudom, mi lesz holnap.
A buksijának döntöm a fejem, hogy kihasználjam minden pillanatát.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Louis & Amelia - Túl a bálon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Amelia & Richard
» Amelia & Gideon
» Amy & Louis - r u free 4 me?
» Mark & René & Amelia
» Amy & Louis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: