KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Cassie keresettjei Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Cassie keresettjei Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Cassie keresettjei Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Cassie keresettjei Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Cassie keresettjei Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Cassie keresettjei Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Cassie keresettjei Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Cassie keresettjei Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Cassie keresettjei Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Cassie keresettjei Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Cassie keresettjei Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Cassie keresettjei Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Cassie keresettjei Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Cassie keresettjei Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Cassie keresettjei Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Cassie keresettjei Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Cassie keresettjei

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Cassandra Avery
I'm the the cleverest all of you. Slytherin.
Cassandra Avery
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 51


Cassie keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Cassie keresettjei   Cassie keresettjei EmptyKedd Ápr. 26, 2016 12:32 am







Sean Avery
Kor: 22, Csoport: Halálfaló, Lojalitás: Voldemort, Vér: tisztavérű, Pb: Brett Dalton,Xavier Dolan

A bátyám vagy, viszont nevezhetnélek nyugodtan a hősömként, az egykori legjobb barátomként, de akár még az egyetlen normális emberként is a családunkból. Mind-mind helytálló lenne. A kapcsolatunk a születésem pillanatától szoros volt. Te tanítottál meg minden lényeges dologra, amit egy ífjú boszorkánynak érdemes tudni. A Roxfortról is te beszéltél nekem a legtöbbet, míg a szüleink a legtöbb dolgot elintézték két tő mondatban.
Mit is mondhatnék, nem könnyű egy aranyvérű család gyermekének lenni. Főleg, ha a szüleink még a Nagyúr szolgálatában is állnak.. Talán abban is az ők kezük lehet benne, hogy az utóbbi időben eltávolodtál tőlem. Ahogy, befejezted a sulit, majd elkezdtél dolgozni a Minisztériumban(, hogy milyen pozícióban, azt a leendő userre bízom), mintha kicseréltek volna! Rá sem tudtam ismerni az egykori önmagadra. Azóta egyre kevesebbet is beszélgetünk. Bár, az is könnyen lehet, hogy már a Roxfortban is gonoszkodtál, csak arról nekem nincsen tudomásom. Mindenesetre a kuzinunkkal való remek kapcsolatodat is gyanúsnak vélem. (Veronica-val közösen terveltétek ki, majd hajtottátok is végre James Potter szüleinek megölését, amiről alább az általam megadott linken is olvashatsz.)
//A pb és a keresztnév megtartása nem olyan fontos, bár én ezen a néven emlegettelek, illetve örülnék ha a két pofi közül valamelyiket mégis megtartanád :3. Brett Dalton-nak kiváltképp tudnék örülni *-*
És a legjobb az egészben, hogy nem csak én várlak, hanem James Potter is, akinek a hírdetéséről ITT olvashatsz bővebben.
Mindenesetre, arra kérlek, dobj majd meg egy péemmel, ha megérkeztél  Cassie keresettjei 3563267792 Nagyon váruuunk!  Cassie keresettjei 4177797959    //



sjdfjksd







A hozzászólást Cassandra Avery összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 01, 2016 11:20 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cassandra Avery
I'm the the cleverest all of you. Slytherin.
Cassandra Avery
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 51


Cassie keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassie keresettjei   Cassie keresettjei EmptySzomb. Ápr. 30, 2016 7:22 pm







Caitlin --
Kor: 15, Csoport: Hugrabug/Hollóhát, Lojalitás:jó, Vér: aranyvérű, Pb:Maia Mitchell,Danielle Campbell

Nos, ez most furán fog hangzani, de kétpetéjű ikrek vagyunk. Vagyis egy időben fogantunk mindketten ugyanabban az anyaméhben, csak épp erről egyikünket sem akarták tájékoztatni. Egy nyomós ok miatt a születésünket követő percekben elválasztottak bennünket egymástól. Az ok pedig az volt, hogy féltettek bennünket, illetve nem akarták, hogy Voldemort tudomást szerezzen mindkettőnkről. Igazából, az anyukánk a bátyánkkal karöltve hozta meg ezt a nehéz döntést. Az apukánknak mai napig is csak az egyikünkről van tudomása. Anyu és Sean végül engem tartottak meg és téged pedig egy ismerősük ismerősére bíztak, de az illetőről tudták, hogy biztonságban leszel majd náluk. Így, én egy aranyvérű, ízig vérig Voldemort mellett tevékenykedő családnál nőttem fel, míg te egy semleges oldalon álló házaspár egyetlen gyermekeként nevelkedtél fel.
Egyelőre egyikünk sem tud a másikról, ami azt is eredményezte, hogy különböző roxforti házakban kötöttünk ki. Te a Hollóhátba/Hugrabugba, én pedig a Mardekárba kerültem.
Hogy, miként fogunk tudomást szerezni egymásról, az egyelőre a jövő zenéje. Talán, a nevelőszüleid fogják véletlenül elszólni magukat előtted, de az is lehet, hogy egy régi pergamen kerül majd valamelyikünk látóterébe. Mindenesetre izgalmas játékokból nem lesz hiány :3
Nagyon várlak, húgi/nővér!  (Azt, majd megdumáljuk melyikünk legyen pár perccel idősebb  Cassie keresettjei 3563267792  Cassie keresettjei 1694231864  


sjdfjksd







A hozzászólást Cassandra Avery összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 16, 2016 9:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Cassandra Avery
I'm the the cleverest all of you. Slytherin.
Cassandra Avery
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 51


Cassie keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassie keresettjei   Cassie keresettjei EmptySzomb. Ápr. 30, 2016 11:16 pm







Malachai--
Kor: 17, Csoport: Mardekár, Lojalitás:rossz, Vér: aranyvérű, Pb:Chris Wood

Te perverz szemétláda. Te lennél a Mardekár kviddics-csapat kapitánya, illetve az én ex barátom is egy személyben. Két hónapig kavartunk, majd három héttel azt követően, hogy neked köszönhetően megkaptam a fogó pozíciót a csapatban, kitettem a szűrödet. Vagyis, körülbelül így jöhetett le egy külső szemlélő számára, hogy a célom elérését követően már semmi szükségem nem volt rád. Pedig, valójában egyszerüen csak meguntam a folyamatos hülyeségeidet. A vicceid néha.. eléggé furák tudnak lenni. Olyanok, amiken csak te tudsz mulatni. Nem beszélve arról, hogy előszeretettel szívatsz mindenkit, aki az utadba kerül, amit kezdetben mókásnak találtam, de egy idő után inkább szánalmassá vált a szememben.
A szakításunkat követően egyszer megpróbáltad visszavenni tőlem a fogó pozíciómat, de mivel jól teljesítettem ezidáig a meccseken, nem sikerült kivitelezned a terved. Plusz, Piton professzor mellettem áll, haha.
Mindenesetre, az a bizonyos szikra még mindig ott van kettőnk között, ezt ha akarnánk sem tagadhatnánk le. A tökéletes terv már meg is született a fejedben azt illetően, hogy miként hódíts vissza magadhoz, de arra, amit forgathatsz a fejedben, nem tudom, kíváncsi akarok-e lenni.. Mindenesetre, Téged semmi nem tud eltántorítani a célodtól.

//Körülbelül ezekre gondoltam a karakterrel kapcsolatban. A pb-t szeretném megtartani, a keresztnév viszont nincsen kőbe vésve, ahogy a vezetéknevet is a leendő userre bízom :3
Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok egy péem formájában!
Gyere, mert nagyon várlak!  Cassie keresettjei 1694231864 //



sjdfjksd





Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Cassie keresettjei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cassie keresettjei   Cassie keresettjei Empty

Vissza az elejére Go down
 
Cassie keresettjei
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ágas keresettjei: Avery testvérek
» Flicity Nott keresettjei: Jonathan / barátom
» Mrs. Potter keresettjei
» Gwenog keresettjei
» Ivory keresettjei

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Kezdetek :: Karakterek :: Keresett karakterek-
Ugrás: