KezdőlapKezdőlap  KeresésKeresés  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
The Order Of The Phoenix

Happiness can be found even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light.


 
Légy
te is tekergő!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!

Minden, ami fontos lehet.

♦ Kérünk mindenkit, mielőtt regisztrál, olvassa el a szabályzatot és lessen be a canon, illetve keresett listába, hátha valaki elnyeri a tetszését.
♦ Amint valaki felszabadul, fel fogjuk tüntetni.
♦ Karakterlap elkészítésére, főleg a canon karaktereknél és a keresetteknél 1 hét áll rendelkezésetekre, majd ha semmi jelzést nem kapunk, a regisztráció törlésre kerül. Ez vonatkozik az elfogadott karakterekre is: 1 hónap inaktivitás után a canonok átvehetővé válnak. Ha valakinek kell idő a lap elkészítéséhez, vagy az íráshoz, az kérem jelezze előre, hogy tudjunk róla!
♦ Varázslény karaktereket nem fogadunk el, csak különleges esetekben! Canon karakterek, vagy engedélyezett keresettek esetében lehetséges, saját nem! Megértéseteket köszönjük!
Várva várt karakterek

Lucius Malfoy Marlene McKinnon Narcissa Malfoy Bellatrix Black Dorcas MeadowsRemus Lupin Evan Rosier Arthur Weasley Molly Weasley Andromeda Tonks Edward Tonks Sybill Trelawney


Cseverésző tekergők



Ki kapja a házkupát?

109 169 147 36

Tekergők csoportra bontva
Griffendél : 0 fő
Mardekár : 2 fő
Hollóhát : 0 fő
Hugrabug : 1 fő
Halálfaló : 10 fő
Boszorkány : 13 fő
Varázsló : 7 fő
Főnix Rendje : 15 fő



Reggeli Próféta legfrissebb hírei


Louis & Amelia - Túl a bálon Vnk87Om
Tovább...

Ki van itt?
Tekergő lelkek gyűjteménye
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (27 fő) Csüt. Aug. 03, 2017 10:28 am-kor volt itt.


Legutóbbi témák
» Mayra Rosier
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Mayra Rosier Hétf. Május 29, 2017 4:37 pm

» #Deveroux placc: Deveroux, Bones, Cavelier
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby René Deveroux Vas. Május 28, 2017 9:23 pm

» Lily & Severus
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 10:22 pm

» Nigel & Emmeline - Nászút
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Emmeline Flamel Szomb. Május 27, 2017 9:49 pm

» Lily & Peter - london egy elhagyatott szegletén
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Lily Potter Szomb. Május 27, 2017 5:50 pm

» Richard & Gideon - 2016 decembere
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Gideon Prewett Szer. Május 24, 2017 12:41 pm

» Ahol a madár se jár
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Devorah Harmsworth Vas. Május 14, 2017 10:05 pm

» Gwenog & Emmeline
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Gwenog Jones Pént. Május 12, 2017 2:11 am

» Reg & Jess
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Regulus A. Black Kedd Május 09, 2017 11:03 am

» Remus & James
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 9:25 pm

» Lacock :: James & Voldemort
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby James Potter Vas. Május 07, 2017 7:56 pm

» KÉSZ VAGYOK!
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Jessamine Shafiq Kedd Május 02, 2017 1:37 am

» Silhouette FRPG
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Vendég Vas. Ápr. 30, 2017 12:45 pm

» Nathan & Felicity - valahol....
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Felicity Nott Szomb. Ápr. 29, 2017 1:40 pm

» Jonah körözöttjei
Louis & Amelia - Túl a bálon Emptyby Jonah Dowson Csüt. Ápr. 27, 2017 6:58 pm


Megosztás
 

 Louis & Amelia - Túl a bálon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyKedd Nov. 01, 2016 8:48 pm

Louis & Amelia

- Renervate - suttogom, miközben végigsimítok Louis arcán.
Az ágyamon fekszünk. Ugyan némileg javítottam az állapotán egy gyógyító varázzsal, nem vagyok biztos benne, hogy kifogástalan az állapota. Máris készen állok rá, hogy lefogjam, ha valami hirtelen mozdulatot tenne, vagy egyszerűen csak megpróbálna felülni. Én legalábbis egészen biztosan ezt tenném, ha magamhoz térnék egy ilyen este után. Nem lehetnék elég biztos abban, hogy túl vagyunk mindazon, amivel ott kellett szembenéznünk... De ami azt illeti, így sem vagyok egészen nyugodt, tudatában minden egyes részletnek.
Segíteni akartam, borzasztóan, minden egyes emberen, aki ott tartózkodott. Csakhogy egy tucatnyi varázsló sem ér annyit, hogy kockáztassam Louis biztonságát. Talán önző dolog. Talán nem vagyok hős. Viszont ha módomban áll, jóváteszem: amint bebizonyosodik, hogy egyedül hagyhatom őt, meg sem állok a Mungóig.
- Hogy érzed magad? - kérdezem aggódva.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptySzer. Nov. 02, 2016 3:36 pm

Amy

az én hősöm

- Mmm... mmmm... - lelkesem magyarázom Méminek, hogy Mark jelenléte mindannyiunkat feloldoz majd és igazán nem kell ilyen aggódva kiabálnia. Legalábbis félig azt hiszem, hogy ezt csinálom, de távolról mintha már nem is kiabálna. Sőt, érzem a puha kis kezét az arcomon, hmm, lehet, hogy már Mark itt sincs, bizony, bírom a srácot, de vannak helyzetek, amikor jobb nélküle, és nagyon remélem, hogy ez most olyan, biztosan... Csak nem egészen emlékszem, hogyan kerültünk ide, biztosan a pezsgő...
A tenyerébe fordítom az orrom, puszit adok a simiért, nem vagyok én olyan rossz üzletfél, én tudom, hogy ami jár, az jár... Csak a fejem ne fájdulna meg ekkora kis mozdulattól.
Durván bekarmolhattam, mi?
Pislogok párat, bár abban biztos voltam, hogy Amy van itt, de már egészen elfelejtettem...
- Gyönyörű vagy. - Én meg atom másnapos, és még mosolyogni is fáj; jóég, mi a fene történt? Talán hang sem jött ki a torkomon, de már nem is tudom.
A karom lüktetésének viszont nem sok köze lehet a pezsgőhöz. Körbepillantok, Amy szobája, ez már nem a minisztérium. A minisztérium... Talán meghaltam?
- Ha ez a mennyország, miért fáj mindenem? - kérdezem most már egy kicsit hallhatóbban, és értetlenül ráncolom a szemöldököm. Persze, semmi esély arra, hogy felfelé menjek, de lent biztosan nem várna ilyen fogadtatás. Nem, nem... Bár az égő érzés lehet az egész előszele.
- Te jól vagy? - költözik aggodalom a ködös gondolataim közé, biztosan voltak ott halálfalók, bizony, harc is volt, de ha ő is itt van, ahol én, akkor biztosan nem haltam meg.
Nem is bírok magammal, nem fekhetek itt tehetetlenül, mint egy zsák, én erős vagyok! Arra nincs energiám, hogy értelmezzem a pillantásait, így ha van is bennük rosszallás, akkor is ülő helyzetbe tornázom magam. Bizony ám. Ez még félkézzel is megy.
- Te vagy a hősöm - vigyorodok el lassan, még a Louiseszem nem vesztettem el, bármi is történt. - Nem haragszom - teszem hozzá kedvesen, hiszen bevonzotta nekünk, én akartam elkapni, amikor elájult volna, erre ő vonszolt haza eszméletlenül. Majd talán legközelebb.
- Mark? - Jut eszembe a hősökről.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyCsüt. Nov. 03, 2016 9:03 pm

Louis & Amelia

A ma történtek előtt valószínűleg halvány pírt csalt volna az arcomra a bók, mostanra azonban messze állok attól, hogy bármi is meglepjen, vagy zavarba hozzon. Fáradt mosolyt vetek rá válaszként, úgy érzem, mintha apránként elfogytam volna - mintha minden egyes ember halálakor az én bensőmben is véget ért volna valami.
- Te pedig, úgy tűnik, még nem emésztetted meg a pezsgődet. Jó sokat ledönthettél belőle, ha ilyen elszánt hősködésbe fogtál.
Igen, ez olyasmi, amit azóta sem tudok hova tenni. Tudom, hogy a barátaiért mindent megtenne, de most szó sem volt erről. Mark azután bukkant fel, hogy ő már megsebesült, én pedig nem forogtam veszélyben, illetve mikor talán mégis, akkor sem sietett a megmentésemre. Hagyta, hogy egymagam intézzem el, miközben ő elcsámborgott, hogy lelövesse magát. Nem megmondtam, hogy még a hülye dohányzás miatt is aggódom érte?
Mégsem tudok haragudni, pedig megérdemelné, ó, de mennyire! Ehelyett csak azon jár az agyam, hogy jól van - vagy, hogy még sincs, hogy be kéne vinnem...
- Úgy kidőltél, hogy nem csodálnám, ha még a szemöldököd is belesajdulna utólag a lendületbe.
Színtelen arccal nézek rá, mikor ülő helyzetbe tornázza magát.
- Jól vagyok - mosolyodom el. - Miért haragudnál?
Inkább nekem lenne rá okom...
Bűnbánóan hajtom le a fejemet.
- Nos, előbb azt mondtad, nem haragszol... Én... Szem elől tévesztettem. De megkérdeztem pár re... ööö, pár barátját és azt mondták, visszamennek érte. Tudod, Emmeline, akinek az öccse visszaállt és Gideon, aki ott volt vele, mikor rájuk nyitottam.
Na jó, ez kicsit máshogy hangzott most, hogy tudom, nem egyszerűen csak rendtag társak, hanem egy pár, de mindegy.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyPént. Nov. 04, 2016 12:54 pm

Amy

az én hősöm

Lassan kezdek eszemhez térni, óvatosan pislogok körbe, először csak Mémit veszem észre. Jó, hogy itt van, bár nem nagyon értem, mi történt. Kimerültnek tűnik. Fáj a fejem.
Amikor a pezsgőt említi, aprót biccentek, valószínűleg azzal lehetett a baj, igen, de milyen hősködés? - Én nem… - kezdek bele, de abba is hagyom, nem sokat tudnék mondani.
Inkább a fájdalomra térek rá, azt minden tagomban érzem, főleg a vállam fáj, igen… Mi történhetett?
- Ne haragudj - motyogom, biztosan bosszús, amiért cserbenhagytam a buli közepén. - Elég szar kísérő voltam. - Pedig egészen máshogy terveztem. Azt hittem, tényleg bulizunk egyet.
Emberibb helyzetbe tornázom magam. Tudnom kell, mi a baj, mert valami nem stimmt.
- Amiért elvetted tőlem a hős szerepét - vigyorodok el egy pillanatra, bizony, ezért nem haragszom, ha már az életemmel engesztelt ki helyette. Már rémlik, hogy beütött a krach, viszont nem tudom, mi történt azután, hogy engem meg kiütött valami szerencsés.
- Biztosan jól vagy? - kérdezek rá megint, mert én már csak ilyen érthetetlen vagyok. Balomat puhán az álla alá csúsztatom, hogy jobban is megnézhessem magamnak. Ez a lélekfurkász tekintetem.
A Markos válaszára csak bólintok. Személyesen nem vagyok benne biztos, hogy valaha találkoztam velük (kivéve persze Richardot, hű mardekárosunkat), de Amy bízik bennük, Mark is bízik bennük, és egyébként is együtt "szolgálják a jó célt". Meg lógtak is eggyel Caveliernek. Ettől függetlenül még fel fogom hívni, mert én nem vagyok ilyen bizalmaskodó típus.
- Gyere, segítek levenni ezt a göncöt.
Kímélem a jobbom, ahogy lemászom az ágyról és megkerülöm - olyan esetlennek érzem magam, de hát nem engedhetek a Louisoskodásból. Mondtam, hogy a hőse leszek, azt elbuktam, de mondtam, hogy még ma én veszem le róla a ruhát, ezt behajtom.
- Örülök, hogy végül nem volt vele baj. - Biztosan meglepődött volna pár halálfaló, ha egyszer csak lecsusszant volna a ruha... Haha. De most nem egészen erre gondolok. Vagyis, most már de, de először még csak annak örültem, hogy nem fullasztotta meg a ruha. Nehezen éltük volna úgy túl.
Hogyha jókislány és szépen megáll előttem, akkor igyekszem gyorsan kifűzgélni mindent, aztán valahogy kibújtatni belőle. Még ha a lila foltjai megint elkomorítanak.
- Miért akar az összes barátom hős lenni? - sóhajtok fel. - Nem lenne kedved meginni valamit? - kérdezem inkább. Jól jönne fájdalomcsillapítónak meg felejtőnek.
Mark is, Amy is hősködik, mások meg antihősök, de akkor is. Kéne nekünk egy lakatlan sziget, ahol mind boldogan élhetnénk a sok feszkó nélkül.
Ledobom magamról a nyakkendőt és a zakót, bár utóbbinak biztosan lőttek, ki is kukázhatnám. Szörnyű parti.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyPént. Nov. 04, 2016 7:09 pm

Louis & Amelia

- Nem haragszom - válaszolom szinte suttogva. Meggyőzően mosolygok, legalábbis én így hiszem, de korábban sosem éreztem magamat ennyire fáradtnak. Nem a rengeteg varázslat miatt, nem is a rohanástól.
Biztos vagyok benne, hogy a halottakkal fogok álmodni.
- Jobb kísérőt nem is kívánhattam volna.
Még a cigifüsttől is megkímélt, hát nem nagyszerű engedmény? Szinte nevethetnékem támad a gondolatra.
- Soha nem is volt a tiéd, úgy nem vehettem el - vonok vállat elvigyorodva.
Nem mintha porba akarnám döngölni a büszkeségét, egyszerűen csak őszinte vagyok. Na jó, lehet, hogy kicsit élvezem a kínzását.
Elfelejtek lélegezni, ahogy az állam alá nyúl. Elfelejtem, mi az a levegő, mikor a tekintetünk összekapcsolódik. Jól vagyok, de tudom, mitől lehetnék még jobban.
- Persze - felelem kissé bátortalanul a vakmerő gondolataim ellenére.
Nem is érezhetném magamat jobban azok után, amiket átéltünk.
Meglep, hogy nem akar mindjárt kipattanni az ágyból, hogy Mark után rohanjon, bár alaposan átgondolva ő sincs éppen a helyzet magaslatán. Örülök, hogy ha ideiglenesen is, de nyugton marad. Pihennie kell.
Engedelmesen fordítok hátat neki. Ugyan az estélyre kontyba tűztem a begöndörített hajamat, ez már jócskán zilált állapotban van, így előre kell húznom, hogy Louis a ruha hátuljához férhessen.
Megborzongok az érintésétől, ezzel tovább szítva a bűntudatomat: hogy vagyok képes ebben a helyzetben ilyesmire gondolni? Nem szabadna így éreznem, főleg nem vele kapcsolatban. Könny szökik a szemembe. Anélkül kelek fel és lépek ki a ruhámból, hogy hátrapillantanék. A harc hagyott néhány nyomot az anyagon, de közel sem olyan súlyosakat, hogy ne lehetne egy könnyebb varázslattal helyrehozni a kárt - felvidítana, ha szándékomban állna valaha is felvenni a történteket követően.
- Én is, de szinte teljesen megfeledkeztem róla - vallom be. Hangomból talán túlságosan is érződik, mennyire megvetem magamat emiatt. Nem számít, úgy sem ezzel fog foglalkozni most, hogy már az abroncs levételével bajlódok.
Edgar egyik régi pólóját veszem fel; évek óta kinőtte, rajtam viszont még mindig hihetetlenül hosszú, mintha csak ruhát viselnék.
- Csak azután, hogy rendesen elláttam a sérülésedet. Eddig nem akartam megkockáztatni, attól féltem, felébrednél.
Amint letudtuk, már be is váltom az ígéretemet. Üres a ház, így nem kell attól tartanunk, hogy valaki alkoholistának nevez minket, mikor ötféle italt emelek a konyha asztalra.
- Kéne valami játék hozzá, nem?

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptySzomb. Nov. 05, 2016 12:48 pm

Amy

stay alive for the good times

Amy le akar venni a lábamról, én pedig széles vigyorral válaszolok a kedveskedésére. Édesen hazudik. Biztosan nem lehetett neki nagy öröm megmentenie az életem. Viszont egyből ki is veri a fejemből a kedves kis gondolataimat, ahogy gúnyolódik velem.
- Mii?! Dehogynem! Csak ma éppen nem voltam formában! - Még hogy soha nem volt az enyém... Kíváncsi lennék, Mark mit mondana erre, bizony, fel ne hívjam, hogy megkérdezzük.
Rögtön azután, hogy azt is kiderítem, még mindig életben van a majom. Idióta, hogy mindig felhívja magára a figyelmet, de őszintén remélem, hogy a kis barátai tényleg kihúzták a kakiból.
Lehet, hogy tényleg nem vagyok hős, mert a hősök nem önzőek, én viszont nagyon is az vagyok. Szeretném kihasználni az összes olyan pillanatot, amikor Bones velem foglalkozik, nem pedig mással, amikor semmi sem történik, mégis izgatottan várom a folytatást.
Esküszöm, ha lenne egy kis eszem, hánynék magamtól.
De nincs, úgyhogy felajánlom neki a segítségem, hogy egy kicsit megint kiélvezhessem a helyzetet, Mark meg fogja érteni. Sajnos ez a folyamat is túl hamar végetér, és muszáj visszavonulót fújnom, mielőtt valami újabb esztelenséget művelnék.
Egy pillanatra kinyílik a szám, ahogy meglátom a pólóban, kócosan, majd újra fellángol bennem a féltékenység. Miért is nem az én levetett gönceimbe bújik? Miért nem..?
- Csak nem a tökéletestől maradt?
Lenézek a földre vágott zakómra és elhúzom a szám. Persze, nem erre gondoltam.
- Esetleg nekem is van valamid? - vigyorodok el, hiszen nem szeretnék egész estére így maradni - az meg ugye meg sem fordul a fejemben, hogy haza kellene mennem. Nem, nem, nekem itt van dolgom.
Vagy Amynek van dolga velem.
- Muszáááj? - kérdezem vontatottan, de persze, úgyis tudom a választ, elég ránézni… Azt pedig nem mondom, hogy nem tetszik a törődése, csak a fájdalmat utálom.
Készségesen ledobom hát az inget is, nem vagyok szégyellős előtte, egyébként sem lenne rá okom. Amíg ügyködik, kitartóan a másik irányba tartom a fejem és igyekszem nem átkozódni. Igazán ihattunk volna előtte.
Meggyötörten, de azért hálásan battyogok le utána a konyhába. Egyből biztos vagyok benne, hogy megérte.
- Amelia Bones, te le akarsz itatni? - Játékos felháborodás csillan a szememben, és rá is kacsintok. Felnevetek a játék ötletén. - Bár a legtöbb ilyen móka nagyobb társasággal érdekes, azért tudok olyat is, amihez csak ketten kellenek, viszont nem biz... - Ki tudja, érti-e, hogy az én játékaim nem a játékról szólnak. Haha. Valamiért most mégsem vagyok kellően büszke magamra. - Felejtsd el. Khm. Szóval. Van egy ötletem. Kell öt pohár. - Ahogy kibontakozik a fejemben a kép, máris élvezem a dolgot. - Ez csak bemelegítés lesz. - Szükségem van valamire gyorsan, ez pedig a legjobb módja. - Remélem, ezek közül nem szereted mindegyiket - bökök a felsorakoztatott üvegekre. Elveszne a varázs, ha csak a kedvenceit tartanák itthon. Egy kicsit még én is válogatós vagyok.
Amint megvannak a feleses poharak (ilyen minden háztartásban van, nem?) vagy igazából bármilyen más poharak, mindenből töltök egyet.
- Nos, mivel én vagyok a játékmester, te kezded. - Vigyorogva sétálok mögé. Biztosan lehetne ezt kevésbé kellemesebb módon is csinálni, de hát... Önző, ugyebár. - Csukd be és ne csalj. - A szeme elé teszem a kezeim, ehhez pedig muszáj közelebb lépnem... Igen, muszáj, igazán választásom sincs. A mágia segít, hogy a kezeim nélkül is megcserélhessem a felsorakoztatott poharak sorrendjét, bár sajnos nem sikerül tökéletesre és van, amiből kilöttyen... Nehéz koncentrálni, na. - Kettőt válassz és nincs hezitálás.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptySzomb. Nov. 05, 2016 5:17 pm

Louis & Amelia

- Hát persze - nevetek fel halkan és erőtlenül, mégis őszintén.
Hogy kárpótoljam valamivel a nem-hősiességéért, hagyom, hogy kifűzzön és újra részesüljön abban az egyedülálló látványban, amit nyújtok.
- Ha nem ismernélek, azt hinném, féltékeny vagy - vonom fel a szemöldökömet. - A tökéletes holmijait mind kiszórtam az ablakon, miután kirúgtuk őt. Ez Edgar pólója. Tudod, a másik bátyámé - teszem hozzá gyorsan, mielőtt kapnék egy újabb ronda pillantást...
De hát miért is tartok én ettől? És őt mióta érdekli mindez?
- Szerintem minden póló nagy lenne rád - jegyzem meg csipkelődve, mert hát a bátyáim igenis jó testfelépítésűek. Egy cowboynak muszáj is annak lennie, ezt Jonathan is megmondhatja... Bár Edgarnak inkább a magassága és a széles válla miatt van szüksége olyan hatalmas méretre, egyébként ugyanolyan vézna időnként, mint Louis. Pedig esküszöm, mindig megpróbálom őket hízlalni.

Hamar végzek a sebesülésével, hisz szintén a testvéreimnek köszönhetően volt alkalmam begyakorolni a mozdulatokat. Ám ahelyett, hogy elengedném Louist, a kezeim ösztönösen találnak rá a mellkasára és simítják végig, lejjebb haladva egészen a hasáig.
Felnézek rá, tekintetünk összevillan, én pedig abban reménykedem, hogy nem árul el sok mindent. Így is olyan hirtelen engedem el, mintha megrázott volna.
- Enned kéne valamit - vetem fel gyorsan, ami már korábban eszembe jutott. A bálban nem volt alkalmunk, és már rengeteg idő eltelt az indulás óta.

- Neem, nem szeretem mindet - rázom a fejemet ártatlanul.
A kérdés inkább az: létezik olyan alkohol, amit ne szeretnék?
Keresek öt poharat és megadóan teljesítem az utasítását, annak ellenére, hogy amint lehunyom a szemeimet, cseppet sem kellemes emlékképek rohamoznak meg.
Mély levegőt veszek, mielőtt ráböknék két pohárra. Ki sem kell nyitnom a szememet, hogy tudjam, mit tartalmaznak: elég olvasnom a gondolataiban. Whiskey és vodka, az édes páros.
- Kísérőt azért vehetek elő, ugye? - mosolygok rá angyalian, amint elenged.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptySzomb. Nov. 05, 2016 6:02 pm

Amy

stay alive for the good times

Féltékeny.
A szó visszhangzik a fülemben, és szeretném megmondani neki, hogy bizonyhogy az vagyok! Szörnyen. Kínzón. De én szenvedésre ítéltettem, úgyhogy hősiesen hallgatok. Frappáns visszavágások nélkül, a francba.
Bár értékelem, hogy megmagyarázza, ki Edgar, a nevekkel sosem voltam a topon. Viszont az meglep, hogy a kérésemet visszautasítja. Fürkészve pillantok rá, de egyelőre szó nélkül hagyom a dolgot. Ha megfázom, örökre itt ragadok, hogy ápolhasson, és akkor majd átgondolja még egyszer.

Kíváncsian pillantok rá, amikor még mindig mellettem időzik, pedig már befejezte a kínzásomat (igen, szeretek agonizálni), és felszalad a szemöldököm, amikor a keze le.
Egyből utána kapok, mikor elrántja, de megakad a visszahúzó mozdulat, amikor megszólal. A gondolataim bűnbe csábítják a pillantásom, ami így az ajkaira vándorol. - Igen, elég éhes vagyok - motyogom, imádnám újra megcsókolni, újra és újra. Visszapillantok a szemeibe, és elmosolyodom, mint aki csak most szállt be a játékba. Bárcsak tudnám, mik a szabályok.

A hajába szuszogok, ahogy átlesek a buksija felett, miket választ. Túl nyugodt ahhoz képest, hogy bármi lehet, ez nem tetszik, kéne hogy aggódjon egy kicsit. Összehúzott szemekkel meredek rá, talán hazudott, és igazából ez az öt kedvence. Nem is nyúlhat mellé úgy. Nagy spíler a csaj. A kezeim leejtem a szemeiről a csípőjére, de már menekülne is.
- Persze - engedek, bár már egészen jól éreztem magam, hogy ilyen közel érezhettem, el is engedem. - Én is kérek. - Mindegy, mi az, csak legyen, nem biztos, hogy örülne, ha valódi másnaposságba ütköznénk reggel, szóval csak óvatosan kellene szétcsapatni.
- A maradék az enyém - jelentem ki, ahogy elválasztom a két választottját a másik háromtól. - Fájdalomcsillapítónak - magyarázom, mielőtt a doktor néni ellenkezhetne.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptySzomb. Nov. 05, 2016 9:59 pm

Louis & Amelia

Nem áll szándékomban felsőt adni és nem áll szándékomban megállni, hogy végigsimítsak a felsőtestén. A gátlásaim egyszerűen megszűnnek létezni, ahogyan minden más is, miután észreveszem a pillantását, ami az ajkaimon pihen.
Megteszem, amit szeretne.
Megteszem, amit szeretnénk.
Ujjaimat a hajába fúrom, miközben az ölébe pattanok, lábaimmal támasztva a szék két oldalát. Szenvedélyesen csókolom, kiadva minden feszültséget és izgalmat, ami ezen az estén csak kínzott.
- Azt nem mondtad, mire vagy éhes - duruzsolom az ajkainak, majd minden előzmény nélkül elengedem, hogy felállhassak.
Egyenesen a konyhába megyek, ételt túrva elő. Dzsinnek képzelem magam és teljesítem minden kívánságát, ami a hasára vonatkozik, mielőtt mindkettőnket leitatnám... vagy mielőtt hagynám, hogy ő itasson le minket.
Ő is, én is tudom, hogy nem kéne ilyen közel jönnie. Nem szabadna hozzám érnie, főleg nem a csípőmhöz, de hát nem én voltam, aki az imént átlépett egy határt? Ráadásul anélkül, hogy bárminemű magyarázattal szolgáltam volna. Értékes a barátságunk és őriznünk kéne ahelyett, hogy kockáztatjuk. De valóban barátság ez? Az volt valaha is? Az érzéseim úgy térnek vissza, ahogyan egy régi ismerős, és minden egyes perccel csak erősebbé válnak irányában.
- Ebben mi a pláne? - kérdezek vissza nevetve. Nem mintha meg szeretném akadályozni, egyszerűen csak... Nincs csak.
A hűtő szinte üressé válik, mikor a kísérőket is kihordom, de hát mindenhez van külön, a lehető legtökéletesebb. Kezdek gyanakodni, hogy épp egy előkészületet iszunk fel, de ha megtudják, mi történt, érteni fogják.
Keverek és iszunk, viszont úgy érzem, itt az ideje valami újat kitalálni.
- Most én választok. Legyen az "én még soha". Biztos ismered. Mondunk egy-egy állítást és ha mindkettőnkre igaz, mindketten iszunk, ha csak arra, aki mondta, egyedül iszik.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyVas. Nov. 06, 2016 2:57 am

Amy

stay alive for the good times

Ha lenne időm meglepődni, életem legnagyobb alakítását vágnám le. Tökéletesen ért, teljesen felesleges beszélnünk, egy hosszú pillanatig még abban is biztos vagyok, hogy örökre így kellene maradnunk. A törékeny teste illik a nyeszlettségemhez, a súlya az ölembe, a keze a hajamba, a kezem a combjára. Valóban éhesen szorítom magamhoz közelebb. Imádom, hogy ilyen tüzes, kérem még, ne beszélj, el ne húzódj.
- De erre gondoltam - búgom vissza, ahogy a kezem gátlástalanul felszalad a hátán. Ha ő is vágyik erre, akkor csak nem velem van a baj, nem igaz?
Mégis elmenekül előlem, én pedig ugrok a kihívásra. Akarom. Újra akarom, jobban, mint eddig, és fogalmam sincs, mi lesz velem így.
Látszólag semmi. Követem a konyhába, és tovább hergelem magam, ahogy figyelem, miközben ügyködik. Igazán lehetne egy kicsit rövidebb ez a fölső… Mégis akadékoskodás nélkül eszem. Nem tudom hova tenni ezt a dolgot, közöttünk. Nem tudom, merjek-e, életemben először félek lépni, hiszen ez ugyanaz az Amy, akivel örök barátságot fogadtam, aki Mark mellett mindig ott volt nekem, aki mindig is különleges helyet foglalt el az életemben… Minden, ami kockáztatná ezt, kockáztatná az egész életem.
De nem bírok magammal. Muszáj közel éreznem magamhoz újra, muszáj kihasználnom az ilyen apró pillanatokat. Most is meglóg, így muszáj azt gondolnom, hogy az előbbi csak valami téves gyönyör volt, nem több.
- Talán nincs mindenben pláne - vigyorodok el, lehet, hogy csak magamnak kedvezek így. Csak úgy. Ha már mögötte nem maradhattam.
Büszkén figyelem őt és hősiesen hajtom fel az italkáimat. Mindig is lenyűgözött, amikor a lányok értettek ezekhez a praktikákhoz.
A következő pillanatban pedig mintha direkt kimondaná a korábbi gondolataimat. Nem bírom letörölni a vigyort, holott még nem is kábul a fejem.
- Keversz ügyesen még? - kérdezem, hátha nekem is szán ebben valamilyen szerepet.
- Én még sosem aludtam másnál - rányújtom a nyelvem, most biztosan iszik velem együtt. Egyébként pedig alig várom, hogy reggel legyen - csak hogy valóban kiderüljön, ittragadtam.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyHétf. Nov. 07, 2016 7:54 pm

Louis & Amelia

Igen, mindketten erre gondoltunk, de bármilyen közel álltunk is ma a halálhoz, ez nem elég ok arra, hogy valami ennél is fontosabb dolgot kockáztassunk: a barátságunkat. Ha ő nem, teszek ellene én. A szívem is belesajdul Louis érintésének a hirtelen támadt hiányába, a csókjáról nem is beszélve, azonban kivételesen az eszem hangosabb.
Elfordítom a fejemet, amint a konyhába indulok, mellkasom túl szaporán, túl zaklatottan emelkedik és süllyed, ahogy próbálok higgadtságot erőltetni magamra. Vajon ő érzett ilyet valaha is? Mert én egészen biztos, hogy nem.

Rezzenéstelen arccal tűröm, hogy hozzámérjen, viszont amint legördül az első ital a torkomon,... Nem kéne, hogy így legyen, hisz mindig is bírtam az alkoholt. Talán csak könnyebb ezzel magyaráznom a vonzódásomat, így hát nem is szorítkozom másra.
- Persze - felelem őszinte vidámsággal a hangomban. Beváltom az ígéretemet és visszahuppanok mellé. - Hogy-hogy nem aludtál másnál? Szerintem te hazudsz.
Vagy ez hazugság, vagy az a hosszú névsor a strigulákkal.
A gondolatra is belém mar a féltékenység.
- Én még soha nem ettem brokkolit.
Na most iszunk mindketten!

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyKedd Nov. 08, 2016 10:03 pm

Amy

stay alive for the good times

Tudom, tudom, tudom! Ha kérdezné, biztosan vadul mutogatnék a fejemre, hogy ott bizony minden rendben van, tudom, hogy milyen értékes. Sőt, ezt talán ki is hagyhatnánk, mert az elmúlt hetekben minden adandó alkalommal megjegyeztem, hogy sokkal többet érdemel, mint egy tökéletes pasit, mert neki nem a tökéletes kell, neki nem az lenne a jó...
Hanem én.
Sosem volt semmi gond köztünk. Néha beszólt, hogy megölöm a tüdőm, néha kiröhögtem, amiért a virágokhoz beszélt, de minden másban, tényleg minden másban jobban megértettük egymást, mint az elképzelhető lett volna. Majdnem úgy, mint Markkal. Kivéve, hogy Markot soha az égvilágon nem akartam megcsókolni. Mémit viszont legszívesebben soha nem engedném el.
Szóval tudom, hogy ez veszélyes. Főleg azért, mert ismerem magam, ismerem a vágyam: hatalmas, de túl gyorsan elmúlik. Tudom, hogy veszélyes lennék; ha megbántanám, akkor elveszíteném a barátomat, és Merlinemre mondom, mást se győzök kívánni, mint hogy ne lennék ekkora barom...
De sosem a józan eszemről voltam híres.

A nagy megbotránkozásomban nem tűnik fel, hogy a szívére veszi a dolgot, különben biztosan kiengesztelném valahogyan.
- Várj, azt hittem, hazudni kell. - Oké, még alig ittam, de már nem vágom a szabályokat. Hát ez tényleg dicséretes. - Én ezt úgy ismerem, hogy hazudni kell. Biztosan valami apróorrú valaki találta ki. - Nem vagyok benne biztos, hogy Amy ismeri a mugli Pinocchiot, de én mindenképpen jól mulatok a gondolaton.
- Amúgy egy csomószor dekkoltam Marknal, amikor nem akartam hazamenni a szünetben, elvégre London úgyis közelebb volt - mesélem hozzá, ha már ilyen nyilvánvaló a hazugságom. Egyébként meg király bulik voltak. Király volt, hogy lehetett, bár nem biztos, hogy Cavelier szülők mindig el voltak tőlem ragadtatva.
A brokkolira látványosan elhúzom a számat, hát hót ziher, hogy én olyat még nem ettem!
- De most akkor nem értem - jelentem be és gyanakvón hajolok hozzá közelebb. - Ettél vagy nem ettél? Ki kell találnom, hogy hazudsz-e? Ez sem egy rossz játék, amúgy. Bár biztosan veszítenék. - Rólam valahogy sokkal egyszerűbb eldönteni a csúnya dolgok valóságalapját. Mintha nem tudnék hazudni, ami egyszerűen lehetetlen.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptySzer. Nov. 09, 2016 1:54 pm

Louis & Amelia

Értetlenül ráncolom a homlokomat. Hogy apró orrú valaki?
- Lehet, hogy igazad van - válaszolom vontatottan, gyanakvóan sandítva rá.
Csak bólogatok a magyarázatára, hát persze, hogy Marknál aludt. Véletlenül sem egy, vagy sok bizonyos lánynál...
User véletlenül azt is tudja, hogy jó esetben Mark sem töltötte otthon a szüneteket.
- Nem is meséltél még erről.
Pedig érdekelne, ahogyan minden más is, ami Louissal kapcsolatos. Persze, ez szigorúan baráti kíváncsiság, semmi más.
- Játsszuk így! - csapok rá lelkesen az ötletre. - Nos? Ettem?
Mindeközben szemben ülünk egymással, közöttünk szinte hidat alkotva helyezkednek el az italok... én pedig talán túl közel hajolok hozzá. Karjaim összekulcsolva pihentetem az asztallapon, a hajam pedig öntörvényűen libben előre, kis híján a rögtönzött koktéljainkba lógva.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptySzer. Nov. 09, 2016 6:15 pm

Amy

stay alive for the good times

Természetesen nem kizárólag Marknal aludtam, de jobb, ha ebben a mederben tartjuk a beszélgetést. Ma. Most valahogy jobb így. Ha pedig a sulis évek alatt annyira nem is, de abban a bizonyos három hónapban rendszeres vendég voltam Cavelier-éknél, még ha nem is mindig tudtak róla, ergo nem hazudtam.
- Nem? Ja hát... Amikor rájöttünk, hogy tökéletesen összeillünk, már többnyire így rendeztük a dolgokat. - Az egész világon két olyan ember van, aki így beszélhet rólunk: mi. Mások nem érthetik ennek a csodálatos barátságnak a rejtélyeit. - Kivéve, amikor ő az ő haverjaival lógott, én meg az enyémekkel. Amiből elég sok mugli van otthon, náluk is húztuk meg magunkat ínségesebb időben, mert hát azok a srácok előítélet nélkül élnek. - Csak varázsolni nem lehetett, de túléltük, nem? - Na meg Theával... - Nagyot sóhajtok, egy kicsit aggódom a hármasunkért, pont mikor már megszoktuk volna egymást... így az évek elteltével. De tudom én, ez most csak rajtuk múlik, nekem meg jobb meghúznom magam, mert mindketten elég pipák lehetnek rám.
A játékszabályok viszont most egy kicsit fontosabbak, mert ebbe van beleszólásom, mert ez Amy. Kissé összeráncolom a szemöldököm, ahogy elemzem a dolgokat.
- Szóval, ha eltalálom, iszunk, ha nem, akkor is? - Ez így elég egyszerűnek tűnik, de nem tudom, hogy csak azért gondolom így, mert megint közelebb hajol vagy mert tényleg így gondolom. Egyáltalán mit is gondolok?
Előrébb hajolok, habár dunsztom sincs a válaszról és ez sem fog közelebb vinni a megoldáshoz, de puhán megpiszézem az arcát az orrommal, habár az ajkai igazán elgyöngítenek... de már csakazértsem csókolom meg, mert arra számít, mert azt hiszi, hogy telhetetlen vagyok (khm, tudja), és mert olyan csúnyán faképnél hagyott nemrég.
- Szerintem nem ettél. - Csak annyira vonulok vissza, hogy kényelmesen tudjak beszélni és ránézni egyszerre. - Túlságosan szereted ahhoz a növénykéket. - Ha léteznek vegánok, biztosan van olyan fogalom is, ami az ő helyzetét írja le. De egyáltalán egészséges ez?
Gondolom, iszunk. Legalábbis már szomjas vagyok, úgyhogy mindegy is.
- Én még soseeem... - Mit csináltam már, mit csináltam már. Csak rá tudok gondolni. - Én még sosem ittam whiskeyt. - Életem leggyöngébb próbálkozása.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyCsüt. Nov. 10, 2016 9:29 am

Louis & Amelia

- Thea? - A szemöldököm azonnal magasra szalad. Ki az a Thea?
Na, tudom, nem kéne ennyire egyértelműen kérdőre vonnom, ugyanis ha maga a kérdés nem is, a hangsúly mindenképp erről árulkodik. Nekem ez egész egyszerűen nem megy, a világ legrosszabb ötlete volt inni a társaságában. Máskor is kiküszöböltem ezt a problémát, de korábban sosem voltunk kettesben. Könnyű volt elterelnem róla a figyelmemet, főként, mikor más lányokat fűzőt... Milyen jó, hogy nálam még erőfeszítést sem kell tennie.
- Ha nem találjuk el, nem iszunk - biggyesztem le az ajkaimat.
Még csak az kéne, hogy teljesen elveszítsem a fejemet.
- Tényleg nem ettem. De nem ezért - ingatom a fejemet. - Lehet, hogy kevés mugli mesét láttam életemben, de a brokkolis-ufós dologról még én is hallottam.
Nem kockáztathatom meg, hogy az én fejem is zöld legyen.
- Hazuuudsz!

A válaszát meg sem várva húzom le az egyik pohár tartalmát. Upsz?
- Én még soseeem... csináltam konyhában.
Ekkor körülnézve rájövök, most véletlenül pont ott vagyunk. Eskü nem ötletnek mondtam, bár nem lenne rossz a következő ivós játéknak.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptySzomb. Nov. 12, 2016 12:54 pm

Amy

stay alive for the good times

- Mi volt ez, féltékenység? - vonom fel a szemöldököm és felnevetek. Még hogy Amy féltékeny legyen! Az év viccének fogom ezt jelölni. Bár ne így lenne. Neki még verekednie sem kellene értem.
- Ja, Althea Morgan. - Mintha ezzel mindent megmagyaráztam volna. - Asszem eggyel járt fölötted... Vagy az évfolyamtársunk volt? - Halványan elgondolkozom, de igazából ez sem túl fontos infó. - Tudod, a csaj, akit elraboltak, Mark pedig hős lett. Mármint, mindenkinek. - Én persze mindig is tudtam, hogy a srác a világ megmentője lesz egy napon, hahaha. Engem legalábbis párszor kimentett a rossz döntések elől. Nem mindig látok tisztán, ha ittam, ez van. - Előtte jöttek össze, aztán már ideáig kihúzták. Szóval úgy gondoltam, jobb, ha rajtuk tartom a szemem. - Így is teherbe ejtette, amíg nem figyeltem! Micsoda felelőtlen apuka. Sajnos ezt sehogy sem tudom viccesnek csinálni. - De most azért örülnék, ha kibírnák ezt a sok szart is, azért már kezdtem megkedvelni. - Az igazság az, hogy barátok lettünk, kimondtuk, de látszatot fenn kell tartani. Én vagyok Cavelier legjobb barátja, hát persze, hogy rám hallgat a leginkább, legyen szó akár párválasztásról is. Szóval vegyék úgy, hogy áldásom rájuk és ne merjenek szakítani, mert aztán mindkettőjükre nem tudnék már figyelni egyszerre.
Nagyon jól érzem magam, hogy ezt elmondhatom, meg egyébként is imádom jártatni a számat. De Mark előtt is titkolóznom kellett, Thea előtt is titkolóznom kellett, mindenki más elől el kellett titkolnom mindkettőjük titkait és simán elfáradtam. Most egyáltalán nem gondolok a titkokra, csak elmesélek mindent Amynek, ahogy az jön.
Én is lebiggyesztem a szám, amikor azt mondja, nem iszunk mindig, nem értem, miért kell ilyen hangulatrombolónak lennie. Már egészen lezsibbadtam ahhoz, hogy ne fájjon a fejem, se a karom. Minden sebesülést így kellene kezelni.
Amikor nyerek, le is döntöm a pohár tartalmát. Hát persze, hogy nem evett. Kis finnyás. Grr, olyan mint én.
A brokkolis-ufós dolgon viszont felnevetek, édes, hogy ezért aggódott. De fura, hogy Pinocchiót meg nem ismeri. Muszáj lenne korrepetálnom egy kicsit.
- Neee! - Észre sem veszem, hogy kiabálok, aztán meg idétlenül vigyorgok, ahogy kikeresem a whiskeyt a poharak közül. Már nem is emlékszem rá, hogy az előbb is ebből ittam-e, azért voltam e ilyen átlátszó. - Na jó. - Azért iszok, mert átlátszó voltam.
Eztán már ne várja tőlem senki, hogy kontrolláljam az arcom, ha ilyen magas labdákkal dobálózik.
- Mit? Ez nem volt elég konkrét ahhoz, hogy eldönthessem. - Kihívóan nézek rá, hiszen én sejtem ám, mire gondol, sőt, nagyon szívesen felajánlanám, hogy változtatok a dolgon, akár igaz akár hamis, hiszen arra már igazán nem vagyok kíváncsi kivel mit és hol csinált vagy nem csinált. Vagyis... kíváncsi vagyok. De ideges lennék, ha tudnám, így erre nem kérdezek rá, nem bizony, elég eltökélt vagyok.
Még ha közben minden porcikám azért is sikít, hogy pakoljam fel a pultra.
- Én még sosem akartalak ennyire - csúszik ki a számon, holott nem igaz. Akartam már ennyire, de sosem volt még ennyire kapható rám. Sosem voltam ennyire esztelen, mikor ketten voltunk, mindig tartottam a határainkat, de amióta megcsókoltam képtelen vagyok visszatérni oda. Nem bírom kiverni a fejemből.

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptySzomb. Nov. 12, 2016 6:21 pm

Louis & Amelia

- Meglepő, hogy féltem a legjobb lány barátnő pozíciómat? - kérdezem rezzenéstelen arccal.
Csakis erről van szó, bizony.
Elnevetem magam a nagy elmélkedésén, ennél jobbat nem is hallgatnék: azt jelenti, nem figyelt rá túlzottan.
Mármint... Úgy értem, mint lány barátra.
- Miért ne bírnák? - vonok vállat hátradőlve, talán kicsit nagyobb lendülettel is, mint az megfelelő volna.
Bár sosem voltam még szerelmes, vagy talán pont ezért hajlamos vagyok elhinni, hogy a szerelem mindent legyőz.
Naiv dolog.
- Szerintem meg nagyon is konkrét volt számodra - vonom fel a szemöldökömet széles mosollyal az arcomon.
A következő "soha nem"-től viszont azonnal elakad a szavam - ami nem is baj. Jobb válasz is akad ennél.
Minden előzetes figyelmeztetés nélkül hajolok át az asztal felett és csókolom meg.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptySzomb. Nov. 12, 2016 11:14 pm

Amy

stay alive for the good times

Elgondolkozom a szavain és próbálok tényleg valami értelmeset is gondolni. Olyan ez a duma, mintha csak én mondtam volna, ami gyanússá teszi, de végtére is van benne logika…
- Nem - megvonom a vállam, annyira talán nem is fontos, hogy ezen fennakadjak, mikor simán elmagyarázhatom neki, ki Thea és így mindenféle, -fajta féltékenységtől megszabadíthatom.
- Hahó, Mark halott volt három hónapig. - Hihetetlenül Jo, hogy ezt végre elmondhatom, kedvem lenne a többi titkot is kiteregetni. - Theának ez nem volt… könnyű időszak, és totál megértem, szóval kivételesen csak a vonal mögül szurkolok nekik. - Továbbra is tartom a számat, nem mintha Amy pletykás lenne, de én sem akarok az lenni. A lényeg pedig csak az, hogy ők megoldják.
Erre iszom. Is. Főleg azért, mert átlát rajtam.
- Szerintem csak szeretnéd - rezzenéstelenül nézek a szemébe, tényleg így gondolom, sőt, még cifrábbakat is, mégis csak egy apró részlete csúszik ki a számon.
Egy pillanatig sem bánom.
A fejembe lát a lány, amit mindig is tudtam, de ennyire talán még sosem tett kedvemre. Válaszként értelmezem a csókját, nem arról, hogy hazudok e vagy sem, hanem egészen másról. Hevesen viszonzom a csókját, de nem is érem be ennyivel.
Egy pillanatra engedem csak el, amíg vigyorogva megkerülöm a közöttünk terpeszkedő asztalt, az kell nekem, hogy mindenét megkapjam.
Átölelem a derekát, ahogy újra megcsókolom, annyira kell, annyira helyesnek tűnik…
Tűnik.
Ez még mindig én vagyok, pedig most igazán nem is tudom, én vagyok e. Nincs értelme az egésznek, mégis…
- Hatodik óta erre vártam… - motyogom neki túl őszintén egy pillanatnyi szünetben, ahogy a kezem feljebb simogatja rajta a pólót. Hatodik óta erre vártam, mert féltem, hogy tönkretenné a barátságunkat, elveszítenék mindent, ha lerohannám, ha engedném… Pont mint most.
Szinte ijedten húzódom el. Mit művelek, mit csinálok, miért csinálja ezt velem?
- Én… Nem akarlak bántani, Mémi, nem akarom tönkretenni. - Merlinre! Valószínűleg már elkéstem. De ha most ilyen telhetetlennek érzem magam, tényleg jogosan félek attól, hogy ez egy pillanat alatt elmúlhat? Rettegek az igentől.



A hozzászólást Louis A. Deveroux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Nov. 13, 2016 6:02 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyVas. Nov. 13, 2016 5:24 pm

Louis & Amelia

- Na látod - vonok vállat én is. Nem kell túltárgyalni...
A következő témára megint csak rángatom a kis lökdösőket.
- Örülniük kéne, hogy újra együtt lehetnek és megfeledkezni minden másról. Én így tennék.
De az is lehet, hogy csak én vagyok ennyire furán nem túlkomplikált. Az emberek néha annyira bonyolultak tudnak lenni: ostobaságokkal pocsékolják az idejüket, haraggal és más rondaságokkal torzítva el a kapcsolatukat. Épp ennek a hiánya volt az, amiért volt érték a "kapcsolatomban". Lehet hogy ez emberi dolog és egyik érzelemből következik a másik, de nálunk sosem volt szó semmi ilyesmiről... egy héttel ezelőttig, mikor féltékenységből ittas kornyikálásra fakadt.

Nem válaszolok, vagy talán mégis, az ajkaimmal az ajkainak, miközben a nyakába kapaszkodom és a haját túrom, lábaim pedig megadóan fonódnak Louis köré.
A hiánya olyan hatással van rám, mintha leforráztak volna, ám mindez nem tart tovább egy másodpercnél. Kezem, ujjaim rátalálnak az arcára, és én engedek a kívánságuknak, mikor közelebb húzom őt magamhoz. Kutatóan nézek a jég kék szemekbe.
- Én még sosem voltam szerelmes senki másba - suttogom őszintén. Talán túl őszintén. Lehet, hogy ezzel elkergetem magamtól, lehet, hogy aláírom a szívem halálos ítéletét, jelen pillanatban azonban a legkevésbé sem érdekel.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyVas. Nov. 13, 2016 5:59 pm

Amy

stay alive for the good times

Akaratlanul is elmosolyodom, ahogy egymás társaságának élvezetéről beszél. Tudom, hogy Mark ezt tervezte, hiszen neki ez a három hónap nem maradt igazán ki, Thea szempontja viszont ennél bonyolultabb. Én tudom. De lehet, hogy csak azért tudnám könnyebben túltenni magam a feltámadáson, mert végig tudtam, hogy kamu az egész halál-sztori.
- Ugye? Köszönöm. - Azt nem említem meg, hogy a problémákat én fokoztam a titkolózásommal, mert bár erősen hibásnak érzem magam, ezt nem szívesen festeném a hős imidzsem fölé. Éppen elég lesz kettejüktől bocsánatot kérnem, ha úgy hozza még valaha a sors, nem kell híresztelnünk a rossz tulajdonságaimat.

Puha és édes és selymes és nem tudok betelni vele, a gondolataim mégis becsapják a részeg mozdulataimat és elkergetnek tőle. Nem tehetem meg vele, nem tehetem meg magammal, hogy elveszítem. Így. Sokkal egyszerűbb volt nem beszélni vele, olyan nehéz volt, de annyival egyszerűbb, mint ha most elcseszném ezt... a valamit. Ezt a valamit, mégis minek nevezhetném ezt?
Ellágyulok az érintésétől, megadóan lépek vissza hozzá, igaza van, itt jobb - de a kétségbeesésem nem múlik el. Biztos vagyok benne, hogy ennek rossz vége lesz, bármennyire is akarom másképpen.
Egy pillanatig csak bámulok rá, mint aki nem érti, hogy most hazudik e vagy sem, de csak hagyom, hogy a megkönnyebbülés átjárja a tagjaim. Szerelmes... Belém? Nevetni volna kedvem, amiért évekig féltem vagy a sarokból voltam féltékeny, miközben máshol kerestem azt, ami most éppen itt van előttem...
- Akkor megpróbálok nem csalódást okozni - hajolok vissza hozzá. Igen, ha keményen próbálkozom, akkor rendben lesz minden, és megcsókolhatom aggodalom nélkül. Egészen más érzés így, még jobb a combjai alá kapni és végreee felültetni arra a pultra. Minden kívánságom így váljon valóra.
Sajnos még mindig hagy kívánnivalót maga után a dolog, mert... talán a testem valóban az engedélyem nélkül működik.
- Felmehetünk? - Hüvelykemmel simítok végig az ajkán, mielőtt elhagyatottan érezné magát. Huncut, játékos fénnyel a szememben fürkészem az arcát, miközben másik kezem is a bőrét cirógatja. Igenigenigen! Mégis mivel okozhatnék kisebb csalódást, mint hogy önmagam vagyok?

Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyVas. Nov. 13, 2016 6:50 pm

Louis & Amelia

Annak ellenére, hogy olyan könnyen vállaltam kockázatot, már a meglepett pillantását látva is belém hasít a rémület. Elrontottam? Elrontottam volna? Mi lesz, ha...?
Mi lett volna, ha.

Belesóhajtok a csókunkba, egy pillanat alatt elhiszem, hogy nem lesz semmi baj, és elhiszek annál többet is. Mindent.

Hagyom, hogy felültessen a pultra, bár fogalmam sincs, hogy kerülünk ide az asztaltól (és usernek sincs), a karjaiban úgyis el vagyok veszve, és nem is vágyom semmi másra. Csillogó, ámbár kissé ködös tekintettel nézek a szemébe, mikor hátrébb húzódik. Nos, ezúttal milyen kétellyel kell szembenéznem?
Felnevetnék a megkönnyebbüléstől, ha nem foglalna le túlságosan az a rengeteg ígéret, amit az arcán látok. És, ami azt illeti... máshol is.
- Mire várunk? - kérdezek vissza elmosolyodva.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyVas. Nov. 13, 2016 7:40 pm

Amy

the beauty that makes me complete

Meglepődök a reakción, komolyan féltem tőle, hogy ez már sok lesz, hogy én már sok leszek, de ha az előbb azt mondta… Nem, még nem teljesen tudom felfogni, csak visz az ár, a lendület.
Felnevetek, nem várunk semmire. Még egy csókra várunk, aztán már ki is tapogatom a pálcámat, figyelek egy kicsit, mert mégis miért jó mágusnak lenni, ha nem használhatom ki minden adandó előnyét?
Úgy döntöm le az ágyra, hogy a legkényelmesebb legyen és egy pillanatra sem akarok elszakadni tőle. Egy pillanatra sem. Legalább olyan izgatott vagyok, mint legelőször, de ez sokkal jobb, végre nem csak gondolok rá, hanem tényleg az enyém.

Továbbra is bújok hozzá, telhetetlenül nyomom a puszijaimat a vállára. Annyira nyugodtan érzem magam, mint még soha, még ha újra növekszik is bennem a feszültség. Felkönyökölök és kisöprök minden zavaró hajszálat az arcából, és aztán is ott hagyom az ujjaim.
- Szóval tényleg nem mondasz nemet - vigyorodok el, arra a csúnya kiselőadásra utalva, amit pár hete Mr Tökéletesről tartott nekem. Persze remélem, hogy nem veszi magára, ismer, nem akarom bántani.
- Nem akarom, hogy mást is kitüntess ezzel… - végigfuttatom a karján az ujjaim, őt nem akarom másnak adni. - De.. Biztos vagy benne? - Még ha el is késtem a kérdéssel, talán még mindig tudnék ugyanúgy viselkedni... De egy csöppet sem akarok.
Egyszerűen csak nem tudom elhinni, hogy ez most valóban megtörténik, megtörtént… Sosem voltam még ennyire bizonytalan, szükségem van rá, hogy bízzon bennem, különben fogalmam sincs, én hogy fogok.


A hozzászólást Louis A. Deveroux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 14, 2016 2:29 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyVas. Nov. 13, 2016 8:45 pm

Louis & Amelia

Minden egyes puszitól egyre szélesebbé válik a mosolyom. Miért nem tölthetem így minden napomat, reggeltől estig? A szempilláim minden áron le akarnak csukódni, pedig a szívem még mindig ugyanolyan hevesen ver és a tüdőm emelkedése is versenyt fut az idővel. Az érintése minden idegszálamat felborzolja.
- Neked nem - nézek a szemébe ugyanazzal a túlzott őszinteséggel. Most, hogy kezd halványodni az alkohol hatása és dereng bennem némi józanság, már tudom, mennyire vigyázatlan megosztanom vele a gondolataimat. Dehát ha minden mással is így teszek, miért csinálnám ezzel kapcsolatban másképp? Bíznom kell benne. Máshogy nem működik.
- Miért, te nem?
Igyekszem palástolni az aggodalmat a hangomban, kevés sikerrel.
- Azt gondolod, meg tettem volna, ha nem éreznék tényleg így? Hogy megtenném... mással? - Ráncba szalad a homlokom. Tudom, nem így értette, mégis sértő, amit mondott.

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Louis A. Deveroux
I have got magic power. I'm a wizard.
Louis A. Deveroux
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 134


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyVas. Nov. 13, 2016 10:54 pm

Amy

the beauty that makes me complete

Biztos vagyok benne, hogy életem során egy olyan pillanat sem volt még, amivel elcserélném ezt az egész estét. A helyemen vagyok mellette, mindene passzol hozzám és még ki is mondhatom, ami eszembe jut.
- Hol volt ez a hozzáállás az elmúlt 6 évben? - motyogom inkább csak magamban, ahogy odahajolok hozzá és csókkal jutalmazom az édes választ. Közben a gondolataim választ keresnek a saját költői kérdésemre, és rájövök, hogy ez mindig is így volt. Egy olyan alkalmat sem tudok felidézni, amikor visszautasított volna vagy megtagadott volna tőlem bármit is. Akármit kértem. Csak nem mertem elég nagyot mondani.
Aggódom. Talán rendesen meg sem tudnám indokolni, mi a baj, csak a történtek hihetetlensége, a szavai meglepősége szegez ennyire a falhoz. Mintha tényleg nem bírnám megérteni, ami történik.
- De, de igen, csak… - Be sem bírom fejezni a mentegetőzést arról, hogy egy álom vált valóra, máris valami totál más irányba tereli a témát. - Mi? Nem! Csak nem tudom, tényleg átgondoltad e, vagy csak… - Mintha megpróbálnám magam ellen hangolni. - Felejtsd el, oké? Nem akarlak lebeszélni magamról, mikor végre megkaptalak. Jó leszek.
Újra megcsókolom, aztán közel fészkelődve hozzá folytatom a cirógatását, amíg el nem alszunk. Apropó…
- Ugye nem zavar, ha maradok még? - Egy kis játékkal suttogom a fülébe a kérdést, mintha a titkos szerető szerepébe bújnék.
Annál azért mától többet szeretnék.
- Szeretnéd te elmondani Marknak, hogy ezentúl nem csak ő a legfontosabb az életemben? - Nem vagyok még egészen álmos, de annyira főleg éber, hogy anélkül próbáljam a barátnőmnek hívni, hogy kimondanám ezt a szót.


A hozzászólást Louis A. Deveroux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 14, 2016 2:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Amelia Bones
I have got magic power. I'm a witch.
Amelia Bones
♦ Everybody has secrets. ♦


Leadott tekercsek : 103


Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon EmptyHétf. Nov. 14, 2016 1:11 pm

Louis & Amelia

Közelebb fészkelődök hozzá, miközben ajkaink újabb csókban forrnak össze. Egészen más most, azon után... Kellemesebb, mintha kekszet ennék, de ezt a gondolatot inkább megtartom magamnak.
- Én tehetek róla, hogy ilyen figyelmetlen voltál az elmúlt években? - vonom fel a szemöldökömet.
Az, hogy képes ilyesmit feltételezni rólam is csak ezt bizonyítja. Komoly Amységemnek köszönhető, hogy nem sértődök meg ténylegesen, hisz tudom, nem gondolja komolyan. Nem éri meg több szót pocsékolni erre.
- Ha be mersz ijedni,... Tudod, kevésbé élvezetes dolgokat is tudok tenni ott - mosolyodok el angyalian, vállat vonva.
- Csak vicceltem.
Nem, nem vicceltem.
- Ki mondta, hogy leléphetnél? - suttogom vissza játékosan. - Marknak? Hogyan?

thanks
Vissza az elejére Go down


Hello darling, my name is
Ajánlott tartalom

♦ Everybody has secrets. ♦




Louis & Amelia - Túl a bálon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis & Amelia - Túl a bálon   Louis & Amelia - Túl a bálon Empty

Vissza az elejére Go down
 
Louis & Amelia - Túl a bálon
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Amelia & Gideon
» Rick & Amelia
» Amelia & Richard
» Mark & Louis
» Amy & Louis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Order Of The Phoenix :: Játéktér :: Lezárt játékok-
Ugrás: