KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Gideon Prewett
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Gideon Prewett
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 185


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2017 1:37 pm

Nem nyűgöz le, hogy ma is, amikor egy napot kivenne a Rend, máris érkezik a rajtaütés. Hibásnak érzem magam, amiért az elmúlt időben nem foglalkoztam velük eleget, de azért soha nem lesz bűntudatom, amiért Emmeline most fontosabb.
Mindenki megrökönyödve fogadja a halálfalókat, de ha valamire, arra biztosan jók ezek a váratlan támadások, hogy egyre gyorsabban reagáljuk le őket. Benjaminnal Potterékhez csapódunk, de nem is látni, kiktől származnak a különböző átkok. A legfontosabb, hogy sikeresen kivédjük őket, és néha a visszatámadás is sikeres legyen.
Ezúttal nem tehetjük meg, hogy egyszerűen felszívódunk, mert ez Potterék birtoka - hova menekülnének otthonról?
- Akkor legyen úgy - válaszolok Benjamin gondolataira, majd elindulok a terem másik vége felé. Talán jobb, ha mi kerülünk köréjük, mint fordítva.
Folyamatos feszült figyelemmel távolodok a többiektől, igyekszem minél több halálfalót sikeresen kiiktatni a kábító átkaimmal. Amikor pedig valaki engem pécéz ki magának, reflexszerűen hajolok el, az átok nem sokkal a vállam felett csapódik a falba.
Visszanézve Voldemort pillantásával találom magam szemben, de nincs okom ezen fennakadni, tovább kapkodom a lépteimet.
Vajon Flamel is jelen van? Jobb, ha nem tudom.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Richard Vance
I have got magic power. I'm a wizard.
Richard Vance
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 92


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2017 2:34 pm

Én & Mindenki más
Deliát követve egy nagyobb tömegbe keveredünk, ahol nem csak halálfalók vannak, de rend tagok is, vagy legalábbis a jó oldal támogatói. Abban mindenképpen biztos vagyok, hogy aki rám támad, megvédem magam és vissza is támadok. Az utóbbi időben gyakoroltam is, főleg otthon, már amikor volt annyi időm. Az ünnepek közeledtével egyre inkább ellepett a munka.
Éppen sikerül elkábítanom a párbajtársam, amikor valaki a hátamnak ütközik. Megpördülve ráemelem a pálcámat, és egy másodpercre meglepetten pillantok Lilyre. A következő pillanatban pedig már védekezni kényszerülök, amint varázslatok hadát uszítja rám. Némelyik elől sikerül elhajolnom, némelyiket viszont kivédeni is alig bírom, de csak sikerrel járok.
– Basszus... Előre sajnálom az árulót, ha szembe kerülne veled – mondom, miközben kihasználom a pillanatnyi leállást, megpróbálom megtörni a pajzsát, hogy aztán visszatámadva remélem azt, hogy legalább az egyik varázslatom célba talál. – Relaxo! Locomotor mortis – mondom egymás után a két ártást, és remélhetőleg nem pattannak le róla. De már az is elég, ha sikerül lefoglalnom, míg Delia véghezviszi azt, amivel megbízták.


✖ K.P. ✖

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2017 7:10 pm


Nigel & Mindenki

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.


A párbajunk nagyon gyors leforgású. Ő támad, én hatástalanítok és védek, aztán én támadok, és neki kell hárítania. Érezzük egymáson, hogy hiába vagyok tapasztalatlanabb, erős és meglepő támadásaim az ő koncentrációját is képesek megtörni. Egyik pillanatban azonban elvétem a lépést, és míg ő egy tüzes lánccal kapja el kezem, én a lábát találom el fagyasztásommal.
- Nigel, fiam hallgass meg! - használja ki a rövid szünetet. - Wendelin...
- Ne merje! - ordítok rá félbeszakítva őt. - Ne merje a szájára venni a nevét! Ő ártatlan volt! MAGA MÉGIS MEGÖLTE!  
Átkaim megállás nélkül hagyják el a pálcámat. Azt sem tudom milyen átkok, némelyiknek van neve, némelyik csak nonverbális. A gyűlölet irányítja kezem. Látásom hamarosan elhomályosul és csak egy cél lebeg a szemem előtt. A sötétség elnyeli józan eszem.
Ekkor oldalról egy kék villanás ránt vissza a valóságba. Dumbledore velem szemben liheg, de az én kezem is remeg. Egy újabb kósza varázslat majdnem eltalál. Csak reflexeimen múlik, hogy nem ér el. Szikrázó szemmel nézek végig a termen. Ezek miért nem halottak már?! Mit csinál Voldemort?
Ekkor Dumbledore újra támad, de egy átkozott varázslat miatt, megint felesleges mozdulatot kell tennem. Ebből elég!
- Firmo gravitatio! - emelem pálcám a magasba.
A varázslatnak hála a terem gravitációja a triplájára nő, így mindenkit aki nem tartózkodik a közvetlen közelemben azonnal földhöz csap és ott is tart, amíg fel nem oldom a varázst, vagy meg nem halok.  
Dumbledore is a földön fekszik, de épp csak elmosolyodni van időm, amikor valami varázsigét mormol és feláll. Egy pillanatra elhiszem, hogy megtörte a varázslatot, de akkor meglátom, milyen nehezen teszi előre a lábát és rájövök a turpisságra. Tehát magát erősítette meg, csak épp a harchoz nem eléggé.
- Véget kell vetned ennek a bosszúhadjáratnak Nigel! Ez nem te vagy - kezd bele az időhúzásba. Ki akarja találni mit tegyen, de hiába tudom ezt, képtelen vagyok megállni, hogy ne válaszoljak.
- Maga tett ilyenné - válaszolom. - Nézzen rám! Egy egészből ez maradt. Ez a rothadó fél, amit hamarosan teljesen elemészt a sötétség.
- Ez nem igaz. Tudom, hogy él még benned a jó!
Felhorkantok. Még most is ezt szajkózza. A jó, amit ő a saját kezével pusztított el. Ezek az emberek pedig elhiszik neki mindezt a sok sületlenséget. Hisznek neki és követik.
- Tudja mit? - Megszületett bennem az elhatározás. Tudom, hogy belehalok, de le akarom zárni. Eljött az idő. Nincs már mi megállítson. - Meg akartam kímélni ezeket itt - mutatok a temérdek földön fekvőre. - De úgy tűnik nem képes megbánni azt, amit tett. Egy árulót követni pedig épp olyan nagy bűn, mint az árulás.
Megvágom a csuklómat. Vörös vérem, most még utoljára elindul, hogy beteljesítse küldetését.
- Mire készülsz Nigel?
Élvezhetném Dumbledore pánikkal telt hangját, de nem teszem, mert nincs mit ezen élvezni. Soha nem is volt. Igen, ő talán ismeri, hallotta a pletykákat, amik úgy tudják soha, senki nem élte túl azt a kísérletet. De ha sejti is mire készülök, meg nem állíthat. Ahogy senki más sem.
- Ezzel kellett volna kezdenem - suttogom magam elé, de mielőtt belekezdenék az igébe, oldalról valaki ráfog a csuklómra. Döbbenten nézek fel a mogyoróbarna szempárba.
- Te?

 
▲ ▲ Zene ▲ ▲


A hozzászólást Nigel Flamel összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 29, 2017 7:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2017 7:11 pm



Szilveszter






Óvatosan, szinte észrevétlenül mozgok az emberek között, olyan erős fokon működtetve a kiábrándító bűbájt, hogy egyedül a különböző átkokat és varázslatokat kell kikerülnöm, melyek nem érték el a kívánt célt. Nehéz visszafognom magam, hogy ne álljak meg lépten-nyomon a sebesülteket látva, de tudom, hogy ha idő előtt felhívnám magamra a figyelmet, az végzetes lenne, ráadásul fogalmam sincs, mire számíthatnék pontosan. Azon kívül, hogy még nagyobb veszélybe sodornám őt - márpedig ez az érv több, mint elég ahhoz, hogy elvessem a közbeavatkozás lehetőségét. Kizárólag azért vagyok itt, hogy megvédjem.
Mindvégig a közelében maradok, szemmel tartva a legapróbb mozdulatait, hogy ha valamilyen okból kifolyólag hátra fordulna, véletlenül se találkozzon a tekintetünk. Azután, hogy párbajozni kezd, az óvintézkedéseim feleslegessé válnak. Olyan közel merészkedek hozzá, amennyire csak lehet és biztonságos. Mintha megérezném, mi következik: nem sokkal rá ugyanis a teremben tartózkodó boszorkányok és varázslók többsége egyszerre zuhan a földre Nigel varázslata miatt. Megszüntetem a bűbájt - hisz már egyébként sincs értelme most, hogy szinte egyedül maradtam talpon, közvetlenül a férjem háta mögött -, és olyan gyorsasággal ragadom meg a csuklóját, ahogyan csak kitelik tőlem, mielőtt valami visszafordíthatatlan történne...
- Nem kell ezt tenned. - Lágyan és csendesen ejtem ki a szavakat, miközben ujjaim lejjebb csúszva kulcsolódnak a kezére. - Nem kell, hogy így érjen véget.


1 | 2

Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Lord Voldemort
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lord Voldemort
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 52


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2017 7:41 pm

Én & Mindenki más
Nigelt hagyom, hogy kiélje magát, miközben én közben a halálfalóimra is figyelek, hogy minden úgy halad-e, ahogy én azt terveztem. Útközben elbánok néhány jósággal telt idegesítő emberen. Már most elintéznék mindenkit, de amíg Mulciber nem végzett a feladatával, addig semmi drasztikusba nem kezdek bele. Nem kockáztathatom meg, hogy James Pottert is érje a varázs, és tragikus véget érjen a dolog. Végül is ő a fő cél a mai estén, de ahogy elnézem kicsit nehézkesen megy az eljutás. Elhúzom a szám, majd a következő pillanatban egy régi ismerős kerül az utamba.
Vetek egy lesújtó pillantást a kölyökre, majd végignézek a jégbe fagyott halálfalómon. Megérintem a jeget, ami aztán gyors tempóban olvadni is kezd.
– Most sem hagynak cserben a szavak – mondom, miközben egy nonverbális varázslattal a mézborral teli poharat a falnak vágom. – Én jó helyen vagyok – felelem, aztán közelebb hajolok hozzá. – Miből gondoltad, hogy nekem most pont Dumbledore kell? – kérdezem felvont szemöldökkel, majd éppen lépek egyet hátra, amikor felhangzik Nigel felől a varázslat, ami azonnal hat is a helyiségben lévőkre. Rám is erősebb hatást gyakorolt volna, de sikerült időben elkezdenem az ige mormolását, így ahelyett, hogy most a földön fetrengők között lennék, csak féltérdre ereszkedve állok. Bár még így is érzem az erejét a nyomásnak, így kissé nehézkesen, de sikerül felállnom. Erős a kölyök, az nem vitás, ez hamar kiderült a számomra. Viszont valami körbelengi, de még magam sem tudom, hogy mi és milyen hatása lesz a jövőben. Ezzel nem törődök addig, míg nem jön el az idő, csupán figyelemmel követem, amikor csak tudom. Körbepillantok, hogy megnézzem merre szóródtak el a halálfalóim, ahogy azt is tudomásul veszem, hogy Mulcibernek sikerült elhagynia a helyiséget Potterrel. Remek, sikeres volt, bár volt egy kis nehézsége a dolognak.
Lenézek a lábaim heverő Cavelier fiúra, majd elmosolyodom. Jó helyen van ott. Átlépek néhány emberen, miközben megközelítem Nigelék hármasát. Az öreg nem tudta teljesen hatástalanítani a varázslatot, ez rögtön meglátszik rajta. Viszont, ha a hölgyeménynek sikerül leállítania Nigelt, akkor itt nem lesz nagy öldöklés. Pedig ebben a kölyök nagyon tud remekelni.


✖ K.P. ✖

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyVas. Jan. 29, 2017 9:40 pm

Szilveszter...
boldog újévet


Nincs igazán időm min agyalni, ami azt illeti csak dühöm vezérel. Fogalmam sincs hol lehet James és a barátaim. Egyszerűen nem tudom őket megkeresni, mert akkora felfordulás van, örülök ha az ellenségemet látom. Aki nem más mint Emmeline testvére. Kiakadt szemekkel ismerem fel a férfit, és még dühösebb leszek.
- Az alma messze esett a fájától, igaz? Még te is... - egyszerűen hitetlenkedve zúdítom rá az összes átkot ami hirtelen az eszembe jut. Fél szemmel azt hiszem még Bellatrixot is látom elfutni, majd... Voldemort áll valakikkel szembe, és nem messze Dumbledore. Itt egy pillanatra el is terelődik a figyelmem és Richard egyik átka telibe talál, aminek következtében a falnak csapódok. Mire feltápászkodom nem látom sehol. Mély levegőt veszek, és próbálom keresni a többieket, bárkit akihez tudnék csatlakozni. De Jamest se találom sehol, szinte kétségbe esetten kutatom.

¤     Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 1229762562     ¤ See what I´ve become ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Benjamin Fenwick
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Benjamin Fenwick
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 34


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2017 1:23 am

Teljes káosz uralkodik el, hisz megannyian vagyunk és ez a ház nem alkalmas semmi olyasmire, ami itt zajlik. Ennyi ember megindul ezer felé, ennyi ember bepánikol, ott kő kövön nem marad. Hiába a védekezés, hiába az összetartás, teljesen elszakadok a többiektől. Mondhatni újabb és újabb arcokat vélek felfedezni a tömegben, akik mind halálfalók, hisz sohasem voltak rendtagok. Szánalmassá válik a helyzetünk, mint a sarokba szorított védtelen vad, úgy végeztük most mi is. Nem tudunk, nem tudnánk ekkora pánikban kitörni.
Igyekszem az átkok elől kitérni, ellépni, vagy épp visszatámadni valami frappánssal. Csak múljon el, legyen vége ennek az egész rémálomnak. Mint ha csak valaki megrendezte volna, bár ezt mondhatnám. De sajnos túlságosan is valódi.
- Gideon!- kiáltom a barátom után, ahogy elindul a túlsó irányba. Rossz előérzetem van, de úgy az egésszel kapcsolatban. Ők pontosan azt akarják, hogy szétszóródjunk, én pedig nem tudok cimborám után indulni. Egy felém menekülő elsodor. Aztán már senkit sem találok a tömegben, mint ha teljesen magamra utalva lennék. Pedig ez az est kimondottan az összehozásról szólt volna azokkal, akik most pusztán ismerősként vesznek körbe. Ismerem őket, mindannyiukat, mégis... hirtelen vesztem el az egyensúlyom, majd csapódok a földre. Hirtelen a levegőm is fennakad, annyira meglep a történés. Mi volt ez, ki csinálta? Igyekszem gyorsan felocsúdni, talpra szökkenni, emelni a pálcám a majdnem egyetlen egyenesen álló felé. Flamel. Más hirtelen a szemeim elé sem kerül. Még fel sem tápászkodok... de nem is tudok. Megdöbbenten veszem észre az annyira ismerős nőt tőle nem messze. Em, igen, ő Em, gyerünk kislány, tegyél valamit, állítsd meg. Vagy nem? Miért hezitál? miért csak beszél hozzá? Megfogja a kezét...
- Obstructo! Reducto! - célzok én már abban a pillanatban is. Elég volt ebből az egészből!
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Gideon Prewett
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Gideon Prewett
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 185


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2017 6:30 pm



A terem túlsó végében takarítom meg a betolakodó halálfalók helyét, amikor tőlem távol hirtelen, szinte meglepett csend áll be, mindenki a Földre zuhan, mintha a pokol hívogatna. Kíváncsian fordulok arra, vajon kit fog megölni és kicsoda? Eddigi figyelmetlenségem most észreveszi Dumbledore-t és a vele szemben álló szőke férfit, azonban egyik sem köt le annyira, mint az ismerős nőalak.
Emmeline.
Egyetlen és utánozhatatlan Emmeline-om áll és szorongatja könyörgőn feltehetően Flamel kezét. A férje kezét. Az én menyasszonyom valaki más kezét.
Képtelen vagyok nem bámulni a jelenetet, mintha az idő is megállna, fel sem tűnik, mikor kezdek irányukba vonszolódni. Emmeline itt van. Jól van. Egészséges. Semmi másra nem tudok gondolni, racionális és mérlegelő elmém a fejét veri a falba, de nekem muszáj, egyszerűen muszáj újra a karjaimban tudni...
Bekattan valami és megtorpanok, újra lehúz az erő.
Nem jó. Gyönyörű, de sápadt, néz, de nem úgy csillog a szeme. Nem ismerem fel. Nem ismer fel. Valami nincs rendben. Össze vagyok zavarodva és ez az érzés annyira ismeretlen, hogy képtelen vagyok uralkodni rajta.
Benjamin átkát szórakozottan figyelem, nem teszek semmit. Mi történt? Semmi sem úgy zajlik, ahogy lennie kéne. Lehetséges, hogy az elmúlt hónap csak egy rossz álom volt? Egyszerűen képtelenség. Hol van Emmeline?
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2017 7:47 pm



New Year's Eve



Mikor elkezdi olvasztani a jeget a halálfaló körül, olyan fejet vágok, mint egy kisgyerek, akinek elvették a nyalókáját. Persze, eleget ittam már ahhoz, hogy valójában hidegen hagyjon - értitek... hidegen...
Viszont ahhoz nem, hogy nekiálljak ötleteket adni, miért is kéne kinyírnia a mi szeretett Dumbinkat.
Várjunk csak.
Zavartan, homlokomat ráncolva nézek vissza a párbajozókra. Mégis ki a franc ez és honnan van annyi ereje, hogy... Bumm. Mielőtt a mondat végére érhetnék, a földön kötök ki, pedig még csak meg sem szédültem. Persze, csak körül kell nézzek ahhoz, hogy elmés módon levonjam a következtetést: Dumbledore-on, Voldemorton, a pasason és... Emmeline Vance-n kívül mindenki más követte a példámat.
Az első sokk hatásaként elképedten nézem a jelenetet, majd amint észbe kapok, célra állítom a pálcámat és átkok ezreit zúdítom Voldemortra. Dunsztom sincs, mi folyik itt, leszámítva, hogy Em sikeresen elvonja a szőke figyelmét, Voldikánk viszont máris megindul, hogy véget vessen a drámai jelenetnek. Ennyi nem elég? Ami az ellenségnek rossz, az nekünk jó alapon megér egy próbát, még ha Thea másnap (legyünk bizakodóak, hogy megérem) ki is tekeri a nyakamat az újabb őrültségem miatt.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Richard Vance
I have got magic power. I'm a wizard.
Richard Vance
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 92


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2017 8:13 pm

Én & Mindenki más
– Inkább úgy mondanám, hogy ott vagyok, ahová szántak – mondom, miközben igyekszem kivédeni a támadásait. Apám halálfalónak szánt, csupán én nem voltam biztos abban, hogy az akarok-e lenni. Valóban beijedtem a beavatásom előtt, így a Jegy nem került a karomra, de most... Most alkalmam adódott arra, hogy bizonyíthassak. Viszont párbaj közben Lily figyelme elterelődik, így az egyik varázslatom célba is talál, amitől a falnak csapódik. Én pedig abban a pillanatban kénytelen vagyok elugorni egy másik átok elől, majd új harcba is keveredek. Időm sem marad arra, hogy nézelődjek, ki merre lehet vagy éppen mit csinál.
Pont sikerül kiütnöm az ellenfelem, amikor hirtelen a földön találom magam, és mintha egy tonnás súly nehezedne a hátamra, hogy lent tartson. Megpróbálom párszor felnyomni magam, de mindhiába, mindig visszazuhanok és nem ereszt. Oldalra fordítom a fejem, és ekkor pillantom meg a pár méterre fekvő Fenwicket. Felnyomom magam annyira, hogy rá tudjam fogni a pálcámat. Jelen helyzetben nem vagyok elég gyors ahhoz, hogy meg tudjam állítani a varázslásban, de arra még képes vagyok, hogy eltérítsem mindkét varázslatot. Az egyik így a falba, a másik pedig a földbe csapódik, nem érve el senkit. Végül az a láthatatlan erő visszanyom a földre, nyögve préselődik ki belőlem a levegő.
– A francba ezzel – morgom, miközben újra nekiveselkedek hátha meg tudnám törni valamelyest. Vagy legalább véget vethetnének neki, és már itt sem lennék. Ahogy elnézem a fontos pillanat már véget ért, hiszen Delia már egy ideje eltűnt Potterrel, és nem hiszem, hogy tovább maradnának a többiek is. Amikor ismét nem sikerül felállnom egy nagy szitokáradat hagyja el ajkaimat, majd ekkor veszem észre a Nigel mellett álló nővéremet. Emmeline.
– Em... Tudtam én, hogy jól van – mondom ismét csak magam elé egy mosoly kíséretében, és remélem, hogy hamarosan megszűnik ez a bűbáj, mert már nagyon irritál.


✖ K.P. ✖

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Nigel Flamel
I have the dark mark. I'm a death eater.
Nigel Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 207


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2017 9:07 pm


Nigel & Mindenki

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.


Belenézek a mélybarna szempárba és megáll körülöttem az idő. Az eddig elnyomott emlékek most a felszínre törnek és elmerülök a feneketlen mocsárban.

Egyszer régen, teljes ember voltam. Voltak álmaim, voltak vágyaim és volt olyan, akit feltétel nélkül szerethettem. Később mindent fel kellett áldoznom a szeretet oltárán, de egy percre sem bántam meg döntésem. Tudtam, hogy csak nélküle nem lennék teljes, ezért egyedül csak ő lett a célom, ő lett az álmom.  
Éreztem, hogy letértem a helyes útról, és lassan megváltozom, de mivel mindent érte tettem, nem számított, hogy elvesztem az emberi énemet. Megakartam találni az ellenszert.
Talán képes is lettem volna rá, ha a sors másként nem határoz. Idő előtt hozta el a véget és én még nem álltam készen. Feladtam hát a büszkeségem, feladtam megmaradt emberségem és csúszó-mászó féreggé lettem, csak hogy őt megmentsem.
Semmi sem segített.

Most, hogy itt állok, tudva, hogy ez lehetne a vég, belenézek lelkem barna lélektükrébe és tudom, hogy valahol igaza volt Emmelinenek.

Hiszen vajon okolhatja-e a ganajtúró bogár az eget, mert számára ez a szerep lett elrendelve? Vajon rimánkodhat-e a folyó, mert nem felfelé, hanem lefelé folyik? Vajon jogom van ahhoz, hogy felelősségre vonjak bárkit is azért, mert nem tudta megtenni azt, amit nekem kellett volna?

A pillanat ekkor megtörik, a mocsár kilök a felszínre és újra a teremben állok. Velem szemben Emmeline, mögötte valaki két átokkal célozta meg őt. Rick kivédi őket, de a fene beléjük! Ki merészelte ezt tenni? Rendtag vagy halálfaló? Hogy mernek pálcát emelni a legfontosabb dologra a világon?! Már lépnék előre, hogy ott hagyva Dumbledore-t végezzek a támadóval, amikor meglátom Emmeline hol fogja kezemet. Épp a nyitott seb felett, hozzáérve a...
- Ne!- rázom le magamról Emmeline kezét. - Hogy lehettél ilyen ostoba? Hogy érhettél hozzá? - kiáltok rá pánikba esve.
Megragadom kezét és gondolkodás nélkül a zakómba kenem vérem, de már késő. El kell őt vinnem innen, de azonnal! Rá nézek a készenlétben álló Dumbledore-ra, az engem fixírozó Voldemortra, majd a földön fekvőkre.
Tényleg megteszem? Elszalasztom az egyetlen esélyem? Az egyetlen lehetőséget, amiért akkor életben maradtam? Aztán újra belenézek Elin szemeibe és már tudom a választ. Szó nélkül vonom szoros ölelésbe, de még utoljára Dumbledore-ra nézek.
Bocsáss meg Wendelin.
- Dissolu gravitatio! - oldom fel a varázst, mielőtt elhoppanálunk.   

 
▲ ▲ Zene ▲ ▲
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Emmeline Flamel
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Emmeline Flamel
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 421


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2017 10:21 pm



Szilveszter






Hiába látom, hogy megingatják a szavaim, egy cseppnyi megkönnyebbülést sem érzek. Addig nem, amíg nem hagytuk magunk mögött ezt a helyet, nem, amíg nem mondott le róla, hogy bevégezze a sorsot, amit úgy gondol, neki szántak.
- Legbelül te is tudod, hogy így van - folytatom halkan. - Annak szentelted az életedet, hogy a húgod mellett állj és megvédd őt, de még tartozol neki annyival, hogy nem áldozod fel magadat érte - magadat sem és mást sem. Wendy nem ezt akarná. - Ujjaim most már olyan szorosan kulcsolódnak a kezére, mintha bármelyik pillanatban bevégezhetné, amit elkezdett, pedig tudom, hogy nem lenne rá képes. Úgy, hogy elállom az útját Dumbledore előtt, addig, míg a bőröm az övéhez ér, nem.

Annál váratlanabbul ér a támadás, pedig számítanom kellett volna rá; tulajdonképpen ez volt az egyetlen olyan dolog, ami nem is íródhatott volna másképp. Mivel kettőnk közül én vagyok abban a pozícióban, hogy lehetetlen időben észrevennem a felénk tartó átkokat, a legutolsó pillanatban emelem meg a pálcámat - egy tizedmásodperccel azelőtt, hogy Rick hárítaná őket. A következő pillantásom máris Nigelre esik, hisz ismerem már annyira, hogy tudjam, nem hagyja annyiban...
Zavartan nézek vissza rá, a pörgő események kellős közepén hirtelen nem is tudatosul bennem, miről beszél, amíg meg nem ragadja a kezemet, hogy letörölhesse a vérét. Azonnal belém nyilall a felismerés és elkerekedett szemekkel nézek fel rá. Tekintetünk összekapcsolódik, mielőtt ölelésbe vonna és végigfutna rajtam a hopponálással járó, kellemetlen érzés.


1 | 2

Vissza az elejére Go down
http://for-emory.tumblr.com/


Hello darling, my name is
Lord Voldemort
I have the dark mark. I'm a death eater.
Lord Voldemort
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 52


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2017 10:56 pm

Én & Mindenki más
Hamarosan ideje lesz menni, hiszen rám még vár egy faladat, és erre a feladatra jelenleg Mulciber felügyel. Viszont már eléggé kezd irritálni a Cavelier kölyök. Itt helyben megölném, és erre teszek is egy kísérletet, miközben kivédem a támadásait. A halálos átok zöld csóvája miniméterekre bár, de elkerüli a fejét. Szerencsés, de most nem érek rá vele foglalkozni. Legközelebb viszont nem biztos, hogy ennyivel megússza. Akkor nem fogom elvéteni. Miközben lépdelek egyre azon vagyok, hogy csökkentsek a rám nehezedő nyomáson, míg elérem azt a fokot, amire azt mondhatom, hogy nem csappan meg tőle a tekintélyem.
Végül megállok és figyelem a kibontakozó jelenetet. Nigelt meggyőzik, vagy talán találóbb az, hogy magához térítik a nő szavai. Látom azt is, ahogy a Vance kölyök próbál kiszabadulni a varázslat alól, bár hasztalan így erőlködni, ha nem tudja hozzá alkalmazni a semlegesítő bűbájt. A következő pillanatokban végignézek a földön fekvőkön és bólintok azoknak a halálfalóimnak, akikkel találkozik a tekintetem. Ha eljön a pillanat, akkor ideje lesz itt hagynunk a bulit. Bármennyire is szórakoztató lenne még kicsit játszadozni a társasággal. Van még teendőm az este hátralevő részére, úgyhogy sajnálatos módon búcsút kell vennem nekem is.
Miután Nigel távozik újdonsült arájával a helyiségre gyakorolt varázslat is szertefoszlik. Néhány halálfalóm fürgén felpattan, majd elhoppanál. Mielőtt én is elhagynám a helyszínt, még látom, ahogy Richard és Lucius is távozik. A fiú egész szépen teljesített. Nem is volt olyan rossz ötlet Nigelre hagyni őt, még végül teljesen hasznossá is válik.

A következő pillanatban egy kis falu elhagyatott háza előtt állok. A háznak a tetőszerkezetét valószínűleg már csak a csoda tartja össze. Viszont kitűnő hely arra, hogy egy időre teljesen kikerüljünk a jó oldal hatásköréből, és olyan helyen tartsuk Pottert, ahol senki sem figyel arra, mi történik éppen. Elindulok az ajtó felé, ami aztán keserves nyikorgással tárul ki előttem. Az első helyiség, ami a szemem elé tárul valószínűleg a nappali lehetett, ami még a Szellemszállásnál is lepusztultabb. Mulciber azonnal felém fordul, miközben Potter előtte egy matracon fekszik teljesen kiütve. Remek! Itt az ideje munkához látni.

//Köszönjük a játékot és a részvételt. Smile)//


✖️ K.P. ✖️

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyHétf. Jan. 30, 2017 11:22 pm

Szilveszter...
boldog újévet


Borzasztóan dühös vagyok, és kétségbe esett ami már kezd az egészségemre menni. Folyamatosan kavarog a gyomrom, és ez egyre jobban erősödik mikor hirtelen oda ragadok ahol vagyok. Fogalmam sincs mi történik, messze vagyok és mindig valaki eltakar. Próbálok úgy nyújtózkodni, hogy egyszerre tudjam kivenni mi történik és hogy hol van James. Dumbledore-t tudom kivenni egyik félen másikon.. Voldemortot amire azonnal szaporábban ver a szívem. Legutóbbi találkozásunkat épp hogy megúsztuk. Utálom ha tehetetlen vagyok, számomra az a legrosszabb ami történhet velem. Viszont eközben is ki kell védenem a támadásokat, Richard jó hamar el is menekült előlem. Szegény Emmeline....  majd hirtelen a lábaim ismét mozognak, és ismét fenforgás lesz. Az emberek szép lassan kijutnak, és én is arra veszem az irányt... de ez a borzalmas hányinger... Nem akar elmúlni. Meglátom Benjamint és oda sietek hozzá.
- Benji! A többiek? Láttad Ja..... -vér, mindenhol, szinte érzem a fémes szagot...  majd mutatom neki a mutató ujjamat, hogy várjon egy percet mert.... mit szépítsem el kell fordulnom és kidobom a taccsot. Túl sok kezd nekem lenni ... a sok vér, a halott.Úgy látszik nekem is vannak végleteim, mennyit tudok elviselni gyomorral. Össze szedem magam, guggolva mély levegőt veszek, megtörlöm a számat, majd sajnálkozva vissza fordulok.
- Ne haragudj... láttad Jamest? - kérdezem még mindig kétségbe esve, mert hiába kapkodom a fejem sehol nem találom. Majd Gideonhoz sietünk, aki eléggé... sápadt. - Valami... mi történt? - majd Dumbeldore-t látjuk meg, aki csak... mélyen a szemembe néz, szinte gyászosan, majd eltűnik.
- Mi a fene folyik itt. Hol van James??? - akadok most már ki teljesen, miközben kisétálunk páran a kertbe ahol az emberek elhopponálnak. Nem ma fogjuk megbeszélni hogyan tovább, mindenki biztonságban akar lenni, és ezt meg is tudom érteni. Marlene és Sirius is oda jönnek hozzánk jól vannak, de ők se látták a férjemet, és most komolyan a kiborulás szélén állok...  

¤     Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 1229762562     ¤ See what I´ve become ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Gideon Prewett
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Gideon Prewett
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 185


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptySzer. Feb. 01, 2017 5:19 pm


Lily, Benjamin, Mark


És elhopponálnak. A varázslat megszűnése után is csak ugyanúgy fekszem a földön és nézem a helyüket. Mi történik velünk?
Lassan tápászkodom fel, kétségbeesésem talán csak abból látható, ahogy az arcomat dörzsölgetem - mi a fenét csináljak most.
Emmeline nem ilyen. Senki sem ismeri nálam jobban, én, aki folyton csak figyeltem, azt is tudom, milyen kedvében hogyan tartja a kisujját... Az az Emmeline nem így viselkedne. Mintha nem is ő lett volna. De hogy lehetne ő mégsem ő?
Az, hogy a többi gyanús alak is eltűnik, a megrémült emberek pedig kifelé özönlenek, csak átsuhan a tudatomon, nem igazán fogom fel.
Benjamint és a kis brancsot szemelem ki magamnak, ha mindenki megvan, legalább a világ egy kis része a helyén maradt. Lily idegessége azonban nem olyasmi, ami felettébb megnyugtatná az embert.
Csak megrázom a fejem, szinte érzem, ahogy vibrál, bár még nem tudom, mi lehet a gond; de az én gondomról semmi szükség most szót ejteni. Képtelen lennék... Még mindig azt gondolom, hogy ezt nekem kell megoldanom, nem nekik, ahhoz viszont előtte értenem kéne...
Talán Benjamin majd segít megérteni, ő is látta, ugye? Senki sem hiheti, hogy Emmeline önszántából segítené azt az embert... Hacsak nem valami nagy színjáték része volt ez az egész. Lehet, hogy engem is átvert. Olyan régen láttam...
Mi az, hogy hol van James?
A friss levegő több életet lehel belém, így kérdőn pillantok Benjaminra, hátha ő meg tudja magyarázni ezt a lehetetlenséget, majd végül kinyitom a számat. Az is lehet, hogy itt egyedül én nem vagyok önmagam? A hangomat legalábbis alig ismerem meg.
- Lily... - Magam felé fordítom a lányt. Tudom, hogy a halloweeni események után is jelentős időt töltött kórházban, igazán nem lenne jó, ha visszakerülne oda. - Nézzünk körül bent. Gyere. Mikor láttad utoljára?
Hol a fenében lehet Potter, ha nem a felesége mellett? Biztosnak kéne lennem benne, hogy hamarosan előront valahonnan és eldicsekszik a kiiktatott halálfalók számával - már mégsem vagyok biztos semmiben.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Rita Skeeter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Rita Skeeter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 27


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptySzer. Feb. 01, 2017 6:43 pm

Szilveszter
Mint mindig az ilyen alkalmakkor, most is minden túl gyorsnak tűnik. Nem szeretnék lemaradni semmiről se, mindenkin rajta szeretném tartani a szemem, de ez nem sikerül. Egy nagyobb csoport magával ránt. Próbálok valahogy kijutni, de csak sodornak magukkal. Annyit látok, hogy Mulciber párbajozik.. jézusom, Jamessel. James nagyon megsebesült. Sikítani kezdek, és a kezemet nyújtom, mintha ezzel mindent vissza tekerhetnék, de nem. Ezzel már elkéstem. Már nagyon rég.
Hirtelen a földre esek, ahogyan mindenki. A fejemet erősen beverem, szerintem nagyon megzúzódott, ráadásul a bal vállamra estem, ezért az biztosan eltört, vagy jobbik esetben megrepedt. Próbálok felkelni, de mintha valami lenyomna, letaszítana a hideg padlóra. Annyit látok, hogy egy férfi elhoppanál.. Emmeline Vancel.
Ekkor fel bírok kelni, de még jobban megbizonyosodok róla, hogy a vállamat sürgősen kezeltetni kell.
Felállok, valamennyire még eszméletemnél vagyok, ezért valahogy beljebb jutok a hatalmas teremben. Mindenki elment vagy elhoppanált, csak én, Gideon Prewett, Benjamin Fenwick és.. Lily Potter és Mark Cavelier maradtunk.
Lily teljesen ki van borulva, nincs önmagánál, és pontosan tudom, hogy abban a pillanatban, hogy meglát engem nekem fog rontani, ezért a pálcámat a kezemben tartom.
Jamest keresik, bizonyára nem látak semmit se . Nem tudom, hogy mit tegyek. Kétségbe esek,bele se merek gondolni abba, hogy mi történik most Jamessel. Az biztos, hogy az én kezem is közrejátszik ebben a dologban, de amikor Luciussal beszéltem még nyár se volt. Akkor még nem tudtam semmit se a szilveszterről. Valaki más lehetett az áruló, de engem fognak okolni, természetesen. Úgy döntök, hasznossá teszem magam.
- Körbe nézek, maradt-e valaki, aki látta. - jelentem ki és el indulok.




A hozzászólást Rita Skeeter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 03, 2017 6:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Benjamin Fenwick
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Benjamin Fenwick
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 34


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 02, 2017 8:56 pm

Nem tudok felkelni, egy erő leránt. Nem is igazán tudom követni mi lesz a varázslatokkal, hisz addigra teljesen kicsavarodottnak és kényelmetlennek érzem a pozíciót, hogy sokáig úgy maradjak. De mire ismét felpillantok, már nincsenek ott. A francba is. A varázslat megszűnik, nyöszörgést hallani, ahogy többen felkelnek, elmenekülnek, mint ha soha nem is lettek volna a Rend tagjai. Szétszórtan, nyomott fejjel pillantok körbe a helyiségben, ahogy próbálom felmérni, mi a helyzet. Borzalmas, szörnyű és katasztrófális. Alig néhányan maradtunk. Eddig sem voltunk erősek, eddig is tény volt, hogy fogyatkozik a befolyásunk és az esélyeink. De nem tűnt ennyire reménytelennek. Mi lesz most? A Rendnek mondhatni vége. Leguggolok pár mozdulatlan alakhoz, pulzust vizsgálok, semmi. Szomorú sóhajjal csukom le egyikük egekbe emelkedő rémült tekintetére a szemhéjait. Mi van a többiekkel? Felpillantok a mozgásra. Gideon, Lily... velük minden rendben. Még néhányan kezdenek mozgolódni. Szörnyen kevesen vagyunk, mint ha egy gyűlés lenne, ahol alig néhányan jelenünk meg.
- Jól vagytok? - kérdezem rekedtes hangon. Nem találom a hangomat, a szavakat... Lily kérdésére tanácstalanul rázom meg a fejem.
- Ne haragudj, de nem láttam egy ideje. Nagy volt a felfordulás. - mint ha ezzel újat mondanék, pedig tudom, hogy nem. Tudom, hogy ő is itt volt, csak elszakadtak egymástól. Mindannyian elszakadtunk egymástól.
Gideon vállára teszem a kezem.
- Te is láttad őt, igaz? Olyan más volt... - ezer kérdés cikázik át a fejemen, Emre gondolok, hisz ki másra gondolhatnék. Látom barátom arcát, a tekintetében az értetlenséget, talán a kétségbeesést is. Össze kellene szednünk magunkat.
Meghallom Rita hangját valahol kicsit odébb. Lily választ kapott. Azonban nincs túl fényesen, aggodalmam pillanatok alatt megnő.
- Lily kérlek ülj le, nem szeretném, hogy összeess. - komolyan úgy fest. De nem lepődök meg semmin. Hisz a férje családjának a házában, abban a házban ahol ők is voltak eddig egy egész mészárlást vittek véghez. A mi utolsó reményfoszlányunkat tépték szét.
- Hozok egy pohár vizet... - hogy valamit kezdjek magammal, persze nem ez lenne a legfontosabb. De nem vagyok képes még arra, hogy összegezzem, kik azok a személyek, akik itt holtan fekszenek. Annyira örülök, hogy Domi nem jött el...
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Mark Cavelier
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Mark Cavelier
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 148


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyPént. Feb. 03, 2017 6:22 pm



New Year's Eve



Az adrenalin egyszerre pezsdít fel és józanít ki. Nem eléggé ahhoz, hogy felhagyjak a figyelemelterelő hadműveletemmel - legalábbis addig, amíg rá nem jövök, hogy Voldemortnak nem áll szándékában beleköpni Vance, azaz a mi levesünkbe. Ezek után sokkal inkább lefoglal, hogy az irracionális jelenetet bámuljam, bármiféle jel vagy magyarázat után kutatva. Hiába. Akkor is homlokráncolva nézek magam elé, mikor a párocskának már hűlt helye marad, majd hálásan, amiért a varázslat azért megszűnt, elindulok felmérni a terepet.
A halálfalókat követően a Rendtagok is egymás után hopponálnak el, és így is... így is túl sokan maradnak.
- Nem... - suttogom elhaló hangon, kezemet a számra tapasztva.
Hárman vesztették életüket a mieink közül, de más holttestek is hevernek a teremben. A halloweenkor történtekhez mérten ez a szám kevésnek tűnhet, de... de közülünk, a bajtársaink közül! Képtelen vagyok rábírni magamat, hogy újból visszanézzek rájuk, pedig tudom, hogy nem ezt érdemlik, és újra és újra elfog a kísértés, hogy megbizonyosodjak róla, valóban megtörtént-e. Hogy valóban megszűntek létezni és nem csak eszméletlenek, hogy nem csak tévedek...
A lábam magától mozdul, és mire észbe kapok, már ott állok a többiek körében, megrökönyödve bámulva magam elé. Először alig jutnak el hozzám a szavaik, nem úgy az emlékképek, a halott barátaink arcai. Nagyot nyelek. Össze kell szednem magam, méghozzá minél előbb. Most van rám a legnagyobb szükség - rám és mindenki másra.
- Körülnézek a házban, rendben? - ajánlom fel, hisz tudom jól, Lily nem nyugszik, amíg James elő nem kerül. - Minden rendben lesz, Lils - simítok végig a haján. Még vetek egy jelentőségteljes pillantást Gideonra és Ritára, mielőtt eleget tennék az ígéretemnek.


Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyPént. Feb. 03, 2017 8:17 pm

Szilveszter...
boldog újévet


Fel-alá járkálok közbe nézelődöm, szegény fiúk pedig loholnak utánam. Nyugodjak meg... nyugodjak meg? Ez ... jó oké, ők csak jót akarnak. De akkor is idegesítő, mikor mindenki csitítgatni akar, mikor legszívesebben felrobbannék. Még is mi lenne olyan megnyugtató, amitől megtudnék nyugodni? Valószínűleg a Rendtagok közül valaki folyamatosan elárul minket, mivel csak barátok szerepelnek a tagok között így valószínű, hogy egy barátunk árul el minket. James nagyra becsüli a szülei házát, ami most félig romokban hever, és hát persze... azt mondtuk a vendégeinknek: Gyertek, csak gyertek!! Itt biztonságban lesz mindenki, nincs mitől tartani... és igen ott volt egy véres halott.. és kitudja hányan vannak. Nem is merem megnézni. Ismét a hányinger kerülget,így megtorpanok és a hasamhoz nyúlok. Na jó tényleg le kell nyugodnom mert megint hányni fogok.
- Legalább ti biztos jól vagytok... - mondom a többiekre nézve, halvány mosolyt magamra erőltetve. Siriusék is tovább mentek keresgélni hátha valakit eltudnak kapni. A hajamba túrok idegességembe, ugyan is a férjemnek semmi nyoma.
- Mikor ez az egész elkezdődött, még az elején szétváltunk. Végig az egész csata közben nem láttam. - válaszolok Gideonnak. A szívem folyamatosan vadul ver, és a gyomrom se nyugszik. Rosszat sejtek, és beleörülök.
- Ne fáradj Benji nem kell víz... jól vagyok tényleg. - mosolygok rá hálásan, majd mikor Mark megérkezik ismét felsóhajtok. Ő is jól van, akkor lehet Jamie is hamarosan megjön? Körülnézek reménykedve, de mindig semmi. Felajánlására csak könnyes szemekkel rázom a fejem.
- Szerintem... - elvitték.. - ... lehet utána ment az egyik után... nem, nem kell rögtön pánikba esni... - ezt inkább magamnak mondogatom. Fogalmam sincs, hogy mit csináljak, merre induljak. A tehetetlenség a legrosszabb.
- A legjobb lenne, ha eltudnánk kapni egy mocsadékot... - oda megyek az egyik halotthoz és ... megbizonyosodom róla, hogy tényleg az e. Épp hogy nem rúgom meg, akkora hévvel keresem meg a pulzusát, de egyértelmű hogy már nem él.

¤     Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 1229762562     ¤ See what I´ve become ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Gideon Prewett
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Gideon Prewett
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 185


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptySzomb. Feb. 04, 2017 7:15 pm


Lily, Benjamin, Mark, Rita


Benjamin kérdésére, jól vagyunk e, bizonytalanul biccentek. Jelen pillanatban nem tudnám megfogalmazni, hogyan is vagyok, de az tény, hogy Lilynek szüksége van egy kis támogatásra.
Nekem is, ezért hálásan pillantok a barátomra, megszólalni azonban nem tudok. Hát persze, hogy láttam. És más volt. Miért volt más?
Lilyn könnyebben tudunk segíteni, legalábbis ezt remélem. A válasza azonban nem nyugtat meg, James bárhol lehet. Az lenne a legbölcsebb, ha körbenéznénk, megsebesült-e, egyáltalán itt van-e. Azt is el tudom képzelni, hogy valaki után szegődött és majd csak később tér vissza.
Hogy őszinte legyek, azt sem tudom, Skeeter mit keres itt - vagy az a rengeteg ember, aki még a Rend tagjain kívül jelen volt. Az áldozatok többsége. Vonzó volt egy kellemes szilveszteri buli egy távoli birtokon? Nyilván senki sem gondolt bele, hogy nálunk semmi sem mehet zökkenőmentesen.
A lényeg viszont az, hogy Skeeter és Cavelier is a Potter-gyereket keresik, valószínűleg Black-ék is szólni fognak, ha megtalálják. Abban kételkedem, hogy még egy halálfaló is tartózkodna a házban, bármiért is jöttek, elintézték. Vagy Emmeline tett valamit keresztbe nekik? Nem is értem ezt az egészet...
Lily makacskodik, pedig Benjamin csak jót akar. Azt mondja, amire én is gondoltam már, ennek lehet értelme. Az viszont, ahogy magát nyugtatgatja, már nem sugall annyi magabiztosságot. Hát persze, hogy aggódik, nincs ezen semmi furcsa.
- Azért leülni nem volna rossz - nyúlok újra a lány kezéért, hátha enged, és leülhetünk. Nekem is szükségem lenne egy pillanatra.
Én mindenképpen lerogyok egy székre, ha kell, felállítok magamnak egy felborultat, és onnan figyelem, ahogy a lány egy halottat vizsgál. Látszik rajtuk. Nincsenek nagyon sokan, de ahhoz mindenképpen, hogy békésnek legyen mondható a szilveszterünk.
Boldog születésnapot, Fabian és Gideon!
Igyekszem inkább az élőkbe és a jelenbe kapaszkodni, úgymint Benjamin és Lily. Azt mégsem állom meg, hogy a halántékomat dörzsöljem.
- Valószínűleg nincs már itt senki, ha pedig mégis, Blackék vagy Cavelier elkapja a szűrét.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Benjamin Fenwick
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Benjamin Fenwick
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 34


Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 EmptyVas. Feb. 05, 2017 5:58 pm

Tulajdonképpen ennél jobban össze sem lehetne roppanva a társaság. De nem ítélek el senkit, én sem találom a miérteket, a hogyanokat, ez az egész nem történhetett volna meg semmilyen formában. És a tanácstalanság ül ki az arcomra, miközben a többieket fürkészem. Lilyt sajnálom, legutóbb épp elég volt neki összeroppannia, most pedig még jobban sikerült. Aggaszt az állapota, nem véletlenül sertepertélek annyira körülötte. De végül csak egy biccentéssel veszem tudomásul, hogy ne pesztráljam. Pedig tenni akarok valamit, csinálni. A tehetetlenség fáj, kínoz, öl. Most, hogy minden elcsitult. Utánuk mehettünk volna. De hová? A biztos halálba? Alig néhányan haltak meg, mégis annyival többen, mint kellett volna. Ma este senkinek nem kellett volna meghalnia. Ma este mégis a Rendet siratjuk.
Gideonra pillantok, ahogy leül. Most az egyszer nem tudom eldönteni, mégis mennyire van szüksége a támogatásomra, azt milyen formában? De hisz a legjobb barátom, tudnom kellene. A válaszokkal tennék eleget, amiket én sem tudok. Emmeline... különös volt.
Itt van Skeeter, most mégis úgy érzem, ő állhat a legkevésbé a dolgok mögött. Csak itt botorkál. Mégis mit keres itt? Ki hívta ide? Nem... valahogy a legutóbbi szánalmas megnyilvánulása után nem tudnám elképzelni, hogy ő volt. Őt rajtakaptuk volna.
- Úgy hiszem... Dumbledore itt kellett volna maradjon. Megbeszélést tartani, szűk kupaktanácsot. Valamit. - keresem a hangom, meg is találom. Ha most nekem kell valamit mondani, akkor nekem kell. Pedig ritkán teszem, többnyire hallgatóság vagyok.
- Nem engedhetjük meg magunknak, hogy összeomoljunk. Pont ezt akarják. - a hangom azonban erőtlen, hiába találtam rá. Mint ha én magam is megnyugvást akarnék. Elhoppanálni Franciaországba, hogy meggyőződjek, a gyerekek és Domi jól vannak.
- ... ki lehetett az?
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND   Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Főnix Rendje Szilvesztere - KALAND
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Főnix Rendje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: