KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Jily - Honeymoon - Page 4 Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Jily - Honeymoon - Page 4 Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Jily - Honeymoon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
James Potter
I have the dark mark. I'm a death eater.
James Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 129


Jily - Honeymoon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jily - Honeymoon   Jily - Honeymoon - Page 4 EmptyVas. Feb. 19, 2017 4:15 pm

- Héé! - morgom félálomban, de ahelyett, hogy lehúznám róla a takarót, én bújok be hozzá. Feltéve, hogy jóváhagyja a próbálkozásomat.
- Előlem nem menekülsz - duruzsolom a fülébe, akár a takarón keresztül is. Ha sokáig makacskodik, tényleg megcsikizem és kénytelen lesz feladni magát.
- Lássuk csak... Mi legyen a mai program? - tűnődöm hangosan. - Már adtunk egymásnak cuki beceneveket, találtunk egy közös csillagképet, ettünk egy drága tengerparti étteremben, miközben végignéztük a naplementét... Hmm... Nagyon úgy hangzik, hogy le vagy maradva három listaponttal, cukormázam - vigyorodom el. - De nagylelkű vagyok: kiválaszthatod te, milyen sorrendben végezzük el a pótlást.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Jily - Honeymoon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jily - Honeymoon   Jily - Honeymoon - Page 4 EmptyVas. Feb. 19, 2017 4:47 pm

Lily & James
a megérdemelt pihenés


Elején makacskodom, majd csak megadom magam és oda engedem magamhoz a takaró alá.
- Üdvözöllek a birodalmamban. Lily Királynő vagyok. - nyújtom a kezemet üdvözlés képen és természetesen faarccal.
- Nem menekültem. - forgatom a szeme, de minden szőrszálam égnek áll a fülembe való duruzsolásától. Majd figyelmesen végig hallgatom, hogy közbe a hajammal vagyok elfoglalva.
- James egy nap úgy se tudunk ennyit... fizikai és biológia képtelenség. - forgatom a szemem. - Tegnap is szerintem elég szép rekordot döntöttünk.. - nevetem el magam végül. - Szóval csak nyugika van. - csapkodom meg az arcát. - Ahogy esik úgy puffan. Válasz egy nyálas dolgot. - válaszolom neki nemes egyszerűséggel, ellenvetést nem tűrő hangon. - Szóval rád bízom. - vigyorgok rá kedvesen miközben felé fordulok, hogy az orrunk hegyei összeérjenek.

¤    Jily - Honeymoon - Page 4 1694231864  rendeer    ¤ If I Lose Myself ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
James Potter
I have the dark mark. I'm a death eater.
James Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 129


Jily - Honeymoon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jily - Honeymoon   Jily - Honeymoon - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 02, 2017 8:00 pm

Lily & James

Third day



- Én pedig Pppotter király! - nyomom meg jóóól azt a p betűt, miközben közelebb hajolok hozzá, hátha más is éri a kis arcát a leheletemen kívül. Tudom, hogy elragadónak találna egy kis DNS-t a bőrén, mintha csak egyek lennénk. Az alaposság kedvéért még a kezét is elfogadom, hogy adjak rá egy cupppanósat.
A kis-Jamie-lohasztó válaszára először csak egy elégedetlen morgással felelek. Addig, míg kikutatom magamban, milyen pontok szerepelnek az én listámon.
- Csinálhatnánk néhány nyálas dolgot az erkélyen is - pillantok vissza rá cinkos mosollyal az arcomon. - Elvégre még úgysincs annyira világos, mindenki más javában alszik... - Mielőtt tiltakozhatna, ajkaim rátalálnak a nyakának ívére. Kellemes borzongás jár át, ahogy újabb és újabb csókokkal halmozom el. Még, hogy úgysem tudunk annyit... Az egész napot át tudnám vele kufircolni.


K.P. edit | it's time

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Lily Potter
I fight for peace. I'm a member of the Order.
Lily Potter
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 442


Jily - Honeymoon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jily - Honeymoon   Jily - Honeymoon - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 02, 2017 9:05 pm

Lily & James
a megérdemelt pihenés
16+


Csak nevetek a reakcióján, közbe még mélyebbre bújok az ágyban. Sejtettem, hogy ezt fogom belőle kiváltani.
- Oh a királyi házaspár. - vonogatom a szemöldökömet, miközben... megtörlöm az arcom. Mondanom se kell meg se lep... . Tudom, hogy cseppet lelombozom a kedvét, de azért meg lehet érteni engem is , hogy mindent megragadok hogy kibújjak a perverz vágyai alól.
- Nyálas dolgot az erkélyen? - egy pillanatig eltöprengek majd érzem is az ajkait a nyakamon, és azonnal beleolvadok az ágyba. Felnevetek a csikis részeken, majd szélesen elvigyorodom, és beletúrok a hajába. Azt hiszem eljött az alkalmam. Megragadva a haját feljebb húzom majd egyszerűen felülkerekedek rajta és fölé támaszkodom.
- Tudod nekem jobb ötletem van. - hajolok egészen közel hozzá. Majd én kezdem csókolgatni a nyakát. - Szerintem...eléggé... kényelmes... idebent... - végig simítok a mellkasán, miközben az ajkaim közelednek a szája felé..
- Vagy ... vannak más terveid? - suttogom az ajkaiba.

¤    Jily - Honeymoon - Page 4 1694231864  rendeer    ¤ If I Lose Myself ¤
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Jily - Honeymoon - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jily - Honeymoon   Jily - Honeymoon - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jily - Honeymoon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Jily - Savin' me #3
» Jily - Savin' me
» Jily - Savin' me #2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Szerte a világban :: Hawaii szigetek-
Ugrás: